Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara

Cena już od 23,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną. Sama formuła tuszu zawiera potroją ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs. 12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Do tego doskonale chroni makijaż oka przed wilgocią.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 1

Porażka.

Kupiłam zachęcona promocyjną ceną. Bez sprawdzania opinii. To był błąd.
Totalny bubel, osypuje się, nie jest wodoodporny (jak obiecuje producent), skleja rzęsy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238363].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Okropny

Kupiłam tusz zachęcona reklamami, nie czytając opinii innych.
Chociaż próbowałam doszukać się zalet tego tuszu, nie znalazłam żadnej. Jeśli chodzi jednak o wady, jest ich sporo:
- wcale nie jest wodoodporny, po całym dniu oprócz czarnych rzęs, mam także czarne plamy pod oczami oraz czarne plamy na powiekach
- nie ma efektu scandaleyes, rzęsy nie są ani pogrubione, ani wydłużone, musiałabym chyba nałożyć poczwórną warstwę, żeby wyglądał dobrze
- okropnie się kruszy, a tego nienawidzę
- cena, mimo iż nie jest bardzo wysoka, nadal nie jest adekwatna do jakości, tak słaby produkt powinien być sprzedawany za mniej niż 10 złotych i na pewno nie powinno być mowy o "scandaleyes"
- nie da się go nałożyć bez umazania okolic oczu, szczoteczka jest niewygodna, tusz jest rzadki i zostawia pierwsze ślady na powiekach od razu po aplikacji

Zdecydowanie jest to niewypał, czułam się zawiedziona od pierwszej aplikacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149136].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 4

BARDZO DOBRY TUSZ, RZĘSY CZARNE I WYDŁUŻONE

MOJE RZĘSY SĄ PROSTE I JAKAKOLWIEK MASKARA NA TO NIE POMOŻE. BYŁAM W BOOTSIE I SPODOBAŁO MI SIĘ OPAKOWANIE TUSZU WIĘC KUPIŁAM NA PRÓBĘ, PO POWROCIE DO DOMU PRZECZYTAŁAM OPINIE INTERNAUTEK KTÓRE NIE DO KOŃCA BYŁY ZADOWOLONE Z PRODUKTU. JAK DLA MNIE TUSZ RIMMEL SKANDALEYES SPEŁNIA SWOJE ZADANIE, RZĘSY SĄ EKSTREMALNIE CZARNE, WYDŁUŻONE, PRECYZYJNE NAŁOŻENIE NIE POWODUJE GRUDEK I ŚLADÓW NA POWIEKACH. JAK NAJBARDZIEJ TAAAK

Używam tego produktu od: PÓŁ ROKU
Ilość zużytych opakowań: 1 CAŁE OPAKOWANIE, 1 NOWE ZACZĘTE

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127051].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 18

bubel

Używałam tuszy i z górnej półki typu MAC, NYX czy Benefit, i tych z tej najniższej, poniżej 10zł, od Essence czy Miss Sporty. Kupując ten od Rimmel za normalną wg mnie cenę ~20zł nie spodziewałam się rewelacji, ale takiej tragedii jeszcze nie spotkałam...

-wodoodporność to jakaś bzdura
-bardzo rzadka konsystencja
-grudkiiiii
-beznadziejna szczoteczka
-obciąża rzęsy, mimo użycia zalotki opadają od razu
-skleja rzęsy
-odbija się na powiekach

Najgorszy tusz jaki miałam okazję wypróbować. Zwykle nawet nieudane kosmetyki trzymam do użytku przy jakichś eksperymentach z sfx - tym razem po tygodniu prób ("bo może trzeba mu dać trochę czasu albo źle używam") poszedł do kosza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113701].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 13

Zdecydowanie na nie

Jak dla mnie tusz do niczego. Ani nie pogrubia ani nie podkręca.. w sumie nie widzę różnicy czy go użyje czy nie.
Jedyny plus, że jest wodoodporny jak już uda nam się pomalować nim rzęsy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035064].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 10

Zdecydowanie nie scandal eyes

Moim zdaniem nazwa zupełnie nietrafiona. Nie ma spektakularnego pogrubienia, nie ma spektakularnego wydłużenia. Przy odrobinie nieostrożności łatwo ubrudzić tuszem powiekę w trakcie malowania z powodu dużej szczoteczki - ona sama zresztą średnio radzi sobie z rzęsami. Podobny, a nawet lepszy efekt daje wiele tańszych maskar. Po pomalowaniu rzęsy wyglądają "tak sobie", łatwo o ich posklejanie, ale z pomocą grzebyka efekt jest całkiem ładny.

Niewątpliwym plusem jest to, że maskara rzeczywiście jest wodoodporna.

Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991010].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 167

straszność

Nie wiem kto to wyprodukował, ale widzę wprawną rękę reklamy w rzęsach Kate Moss, w przyciągających wzrok neonowych kolorach opakowania, w marce... Ale niech mi ktoś powie dlaczego nie widzę wprawnej ręki twórców we właściwościach tego tuszu? Obietnica producentów jest pusta. Tusz jest tylko wodoodporny i za to gwiazdka. Mam cienkie i długie rzęsy i chciałbym je ciut pogrubić, ale ten tusz tego nie czyni. Czytałam wszystkie recenzje i próbowałam malować rzęsy robiąc ruch zygzakowaty, nie robiąc tego ruchu także. Czekałam cierpliwie z drugą warstwą, nim wyschnie pierwsza- czyli jakieś 5!!!! minut; a i tak rzęsy były badylowate, nie rozdzielone, proste, skamieniałe. W paru słowach: zawiodłam się strasznie i z podkulonym ogonem wróciłam do Maybelline.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: wyrzucone prawie całe i nie szkoda mi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983818].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Duża szczotka do której trzeba wprawy

Bardzo dobry tusz choć nie należy on do moich ulubionych. Wielka szczotka sprawia, że tusz nadaje sie chyba tylko do dużych oczu. Szczotka jest dość wielka i łatwo wsadzić sobie ją do oka, ale jak już nabierzemy precyzji i nauczymy się nim malować można wyczarować na prawdę świetne efekty. Tusz dość dobrze rozdziela i pogrubia. Tusz idealnie się sprawdzi do wieczorowego makiażu i wyczaruje na prawdę długie ,,firanki" :)

Ilość zużytych opakowań: 2 tusze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976497].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 48

Wielka masakra

Nie wiem czy ten tusz ma jakieś plusy może tylko spełnia się jako wodoodporny

Minusy
Wielka nie praktyczna szczota, choć ja lubię duże szczoteczki ta była wyjątkowo okropna,
Strasznie skleja
Robi wielkie grudy
Tusz nie nabiera się równomiernie a ma się wrażenie ze cały jest wyjety na szczotke
Nie polecam!!!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960992].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

nie do używania

właściwie to ten tusz od początku nie nadawał się do malowania, czarna maź którą nie wyobrażam sobie dać na oczy.
nie wiem jak ten tusz może się nazywać wodoodporny jak on spływa ze szczoteczki.
pewnie wcale bym go nie użyła i leżałby zapomniany ale miałam na wykończeniu tusz z maybeline i przekładałam trochę rimmela i już można było go używać bo nie był taki rzadki
jak jest go mało i na innej szczoteczce to szybko schnie i dobrze się trzyma ale rzęs nie wydłuża
na szczęście prawie się kończy

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959596].usefull || 0 }}% pomocna.