Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Hair Therapy, Nourishing Oil Care (Odżywka w sprayu bez spłukiwania)

Hair Therapy, Nourishing Oil Care (Odżywka w sprayu bez spłukiwania)

Cena już od 21,09 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawiera lekkie olejki, które nawilżają i sprawiają, że włosy są gładkie oraz łatwo się rozczesują.
Nowa odżywka w sprayu Dove to pierwsza odżywka, która działa dwu-warstwowo:
- pierwsza warstwa zawiera Fiber Actives, które wnikają głęboko w strukturę włosów odbudowując je od wewnątrz,
- druga warstwa z opatentowanym Micro Moisture Serum, wygładza wszystkie uszkodzenia sprawiając, że włosy są miękkie i łatwe w rozczesywaniu przez cały dzień. Micro Moisture Serum chroni i wzmacnia włosy od cebulek aż po końce.
Odżywka nie obciąży i nie sklei Twoich włosów, nawet w te dni gdy nie masz czasu ich umyć. Możesz jej używać na suche i mokre włosy, zawsze gdy wymagają pielęgnacji.

Struktura
lekkie
100 – 250ml
zapachowa
w sprayu
Skóra głowy
normalna

Zdecydowanie odradzam

Kupiłam ją w tamtym roku sobie i koleżance. Od odżywki bez spłukiwania oczekuję, że pomoże mi w łatwiejszym rozczesywaniu włosów. Niestety, stosując tę mgiełkę, miałam wrażenie, że pryskam włosy wodą. Nie dość, że nie mogłam ich rozczesać, to jeszcze kapało z nich tak, jakbym ich wcześniej ręcznikiem nie wytarła. Nie polecam, bo włosy są po niej twarde, bez blasku, bardzo ciężko się rozczesują. O dziwo jest mega wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231878].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo ją lubię

Kupiłam tą odżywkę, bo chciałam mieć coś, po czym włosy będą bardziej miękkie, łatwiej będą się rozczesywać i ogólnie ładniej prezentować. Bardzo ją polubiłam i pewnie będę do niej wracać. Nie wiązałam z nią wielkich nadziei na efekt wow i włosy nie do poznania, po prostu coś lekkiego, co spełni moje wymagania.

+Opakowanie, w miarę solidne, atomizer nie zacina się
+Naprawdę bardzo pomaga rozczesać włosy, chociaż moje jednak nie plączą się jakoś dramatycznie, to i tak nie lubiłam rozczesywać kołtunów
+Ogólnie poprawia wygląd włosów - są gładsze, bardziej miękkie, sypkie
+Miły dodatek jako uzupełnienie pielęgnacji
+Wydajna, używałam ze 3-4 miesiące codziennie, na mokro i na sucho, a włosy mam długie, gęste i farbowane

+/- Zapach, miły, jednak po dłuższym czasie trochę męczący i duszący

Wypróbuję też inne olejkowe odżywki w sprayu, ale sądzę, że w końcu do tej powrócę.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018868].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Odżywka poza przepięknym zapachem nie ma dla mnie plusów, odżywka działa bardzo krótkotrwale, włosy po jakimś czasie ponownie plączą się i tracą nadane nawilżenie nie wspominając o puszeniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016277].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

Raczej nie mój typ

Chciałabym móc pochwalić ten produkt, bo do najtańszych nie należy, jednak... nie mogę. Zacznę jednak od plusów, jak to mam w zwyczaju.

+ Plusem jest na pewno zapach. Jest bardzo przyjemny, delikatny i przez chwilę utrzymuje się na włosach. Niestety nie dłużej.
+ Wygodna aplikacja, lubię kosmetyki w sprayu bez spłukiwania.
+ Włosy się po nim trochę lepiej rozczesują i są troszkę bardziej miękkie.

I to by było na tyle.

- Minusem jest porównanie ceny do wydajności produktu. Gdy używałam go codziennie przez 2 tygodnie to zeszła mi ponad 1/3 butelki. Inne spraye do włosów nie kończyły mi się tak prędko, a włosy mam takiej samej długości...
- Nie zauważyłam jakiegoś nawilżenia i odżywienia włosów, a tak powinny chyba działać olejki. Odżywka nie naprawia uszkodzeń włosów, nie poprawia ich kondycji.
- Przeciąża i przetłuszcza włosy. Nakładam jej już na prawdę minimum i nie codziennie, a mimo to mam potem przez cały dzień ulizane włosy. Łudziłam się, że to nie od odżywki, ale odkąd kupiłam inną to sytuacja już się nie powtarza.
- Trzeba stosować się do napisu, który głosi, że nie można psikać kosmetykiem na cebulki włosów. Ja najpierw psikałam, wtedy zaczęły mi się przetłuszczać i doszedł jeszcze lekki łupież.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995692].usefull || 0 }}% pomocna.

