Rexona, Crystal Anty-Perspirant Roll-on

Rexona, Crystal Anty-Perspirant Roll-on

Antyperspirant w kulce, chroni przed potem. Nie pozostawia śladów na ubraniach. Ma lekki zapach. Nie używać na podrażnioną skórę - zawiera alkohol.

nie działa

Niestety po prostu nie działa. Nie spełnia podstawowej funkcji jaką powienien. Nie chroni przed poceniem. Nie miałam okazji go testować w jakichś ciężkich warunkach. Nie poradził sobie nawet w zwykłym niezbyt gorącym dniu, w którym największym wysiłkiem był spacer. Lubię antyperspiranty Rexony ale ten mnie całkiem zaskoczył. Nie działa a na dodatek się klei i to nawet po długim czasie od zastosowania. Na pewno nie kupię go ponownie i nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Nic specjalnego.

Typowy "antyperspirant" z nazwy ;) Chroni przed brzydkim zapachem, ale przed mokrymi pachami już nie... Wypróbowałam już mnóstwo Rexon i stwierdzam ze definitywnie kończę z tą firmą ;) Mamy na rynku taki wybór kosmetyków że szkoda kasy na kupowanie byle czego ;)

Używam tego produktu od: rok

not for me

Zawsze lubiłam rexone i jej antyperspiranty ale ten to nie wypał.

Plusy:
+nie zostawia białych smug na ubraniu
+ zapobiega brzydkiemu zapachowi

Minusy:
-długo się wchania
-klei się
-za dużo wypływa z kulki
-kulka trochę się zacina
-nie chroni przed poceniem się. Wystarczy 1 godzina i już działanie znika!

Używam tego produktu od:od początku grudnia czy jakoś tak

makijaż kreska

u mnie nie działa

Kupiłam ze względu na reklamę i chyba jakoś tak z braku laku.Nie mam wielkich problemów z poceniem się.Lecz u mnie ta rexona wogóle nie działa.Gdy już faktycznie czuję że sie pocę to tak jakbym go nie użyła.Po chwili pojawia się zapach rexony a potem już zapach nie nalezy do przyjemmnych.Na lato będę szukać czegoś innego.Jak dla mnie lipa.

Używam tego produktu od:1miesiąc

bardzo dobry

slicznie pachnie, dobrze chroni, nawliza, niewysusz, niepozostawia bialyc plam... jedyny minus to w podrozny troche mi sie wylal... (plama na ciuchach byla ale bardziej sztywna niz biala)
ogolnie to jestem bardzo zadowolona..

Używam tego produktu od: pol roku

fantastyczny!

Jak dla mnie najlepszy dezodorant jakiego kiedykolwiek używałam! Żadnych śladów na ubraniach, nawet po dużym wysiłku nie bylo czuć potu;p Niestety wycofali go juz produkcji, szkoda bo jakbym wiedziala kupilabym karton opakowan na zapas. Jak dla mnie fantastyczny!

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Mógłby być bardziej skuteczny

Ubrań raczej nie brudzi , zapach delikatny- nie kłóci się z wodą toaletową. Niestety (zwłaszcza latem) nie chroni dobrze przed poceniem. I jeszcze- nie do używania po depilacji. Raczej do stosowania sporadycznie do ciemnych ubrań.

Używam tego produktu od:2 lat

nie kupi,ę go więcej

nie jest skuteczny, nieładnie pachnie, szybko się kończy..no ale rzeczywiście nie zostawia mi plam na ciuchach, ale co z tego, jak nie działa? to nie to

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1 którego nie skoncze :(

jak dla mnie nic ciekawego

Rexona Crystal, jak sama nazwa wskazuje, nie powinien zostawiac sladow na ubrankach, co niestety w przypadku tego produktu prawda nie jest.Duzo chodze w ciemnych ubraniach i niestety mam na nich jasne smugi :(
Co do skutecznosci, to w miare, choc moglby byc lepszy. Z racji tego ze zawiera alkohol, czasami po goleniu podraznia skore. Jedyne na plus moge powiedziec, ze ladnie pachnie, ale to tylko tyle. Wiem ze napewno juz go nie kupie.

Używam tego produktu od:miesiąca

nie lubie go.

wcale go nie lubie. czekam az sie skonczy z niecierpliwoscia. moze i dziala...nie mam jakis specjalnych problemow z potliwoscia, ale...aaa...podraznia pachy, zostawia bialy osad mimo obietnic producenta i zawiera alkohol. ogolnie nie podoba mi sie i jak zwykle wroce to sztyftu tego samego producenta. po prostu bede uwazac przy wkladaniu ciemnych ciuchow.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

nie dla mnie

Nie mam problemu z nadmierną potliwością więc w ciągu dnia antyperspirant spisuje się ok. Gorzej jednak gdy sytuacja faktycznie stresująca i dochodzi do pocenia- nie działa! Bluzka mokra. Po drugie podrażnia po goleniu. Będe szukać bardziej skutecznego produktu.

Używam tego produktu od:4m-cy

jak dla mnie OK ;)

zaczęłam użyuwać tego dezodorantu tydzień temu, ale widze że sie dobrze sprawuje :) nie brudzi ubranek, nie zostawia plam, zapach sie długo utrzymuje :) tylko jeśli sie go za dużo użyje to po wyschnięciu troche sie sypie, ale to minimalnie :)

Używam tego produktu od: około tygodnia