Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Atłas do makijażu

Atłas do makijażu

Atłas do profesjonalnego makijażu. Działanie: perfekcyjny makijaż przez 12 godzin.
Wyrównuje niedoskonałości skóry, idealnie wygładza twarz i utrzymuje makijaż do 12 godzin w idealnej kondycji bez konieczności poprawek. Wzbogacony aktywnym tri-peptydem, który działa przeciwzmarszczkowo.
Efektem działania Atłasu do makijażu jest aksamitnie wygładzona cera oraz optyczne wyrównanie wszystkich niedoskonałości skóry (bruzd, zmarszczek). Atłas do makijażu gwarantuje utrzymanie makijażu aż do 12 godzin, zapewnia również efekt zmatowienia – twarz nie świeci się i nie wymaga poprawiania makijażu.
Produkt do wykonania profesjonalnego makijażu – stosowany przez wizażystów.
Atłas do makijażu zawiera 1 aktywny składnik: tri - peptyd.
Wystarcza na 100 aplikacji.

cuda istnieją

Zgłosiłam produkt, to czas na recenzje :)

Po 1:
Synesis wyszło naprzeciw niecierpliwym osobom.

Po2:
Produkt który recenzuję, zawiera Tripeptyd, tzw."inteligentne" białko, które posiada zdolnosc do inicjacji procesów wewnątrzkomórkowych.

Po 3:
Atłas do makijażu to doskonały preparat do systematycznego pobudzenia przeciwzmarszczkowej produkcji kolagenu, dzięki drugiemu składnikowi o wdzięcznej nazwie Polisylikon 11, tworzy na skórze ochronny film.

Jednym słowem:
Pracownia Synesis wyszłam naprzeciw oczekiwaniom klienta i łącząc te dwa składniki powstał Atłas do makijażu, który idealnie nadaje się na wyjście, ponieważ niweluje nierówności, wypełnia zmarszczki natychmiast.

Moja opinia:
Z każdym kolejnym użyciem Atłasu, uzależniam się na nowo, mimo iż na początku sceptycznie podchodziłam do tego produktu, ponieważ zastanawiałam się jak sprawdze działanie przeciwzmarszczkowe, przecież jestem osoba stosunkowo młodą i uważałam produkt z miejsca za zbyteczny;

Po miesiącu użytkowania w przeróżnym połączeniu takim jak:
- solo pod makijaż
- solo pod puder
- na filtr spf + makijaż
- na filtr spf + makijaż mineralny

Zauważyłam, że:
- atłas jest niewyczuwalny na twarzy;
- twarz staje się miła i aksamitna, taka delikatna w dotyku;
- świetny poślizg atłasu pozwala na błyskawiczne rozprowadzenie produktu;
- twarz staję się elastyczna, napięta, dzięki czemu makijaż nie roluję się, a podkład nie zbiera się;
- wyczuwam minimalne nawilżenie;
- przedłuża żywotność makijażu;

Śmiało mogę napisać, nie zawiódł mnie, wręcz przekroczył moje oczekiwania. Atłas daje mi tą pewność, że makijaż będzie trzymał się cały dzień, czy to w pracy, która częściowo jest fizyczna, czy te 10h na uczelni lub imprezie do rana. Najbardziej cieszy mnie to, że to pierwszy kosmetyk, który nie tylko przedłuża makijaż, ale i uodparnia go na energiczną mimikę twarzy. Nic się nie zbiera po paru godzinach itp.
Lubię czuć się pewnie i to otrzymuję dzięki atłasowi Synesis. Jest bezinwazyjny, nie zapycha mojej wrażliwej cery, nie uczula, nie obciąża. Nie czuję dodatkowego kosmetyku na twarzy, cera wygląda przyzwoicie po zmyciu makijażu. Świetnie współgra z filtrem, podkładem jak i pudrem mineralnym;

Jest pięknie! Atłas do makijażu to dla mnie podstawa do perfekcyjnego, trwałego makijażu :)

Cena może wydawać się wysoka, ale ja po 40dniach użytkowania zauważyłam malutki ubytek produktu. Myślę, że starczy na więcej niż przewiduję producent.

Używam tego produktu od: maj 2012
Ilość zużytych opakowań: próbki i pełnowymiarowe opakowanie 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[651389].usefull || 0 }}% pomocna.