Lip Conditioner (Balsam do ust)

Lip Conditioner (Balsam do ust)

Jedyny przeciwutleniający krem do ust, odżywia, chroni i łagodzi podrażnienia ust. O antyoksydacyjnym działaniu, zapewnia odżywienie i ochronę przez cały dzień. Delikatny waniliowy zapach. Świetnie się sprawdza jako podkład pod szminkę.
Główne składniki: przeciwutleniające polifenole z pestek winogron; masło karite o właściwościach nawilżających i łagodzących (formuła w 99,5% naturalna).

Cena: ok. 20zł / 4g

nawilżające, ochronne

Znasz skład tego produktu?

winogronowe love

Kupiłam pomadkę, jako dodatkowy "gadżet" do zamowienia z apteki internetowej. Z balsamami do ust, jak ze skarpetkami - nieustannie giną, poza tym dobrze jest mieć ich kilka - do kieszeni, do torebki, na biurko.
Na tę konkretną miałam ochotę już od dawna, ale jakoś nie było nam po drodze, aż w końcu przywędrowała i do mnie. Nie żałuję, ba! Jestem zachwycona. :)
Nie wydałam na nią fortuny, kosztowała mnie 20zł, więc do przełknięcia, nie wiem czy tyle samo kosztuje regularnie.
Przepięknie pachnie i doskonale nawilża, i to są jej główne atuty. Usta po niej nie są pokryte filmem, ale takie jędrne i nawilżone. Poza tym, nie pozostawia paskudnego posmaku co zdarzało się innym moim balsamom do ust. Ma naprawdę przyjazny skład i dokładnie wiedziałam, kiedy była do wyrzucenia,bo zmieniła się w tępą i gorzej pachnącą, co dla mnie jest zdecydowanie pozytywem, nie zastanawiam się czy aby może nie zostawić jej jeszcze, nie zużyć do końca, bo szkoda pieniędzy... nie ma problemu, nie jest to już ten sam produkt, więc nie jest mi po prostu szkoda. Stało się tak przy końcówce, ale i tak starczyła mi na ok.3/4 miesiace.
Jak do tej pory najlepszy balsam jaki miałam (choć nie próbowałam kilku rozsławionych i nie mam z nimi porównania) i na pewno jeszcze do niej wrócę! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279381].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jestem przekonana

Kupilam od razu 4 opakowania (zawsze tak robie: do kosmetyczki, do pracy, do toaletki i do lazienki) i to byl blad
- intensywnyzapach
- tempa konsystencja (trudno sie rozprowadza)
- nie nawilza wystarczajaco
- cena w porownaniu do dzialania wysoka
- nie jest wydajna

+ opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273386].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatna pielęgnacja

Pomadka w sztyfcie zapewnia delikatne nawilżenie ust oraz wyczuwalną, delikatną warstwę na ustach. Delikatny zapach oraz przyjemna aplikacja to jej kolejne atuty. Odpowiednia do codziennej pielęgnacji ust, które wymagają nawilżania, ale nie zmagają się z poważnymi problemami przesuszenia.

Rezygnując ze stosowania agresywnych pomadek typu Carmex/ChapStick, można odnieść mylne wrażenie, że naturalne balsamy do ust nie nawilżają głębszych warstw naskórka.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075536].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Niezła

Jakiś czas temu postanowiłam porzucić Carmex i raczyć moje usta tylko balsamami o możliwie jak najnaturalniejszym składzie. Nie powiem, że nie obyło się bez kilku niewypałów, ale na szczęście pomadka Caudalie do nich nie należy.
Opakowanie jest solidne, mechanizm wysuwający sztyft działa bardzo dobrze ( droższy balsam Dr Hauschki mógłby się wiele nauczyć od Caudalie w tym względzie ;)), lekki waniliowo-cytrusowy zapach uprzyjemnia użytkowanie.
Sztyft jest dość zbity, nie rozpuszcza się w wysokich temperaturach, na ustach daje dość naturalny, lekko matowy efekt i nieźle sprawdza się pod pomadki. Nawilża dobrze, ale jest to jeden z tych balsamów, których raczej nie czuć na ustach. Skład bardzo dobry.

Nie wiem czy kupię ją ponownie, bo choć to sympatyczna i dobrze działająca pomadka, to ja aktualnie dalej poszukuję prawdziwie nawilżającej bomby ;)

Używam tego produktu od: maja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035269].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra, choć droga

Zakupiona w niemieckiej aptece za 5 Euro, cena trochę mnie przytkała ale usta miałam popękane, a innych pomadek w aptece nie było. Na plus eleganckie i porządne opakowanie, wydajność i skład. Nawilża i ochrania, chociaż bez szału. Na minus trwałość, no i cena. Raczej już nie kupię, bo są tańsze i lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941503].usefull || 0 }}% pomocna.

