Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Apis, Krem pielęgnacyjny na noc z minerałami Morza Martwego

Apis, Krem pielęgnacyjny na noc z minerałami Morza Martwego

Zawiera bardzo starannie dobrane składniki bioaktywne, które zapewniają wielokierunkowe działanie na skórę. Działanie minerałów z Morza Martwego o niezwykłych specyficznych właściwościach wspomagane jest przez kolagen morski i elastynę, naturalne ceramidy roślinne, witamię A+E, oleje: migdałowy, sezamowy, avocado, zioła: arnikę, gingo bilobae.

Krem o tak bogatym składzie głęboko nawilża, uelastycznia, odrpęża i wygładza skórę. Szczególnie polecany do pielęgnacji cery mieszanej, tłustej, z obniżoną elastycznością.

Ulubiony

Krem trafił do mnie przypadkiem i bardzo dobrze, bo inaczej pewnie nie dowiedziałabym się o istnieniu tej firmy.
Krem jest gęsty, ale bardzo dobrze się wchłania- do matu.
Nie zostawia tłustego filtru na twarzy. Dlatego czasami używałam go także na dzień pod makijaż i sprawował się rewelacyjnie.
Wydajność OK, cena też.
Minusem jest dostępność: Allegro lub firmowy sklep, gdzie trzeba doliczyć koszty przesyłki:(

Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się w strefie T, łatwo się zanieczyszcza. Dość widoczne pory.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez 2miesiące

fajnie wygładza

Lubię kremy na noc, które mają gęstą konsystencjię, ten jest właśnie taki. odżywia, wygładza, jest na prawdę dobry, przyjemnie pachnie.
polecam, nie zapycha, nic po nim nie wyskakuje

Używam tego produktu od: 2ms

przyjemny

Świetny krem, nawet do mieszanej z tendencją do tłustej cery.
Zaraz po nałożeniu wydaje się, że jest odrobinę zbyt tłusty, ale szybciutko się wchłania i pozostawia satynową powłoczkę na buzi - bardzo przyjemną.
Wyraźnie wygładza, odżywia, uelastycznia cerę.
Nie zatyka porów i nie nasila przetłuszczania się skóry.
Opakowanie bardzo przeciętne, ale zawartość warta ceny, zresztą niezbyt wysokiej. ;)
Myślę, że jeszcze go kupię.

-* 12.06.2004r. - odejmuję mu gwiazdkę, ponieważ przy drugim opakowaniu zauważyłam, że po prostu nie jestem już w stanie znieść jego zapachu. Brrr!

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

dobra alternatywa

stosuje całą serie tych kosmetyków, bo to miła i sensowna odmiana. Ilość i jakość tych wszystkich ziól i przeróżnych substancji daje widoczny efekt poprawy elastycznosci i ogolnej kondycji skory. Osobiscie jednak uwazam, ze to maska z mineralami zasloguje na laur