Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Biovax, Intensynie regenerujaca maseczka `Keratyna + jedwab`

Biovax, Intensynie regenerujaca maseczka `Keratyna + jedwab`

Cena już od 24,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maseczka odnowia zarówno na powierzchni, jak i w ich warstwach. Maseczki to woskowa konsystencja oraz odżywcza receptura. Składniki oraz brak substancji drażniących umożliwiających regenerację i ochronę włosów. Maseczka Biovax zawiera Pro2Kera Silk - zespól białek, który dzięki zestawieniu niskocząsteczkowych aminokwasów i wysokocząsteczkowych protein wykazuje szerokie spektrum działania zarówno na poziomie rdzenia, jak i na powierzchni włosa. Aminokwasy jedwabiu wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki strukturalne w jego warstwach korowych. Wiążą wodę, utrwalając efekt nawilżenia. Proteiny jedwabne tworzą na powierzchni włosa delikatny biofilm, który utrzymuje wilgoć w jego wnętrzu oraz chroni go przed agresywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Keratyna uzupełnia niedobór naturalnych składników budulcowych osłonki włosa, plombując jej uszkodzone miejsca.
Ekstrakt z henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.

moje włosy jej nie lubią

Załamana stanem moich włosów zakupiłam saszetkę tej maseczki. Już w trakcie jej rozczesywania grzebieniem na włosach miałam problem. Potem było już tylko gorzej. Włosy po wysuszeniu były jakby tłuste, miałam problem z ich rozczesaniem. Wydaje mi się, że to przez keratynę, której niektóre włosy nie lubią. Moim zdaniem to nie wina tej maski ale typu moich włosów. To po prostu kosmetyk nie dla mnie. Dobrze, że firma Biovax robi takie saszetki "na raz".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551321].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupię ponownie

Niestety BioVax Keratyna + Jedwab nie robi z moimi włosami chyba nic. Ani dobrego, ani złego. Spodziewałam się czegoś lepszego po dawce protein, jednak bez różnicy, dlatego wykończyłam go z poczuciem zmarnowanych pieniędzy. Konsystencja dość gęsta, bardzo ułatwiająca nakładanie. Nie spływa z włosów. Niestety mało wydajny. Zapach kosmetyczny, przyjemny. W BioVaxach bardzo podobają mi się gratisy dołączone do maski, tj czepek i serum na końcówki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549916].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Bardzo wygładza włosy. Stają się miękkie i lejące, dodatkowo przyjemny zapach utrzymywał się na nich przez cały dzień. Włosy po niej stały się bardziej elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, zauważyłam, że ograniczyła się podatność na rozdwojenia. Na pewno będę do niej powracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543261].usefull || 0 }}% pomocna.

Amika

Bardzo dobra

Wiadomo, kiedy jest się Polką, Biovaxy są w zasadzie standardem włosowej pielęgnacji, a priorytetem jest dopasowanie odpowiedniej serii do swoich potrzeb. Maskę tę, oceniam przy włosach niskoporowatych, uwielbiających wszelkiego rodzaju proteiny, tak więc jestem z niej bardzo zadowolona.
Po użyciu włosy są gładkie, wręcz śliskie, błyszczące i lekkie. Delikatnie dociążone i nieco prostsze niż zwykle. Zapach,w moim odczuciu, jest bardzo przyjemny, kremowy, trochę pudrowy, ale nie zbyt ciężki, nie dusi.
Maska nie spływa z włosów, ma dosyć gęstą konsystencje, jest umiarkowanie wydajna. Można ją dostać w praktycznie każdej drogerii i aptece, a cena też nie jest wygórowana. Zawsze do niej wracam, oczywiście z przerwami na inne eksperymenty,ale tę maskę mogę polecić z czystym sumieniem.
Uważam,że jak w przypadku innych masek Biovax, opakowanie jest najsłabszym punktem - słoiczki z których ciężko wygrzebać resztki produktu, przewężony rant przy otwarciu opakowania pod którym zbiera się maska oraz zakrętka, w której także osadzają się pozostałości kosmetyku. Trzymam kciuki, że L'Biotica kiedyś przeprojektuje swoje opakowania, bo wtedy używałoby się ich produktów z większą przyjemnością.
Pomijając drobne wady kosmetyczne, bardzo polecam "Keratynę i Jedwab".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537736].usefull || 0 }}% pomocna.

