bc Bonacure, Repair Shampoo (Szampon regeneracyjny)

bc Bonacure, Repair Shampoo (Szampon regeneracyjny)

Szampon regeneracyjny. Wzmacnia porowate włosy. Łagodnie wygładza i oczyszcza włosy. Dzięki technologii ApHinity dodatnie naładowane składniki pielęgnacyjne (+) podobne do działania magnesu osadzają się wybiórczo w porowatych, ujemnie naładowanych strefach (-).

Jednak nie... (W końcu znalazlam!)

Jednak muszę edytować swoją recenzję, po dłuższym używaniu takowego szamponu zauważyłam podrażnienie skóry głowy... Niestety to go dyskwalifikuje. Raczej nie wrócę już do niego ponieważ znalazłam bardziej delikatny z Yves Rocher.

Szukałam czegoś co w końcu nawilży i zregeneruje moje włosy, bo nie dość, że są kręcone to jeszcze katuje je prostownicą i to cudo spisuje się świetnie! Byłam już zmęczona próbowaniem nowych drogeryjnych szamponów, które posiadają tylko silikony, więc zdecydowałam się na zakup takowego, który podpatrzyłam kiedyś u mojego fryzjera. :)
Nie zawiodłam sie, dobrze pamiętałam efekt wychodząc od fryzjera i taki sam uzyskuję w domu. Włosy są miękkie w dotyku, nawilżone, błyszczące, lekkie, zero obciążenia!

Używam tego produktu od: ok. 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

nie do włosów rozjaśnianych...

ogólnie szampon jest ok. ma fajną konsystencję, zapach też w porządku, nie zawiera silikonów oraz soli zatem zachęca, cena jest też niska 23zł za 250ml.
jest delikatny dla włosów nie obciąża ich,dobrze się pieni, włosy są miękkie, nabłyszczone, ułatwia rozczesywanie i układanie,
ale... jest zwyczajnie za lekki dla włosów rozjaśnianych elektryzują się i fruwają wokół głowy :(. zatem godny polecenia do włosów cienkich i słabych natomiast nie dla bardzo jasnych blondynek :/

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 250ml

cudeńko

Mysle, ze w miere wolnych środków będę kupowała sobie ten szamponik bo jest na prawde dobry. Wystarczy niewielka ilość żeby zaczął się pienić przez co jest bardzo wydajny. Włosy po umyciu nim są jak jedwab jednak nie jest to spowodowane silikonami gdyż ten szampon ich nie ma. Bardzo dobrze oczyszcza włosy i nie przetłuszcza ich. Zazwyczaj szampony do włosów suchych powoduja u mnie szybsze przetłuszczanie jednak tutaj nie ma niczego takiego. Włosy są cały czas świerze od mycia do mycia. Profesjonalny szampon to jest to ! ;)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca czy dwóch

Konturowanie Smashbox

Naprawdę dobry

Świetny szampon, po którym włosy są delikatne, lejące i już po spłukaniu, jeszcze przed nałożeniem odzywki czuć, że łatwo można byłoby je rozczesać.
Moje włosy mimo, że rozjaśniane są mocne i nie rozdwajają się a do tego naprawdę pięknie błyszczą.
Ma dość specyficzny zapach, ale moim zdaniem przyjemny:) kolejnym plusem jest ogromna wydajność.
Jedyny minus to to, że jest ciężko go dostać, ale będę polować, bo właśnie dziś mi się skończył:)

Najlepszy jaki miałam

Na wstępie powiem że mam nową wersję tego szamponu:-)

Rewelacyjny szampon! Zdecydowanie najlepszy jaki do tej pory miałam spośród profesjonalnych szamponów. Włosy są po nim wyjątkowo delikatne, świeże, sypkie i bardzo dobrze nawilżone. Polecam stosowanie szamponu wraz z innymi produktami z tej serii:-)

Używam tego produktu od:ponad mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego

Spodziewałam się czegos wiecej

Przykro mi ze musze mu zniszczyć tak ładne recenzje. Ale mnie niestety nie zachwycił. Przed zakupem duzo o nim czytałam, a z biegiem tego moje oczekiwania rosły. Mam włoski zniszczone rozjaśnianiem i prostowanien ( w prawdzie od czasu do czasu, ale zawsze). Niesetety szampon jak dla srednio nawilza, troche regeneruje. Wloski sa napuszone i ciagle "sianko". ogolnie bez fajerwerek. Szkoda bo powoli trace nadzieje na znalezienie "mojego" szamponu.
Aha jest w miare wydajny to +.

Używam tego produktu od:2mc

Spodobał mi się

Szampon jest naprawdę delikatny: myje łagodnie, ale skutecznie. Dość dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Nie plącze i nie obciąża włosów. Przyjemny zapach i duża wydajność są jego kolejnymi atutami. W tej chwili moje włosy są w dość dobrej kondycji, (ale są z gatunku "problemowych": suche, kręcone ze skłonnością do rozdwajania), myślę, że ten szampon ma w tym swój udział :-)

Ilość zużytych opakowań: jedno, teraz zaczęłam drugie, ale z ulepszonej serii

Bardzo dobry,ale...

Bardzo dobry szampon, który pozwala włosom odzyskać dobrą kondycję bez przeciążania. Włosy są po nim grubsze, bardziej puszyste, lśniące i pięknie pachną. Jest wydajny, fajnie się pieni i spłukuje. Moje włosy nie są zniszczone farbowaniem ani innymi zabiegami, ale bardzo się łamią, plączą i rozdwajają im się końcówki mimo ciągłego podcinania. Po tym szamponie odzyskały witalność :), są zdrowsze i ładniejsze. Niestety muszę odjąć jedną * bo plącze moje delikatne kudełki tak, że ciężko je rozczesać nawet przy pomocy odżywki z tej samej serii :( i muszę traktować je jeszcze jedną (a po 2 odżywkach świecę tłustą głową już następnego dnia). I tak polecam!!!

Zachwycił mnie!

Jestem olśniona! Zgłosiłam go już dawno - spodobał mi się od samego początku, jest po prostu fantastyczny, ale pomyslałam ze wstrzymam się z oceną az trochę go poużywam. Dla mnie to pierwszy szampon w którym widzę godnego następcę ukochanych Kerastase. Pięknie pachnie, łatwo go rozprowadzic na włosach, szybko sie spłukuje. Wydajny. Ale najwpanialszą cecha jego jest to że idealnie nawilża włosy - są miękkie, delikatne, łatwe do rozczesania i co ważne - lekkie, szampon odzywia je bez zbytniego obciążania. Ponieważ od jakiegos czasu nie farbuję włosów, więc są w stosunkowo dobrej kondycji - cięzko powiedziec jak szampon da sobie radę z naprawdę zniszczona czupryną. Póki co mój zachwyt trwa. Polecam gorąco!