Gumka - korektor do makijażu

Gumka - korektor do makijażu

Pojemność 1 szt

nieprzydatny

Korektor bardzo łatwo się brudzi. Z tego powodu po kilku użyciach ślady po tuszu czy kredce trudno zmyć, zwyczajnie się rozmazują.
Korektor nie posiada wymiennych wkładek.
Jak na produkt przydatny zaledwie kilka razy cena jest bardzo wysoka.
Korektor w zasadzie zbędny, lepiej stosować do poprawek patyczki do uszu.
W dodatku zawiera aż 5 parabenów.

Skład: cyclopentasiloxane, isododecane, caprylic/capric triglyceride, methylparaben, ethylparaben, butyllparaben, isobutylparaben, propylparaben.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Jestem na tak:)

Dostalam ten mazak na Gwiazdke (zazyczylam sobie) i jestem bardzo zadowolona. Chodzilo mi o to, zeby zmywal ksero od tuszu, a nie o korygowanie cieni itp (chociaz i do tego sie przydaje). Urosly mi rzesy i nagle zaczelam miec problemy z odbijaniem sie tuszu na powiekach, w dodatku zaczelam malowac tez rzesy dolne, czego wczesniej nie robilam i wychodzi mi to czasem dosc kulawo;D Waciki sa za malo precyzyjne, zmywaja niedokladnie, raczej rozmazuja, a nie chce mi sie nasaczac ich za kazdym razem mleczkiem itp. Mazak jest wydajny i b. praktyczny, nosze go ze soba zamiast pliku tych nieszczesnych wacikow, jesli mi sie cos rozmaze tylko mazne nim i juz:) Naprawde fajna sprawa.

eee...

Nasączony jakimś płynem pisak po prostu. Poprawia w ten sposób, że zmywa makijaż, wprawdzie dość precyzyjnie, ale podbny efekt uzyskałabym nasączonym patyczkiem kosmetycznym. W dodatku po paru użyciach już nie zmywa, bo jest zabrudzony.