Synchroline, Synchrovit C (Skoncentrowane serum liposomowe z witaminą C, SOD i cynkiem (nowa wersja))

Synchrovit C to serum na bazie 10% witaminy C o właściwościach przeciwdziałających starzeniu skóry. Ma działanie antyutleniające, przeciwzmarszczkowe i rozświetlające. Jego formuła pozwala na skuteczną poprawę stanu skóry twarzy i szyi szczególnie narażonej na działanie promieni słonecznych oraz innych czynników zewnętrznych. Serum dostępne jest w dwóch opakowaniach: 6 ampułek x5ml ( 0 ml) lub 1 ampułka x5ml. Serum nie pozostawia lepkich śladów na skórze.
Właściwości serum Synchrovit C:
- działanie antyutleniające i zapobiegające powstawaniu wolnych rodników,
- widoczna redukcja i spłycenie zmarszczek,
- poprawa nawilżenia skóry,
- działanie stymulujące wytwarzanie kolagenu,
- ujednolicenie kolorytu skóry,
- poprawa właściwości ochronnych skóry,
- hamowanie procesu foto i chronostarzenia.

ampułki, serum, olejki
lekkie
olejek
<50ml

nic nie zauważyłam

w użyciu całkiem przyjemne, ale efektów nie zauważyłam :) może dlatego, że mam 30 lat, i mało zmarszczek. być może coś będzie widać, jeśli stosować go regularnie, t zn kuracjami co parę miesięcy.

Mieszane odczucia

O witaminie C ostatnio słyszymy dużo dobrego, wskazania do stosowania to między innymi : zmarszczki, naczynka, nierównomierny koloryt, poszarzała cera, brak blasku.

Serum dostępne jest w pojedynczych ampułkach (w zależności od apteki 28 - 36zł), bądź w zestawie sześciu sztuk czyli optymalnej pełnej kuracji (144 - 190zł). Jedna ampułka starcza na mniej więcej dwa tygodnie. Duży plus za brak konserwantów i zastosowanie małych ampułek po 5ml - mamy pewność, że w tym czasie witamina nie straci na wartości , cały czas będzie to te 10%. Kolejny plus za dodatek cynku i dysmutazy ponadtlenowej, które wzmacniają działanie antyoksydacyjne, a w konsekwencji przeciwstarzeniowe.

Samo serum jest dosyć tłustawą i lepkawą emulsją. Osobiście nie lubiłam go nakładać solo, od razu na nie jakiś krem, żeby zmniejszyć jego lepkość. Przy czym rano i tak myjąc twarz miałam wrażenie, że skóra zebrała większość pyłów i paprochów z pościeli, aniżeli zwykle. Za ten dyskomfort spory minus.

Zużyłam dwie ampułki w odstępie miesiąca i już widziałam pierwsze efekty. Skóra na pewno już po jednej ampułce staje się miękka, jakby bardziej napięta, jędrniejsza i wygładzona. Zyskuje ładny, zdrowy blask, koloryt jest jakby minimalnie ujednolicony. Sama faktura skóry wygląda zdecydowanie lepiej.

Niestety jest też jeden minus, który z tego widziałam, nie tylko mi doskwierał. Może zapychać. Widać, że pory stają się większe i zanieczyszczone, gdzieniegdzie pojawiają się też pojedyncze zaskórniki. Dwie znajome z tendencją do łatwo zanieczyszczającej się skóry również miały podobne odczucia. Co ciekawe miałam wrażenie, że za drugim razem reakcja ta była mniej nasilona.

Używałam też miniaturkę serum Aurigi i porównujące te dwa sera do siebie, mogę powiedzieć, że Synchro zdecydowanie mniej mnie podrażniało, po Auridze prawie po każdej aplikacji byłam czerwona, po Synchro tylko pierwszy dzień. Synchro ładniej się rozprowadza, mam wrażenie, że jest bardziej wydajne, nie ma tak wodnistej konsystencji. Na plus przemawia też zdecydowanie zapach - tutaj jest o niebo lepszy.