I dove you! ;)

Mam bardzo długie i gęste włosy, dlatego nakładanie odżywek do włosów do spłukiwania było dla mnie uciążliwe. Kupiłam, więc tę odżywkę, po bardzo długich poszukiwaniach. Nie zawiodłam się!
Plusy:
- zapach jest po prostu obłędny, długo utrzymuje się na włosach.
- można używać na suche, jak i na mokre włosy,
-superlekka konsystencja, nie obciąża włosów,
- zakończyłam już pierwsze opakowanie i mogę śmiało przyznać, że włosy są bardzo odżywione, gładkie i miękkie, jak nigdy!
- ułatwia rozczesywanie.
- wydajność - skończyłam opakowanie po 6 miesiącach, a używałam 3 razy w tygodniu, cena jest też adekwatna do jakości, 20 zł przy tak super odżywce na 6 miesięcy to pikuś ;)
Minusy:
nie zauważyłam.
Polecam produkt, jest wart wypróbowania ;)

Używam tego produktu od: od pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993886].usefull || 0 }}% pomocna.

doraźnie pomaga rozczesać włosy :)

Kupiłam tę odżywkę kiedy okresowo moje włosy się plątały i nie mogłam ich rozczesać i przy takim założeniu się sprawdziła.
\\n+ pomaga rozczesać włosy
\\n+uzupełnia odżywkę ze spłukiwaniem jeśli jest niewystarczająca
\\n+pomaga ułożyć fryzurę jak wstaniemy rano z łóżka ;)
\\n+zmiękcza włosy
\\n
\\n-nie daje połysku, a mat
\\n- nie daje spektakularnych efektów jak opisuje producent
\\n
\\nOt dobry kosmetyk, przydatny, ale nie niezbędny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986480].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykancza fryzure

Bardzo lubie ta odzywke,nie robi spektakularnych efektow,ale moze i dobrze,bo takie to tylko po silikonach.Wlosy latwiej sie rozczesuja,sa miekkie,wygladaja zdrowiej,nie elektryzuja sie i nie pusza.I faktycznie tak jak zapewnia producent wlosy nie przetluszczaja sie szybciej mimo zawartych w odzywce olejkow.Zapach ladny,troche owocowy.Uzywam od ponad pol roku i mam mniej niz polowa butelki.

Moge sie doczepic do nablyszczenia,ktore jest dosc marne,prawie niezauwazalne.

Używam tego produktu od: pol roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979271].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Odzywka świetnie sprawuje się na moich włosach. Ułatwia rozczesywanie, włosy są wygładzone, mile w dotyku oraz mają ładny blask. A przy tym nie obciąża włosów. Używam jej przed prostowaniem i sprawdza się świetnie. Używałam wszelkich glisskur, biovax, ale ta bije wszystkie! Jedynym minusem może być jej regularna cena - 18 zł, oraz przy codziennym stosowaniu szybko jej ubywa.

Używam tego produktu od: listopad 2015
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978737].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry wybór

Bardzo fajny produkt.
Świetnie się sprawdza na moich farbowanych na blond, dość suchych włosach.
Ma przyjemny, delikatny zapach, zawartość olejków jest wyczuwalna, ale nie aż tak duża, żeby obciążała przy przetłuszczała włosy.
Często można go znaleźć w promocji po jakieś 12zł.

Włosy są po nim bardziej miękkie i błyszczące, łatwiej się rozczesują i układają.

Ilość zużytych opakowań: używam trzeciego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978712].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukojenie dla włosów

Uwielbiam produkty ,które zawierają olejki. Skusiłam się na ten produkt właśnie ze względu zawartych w nim olejków.
Pierwsze co mnie w niej urzekło to piękny naprawdę piękny zapach, który na szczęście bardzo długo się utrzymuje.
Jeżeli chodzi o działanie, to z pewnością ułatwia rozczesywanie i nie obciąża włosów. Oczywiście bardzo dobrze wygładza i nadaje włosom blask. Po dłuższym stosowaniu włosy stały się bardziej nawilżone i miękkie. Zauważyłam także, że włosy się już mniej puszą i są mi bardziej podatne, łatwiej jest mi je okiełznać.
Plusem jest jej prostota w zastosowaniu kilka psiknięć, bez spłukiwania - szybko i wygodnie.
Jest także bardzo wydajna ,wystarcza na naprawdę długo. Cena także jest przyzwoita, no i jest łatwo dostępna przede wszystkim, można ją zakupić praktycznie w każdej drogerii lub supermarkecie. Bardzo dobry produkt :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978707].usefull || 0 }}% pomocna.