Nutritive, Lait Vital Proteine (Odżywka do włosów)

Nutritive, Lait Vital Proteine (Odżywka do włosów)

Najlepsza odżywka do suchych włosów. Wiem, co mówię, przetestowałam dziesiątki. Mam bardzo długie włosy i w pewnym momencie rozczesywanie zajmowało mi 20-40 minut (a w porywach i godzinę)! Codziennie. Koszmar. Próbowałam, szukałam czegoś odpowiedniego. Aż w końcu fryzjerka poleciła mi tę. Nie chodzi nawet o to, że włosy się świetnie rozczesywały, one się w ogóle nie plątały! Rozczesuję się po niej dwie minuty, trzy. Ma tylko jedną wadę - 150 ml kosztuje 75 zł. Do kupienia wyłącznie w salonach fryzjerskich prowadzących tę serię. Nie można jej kupić nawet w sklepach fryzjerskich.

nigdy więcej

Odżywki używałam razem z szamponem Kerastase Nutritive Bain Satin 1 – skuszona super działaniem Nektaru Termicznego Kerastase nabyłam kolejne produkty licząc na dopieszczenie włosów. No i bardzo się zawiodłam tym duetem.

Plusy:
– odżywka rzeczywiście nie plącze włosów, ładnie się one rozczesują, ale po pierwsze nie ona jedna tak działa, a po drugie za tę cenę spodziewam się czegoś więcej ponad ten jeden efekt

Minusy:
– przy regularnym stosowaniu (raz dziennie) obciąża włosy i powoduje ich utratę objętości i opadanie na płasko, czego nie znoszę
– okropny, chemiczny zapach
– brak zauważalnego dobroczynnego działania
– cena kosmiczna, kompletnie niewspółmierna do jakości produktu (zapłaciłam ok. 15 GBP, czyli niecałe 80 zł na feelunique.com)

Never again.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

dobra, ale nie na dłuższą metę

Odżywka nie obciąża włosów, ładnie pachnie i włosy się po niej dobrze rozczesują.Niestety, to wszystko.Nie regeneruje włosów, na dłuższą metę nie jest dobra, bo nie widać żadnych efektów poprawy stanu włosa.Może się sprawdzić na włosach zdrowych, nie zniszczonych, nie farbowanych, w celu nabłyszczenia.To wszystko, ja raczej jej nie kupię ponownie.
producent poleca ją do włosów lekko suchych, normalnych więc nie oczekujmy regeneracji, odżywienia, ale cena jest kosmiczna.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Żałosna!!

Nie dałabym jej ani jednego plusa jeżeli byłoby to możliwe - po prostu tragedia!!!
Poleciła mi ją fryzjerka - mam długie włosy do połowy pleców, więc potrzebują dobrej pielęgnacji, zdecydowałam się i to był błąd... Chemiczny zapach jest nie do zniesienia, włosy straciły swoją witalność, blask i miękkość, końcówki zaczęły mi się strasznie rozwajać a nie używam żadnych kosmetyków czy przyrządów do stylizacji... Brak słów, nie odważe sie nawet spróbować innych kosmetyków tej marki...:/

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 i na tym koniec:/

Konturowanie Smashbox

miodzio

Mleczko świetnie spisuje sie przy lekko przesuszonych włosach.Konsystencja zagęszczonego mleczka bardzo wygodna w użyciu.Kosmetyk nie obciąża włosów pod warunkiem nie wmasowywania go we włosy przy skórze głowy;)Po zastosowaniu włosy są lśniące,nawilżone i rozczesują się bez problemu,Odejmuje 1 gwiazdkę za chemiczny zapach.Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno 750ml

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno 750ml

:-(

Troszkę się zawiodłam na tym produkcie, myślałam że efekt będzie nieco lepszy. Używam tez ampułek aqua - oleum może dlatego nie jestem pełna entuzjazmu wobec odżywki lait vital proteine (ampułki są rewelacyjne!). Odżywka z pewnością będzie odpowiednia dla włosów normalnych natomiast dla moich suchych niestety nie. Zamierzam kupić w najbliższym czasie maskę z tej linii i z pewnością podzielę sie wnioskami.