Godna polecenia

Zaczęłam ostatnio kupować bardziej naturalne kosmetyki i w czasie pobytu we Francji trafiłam na markę Caudalie, bardzo się cieszę, że jest dostępna w Polsce, choć ceny tutaj są jeszcze bardziej odstraszające niż tam... ale do rzeczy:

+ bardzo dobry skład, bez parafiny :)
+ przyjemna konsystencja, nie miałam problemu z rozprowadzaniem
+ nie "wałkuje się" na ustach (tak jak np. Nivea na mnie)
+ wydajność (używałam jej od jesieni i jeszcze troszkę zostało)
+ eleganckie, wytrzymałe opakowanie
+ bardzo dobrze radzi sobie z regeneracją moich wrażliwych ust
+ zostawia ładne, satynowe wykończenie
+ coraz więcej aptek ma ją w swojej ofercie

+/- cena (23zł, mogłaby być trochę niższa EDIT: ostatnio kupiłam w zestawie z kremem do rąk za 20)

Podsumowując, bardzo przyjemnie się jej używało i chętnie do niej wrócę (o ile Nuxe Reve de miel mnie nie oczaruje). Fakt, jest droższa - kosztuje ok 2-3 razy tyle, co klasyczne pomadki, ale przyjemność używania i świadomość, że nie zjadam z ust jakichś syfów jest tego warta :) Polecam

EDIT: najnowsza wersja pomadki ma nieznacznie zmieniony skład, co niestety skończyło się cytrynowym zapachem ;/ a poprzedni, w którym nie czułam cytryny, był po prostu cudowny... działanie pozostaje takie samo.

Używam tego produktu od: jesieni 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881656].usefull || 0 }}% pomocna.

sama nie wiem...

Mam mieszane uczucia. Głównie za sprawą dziwnej, tępej konsystencji pomadki. Przeszkadza mi to, że aby dobrze pokryc nią usta muszę wielokrptnie jechać z prawa na lewo moich ust. Trochę to czasochłonne... Nie do końca podoba mi się też zapach. Nie czuję przyjemnej wanilii a raczej jakiś nieokreslony, raczej neutralny zapach. Nawilżenie jest zadowalające ale tez nie powalające. Ładnie i długo trzyma się na ustach, nie splywa i nie zjada się szybko. Skład godny pochwały, cena za to już mniej... I mam wrażenie, że nie jest zbyt wydajna.
Jeśli chodzi o antyoksydanty - to wymysł przemysłu kosmetycznego, próbującego wcisnąc nam kolejne cudo na wieczną młodość. Tego argumentu producenta nawet nie traktuję poważnie.
Nie jest zła, natomiast znacznie lepiej oceniam Tisane lub Rumiankową Alterre z równie dobrym składem.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881555].usefull || 0 }}% pomocna.

świetnie nawilża

Sama bym go nie wybrała w aptece - ale znajdował się w promocyjnym opakowaniu jako gratis do kremu, okazał się hitem:

+ świetnie nawilża
+pozostawia na ustach warstwę ochronną
+ przyjemnie pachnie
+niezbędny jesienią i zimą
+naturalny skład

Do tej pory myślałam, że tylko słoiczkowe balsamy do ust dobrze nawilżają, w końcu znalazłam nie tylko rewelacyjny w działaniu ale też wygodny w użyciu;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[841799].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutnie CUDNY!

Mam dość wrażliwe usta i ostatnie słoneczne tygodnie dosłownie dały im "popalić"... :(
Dostałam alergii, wyszły mi jakieś pęcherzyki - no masakra... Pieką, bolą, szczypią... :(
Chłopak kupił mi tą pomadkę w aptece (cena troszkę wysoka bo 22zł za 4g) i najnormalniej w świecie uratował Mi życie! Ona jest wprost REWELACYJNA! :)
Już po 3 dniach oddzyskałam komfort a jedzenie i picie znów stało się przyjemnością! :D
Zapach bardzo przyjemny (coś jakby wanilia), skład świetny (same ekstatrakty roślinne w tym wiodące prym winogrono), konsystencja średnio śliska ale nielepka.
Polecam bo warto! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[811508].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Pomadka jest świetna. Nawilża, wygładza, odżywia.
Skład fajny, opakowanie wygodne i estetyczne.
Nie mam sie do czego przyczepić.
Na pewno znowu zakupię.

Używam tego produktu od: pare miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[768270].usefull || 0 }}% pomocna.