Agropharm, Oeparol SCC, Krem nawilżający

Agropharm, Oeparol SCC, Krem nawilżający

Wpływa na utrzymanie prawidłowej gospodarki wodnej skóry. Wygładza i uelastycznia, czyni bardziej delikatną, świeżą i jędrną. Przeznaczony do codziennej, systematycznej pielęgnacji.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Steareth-18(and) Stearyl Alcohol, Helianthus Annus, Calendula Officinalis, Oenothera Paradoxa, Petrolatum, Cera Microcristallina, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Lanolin, Tocopherol, Methyl Paraben, Parfum, Propyl Paraben, Chlorhexidine Digluconate, Disodium Edta, BHA.

Cena: ok. 7 zł / 50 ml

Trudno powiedzieć...

Trudno ocenić mi ten krem, bo nie stosuję go zgodnie z przeznaczeniem. Do twarzy nie sprawdził się w ogóle - zapychał, lepił się, nasilał przetłuszczanie. Zużywam go do ciała i tu spisuje sie doskonale. Świetnie nawilża, wygładza i odżywia skórę. Nie mniej jednak jako krem do twarzy nie polecam.

Jest niezawodny

Znam ten krem od ponad 10 lat. Nigdy mnie nie zawiodł. Mam suchą i zmęczoną skórę twarzy. Doskonale nawilża, buzia chłonie go jak gąbkę. Dla mnie jest doskonały pod makijaż, wygładza, ujednolica koloryt, łagodzi podrażnione naczynka. Zresztą przez lata przekonałam się, że olej z wiesiołka jest doskonałym panaceum na dolegliwości alergiczne. Od czasu do czasu robię więc i kurację samym olejkiem w kapsułkach. Trzy miesiące w roku takiej kuracji w połączeniu z kremikiem - efekty super, zwłaszcza dla skory atopowej, mocno podrażnionej. Używam go na zmianę z innymi kremami, ale zawsze mam go na półce.

Używam tego produktu od:ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań:nie do policzenia

szkoda słów

Ten krem szumnie nazywa się nawilżającym ale według mnie ma cięższą strukturę niż niejeden krem półtłusty czy odżywczy. Rozprowadza się na twarzy dość topornie, o szybkim makijażu nie ma mowy. Może prędzej na noc? Ale trzeba uważać bo wszystko można wetrzeć w poduszkę. Zapach trudno mi ocenić, to kwestia gustu, mnie trochę odstręcza. Można wypróbować ale nie spodziewajcie się lekkiego komfortowego kremiku na wiosnę. W tej chwili używam go jako kremu do rąk tu się nawet sprawdza.

Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Cellulit adipocyty

najlepszy jaki miałam!

Najlepszy krem spośród tych jakie kiedykolwiek stosowałam :) Jestem zachwycona!

Mam wrażliwą atopową cerę, ze skłonnością do przesuszania się i tworzenia się zaskórników i wyprysków :p

Wydałam masę pieniążków na rozreklamowane i polecane kremy, szczególnie apteczne z cudownymi składnikami działającymi cuda.. ehh.. szkoda że tak późno dowiedziałam się o tym kremiku!! Do zakupu tego przekonały mnie pozytywne opinie, więc w związku z jego niewysoką ceną postanowiłam go zakupić i wypróbować. Kosztował mnie ok.12zł.

Na początku jego zapach był intensywny ale się do niego przyzwyczaiłam i nawet mi sie spodobał ;) Po pierwszym zastosowaniu wydał się tłusty, buzia zaczęła mi się świecić, myślałam że mi pozapycha pory..ale.. tak się nie stało :) Jakie miłe zaskoczenie! :)

Po kilku dniach stosowania buzia stała się promienna, wygładzona, złagodził podrażnienia i zaczerwienienia, ładnie nawilżył suche partie a w tłustych nie spowodował powstania wyprysków :> i nie szczypie w oczy ;) Trochę jednak za bardzo sie świeci żeby wyjść z nim na twarzy z domu, ale i tak zwykle używam podkładu i pudru, a on przynajmniej niedopuszcza do przesuszania się i ani razu nie zrolował ;)

Wraz z kolejnym opakowaniem zakupiłam z tej samej serii mleczko i krem półtłusty. Również się sprawdziły :) szczególnie na mroźnym wietrze

Ilość zużytych opakowań: 1 i w trakcie następnego

doskonały na noc

niby zwykły krem ale działanie godne uwagi :) co prawda nie nadaje się na dzień bo jest za tłusty ale na noc idealny :) przyjemnie łagodzi wszelkie podrażnienia i przesuszenia, relaksuje i co ważne nie zapycha!!! Rano budzę się z gładziutką i odżywioną buźka :) polecam

Dla cery suchej...

pewnie jest idealny. Niestety jestem posiadaczką cery tłustej. Nasłuchałam się zachwytów koleżanek: ochów i achów jakie to cudo ten oeparol, pobiegłam do sklepu i kupiłam.
Już po pierwszym użyciu (na noc) czułam, że coś jest nie tak. Równie dobrze mogłabym się posmarować masłem. Rano moja twarz okropnie się świeciła, a po umyciu była niemiłosiernie ściągnięta.
W sumie użyłam kremu 3 razy i za każdym razem efekt był tragiczny. Oddałam koleżance, która oczywiście jest zachwycona:)
Podsumowując, krem pewnie jest świetny, tylko nie dla cery tłustej.