Ogólnie produkt naprawdę godny uwagi, ale skóry trądzikowe, tłuste, mieszane muszą podchodzić ostrożnie. Reszta bez obaw, spodoba się Wam :)

dobry, ale kłopotliwy

Ampułek zaczęłam używać latem, kiedy juz nie wiedziałam jak ratowac swoją skórę od przesuszeń i pierwszych oznak starzenia. Kupiłam ampułkę na spórbowanie i pierwszy efekt był zadawalający ale skóra była mocno podrażniona, późnej kupiłam jeszcze 3 racy ampułki. Smarowałam twarz co dwa dni, ale albo byłam czerwona, albo pozapychane miałam pory. Jedna ampułka się zmarnowała bo wpadł mi dziubek, a z drugiej nie wytrzepałam do końca tego proszku, no i z wygodnictwa odejmuje mu za te bajery gwiazdkę. Kolejny minus za niezbyt opłacalny produkt, trzecia za to że nie lubił podrażnić i zapachać. Plus za to że miał lekka konsystencję, drugi że jednak zdarzało mu się wygładzic skórę i lekko ją napiąć ale to efekt parodniowy..ja nie polecam, ale wypróbować warto.

Używam tego produktu od: 4 mcy
Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Godny polecenia

Bardzo fajny produkt o super konsystencji. Trzeba pamietać ,że przy otwieraniu należy przekręcić zakrętkę w drugą stronę ,aby uaktywnić witaminę C. Nakładam rano i wieczorem na oczyszczoną twarz, czekam do całkowitego wchłonięcia następnie nakładam krem. Przedtem stosowałam podobne serum z Auriga i muszę się przyznać ,że uczuliło mnie straszliwie w związku z czym przez jakiś okres bałam się stosować tego typu kosmetyków. Natomiast jeśli chodzi o ten preparat, to polecam serdecznie bo naprawde warto i cena też przystępna okolo 27 zl.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Bardzo dobry

Bardzo dobre serum w świetnej cenie. Efekty widoczne juz po 3 dniach stosowania. Ja akurat mamc skórę naczynkową i to serum świetnie się przy niej sprawdziło i nie podrażniło. Po nałożeniu trzeba troche odczekac, aby sie wchłonęła zewnętrzna troche lepka warstewka. Ja ze wzgledu na mój wiek (tuz przed 30-tk ą) nakładam preparat tylko na wieczór. Co moge jeszcze napisac,zdecydowanie to,że moja twarz wyglada teraz lepiej jakby odzyskała normalny kolor bo przedtem byla szara. Na pewno tez to ,że jest jędrniejsza no i moje nieszczęsne naszynka są pod ochroną aktywnej witaminy C.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

To będzie krótka recenzja...

Serum ma żelową konsystencje, na początku zostawia lepką warstwę ale szybko się wchłania, niestety wysusza i czuję ze mam ściągniętą gębe, przy nakładaniu piecze ale po chwili te uczucie mija, o dziwo nie uczulił mnie i nie podrażnił mojej wyjątkwo wrażliwej i alergicznej skóry. Po nałożeniu twarz wygląda, ładnie, promiennie, jest rozświetlona i wygląda po prostu zdrowo. Niestety nie są to trwałe efekty, według mnie ciut lepsze jest już serum z BU a przy tym dużo tańsze. Ja ze swojej strony nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nic nie widzę

Miałam już kilka produktów tego typu i z żadnego nie byłam zadowolona, ale w obliczu postępującej &quot;ruiny&quot; na twarzy postanowiłam dać witaminie C kolejną szansę, łudząc się, że za sprawą mniejszej ampułki i liposomów jako nośnika odzyskam świeżość 18-latki..

Zużyłam 4 ampułki w zalecanym przez producenta terminie do 10 dni na ampułkę, wcierałam obficie 1-2 razy dziennie i nie widzę żadnego efektu. Być może specyfik ten działa na problemy skórne, których ja akurat nie posiadam, np. koloryt, ale nic nie robi z płytkimi zmarszczkami, porami, przebarwieniami- mam jedno wielkości przerośniętego piega i ma się dobrze- i w ogóle z niczym.

Startowałam z czystą skórą po 4 ampułkach i ok 40 dniach miałam więcej wągrów na nosie niż gwiazd na niebie- przy mojej zwykłej pielęgnacji skóra nie zanieczyszcza mi się w takim tempie. Na czole pojawiła się lekka kaszka- raczej nowość u mnie.
Cerę oczyściłam już u kosmetyczki i nie mam zamiaru zużyć pozostałych ampułek wobec braku jakichkolwiek efektów na plus.

Skóra była też lekko przesuszona- po nałożeniu serum wygląda jak zalaminowana czy pokryta przeźroczystą maską peel off- wydaje mi się, że ta formuła utrudnia dostęp powietrza, a także wchłanianie się kremu nawilżającego zaaplikowanego na serum.

