Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Silky Primer Under Makeup Smoothing Serum (Jedwabista baza pod makijaż)

Silky Primer Under Makeup Smoothing Serum (Jedwabista baza pod makijaż)

Jedwabista, transparentna i beztłuszczowa formuła wygładza skórę, minimalizuje niedoskonałości i wypełnia zmarszczki. Zawarte w niej przeciwutleniacze i witaminy mają właściwości odżywiające. Pomaga zatrzymać efekt `znikającego makijażu` i oszczędza wiele poprawek w ciągu dnia.
Dostępna w dwóch odcieniach - bezbarwnej (Silky Primer) oraz kolorowej (Honey Tint).

Skład: /Silky Primer/ Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Silica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate, Mica, Titanium Dioxide CI 77891, Phenoxyethanol.
/Honey Tint/ Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Silica, Mica, Bismuth Oxychloride CI 77163, Titanium Dioxide CI 77891, Iron Oxides CI 77491 CI 77492 CI 77499, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate.

Cena: 156,50zł / 48g

bardzo dobra

Jest to moja pierwsza baza pod makijaż, więc nie mam porównania, ale z tej jestem bardzo zadowolona.

Ma cudowną, jedwabistą konsystencję. Świetnie rozprowadza się po twarzy i jest bardzo, bardzo wydajna. Niewielka ilość wystarcza na pokrycie całej buzi. Szybko schnie, nie lepi się, genialnie wyrównuje skórę i przygotowuje ją pod podkład.

Nie przesusza, nie podrażnia, nie zapycha.

Przy mojej mieszanej cerze jakoś dramatycznie nie wydłuża trwałości makijażu, ale na pewno utrzymuje się on na twarzy o kilka godzin dłużej.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[653412].usefull || 0 }}% pomocna.