PZ Cussons, Luksja, Delikatny płyn do kąpieli odżywczy Honey & Jasmine

PZ Cussons, Luksja, Delikatny płyn do kąpieli odżywczy Honey & Jasmine

Płyn do kąpieli Luksja Miód i Jaśmin, o subtelnym zapachu, z zawartością naturalnych olejków, pomaga przywrócić równowagę duszy i ciała. Delikatny płyn do kapieli wzbogacony jest proteinami miodu, kompleksem odżywczych witamin i ekstraktem z jaśminu, łagodnie pielęgnuje skórę.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada świadectwo PZH.

Cena: ok. 8zł / 500ml

****

Rzadko oceniam płyny do kąpieli, ponieważ zużywam je w zastraszających ilościach, ale ta Luksja tak mnie oczarowała, że postanowiłam się podzielić swoim odkryciem :)
Płyn zamknięto w wygodnej i poręcznej butelce. Ma on gęstawą konsystencję, ale przy zetknięciu się z wodą momentalnie zamienia się w burzę piany. Jego zapach jest przecudny - słodki, rozkoszny, kąpiel z jego udziałem staje się zupełną przyjemnością.
Skóra po jego użyciu jest mięciutka i delikatna, wygładzona. A śliczny zapach miodu i jaśminu towarzyszy jej nawet po kąpieli.
Gorąco polecam wszystkim z Was, które pragną wieczorem prawdziwie się odprężyć :)

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-giego

taki sobie

Żel ogółem rzecz biorąc... poprawny. I chyba to tyle. Niezbyt podoba mi się opakowanie :/ Zapach też taki jakiś nieciekawy. Ładnie się pieni. Średnio wydajny kosmetyk. To by było na tyle.

Fajny

Bardzo fajne, zreszta jak i seria pod prysznic. Ciekawe zapachy (mam zielony akurat), pianka przyjemna, nie za duza nie za mala. Nie wiem jak z nawilzeniem, bo i tak stosuje balsamy i nie mam wysuszonej skorki aktualnie.Polecam.

depilacja rąk

przyjemny

B. polubiłam płyny Luksji. Miodowy jest moim faworytem, obok migdałowego i z zieloną herbatą. Jak na płyn do kąpieli pachnie całkiem intensywnie (bardziej niż inne mi znane, z wyjątkiem Palmolive Aromatherapy), jest dość wydajny i mam wrażenie, że nadmiernie nie wysusza (każdy płyn do kąpieli, chyba że olejek/z oliwką, trochę wysusza skórę). Na pewno kupię kolejne opakowania.Ilość zużytych opakowań: 4 (różne warianty)

taki sobie

Ładne opakowanie, wygodne i półprzeźroczyste więc wiedć ile zostało. Opakowanie starcza na ok 5-6 kapieli. Ślicznie sie pieni ale bardzo słabo pachnie (a w butelce tak ślicznie i mocno) i nie nawilża skóry. Można kupić ale nie namawiam.