PUPA, Vamp! Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

PUPA, Vamp! Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

PUPA przedstawia tusz do rzęs Vamp Mascara, który pozwala na uzyskanie niespotykanej objętości rzęs w kilku gorących kolorach! Marzysz o natychmiastowym efekcie sztucznych rzęs i gęstych, ekstremalnie długich rzęsach? Zamień się w wampa! Tusz dostępny w 6 kolorach:
- 100 extra black,
- 200 brąz,
- 300 granat,
- 301 niebieski,
- 400 fiolet,
- 500 turkus.
- 601 czerwień

Jedna z moich ulubionych

Mascara pozwala na dobre stopniowanie aż do efektu sztucznych rzęs. Wydłuża, pogrubia i nadaje ładnej objętości.
Miękka szczoteczka zabiera z opakowania idealną ilość tuszu i malowanie nim jest banalnie proste.
Kolor jest bardzo czarny z delikatnym połyskiem.
Nie tworzy owadzich nóżek nawet przy kilku warstwach. Nie kruszy się, nie skleja rzęs i bardzo dobrze zmywa się płynem micelarnym.
Jeden z moich ulubieńców jeśli chodzi o tusze.

Skoro kupiłam już 3 opakowania, to coś w nim jest

Zaczęłam od wersji brązowej, która się bardzo opornie zmywała i rozmazywała pod oczami. Potem kupiłam wersję czarną, którą bardzo polubiłam. Tusz jedynie na specjalne okazje. Czasami poskleja rzęsy, ale efekt jest zawsze wow! Czwarny zmywa się całkiem dobrze. Nie uczula i nie rozmazuje się. Plus za cenę!

PUPA VAMP!

główna zaletą produktu jest to, co robi z rzęsami:
doskonale pogrubia, wydłuża, dodaje objętości
jestem natomiast rozczarowana bardzo słabą odpornością na wodę- tusz strasznie się rozmazuje, spływa, skleja rzęsy, obsypuje się
przy nałożeniu zbyt wielu warstw potrafi lekko sklejać rzęsy

Patrol kosmetyczny - szminki

Idzie do kosza!

Jedna z najgorszych czarnych maskar jaką miałam. Poza ładnym opakowaniem nie mogę o niej powiedzieć nic dobrego.
Minus nr 1: jest już od początku lekko wyschnięta. Zdecydowanie kiepska formuła, nie mój błąd.
Minus nr 2: szczoteczka. Ciekawy kształt klepsydry, gęste elastyczne włoski. A jednak coś nie zagrało. Przypuszczalnie to także problem formuły produktu. Bardzo trzeba się postarać, by tak dużą szczoteczką pomalować całość rzęs. Bez ubrudzenia powieki praktyczne nie ma szans, by dotrzeć do włosków w kącikach oczu.
Minus nr 3 - największy: niesamowicie się wręcz osypuje. Z jednej strony maskara kalkuje na powiekach, trzeba się pilnować przy makijażu. Z drugiej - wytrzymuje na rzęsach zaledwie 2, góra 3 godziny. A potem tworzy elegancki efekt pandy.
Nie spełnia także innych obietnic producenta. Pogrubia w niewielkim stopniu. Ciężka formuła natomiast powoduje, że rzęsy są obciążone iw ciągu dnia tracą swoje naturalne podkręcenie, zamieniając się w proste druciki.

Szkoda mi pieniędzy, jakie na nią wydałam. Ale szkoda mi również mojego makijażu. Nie będę się męczyć - maskara jako pierwsza z dotąd posiadanych idzie do kosza.

Uwielbiam!

Na co dzień używam kolorowych tuszów do rzęs.
Te z Pupa dają ładny kolor prawie czarny z lekką poświatą. Kolory nie są sztuczne( mam wersje nr 300-Granat i 400-Fiolet).
Tusz pięknie pogrubia i wydłuża moje rzęsy.
Jest Bardzo wydajny.