Ilość zużytych opakowań: pół

FAJNY ALE TYLKO PIERWSZY RAZ

To fajny produkt i fajny efekt jest po pierwszym uzyciu ale nie oszukujmy sie działa tylko na poczatku tnz pierwsze 3 mycia. Teraz musze sie meczyc by zuzyc do konca. Zdecydowanie polecambardziej firme Goldwell tansza a tak samo dziala.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Doskonała

Odkryłam ją przypadkowo gdy nie miałam swojej odżywki to pożyczyłam od znajomej. Podeszłam do niej bardzo sceptycznie gdyż już nie raz używałam zachwalanych produktów, które były rozczarowaniem. Jednak po nałożeniu tej odżywki włosy są od razu bardzo wygładzone, i wspaniale nawilżone. Nie obciąża moich cienkich i delikatnych włosów. Mimo iż mam włosy przetłuszczające, które myję codziennie, odżywka ta nie tylko nie wzmaga przetłuszczania ale ratuje moje końcówki. Na co dzień jej nie używam ale dwa razy w tygodniu dla utrzymania kondycji. A do tego wszystkiego ślicznie pachnie a zapach utrzymuje się bardzo długo i nie jest nachalny. Dość droga ale warta swojej ceny.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

bardzo przyjemna odżywka

Ostatnimi czasy stałam się maniaczką dobrych produktów pielegnacyjnych do włosów.Najpierw była seria rozświetlajaca Reflection, ale niestety dla mnie mało efektywna.Dałam szansę jednak Kerastase i kupiłam kosmetyki z serii Nutritive i jestem bardzo zadowolona.Odżywka przepięknie pachnie, świetnie nawilża i odżywia włosy i przede wszystkim nie obciąża ich, co dla mnie jest bardzo istotne.Włosy bardzo łatwą poddaja sie stylizacji. Razem z kąpielą Bain Satin 1 tworzą bardzo udany duet, moje włosy kochają Nutritive.Drogo, ale czasami warto zafundować swoim włosom odrobinę luksusu.POLECAM !!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

dobra jest

oj tak, bardzo nawet dobra. Uzywalam jej juz ladny kawal czasu temu a jednak pozostala w mej pamieci. Bardzo dobrze zmiekcza i odzywia wlosy - uzywalam jej bedac blondynka, na wysuszone rozjasnianiem i farbowaniem wlosy - jednoczesnie ich nie obciazajac ani nie natluszczajac. Wlosy po uzyciu tej odzywki byly jak jedwab, a moje z natury sa raczej jak ogon konia ;-).
Nie nabylam jej - i nie nabede - ponownie, glownie ze wzgledu na cene oraz na fakt niekompatybilnosci ze mna - nie znosze odzywek ktore trzeba zmywac, zdecydowanie faworyzuje te typu leave-in. Mimo to polecam.

zawiodłam się

Kupiłam ją za radą fryszjerki i się zawiodłam. Odrzywka nie daje żadnego spektakularnego efektu, jest porównywalna do kosmetyków z nikiej półki. Nie nawilza specjalnie, nie ulatwia rozczesywania, włosy po niej nie są jakoś szczególnie odrzywione, ani miekknie. Moim zdaniem nie jest warta swojej ceny.

oczekiwałam więcej

Hm, spodziewałam się lepszych efektów. Owszem, odżywka jest wydajna i ładnie pachnie ale nie o takiej zalety mi przede wszystkim chodziło ;-).
Nie ułatwia rozczesywania moich włosów, nawilża je ale tylko do ok. 2/3 długości - końce pozostawia przesuszone i niepodatne na układanie. A szkoda bo dotychczas kosmetyki Kerastase bardzo mi odpowiadały :-(

Ideał

Wspaniała i lekka odżywka do włosów cienkich. jest bardzo wydajna bo wystarczy niewielka ilośc żeby rozprowadzić ja na włosach. Co jakiś czas nakładam jej więcej, ale nie po kazdym myciu włosów bo nie chce ich obciążac.Po jej nałożeniu włosy staja sie niesamowicie miękkie, lśniące i ładnie sie układają.
No cóż moge wiecej powiedzieć....
Kosmetyki Kerastase to po prostu najlepsza rzecz dla naszych włosów - jedam nie najlepsza dla portfela (za odzywke płaciłam ostatnio 80 zł, ale i tak warto).