Pollena-Malwa, Kąpiel z olejkami aromatycznymi Rozgrzewająca

Pollena-Malwa, Kąpiel z olejkami aromatycznymi Rozgrzewająca

Olejki: kardamonowy, jałowcowy, rozmarynowy, pieprzowy, cynamonowy działają rozgrzewająco, pobudzająco i rozkurczowo. Kąpiel daje uczucie złagodzniea nerwobóli i napięia mięśniowego, pobudza krążenie krwi. Skóra staje się odświeżona i ujędrniona. Delikatna formuła dla każdego rodzaju skóry. Testowana dermatologicznie, nie testowana na zwierzętach.

super super !!!

Cudowny produkt który:

autentycznie rozgrzewa
pięknie pachnie
relaksuje
i na dodatek się pieni :)

Kosztuje grosze a daje tyle przyjemności !

Oczywiście jest to produkt na teraz a nie na upały choć są też inne rodzaje tego kosmetyku więc można wybierać.
Mnie zachwyciło uczucie odprężenia po nim i przyjemnej gładkiej,nawilżonej skóry.To zapewne zasługa "olejkowatego " składu.
Za to dodatkowa gwiazdka .
Cena też jest bardzo korzystna !
Ja z pewnością jeszcze go kupię :)

Używam tego produktu od: tydzień temu
Ilość zużytych opakowań: saszetka

Ulubiony!!!

Jest fantastyczny!!! Cudownie pachnie, tworzy fajną piankę, wprowadza miły nastrój odprężenia do łazienki :)
Poza tym ma konsystencję prawdziwego olejku i jest
bardzo wydajny.
Ten olejek sprawia, że po kąpieli skóra jest nawilżona i ładnie pachnie :)

Znalazłam jego większą i tańszą wersję w Carrefourze. Pojemność 200ml za ok. 7 zł :D Marka własna Carrefour ale producent Malwa. Więc to ten sam produkt.

POLECAM! I ostrzegam - uzależnia :)

całkiem fajna rzecz :)

Olejek bardzo ładnie pachnie, kąpiel z nim to sama przyjemność :) Minus za to, że piana po pewnym czasie znikła ;/ Potwierdzam właściwości rozgrzewające :) Pomimo upału na zewnątrz dodałam go do kąpieli ze względu na to że trochę mięśnie przykręgosłupowe dawały mi się we znaki :) po kąpieli całkowicie się rozluźniły, a na dodatek po wyjściu z wanny byłam rozgrzana jak nigdy dotąd po kąpieli :) Myślę że ten olejek pozostawię jednak na nieco zimniejsze dni :)

Używam tego produktu od: pierwszy dzień :)

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Ziółko ;)

No niestety zapach zupełnie nie mój - zbyt ziołowy, cynamonu nie czuć w ogóle. Olejek tworzy całkiem sympatyczną ;) i zaskakująco trwałą piankę - za to plus. Zapach jest intensywny, nie zanika w wodzie, a po kąpieli wyczuwam go również na skórze. Właściwości rozgrzewających nie odczułam (może to i lepiej - mamy w końcu upalną wiosnę ;) ).
Kompozycja zapachowa nie przypadła mi do gustu, ale z chęcią wypróbuję inne warianty olejków Malwy.

Używam tego produktu od: 1 kąpiel

gorący zapach :D

Kupilam zachęcona cynamonem w składzie, którego zapach uwielbiam. Niestety jednak cynamonu zupełnie nie czuć:(
Olejek dobrze się pieni (piana jest w miarę gesta, ale taka "płaska") i pachnie bardzo "gorąco":D czuję w nim głównie jałowca i pieprz... Na początku kąpieli, ten gorący aromat jest bardzo przyjemny,lecz po 10 minutach mam go już serdecznie dość i jak najszybciej ewakuuje się z wanny.

Ogólnie warto spróbować, dla zaspokojenia ciekawości

Używam tego produktu od: dziś

Ale on jest gorrący:D

Rzeczywiście po kąpieli było mi dosyć gorąco aż musiałam sobie przed spaniem pokój wywietrzyć,bo po prostu bym się ugotowała:P Olejek miał przyjemny zapach.Umila pobyt w łazience.Dobrze się pieni.Skóra po nim odzyskuje witalność,jest nawilżona i przez dłuższy czas cudownie pachnie jałowcem.Hmmm...co do wydajności to bym mogła trochę popisać sobie,ale streszczę się.To jest jedynie jedna saszetka,a kosztuje ok.2 zł.A zwykły płyn do kąpieli kosztuje ok.5zł za 500ml.Moim zdaniem ten olejek można zafundować sobie na specjalne okazje.Chyba,że komuś budżet pozwala.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: ok.10

Producent miał rację

Bardzo fajny olejek do kąpieli.Używałam go często w zimne wieczory lub gdy miałam zakwasy.Działa rozkurczowo i rozgrzewająco.Po wyjściu z kąpieli miałam dużo siły aby jeszcze coś zrobić.Co prawda nienawidzę cynamonu, ale podobnie jak w olejku antystresowym lawenda tak i w tym nie przeszkadza mi cynamon.Polecam podobnie jak inne olejki Polleny.

