Estee Lauder, Matte Perfecting Primer (Baza matująca pod makijaż)

Estee Lauder, Matte Perfecting Primer (Baza matująca pod makijaż)

Zaawansowana technologia stwarza na skórze nieskazitelne podłoże dla uzyskania niewidocznej linii makijażu i perfekcyjnej cery. W zależności od potrzeb możemy zmatowić lub rozświetlić skórę.
Podkład jest podstawą doskonałego obrazu, bazą umożliwiającą równe i gładkie nałożenie kolejnych warstw, gwarantując żywe kolory barwników oraz nieskazitelne, długotrwałe wykończenie.
Matte Perfecting Primer dla efektu zmatowienia, wyrównania kolorytu. Pochłania nadmiar sebum, łagodzi, wygładza i koi (wyciąg z zielonej herbaty i witamina E).
Minimalizuje widoczność porów, drobnych niedoskonałości. Tworzy równe podłoże pod makijaż.

Skład: Water, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Polysilicone-11, Silica Dimethicone Silylate, Sucrose, Isopentyldiol, Hypnea Muciforms (Algae) Extract, Poria Cocos Sclerotium Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Scutellaria Baicelensis Root Extract, Laminaria Saccharina Extract, Morus Bombycis (Mulberry) Root Extract, Algae Extract, Caffeine, Amorphophallus Konjac Root Powder, PEG-10 Dimethicone, Polysorbate 20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Saccharide Isomerate, Laureth-7, Sodium Hyaluronate, Stearyl Dimethicone, Butylene Glycol, Polyethylene, Isododecane, Acrylates/Ethyl hexyl Acrylate Copolymer, Laureth-21, Caprylyl Glycol, Tocopherol Acetate, Magnesium Myristate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Triethoxycaprylylsilane, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol May Contain: Titanium Dioxide, Mica, Bismuth Oxychloride, Iron Oxides. (05.07.2015)

Cena: ok. 130zł/ 30ml

Jestem zawiedziona. Liczyłam na coś więcej.

Bazę kupiłam w czerwcu 2017 w oficjalnym sklepie na esteelauder.pl Potrzebowałam czegoś porządnego, po mieszanych odczuciach wobec bazy Clarins i Benefit. Nie wiem co napisać, mam wrażenie, że baza robi NIC. Poprzednie bazy chociaż optycznie maskują pory i zmarszczki. Baza nie powoduje niespodzianek i dobrze współgra z podkładami i kremami bb.

moje KWC IDEAL cudowna baza jedyna

TAK TAK TAK
nie sadzilam ze bede tak zadowolona
1 baza ktora owszem matuje uzywam z podkladem DW ESTEE i jestem zachwycona + puder YR sypki

baza jest mizerna z wygladu ot takie bialo mleczne mazidelko
po posmarowaniu nic nie widac aby cos sie dzialo
wiec daje podklad puder i czekam godzine i godzin parenascie
i co moja skora sie nie leje juz olejem
jest fenomenalnie
minimalnie sie blyszcze ale to w porownaniu co moja skora potrafi jest fenomenem
mam tylko nadzieje ze moja skora sie nie przyzwyczai do niej tak jak do magnesia milk :(

po magnesi skora byla tepa matowa przez pare godzin a kazdy podklad wygladal na mojej buzi jak szpachel
ale coz sie nie robi aby nie wygladac jak nasmarowana olejem
moja skora produkuje tyle sebum jak bym miala otwierac fabryke tluszczu :( cos koszmarnego
probowlam roznych kosmetykow
efekty byly w 1 dniach a poniej sie szybko konczylo

ta baza jest inna
nawilza cos tam nawilza nie powiem
skora jest gladka miekka
podklad sie super rozprowadza i super wyglada gladko ladnie roznie

ale efekt przerosl moje oczekiwania

odtad to moje KWC !!!!

opakowanie dobrze da sie dozowac pordukt
ladnie wyglada elegancko
nie musze juz matowic w dzien twarzy

to jest boskie !!!!!

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/4 op.

w duecie z DW i DW Light ideał

tak jak i w przypadku bazy Benefit, jest to baza wspólgrająca rewelacyjnie z podkładami z wyższej półki. Kupilam ją przy okazki zakupu podkładu DW Light gdyż nie chciałam mieszać ze sobą produktówróżnych marek. I po raz kolejny się nie zawiodłam. Baza ładnie wygładza buzię, utrzymuje makijaż w ryzach , nawet jeśli nie nadaje mega matu ( mam na myśli wersję tępego tynku) to delikatny glow wcale sie przeszkadza. jak dla mnie fajny kosmetyk :)
pół gwiazdki odejmuję za cenę, ale warto na te kosmetyki uzbierac :)

Masterclass By Mario Dedivanovic - Londyn

najlepsza baza dla mojej cery - matująca

nie kupiłam tej bazy, ale często dostaję w douglasie jej próbki od koleżanek. jest świetna, rewelacyjnie matuje (mam wersją matującą) sprawdzałam też rozświetlającą, ale nie jest dla mnie. zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście próbek

nie działa

Kupiłam tę bazę,ponieważ jej poprzednia wersja była moim ideałem. Ta niestety jest zupełnia inna,po pierwsze konsystencja, jest bardziej wodnista-lejąca i niestety jakby bardziej świecąca. Nia maskuje porów, nie matuje, przedłuża ewentualnie trwałość makijażu. Wg. mnie jest to baza bardziej rozświetlająca,niż matująca, i co jest najgorsze,a nie często mi się to zdażało,zapycha! U mnie też nic nie łagodzi,ani nie koi.

opis lepszy od treści:(

Ta technologicznie zaawansowana baza umożliwiaja!ponoć!!!! otrzymanie efektu, jaki uzyskuje się, malując aerografem, gwarantując nieskazitelny wygląd cery w każdym oświetleniu, utrzymujący się przez cały dzień.Baza ma- rozpraszać światło, dawać aksamitne wykończenie i ładnie wyrównywać koloryt. Ale gdzie to wszystko?smaruję,przeglądam sie w lusterkach i nic nie widzę takowego:(:(Znowu opis lepszy od tresci!!!!!A tak kładłam nadzieję w tym lekkim,niewidocznym matowieniu i ekstrakcie z zielonej herbaty co miał mi buzię koić..E tam z taką bazą..Jezeli ona działa tak słabo na mojej mieszanej cerze ,gdzie zalezało mi na zmatowieniu strefy T,to dla dziewcząt z cerą tłustą to-to sie w ogóle nie nada!!!!a testowała ją tez moja córka (18 lat) i stwierdziła krótko-zargonem nastolatki:)-badziew:)!!!!!!