Minusem może być fakt, że lekko się osypuje.

ma miejsce w moim tuszowym TOP10

Jeśli chodzi o tusze ciężko mi dogodzić, kupiłam już tyle bubli, że cieszę się za każdym kiedy uda mi się znaleźc coś co mi odpowiada. Na pewno będzie to tusz od Pupy. Kupiłam go w urodzinowej promocji (w dniu swoich urodzin 2 produkty w Pupa są za -50%) trochę na siłę, bo akurat nie potrzebowałam tuszu, ale żal było nie wykorzystać promocji... Trcohę się obawiałam, że okaże się badziewny, ale wręcz przeciwnie. Szczoteczka idealna - dokładnie taka jak lubię, po obtarciu nadmiaru tuszu o opakowanie można nakładamy nią taką ilość produktu jaką potrzeba, żeby uzyskać naturalny efekt - bez grudek i pozlepianych rzęs. Rzęsy są ładnie pogrubione, ale bez dramatycznego efektu. Nie trzeba używać dodatkowej suchej szczoteczki do rozczesywania, spokojnie można go ze sobąa nosic w torebce.
Tusz się nie osypuje.
Jedyną wadą jest odbijanie się na górnej i dolnej powiece :/ wieć aż taki idealny nie jest, ale wpisuje się do mojego tuszowego TOP10. Cena w porządku.

Nie warto

Tusz nie jest bardzo zły, ale jego jakość jest nieproporcjonalna do ceny. Ma konsystencję, która dla mnie jest zbyt sucha, ale dzięki temu raczej nie zabrudzi nam górnej powieki.

+ Pogrubia
+ Nie spływa (np, przez łzy, deszcz)
+ Ładne, zgrabne opakowanie

- Niezbyt znacząco wydłuża
- Mało przystępna cena
- Po dłuższym noszeniu lekko się osypuje
- Szybko zasycha w opakowaniu

bomba!

Mam wersje Vamp Extreme. Kupowałam juz wiele tuszy z roznych półek cenowych, ale do tej pory żaden nie zrobiłam na mnie WOW - az kupilam zupełnym przypadkiem ten (promocja w rossmanie -50%).
Jest naprawde świetny - pięknie pogrubia, podkręca i ma intensywny czarny odcień. Nie tworzy grudek, wbrew innym opiniom, nie skleja rzęs (przynajmniej w moim przypadku). Trzyma sie cały dzien i sie nie kruszy. Co jeszcze jest dla mnie istotne - nie tworzy takiej grubej powłoki na rzęsach, nie ma uczucia "ciężkości" i oblepienia.
Jak dla mnie HIT ;)
Polecam wypróbować i samej ocenić, może akurat też się sprawdzi.

pupa vamp

Maskara dobrze pogrubia i wydłuża rzęsy, ale niestety skleja i muszę pomagać sobie wykałaczką. Najgorsze jednak jest to , że się kruszy i robi mi ciemne cienie pod oczami. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Odradzam.

Mój nr 1!

Póki co mój nr 1! Kupiłam go na promocji w Douglas, 2 tusze za 70 lub 80 zł.
Uważam, że jest cudowny, pięknie wydłuża rzęsy, a przede wszystkim pogrubia je tak jak żaden inny tusz, który używałam. Sprawia, że rzęsy są intensywnie czarne. U mnie trzyma się na rzęsach cały dzień, zdarzyło się nawet, że dłużej, nie zauważyłam, żeby się kruszył, więc do tego też nie mogę się przyczepić.
Jedyny minus jaki zauważyłam, to to, że zdarza mu się brzydko sklejać rzęsy. Ale tylko zdarza, z czym można sobie spokojnie poradzić.
Jestem zdecydowanie zadowolona z zakupu i myślę, że prędko się z nim nie rozstanę.

Póki co najlepszy

Jeszcze żaden inny tusz (a używałam i tych drogeryjnych i tych "wysoko-półkowych") tak dobrze nie wydłużył i pogrubił moich rzęs. Jest trwały, nie kruszy się i nie obsypuje. Wydajny, a cena jest relatywnie niska jeśli weźmiemy pod uwagę jakość. Pewnie będę jeszcze testować inne maskary, ale póki co lepszej nie znalazłam, zawsze z pokorą wracam do Vamp!

Rozczarowanie

Lubię produkty marki Pupa, ale ten tusz bardzo mnie zawiódł. Oczekiwałam, że tak szeroko reklamowany produkt będzie nieco lepszej jakości - niestety...

Mascara skleja rzęsy i nieładnie się rozprowadza - tworzy grudki, które brzydko się rozmazują, brudząc powiekę. Musiałam używać dodatkowej szczoteczki, którą wyczesywałam nadmiar kosmetyku, żeby jakoś to wyglądało. Nie o takie pogrubienie mi chodziło. Na mały plus fakt, że tusz przedłużał rzęsy, niestety dalej było już tylko gorzej.

Już po godzinie-dwóch od aplikacji tusz zaczynał się kruszyć i osypywać - bardzo tego nie lubię. Znikoma trwałość i nieświeży wygląd to nie jest to, czego oczekiwałabym od mascary.