Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Cena już od 23,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną. Sama formuła tuszu zawiera potroją ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs. 12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Do tego doskonale chroni makijaż oka przed wilgocią.

Skandaliczna jakość .

Skandal w nazwie jest jak najbardziej trafionym słowem, Tusz jest skandalicznie beznadziejny. Skleja rzęsy, nie ma możliwosci nabrania odpowiedniej ilości tuszu, jest okropnie rzadki i można odnieść wrażenie, że nigdy nie zastygnie... Wodoodporny? Dobry żart.
Jedyne zalety, to wydajność, gdyż leży nieużywany i opakowanie - nie sposób bo nie zauważyć na półce. Czyli plusów brak ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407856].usefull || 0 }}% pomocna.

o nie !

nie widzę plusów, same minusy
- skleja rzęsy
- tworzy sztuczną chropowatą powłokę
- niewygodna szczoteczka
- bardzo szybko wysycha
- na rzęsach się szybko kruszy
- bardzo źle się go zmywa nawet dwufazowym płynem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342596].usefull || 0 }}% pomocna.

To wszystko jasne

Na całe szczęście tusz dostałam.
Jestem mało wymagającą osobą ale to coś to jakaś porażka.
Skleja rzęsy, i to bardzo. Palcami! Muszę zbierać jego nadmiar.
Pozostawia grudki.
Daje niefajny efekt rzęs poklejonych, nierównych.
Wodoodporny mówicie...yhmm nawet wody nie trzeba, sam schodzi.
Niewygodna gruba szczoteczka.
23 zł za to coś to przegięcie, tusze za 10zł bywają lepsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284151].usefull || 0 }}% pomocna.

Swatche Urban Decay Naked Ultimate Basics

SSSSKANDALICZNIE BUBLOWATY

Potrzebowałam na szybko wodoodpornego tuszu..wpadłam do sklepu, kupiłam, użyłam i się załamałam..
Tusz przyciągnął moją uwagę opisem producenta, wielką szczotką i opakowaniem (poręczne, rzucające się w oczy)..
Niestety straszny bubel..konsystencja fatalna (spływa ze szczotki), skleja rzęsy, osypuje się i na pewno nie jest wodoodporny !!!
Po 2/3 godzinach nie ma go na rzęsach prawie wcale.
Bubel niesamowity !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280736].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka.

Kupiłam zachęcona promocyjną ceną. Bez sprawdzania opinii. To był błąd.
Totalny bubel, osypuje się, nie jest wodoodporny (jak obiecuje producent), skleja rzęsy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238363].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropny

Kupiłam tusz zachęcona reklamami, nie czytając opinii innych.
Chociaż próbowałam doszukać się zalet tego tuszu, nie znalazłam żadnej. Jeśli chodzi jednak o wady, jest ich sporo:
- wcale nie jest wodoodporny, po całym dniu oprócz czarnych rzęs, mam także czarne plamy pod oczami oraz czarne plamy na powiekach
- nie ma efektu scandaleyes, rzęsy nie są ani pogrubione, ani wydłużone, musiałabym chyba nałożyć poczwórną warstwę, żeby wyglądał dobrze
- okropnie się kruszy, a tego nienawidzę
- cena, mimo iż nie jest bardzo wysoka, nadal nie jest adekwatna do jakości, tak słaby produkt powinien być sprzedawany za mniej niż 10 złotych i na pewno nie powinno być mowy o "scandaleyes"
- nie da się go nałożyć bez umazania okolic oczu, szczoteczka jest niewygodna, tusz jest rzadki i zostawia pierwsze ślady na powiekach od razu po aplikacji

Zdecydowanie jest to niewypał, czułam się zawiedziona od pierwszej aplikacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149136].usefull || 0 }}% pomocna.

BARDZO DOBRY TUSZ, RZĘSY CZARNE I WYDŁUŻONE

Moje rzęsy są bardzo proste i jakakolwiek maskara bez użycia zalotki nic nie zdziała. Naczytałam się negatywnych opinii o tym tuszu ale postanowiłam dać mu szansę. Moim zdaniem tusz spełnia swoje zadanie, rzęsy są ekstremalnie czarne, wydłużone, precyzyjne nałożenie nie powoduje grudek i śladów na powiekach. Polecam

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte, nowe zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127051].usefull || 0 }}% pomocna.

bubel

Używałam tuszy i z górnej półki typu MAC, NYX czy Benefit, i tych z tej najniższej, poniżej 10zł, od Essence czy Miss Sporty. Kupując ten od Rimmel za normalną wg mnie cenę ~20zł nie spodziewałam się rewelacji, ale takiej tragedii jeszcze nie spotkałam...

-wodoodporność to jakaś bzdura
-bardzo rzadka konsystencja
-grudkiiiii
-beznadziejna szczoteczka
-obciąża rzęsy, mimo użycia zalotki opadają od razu
-skleja rzęsy
-odbija się na powiekach

Najgorszy tusz jaki miałam okazję wypróbować. Zwykle nawet nieudane kosmetyki trzymam do użytku przy jakichś eksperymentach z sfx - tym razem po tygodniu prób ("bo może trzeba mu dać trochę czasu albo źle używam") poszedł do kosza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113701].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie na nie

Jak dla mnie tusz do niczego. Ani nie pogrubia ani nie podkręca.. w sumie nie widzę różnicy czy go użyje czy nie.
Jedyny plus, że jest wodoodporny jak już uda nam się pomalować nim rzęsy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035064].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie scandal eyes

Moim zdaniem nazwa zupełnie nietrafiona. Nie ma spektakularnego pogrubienia, nie ma spektakularnego wydłużenia. Przy odrobinie nieostrożności łatwo ubrudzić tuszem powiekę w trakcie malowania z powodu dużej szczoteczki - ona sama zresztą średnio radzi sobie z rzęsami. Podobny, a nawet lepszy efekt daje wiele tańszych maskar. Po pomalowaniu rzęsy wyglądają "tak sobie", łatwo o ich posklejanie, ale z pomocą grzebyka efekt jest całkiem ładny.

Niewątpliwym plusem jest to, że maskara rzeczywiście jest wodoodporna.

Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991010].usefull || 0 }}% pomocna.