PIERWSZY BIOVAX I OD RAZU MIŁOŚĆ

PLUSY:
+ idealna konsystencja
+ widoczne i wyczuwalne wzmocnienie włosów
+ gładkość, połysk, optyczne pogrubienie
+ nie obciąża, za to dociąża
+ solidne opakowanie, gratisowy czepek i serum na końcówki
+ zapach (lekko kokosowy)

NEUTRALNE:
Cena. Myślę, że jest odpowiednia, jak za taką jakość. Ani za niska, ani za wysoka.

MINUSY:
Póki co nie zaobserwowałam i mam nadzieję, że tak pozostanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534036].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Włosy wyglądały po niej kiepsko- jakby były niedomyte, oklapnięte, suche. Niestety ale keratyna w ogóle nie sprawdza się na moich włosach. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się u mnie proteiny mleczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481341].usefull || 0 }}% pomocna.

Do zadań specjalnych

Przetestowałam wszystkie maski Biovax i ta jest jedną z tych, które najmniej mi podpasowały. Może dlatego, że jest przeznaczona naprawdę do zniszczonych włosów i moje raczej zdrowe po prostu są nią przekarmione. Jeśli użyję jej od czasu do czasu, raz na parę tygodni, działa świetnie. Włosy błyszczą i są wizualnie pogrubione. Przy regularnym stosowaniu dla moich niskoporowatych włosów to po prostu za dużo dobrego, robią się oklapnięte, szybciej przetłuszczają i strączkują. Kupuję ją czasami w saszetce, pełnowymiarowe opakowanie zużyłam jedno i to dla moich włosów było za dużo dobrego. Użyta raz na jakiś czas jako bomba proteinowa się sprawdza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471017].usefull || 0 }}% pomocna.

Tania i dobra maska

Gęsta i zbita konsystencja czyniła maske bardzo wydajną. Zauwazyłam efekt wygladzenia i połysku, nie obciązala wlosow i ładnie pachniała. Stosowalam ją kilka miesiacy i polecam tym, ktorzy majasie, sklonne do zniszczen wlosy. W zestawie zawiera czepek dla wzmocnienia efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466482].usefull || 0 }}% pomocna.

3,5/5

Maskę kupiłam, ponieważ szukałam jednego,dobrego produktu proteinowego do włosów. Słyszałam, że maski Biovax są rewelacyjne, więc skusiłam się na nią. Niestety, po otwarciu pudełka spadł mój entuzjazm, ponieważ maska ma mdły, mleczny jak dla mnie zapach. Przez niego denkowałam ją pół roku. Plusem tej sytuacji było to, że odkryłam optymalną dla mojej fryzury częstotliwość stosowania tego kosmetyku. Raz w tygodniu starczał, by doprowadzić moje włosy do porządku. Włosy po niej stawały się gładkie jak tafla, dociążone i ładne. Nie polecam stosowania jej na skalp, ponieważ po zmyciu jej miałam wrażenie, że moja głowa jest brudna. Nakładana od ucha w dół dawała efekt wow.
Plusy:
+ działanie
+ gęsta konsystencja
+ można ją wypróbować w mniejszej pojemności 20 ml, kupując w Lidlu
+ w opakowaniu jest czepek i próbka kosmetyku- ja miałąm olejej bambusowy- bardzo dobry swoją drogą
+ często jest na przecenie i można ją kupić np. za 15 zł
+ dostępność- ona jest prawie w każdej drogerii np. SP, Natura, apteki Hebe...
Minusy:
- zapach! Mdlił mnie
- regularna cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447341].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have po keratynowym prostowaniu

Ta maska to podstawa mojej pielęgnacji bezpośrednio po zrobieniu sobie zabiegu keratynowego prostowania włosów. Zabieg prostowania Encanto wykonuję co kilka miesięcy, zmieniam wtedy obowiązkowo szampony, odżywki, całą stylizacja na przyjaźniejsze i zauważyłam, że od kiedy odkryłam tą odżywkę to efekt utrzymuje się dużo dłużej.
+pięknie pachnie
+gęsta, kremowa i wydajna
+odbudowuje włókna włosów
+przedłuża efekty po keratynowym prostowaniu
+regeneruje, nawilża i odżywia włosy
+nie obciąża ich
+bardzo wydajna
+poprawia widocznie stan włosów

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430776].usefull || 0 }}% pomocna.