Używam tego produktu od:3razy
Ilość zużytych opakowań:1/100 pierwszego?

jedyny,ukochany!!!

Fantastyczny krem w koncu znalazlam.I to za pare zlotych.Wiec krem nie musi byc drogi,zeby byl dobry.Pierwszy po ktorym nie mam niespodzianek na twarzy,chociaz wiek nastolatki juz dawno minal.Super nawilza,skora jest taka mieciutka w dotyku,elastyczna,do tego jak dla mnie bardzo fajny zapach,wiec przyjemnie sie go naklada.Stosuje w zaleznosci rano lub wieczorem,albo jedno i drugie.Po nalozeniu rano nie ma problemu z makijazem.Brak mi slow,bo kremik jest boski.Mam nadzieje,ze bedzie zawsze dostepny,bo na pewno nie jest to ostatnie opakowanie,ktorego uzywam:)

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3-go

Bardzo fajny

Bardzo przyzwoity krem za niewielkie pieniądze. Sądzę, ze bardziej dla skór suchych, bo zostawia lekki filtr na twarzy, co akurat ja sobie chwalę ale część bedzie tym zawiedziona.Skóra po nim jest gładka i miła w dotyku. Wracam do niego często i będę wracać, bo zgodnie z obietnicą producenta wpływa kondycjonująco na moją wrażliwą skórę.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Mój KWC i żaden inny!!!

Po prostu idealny dla mojej cery.
Mam cerę suchą, wrażliwą. Podczas ciąży wyeliminowałam wszystkie inne kremy ze względu na niekoniecznie bezpieczny skład zostając tylko z nim. Gdy moja cera stała się gładka jak pupcia niemowlęcia przypisałam tę zasługę ciąży. Jakie było moje zdziwienie kiedy po zmianie kremu (2 mce po porodzie) popsuła mi się cera dosłownie z dnia na dzień! Szybko wróciłam do kremu Oeparol SCC i już nigdy chyba nie będę eksperymentować bo po co? Kosmetyczka, u której chciałam zrobić oczyszczanie twarzy powiedziała, że nie ma z czego oczyszczać. Cera jest gładka i ma ładny kolor, więc czego chcieć więcej? To, że zostawia film na twarzy to tylko na + bo wówczas zatrzymana zostaje woda w skórze, nie wyparowuje tak łatwo.
W lecie tego kremu używałam na dzień i na noc. Teraz na noc dokupiłam krem półtłusty z tej samej serii.
Coraz bardziej przekonuję się, że to nie kremy "z górnej półki" są najlepsze tylko te najbardziej naturalne. No ale ja mam wrażliwą cerę...

Używam tego produktu od: z przerwami od lat, obecnie cały czas
Ilość zużytych opakowań: z 6?

Świetny!

Idealny dla cery suchej i wrażliwej jako krem na noc, rano moja buzia jest gładka, a koloryt ładnie wyrównany. Sprawa trochę się komplikuje jeżeli chce go użyć pod makijaż, ale wystraczy że poczekam trochę aż się wchłonie, a przez cały dzień nic się nie zwałkuje ;)

+ zapach
+ cena
+ świetnie nawilża i wygładza
+ buzia staje się sprężysta i milutka w dotyku
+ wydajny
+ nie zapycha
+ produkt polski

- długo się wchłania

Używam tego produktu od: 1

mógłby być lepszy

Kupiłam go zachęcona niską ceną, razem z tonikiem i kremem półtłustym. Można go dostać w niektórych aptekach internetowych i stacjonarnych.
Z pewnością jest lepszy od wielu kremów, ale ideałem nie bedzie dla mnie.
Ładnie pachnie wiesiołkiem, jest tani, nawilża, ale...
nie nawilża dostatecznie, tak aby przywrócić ładny wygląd cerze męczonaj specyfikami na trądzik.
Nie wchłania się do matu, pozostawia na skórze film, nie jest więc dobry na co dzień pod makijaż. Jednak nie podrażnia, delikatnie łagodzi.
Nie spełnił moich oczekiwań, wracam do Physiogel krem.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

jestem za

Mam cere tłustą ,świecąca ale i wrażliwą. Tego kremu używam na noc, fajnie nawilża i uspokaja cere, dodatkowo podoba mi się jego zapach i śmieszna cena w porównaniu do jakości.Krem nie zatyka porów.

Używam tego produktu od: kilku lat