PUPA, Vamp! Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

PUPA, Vamp! Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

PUPA przedstawia tusz do rzęs Vamp Mascara, który pozwala na uzyskanie niespotykanej objętości rzęs w kilku gorących kolorach! Marzysz o natychmiastowym efekcie sztucznych rzęs i gęstych, ekstremalnie długich rzęsach? Zamień się w wampa! Tusz dostępny w 6 kolorach:
- 100 extra black,
- 200 brąz,
- 300 granat,
- 301 niebieski,
- 400 fiolet,
- 500 turkus.
- 601 czerwień

PUPA VAMP!

główna zaletą produktu jest to, co robi z rzęsami:
doskonale pogrubia, wydłuża, dodaje objętości
jestem natomiast rozczarowana bardzo słabą odpornością na wodę- tusz strasznie się rozmazuje, spływa, skleja rzęsy, obsypuje się
przy nałożeniu zbyt wielu warstw potrafi lekko sklejać rzęsy

Idzie do kosza!

Jedna z najgorszych czarnych maskar jaką miałam. Poza ładnym opakowaniem nie mogę o niej powiedzieć nic dobrego.
Minus nr 1: jest już od początku lekko wyschnięta. Zdecydowanie kiepska formuła, nie mój błąd.
Minus nr 2: szczoteczka. Ciekawy kształt klepsydry, gęste elastyczne włoski. A jednak coś nie zagrało. Przypuszczalnie to także problem formuły produktu. Bardzo trzeba się postarać, by tak dużą szczoteczką pomalować całość rzęs. Bez ubrudzenia powieki praktyczne nie ma szans, by dotrzeć do włosków w kącikach oczu.
Minus nr 3 - największy: niesamowicie się wręcz osypuje. Z jednej strony maskara kalkuje na powiekach, trzeba się pilnować przy makijażu. Z drugiej - wytrzymuje na rzęsach zaledwie 2, góra 3 godziny. A potem tworzy elegancki efekt pandy.
Nie spełnia także innych obietnic producenta. Pogrubia w niewielkim stopniu. Ciężka formuła natomiast powoduje, że rzęsy są obciążone iw ciągu dnia tracą swoje naturalne podkręcenie, zamieniając się w proste druciki.

Szkoda mi pieniędzy, jakie na nią wydałam. Ale szkoda mi również mojego makijażu. Nie będę się męczyć - maskara jako pierwsza z dotąd posiadanych idzie do kosza.

Uwielbiam!

Na co dzień używam kolorowych tuszów do rzęs.
Te z Pupa dają ładny kolor prawie czarny z lekką poświatą. Kolory nie są sztuczne( mam wersje nr 300-Granat i 400-Fiolet).
Tusz pięknie pogrubia i wydłuża moje rzęsy.
Jest Bardzo wydajny.

Minusem może być fakt, że lekko się osypuje.

Trik Mistrza Marzena Górak

ma miejsce w moim tuszowym TOP10

Jeśli chodzi o tusze ciężko mi dogodzić, kupiłam już tyle bubli, że cieszę się za każdym kiedy uda mi się znaleźc coś co mi odpowiada. Na pewno będzie to tusz od Pupy. Kupiłam go w urodzinowej promocji (w dniu swoich urodzin 2 produkty w Pupa są za -50%) trochę na siłę, bo akurat nie potrzebowałam tuszu, ale żal było nie wykorzystać promocji... Trcohę się obawiałam, że okaże się badziewny, ale wręcz przeciwnie. Szczoteczka idealna - dokładnie taka jak lubię, po obtarciu nadmiaru tuszu o opakowanie można nakładamy nią taką ilość produktu jaką potrzeba, żeby uzyskać naturalny efekt - bez grudek i pozlepianych rzęs. Rzęsy są ładnie pogrubione, ale bez dramatycznego efektu. Nie trzeba używać dodatkowej suchej szczoteczki do rozczesywania, spokojnie można go ze sobąa nosic w torebce.
Tusz się nie osypuje.
Jedyną wadą jest odbijanie się na górnej i dolnej powiece :/ wieć aż taki idealny nie jest, ale wpisuje się do mojego tuszowego TOP10. Cena w porządku.

Nie warto

Tusz nie jest bardzo zły, ale jego jakość jest nieproporcjonalna do ceny. Ma konsystencję, która dla mnie jest zbyt sucha, ale dzięki temu raczej nie zabrudzi nam górnej powieki.

+ Pogrubia
+ Nie spływa (np, przez łzy, deszcz)
+ Ładne, zgrabne opakowanie

- Niezbyt znacząco wydłuża
- Mało przystępna cena
- Po dłuższym noszeniu lekko się osypuje
- Szybko zasycha w opakowaniu

bomba!

Mam wersje Vamp Extreme. Kupowałam juz wiele tuszy z roznych półek cenowych, ale do tej pory żaden nie zrobiłam na mnie WOW - az kupilam zupełnym przypadkiem ten (promocja w rossmanie -50%).
Jest naprawde świetny - pięknie pogrubia, podkręca i ma intensywny czarny odcień. Nie tworzy grudek, wbrew innym opiniom, nie skleja rzęs (przynajmniej w moim przypadku). Trzyma sie cały dzien i sie nie kruszy. Co jeszcze jest dla mnie istotne - nie tworzy takiej grubej powłoki na rzęsach, nie ma uczucia "ciężkości" i oblepienia.
Jak dla mnie HIT ;)
Polecam wypróbować i samej ocenić, może akurat też się sprawdzi.

pupa vamp

Maskara dobrze pogrubia i wydłuża rzęsy, ale niestety skleja i muszę pomagać sobie wykałaczką. Najgorsze jednak jest to , że się kruszy i robi mi ciemne cienie pod oczami. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Odradzam.

