Schwarzkopf Professional, Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Remove Shampoo

Schwarzkopf Professional, Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Remove Shampoo

Szampon głęboko oczyszczający. Usuwa tłuszcz oraz głęboko oczyszcza włosy. Inteligentna kombinacja składników aktywnych sprawia, że włosy nabierają objętości, stają sie elastyczne, wolne od obciążających je pozostałości. Dzięki technologii ApHinity dodatnio naładowane składniki pielęgnacyjne (+) podobnie do działania magnesu osadzają się wybiórczo w porowatych, ujemnie naładowanych strefach (-).

niezły i nie najlepszy

Przyjemna przeźroczysta łagodnie pachnąca konsystencja, trochę żelowa, dzięki czemu dobrze się dozuje i "trzyma" dłoni. Ciekawe zamknięcie ułatwiające zachowanie higieny i świeżości kosmetyku. Odpowiednia ilość piany bardzo łatwa do spłukania. A konkretne właściwości? Jak dla mnie zbyt delikatny w działaniu jak na peelingujący szampon. Wolę gdy szampon o takim przeznaczeniu mniej nawilża (od tego jest pielęgnacja "po"), a mocniej usuwa zanieczyszczenia. Oczywiście ładnie oczyszcza (większość kosmetyków z tej linii jest ok), ale znam lepszy kosmetyk tego typu. Dla mnie efektem dobrego oczyszczenia włosa z resztek kosmetyków i innych ciekawostek jest "skrzypienie" włosa:) przy dotykaniu od nasady do końcówki, tutaj tego nie ma.
Przeznaczyłabym go dla osób z suchymi włoskami, wtedy taka łagodność jest wskazana.
Bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Bez rewelacji

Myślałam, że zdziała więcej na moich szybko przetłuszczających się włosach (momentami przeciązonych kosmetykami ;) ) jednak niestety- oprócz ładnego zapachu i ślicznego połysku jaki uczynił na moich włosach, nic więcej nie odnotowałam. Na dodatek- strasznie je plącze podczas mycia :( Także nie wiem, czy się jeszcze kiedyś spotkamy...

Bardzo dobry

Bardzo lubię ten szampon bo świetnie oczyszcza włosy z pozostałości kosmetyków jednocześnie nie przesuszając ich i jakby "przedłużając ich świeżość" oraz pięknie pachnie cytrusami. Niestety przeraźliwie kołtuni mi czuprynę i nie radzę sobie potem z jej rozczesaniem tracąc całe mnóstwo włosów (próbowałam myć włosy na wiele sposobów, ale za każdym razem jest tak samo :(). Jednak nie odejmę mu za to * bo efekt pielęgnacyjny jest znakomity: lśniące i wolniej przetłuszczające się włosy. Poza tym szampon jest bardzo wydajny. Polecam!

depilacja czego nie wolno

Znakomity

Znakomity szampon - uzywam go raz lub dwa w tygodniu żeby dogłebnie oczyścic włosy ale jest tak delikatny że można go chyba uzywac częściej. Pieknie pachnie, idealnie oczyszcza włosy z wszelkich pozostałości - są lekkie i puszyste, świetnie sie układają. Z reguły nie mogę uzywać oczyszczających szamponów bo zbyt mocno przesuszają mi czuprynę - ten jest wyjatkiem, nie tylko dobrze oczyszcza, ale jeszcze w dodatku lekko nawilża. Włosy po umyciu nie są skołtunione co zdarza mi się nader często. Myślę że to świetny szampon dla przetłuszczających sie włosów - moja siostra używa go regularnie, włosy pozostają dłużej swieże. Na pewno będę do niego wracać!