Naturals, Milk and Honey Creamy Cleanser (demakijaż)

Naturals, Milk and Honey Creamy Cleanser (demakijaż)

Zgłoszony przez Mgiełkę:
Zapach jak i w maseczce jest bardzo smaczny. Nazwa wskazuje na mleczko czyszczące. Jakoś go sobie nie wyobrażam do demakijażu. Za to miłe jako "nawilżacz".

Cena; 16,90

przyjemna śmietanka

Bardzo przyjemnie chłodzi i skutecznie zmywa makijaż z twarzy, nawet tusz do rzęs. Lubię jak pachnie. Mam wersję w nowym opakowaniu i 2 w jednym (tonik, mleczko). Dobrze nawilża, pozostawia twarz lekko natłuszczoną dlatego przecieram jeszcze tonikiem, pozytywnie oceniam również krem z tej serii, nawet nadaje się do twarzy ;)

Używam tego produktu od: 3 msc

jak dla mnie - rewelka!

Był to idealny dla mnie kosmetyk do zmywania oczu. Odkąd go wycofali ze sprzedaży szukam porządnego preparatu do demakijażu i spotykają mnie same rozczarowania.:(
Mleczko to charakteryzowało się dość gęstą konsystencją i ładnym zapachem, nieco kłopotliwe było zamykanie - lepiej sprawdziłoby się
takie zatrzaskowe, a nie zakręcane.
Nakładałam je na zwilżony wodą płatek.
Zmywał makijaż całkiem ładnie, choć przyznaję nie zawsze idealnie dokładnie. Nawilżał i natłuszczał przy tym cerę. Idealnie się nadawał do cer suchuch. U mnie skutecznie przeciwdziałał suchum plackom jakie często robią mi się pod łukiem brwoiwym.
Bardzo ubolewam że już go nie ma...

Może być

Mleczko bardzo dobrze usuwa makijaż, troszeczkę trzeba się pomęczyć przy zmywaniu tuszu. Czasami mam po nim zaczerwienione oczy. Jest dość wydajne, przyjemnie pachnie. Dużym minusem jest niepraktyczne opakowanie...

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

właściwie, czemu nie?

Bardzo dobrze zmywa makijaż, nawet z oczu. Oczu nie podrażnia, jest bardzo delikatne. Nawet całkiem wydajne. Zapach średni. A dalczego daję 3***? A bo zostawia na twarzy tłustą warstwę. Jest tłuste. Do cery tłustej nie za bardzo. Ale do suchej, dlaczego nie? W sumie właśnie tak: dobre, ale mogłoby być jeszcze lepsze :)

Ciężki i tłusty

Mleczko to dostałam niegdyś jako gratis i dobrze, bo sama bym nie kupiła. Opakowanie całkiem znośne, zapach przyjemny, ale konsystencja na tyle ciężka i tłusta, że tylko utrudniała demakijaż. Zmycie całej warstwy z twarzy jest czasochłonne i wymaga nie lada żelu, który poradzi sobie z tym w miarę bezboleśnie. Kosmetyk naprawdę marny na tle innych, nawet tańszych.

ilość zużytych opakowań: 1 (ostatnie)

Do oczu super

Używam tego mleczka głównie do demakijażu oczu i w tym przypadku świetnie sie sprawdza. Generalnie nie lubię rzadkich mleczek, ponieważ zawsze spłukuje twarz wodą ( tylko wtedy czuje sie czysta), lubie preparaty tłuste , gęste. Nakładam go palcami na oczy (lub twarz), a następnie wacikami nasączonymi wodą zmywam całość. Mleczko jest wydajne, nie szczypie w oczy , dobrze zmywa tusz. Oczywiscie nie każdemu może się podobać, ale to kwestia tego czego sie oczekuje od kosmetyku.

Skandal! :-(

tłuste toto jak kupka ze smalcu, nie ma mowy ani o wacikach, ani o wodzie termalnej, zeby toto usunąc.
Dopiero woda w ogromnych ilosciach pomaga w pozbyciu się tego z twarzy.
Oczywiście makijaż pozostaje na swoim miejscu ;-) hehe...i trzeba go zmyc czyms normalnym ;-)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

taki sobie

Makijaz zmywa dosc dobrze, ale nie rewelacyjnie.
Uzywalam go dosc dawno, wiec nie pamietam dokladnie, ale chyba podraznien ani nic takiego nie wywolywal.
Jednak jak dla mnie-za tlusty, za ciezki i za gesty.
Zapach za to swietny.

eee

Zupełnie mi nie odpowiada, jak dla mnie jest za gęsty, trudno mi się go rozprowadza po twarzy, makijażu też raczej nie potrafi zmyć. Właściwie tylko zapach jest ok. W sumie - nie polecam. Choć to dziwne - krem z tej serii należy do moich ulubionych kosmetyków. Ale dla mleczka - nie!

nie jest zły

Hm, pachnie nawet całkiem ładnie, słodko, lepiej niż krem z tej serii. Dobrze zmywa makijaż, także oczu, ale jest dość tłusty i zostawia na skórze takową warstewkę, nie nawilżając jej przy tym. Ja go nie zmywałam wodą, tylko ścierałam wacikiem. Był w porządku, nie mazał się, dobrze wychodził z tubki. Ale nie polecam i sama więcej nie kupię, bo wiem, że te specyfiki z naturalnością łączy tylko nazwa.

taki sobie

Jak dla mnie jest za gęsty i tłusty. Bardzo ciężko zmywa się nim makijaż. Ale za to ślicznie pachnie. Chyba bardziej nadaje się dla suchej cery.

może być

Dobrze, szybko i dokładnie zmywa makijaż. Także z oczu, choć troszeczkę pieką, ale tylko przez moment. Po nałożeniu na twarz trochę szczypie, ale po chwili to mija. Ma gęstą konsystencję. Zapach taki sobie, na pewno nie jest to mleko z miodem, ale bardzo delikatny, prawie go nie czuć. Lekko nawilża. Buzia się po nim świeci, ale nie pozostawia tłustej warstwy i nie lepi się.