Używam tego produktu od:Na razie nie używam
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

jednocześnie odpręża i pobudza

Zużyłam saszetkę wczoraj podczas wieczornej kąpieli. Niestety od kilku dni borykam się z zapaleniem pęcherza:mad: , więc pomyślałam sobie, że taka rozgrzewająca kąpiel dobrze mu zrobi. I zrobiła :)
Początkowo obawiałam się zapachu - kardamon, jałowiec, pieprz - kompletnie nie moje zapachy! A nos (i przy okazji głowę) mam szalenie wyczulone i jak coś jest nie tak, mam natychmiastowy atak migreny:baba: Jakież było więc moje zdziwienie po otwarciu saszetki: delikatny, bardzo przyjemny zapach, jeden z olejków wyraźnie się wybijał i to właśnie on nadawał całej kompozycji ciepłą, przyjemną nutę (chyba cynamon, bo z olejków jest go najwięcej w składzie). Nie wiem czemu, ale ja dodatkowo miałam jeszcze skojarzenia z gumą do żucia ;)
Podczas kąpieli nie odczułam jakiegoś szczególnego rozgrzania, natomiast po wyjściu z wanny i osuszeniu ciała ręcznikiem czułam delikatne ciepło rozchodzące się po całym ciele. Bardzo przyjemne uczucie:ehem:
Najbardziej na uwagę zasługuje jednak zapach a raczej jego oddziaływanie na psychikę. Może to dziwne, ale podziałał na mnie jednocześnie odprężająco i pobudzająco. Po kąpieli czułam się zrelaksowana i chętna do działania (niestety musiałam jeszcze popracować przy komputerze :( )
Bardzo przyjemny dodatek do kąpieli, aha i pieni się tak samo dobrze jak wersja antystresowa. Używam tego produktu od:wczoraj ;)

można spróbowac

Kupiłam 2 saszetki w promocji w pobliskim Rossmannie, wybierając wariant rozgrzewający. Pomyślałam,że będzie w sam raz na zimne ,zimowe wieczory.
Olejek jest bardzo przyjemny. Wlany pod bierzącą wodę wytwarza delikatną piankę. Bardzo ładnie pachnie, dość intensywnie. Jednak bardzo się zawiodłam, bo efektu rozgrzewającego nie zauważyłam :( A szkoda, bo jestem potwornym zmarzluchem i głownie dla takiego efektu zakupiłam ten kosmetyk. Jednak sam w sobie nie jest zły. Skóra po kąpieli jest delikatnie nawilżona i pachnąca. Ogólnie polecam, warto raz na jakiś czas zrobić sobie aromaterapeutyczny seans z tą saszetką :)

to jest to

Super! W końcu nie muszę sama mieszać olejków eterycznych z płynem do kąpieli dla niemowląt! Bardzo ładny, bogaty zapach, wszystko jak trzeba. Jedyny minus to opakowanie za małe o jakieś 30%- mam dosć dużą wannę (ale bez przesady) i mam wrażenie, że jedna saszetka to trochę za mało na całą kąpiel. Ale same saszetki są świetne- nie jesteśmy skazane na używanie jednego olejku przez sto lat albo zawalanie łazienki kilkoma butlami.

najlepszy z serii

Moim zdaniem to najlepszy płyn z serii. Daje obfitą i trwałą pianę, a przede wszystkim ładnie pachnie mieszanką kardamonowo-cynamonową. Zapach jest oryginalny, a przy tym dyskretny. Trudno ocenić właściwości rozgrzewajce tej kąpieli, jeżeli już to jest to raczej zasługa ciepłej wody, ale aromat olejków faktycznie budzi ciepłe skojarzenia. Zapach i piana są trwałe. Poza tym dobrze zmiękcza skórę, można zrezygnować z balsamu.

Świetny na zimowy wieczór

Cudnie pachnie, tak ciepło... Wskoczyłam do wanny zmarznięta i naprawdę mnie rozgrzał hihi. Aż było mi gorąco. Świetnie łagodzi wszelkie bóle i rozluźnia mięśnie. Polecam przy przeziębieniach. To mój faworyt wśród olejków tej firmy. Co ważne: nie wyszusza a wręcz przeciwnie wspaniale nawilża i lekko natłuszcza skórę, że można się obejść bez balsamu.