Jakieś plusy?
- Nie znoszę zapachu utleniającej się witaminy C- tutaj niestety też wyczuwm ten smrodek w jakiś czas po aplikacji, ale dużo mniejszy niż np w Auriga;
- Przez całe 10 dni używania ampułki występuje lekkie szczypanie po aplikacji, co chyba jest oznaką tego, że witamina jeszcze &quot;nie zdechła&quot;.

Na mnie to nie działa, nie widzę żadnych rezultatów, szczerze mowiąc, to lepsze efekty widzę po jednorazowej masce z byle jakiego treściwego kremu niż po tym wynalazku. Szkoda.

Używam tego produktu od: ok 40 dni
Ilość zużytych opakowań: 4x 5 ml

MEGA fajny kosmetyk

Plusy:
- po kilku dniach stosowania rewelacyjnie rozświetla cerę - jest pełna blasku i wygląda na zdrową, wypoczętą (pomimo że zaczęłam używać serum w okresie dużego stresu kiedy spałam po ok 5 godzin na dobę a mimo to wszyscy mówili mi że ładniej wyglądam :P )
- ma przyjemną konsystencję która szybko się wchłania
- nie zatyka porów a wręcz widzę że pory są mniej widoczne

Minus:
- lekko ściąga cerę

Ilość zużytych opakowań: 2,5 ampułki

Naprawdę fajny

To moje pierwsze serum z witaminą C, więc nie mam porównania, ale jestem bardzo zadowolona. Dostałam próbkę 5 ml i podeszłam do tego specyfiku z przymrużeniem oka. W sumie nie widziałam żadnych efektów, ale po około tygodniu mnie powaliło. Twarz rozjaśniona, promienna, wypoczęta. Nie mogłam się sobie napatrzeć. Na pewno ten kosmetyk zagości na mojej półce.
Jedyny minus to konieczność wykorzystania opakowania w dość krótkim czasie. Według mnie opakowania powinny być ciut mniejsze, a przez to trochę tańsze.

Używam tego produktu od: tydzień

spoko

Kupiła w super pharmie, gdyż polecano je jako dobre
mam tłustą cerę z tendencją do wyprysków. Przekonała mnie żelowa formuła serum
nakładam na noc pod krem Iwostin rehydrin, efekty:
skóra rozświetlona, wyrownanu koloryt
nie zatyka porów
wystracza na około 2 tygodnie
dobrze się wchłania (nie mam efektu ściągania czy maski)
skład preparatu także mnie przekonuje

minus opakownie nie da się naciskać i trudno wydostać resztki preparatu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Flavo C, do widzenia!

Poszukiwałam alternatywy Flavo C.
Znalazłam TO. I wpadłam po uszy :)

Plusy:
+ skład - 10% wit C, cynk i czynnik antyoksydacyjny.
+ wydajność - jedna ampułka wystarcza spokojnie na 8-10 dni
+ zapach - bardzo przyjemny, nienachalny, subtelny
+ szybko wchłaniająca się konsystencja (nie tak okropnie oleista jak w przypadku Flavo)
+ zdecydowanie poprawia kondycję skóry: koloryt jest ujednolicony, drobne zmarszczki dużo mniej widoczne, skóra sprawia wrażenie rozświetlonej i wypoczętej.

Minusy:
- poprawiłabym troszeczkę butelkę. Powinna dać się nacisnąć by latwiej wydobyć serum.

Zużyłam już trzecią buteleczkę, robię sobie chwilę przerwy. Zobaczymy jak długo utrzymają się efekty. Za jakiś czas (myślę że niecały miesiąc) wrócę do kosmetyku ponownie. Bardzo, BARDZO go polubiłam.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 5 ml

Oszustwo!!!

1. Jakie &quot;6 x 5 ml&quot;?! Otworzyłam 4 ampułki jednocześnie, wiedziona jakże słusznym przeczuciem, iż 6 ampułek łącznie nie daje 30 ml. I nie pomyliłam się - przelałam zawartość owych 4 ampułek i wypełniły 3/4 buteleczki po Flavo-C, która ma pojemność 15ml!
2. Działanie u mnie ZEROWE! Twarz ściągnięta, oblepiona czymś tłustym, bleee.
3. Owe ampułki są skrajnie nieekonomiczne i trudne w użyciu, poza tym - tandetnie wykonane. Sypka zawartość nie wysypuje się do końca, z owego wąskiego pojemniczka nie sposób resztek wysypać.
Jednym słoem - TRAGEDIA!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 6 małych