Mój nr 1!

Póki co mój nr 1! Kupiłam go na promocji w Douglas, 2 tusze za 70 lub 80 zł.
Uważam, że jest cudowny, pięknie wydłuża rzęsy, a przede wszystkim pogrubia je tak jak żaden inny tusz, który używałam. Sprawia, że rzęsy są intensywnie czarne. U mnie trzyma się na rzęsach cały dzień, zdarzyło się nawet, że dłużej, nie zauważyłam, żeby się kruszył, więc do tego też nie mogę się przyczepić.
Jedyny minus jaki zauważyłam, to to, że zdarza mu się brzydko sklejać rzęsy. Ale tylko zdarza, z czym można sobie spokojnie poradzić.
Jestem zdecydowanie zadowolona z zakupu i myślę, że prędko się z nim nie rozstanę.

Póki co najlepszy

Jeszcze żaden inny tusz (a używałam i tych drogeryjnych i tych "wysoko-półkowych") tak dobrze nie wydłużył i pogrubił moich rzęs. Jest trwały, nie kruszy się i nie obsypuje. Wydajny, a cena jest relatywnie niska jeśli weźmiemy pod uwagę jakość. Pewnie będę jeszcze testować inne maskary, ale póki co lepszej nie znalazłam, zawsze z pokorą wracam do Vamp!

Rozczarowanie

Lubię produkty marki Pupa, ale ten tusz bardzo mnie zawiódł. Oczekiwałam, że tak szeroko reklamowany produkt będzie nieco lepszej jakości - niestety...

Mascara skleja rzęsy i nieładnie się rozprowadza - tworzy grudki, które brzydko się rozmazują, brudząc powiekę. Musiałam używać dodatkowej szczoteczki, którą wyczesywałam nadmiar kosmetyku, żeby jakoś to wyglądało. Nie o takie pogrubienie mi chodziło. Na mały plus fakt, że tusz przedłużał rzęsy, niestety dalej było już tylko gorzej.

Już po godzinie-dwóch od aplikacji tusz zaczynał się kruszyć i osypywać - bardzo tego nie lubię. Znikoma trwałość i nieświeży wygląd to nie jest to, czego oczekiwałabym od mascary.

dobry ale..

Tusz zakupiłam w promocji za ok 38 zł. Pierwsze wrażenia: wow, tusz ładnie rozdziela rzęsy, nieco je unosi i wydłuża. Czerń jest mega intensywna, a opakowanie bardzo eleganckie. Przez pierwsze 3 miesiące można było powiedziec, że był to tusz idealny. Po tym czasie niestety tusz zrobił się "gumowaty", a cała szczoteczka była nim oblepiona. Na jakiś czas odstawiłam tusz, po czym odratowałam go kilkoma kroplami płynu do demakijażu. Tusz znowu był jak nowy. Dwa miesiące później niestety przysechł i zaczął się lekko osypywac, a ponowne dodanie płynu nic nie pomogło. W sumie używałam go 5,5 miesiąca. Jednak gdybym kupiła go za regularną cenę to byłabym rozczarowana, że po 3 miesiącach traci swoje właściwości.

Fantastyczny kolor - trwałość żadna!

Kupiłam tusz ze względu na fantastyczny fioletowy kolor (nr 400). Testowałam fioletowe tusze z Givenchy, Sephory i Pupy. Ten ostatni w drogeri okazał się dla moich rzęs idealny. Od razu pogrubił rzęsy, kolor fioletowy był po wyschnięciu nadal piękny. Jednak czar prysł po zakupie...

Wady:

- na szczoteczkę nabiera się za dużo tuszu, bardzo dużo tuszu się marnuje, bo pozostaje na zewnątrz opakowania
- przez to, że na szczoteczce jest za dużo tuszu ciężko jest wytuszować idealnie rzęsy
- dość mocno je skleja
- rzęsy bardziej wyglądają jak taki "pałki" bo końcówki rzęs nie są cieńsze i wydłużone tylko powstają takie "kloce" na każdej długości rzęsy jest tak samo dużo tuszu
- tusz szybko gęstnieje w opakowaniu
- już po godzinie można zauważyć, że tusz się obsypuje
- jeśli w ciągu dnia dotknie się rzęs, przy poprawianiu makijażu chociażby, tusz sam spada z rzęs...
- cena jestndużo za wysoka jak na tak kiepska jakość ( 69 zł w Douglasie)

Zalety:

+ piękny kolor nr 400
+ piękne opakowanie
+ łatwy do demakijażu

Jedynie fanaberia z powodu koloru skłonić może do zakupu tego tuszu, ponieważ jest bardzo niewiele fioletowych tuszy na rynku w takim właśnie pięknym odcieniu, jeśli jednak planujecie zakup czarnego, brązowego czy nawet niebieskiego tuszu - na pewno ten odradzam!

Używam tego produktu od: od 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania