PUPA, Vamp! Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

PUPA, Vamp! Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

PUPA przedstawia tusz do rzęs Vamp Mascara, który pozwala na uzyskanie niespotykanej objętości rzęs w kilku gorących kolorach! Marzysz o natychmiastowym efekcie sztucznych rzęs i gęstych, ekstremalnie długich rzęsach? Zamień się w wampa! Tusz dostępny w 6 kolorach:
- 100 extra black,
- 200 brąz,
- 300 granat,
- 301 niebieski,
- 400 fiolet,
- 500 turkus.
- 601 czerwień

Nie jest zła

Kupiłam 2 sztuki, ponieważ moja mama zażyczyła sobie w prezencie, wspominając, że bardzo jej przypasował. Drugą zachowałam dla siebie i postanowiłam też się z nim zmierzyć, sprawdzić o co jej chodzi ;)

Najpierw miałam dylemat, który to tusz, PUPA ma też drugą wersje vamp silikonową szczoteczką, łatwo się pomylić. Różnią się kształtem opakowania, ale szata graficzna ta sama co może zmylić.

W pierwszych momentach stosowania w porannym pośpiechu przegrywał tuszem z lovely, średnio mam rano chęci na mocowanie się z rzęsami. Tusz sklejał, nabierał się na szczoteczkę w ilości zdecydowanie zbyt dużej, co skończyło się tym, że cześciej zmywałam go z opakowania niż z oczu.
Rzęsy wyglądały dość ładnie- pogrubione i wydłużone, ale długość aplikacji i potencjalne sklejenie mnie zniechęcało.

Dopiero po tym jak odleżał - doceniłam go.
Nadal denerwuje mnie, że nabiera się go za dużo i opakowanie jest utytłane, ale efekt jest tego wart.
Do tej pory też lekko skleja i trzeba wprawy żeby go nałożyć, ale jest na pewno dużo lepiej niż na początku co mnie nie dziwi, norma w tuszach (im lepszy na początku tym szybciej go trafia, im gorszy na początku tym bardziej wydajny i trwały).
Lovely Curling Pump Up dla przykładu jest super, ale sam tusz długiej trwałości nie ma i szybko się kończy. Tu jest na odwrót, ten starczy na dłużej, ale trzeba mu było dać czas aby się "przegryzł" ;p

Obecnie lubię go używać, jedna warstwa nie powala na kolana, ale już kilka i sprawne operowanie szczoteczką dają fajny efekt. Długie, gęste firany, może nie mocno czarno intensywne, ale są ok.
Najlepiej wyglądają kiedy poprawiam je tuszem z lovely, a dokładniej rozdzielam szczoteczką i lekko unoszę.
Tusz jest dość trwały, nie kruszy się, ale czasem rozmazuje.
Nie wiem czy do niego jeszcze wrócę.

Meh meh - nie za tą kasę.

Mam długie rzęsy, lubię je pogrubiać. Dotychczas mój no 1 to L'orealc So Couture fioletowy. No, ale w szale zakupowym w Rossmanie postanowiłam poeksperymentować.
Może jestem sierotą i źle aplikuję ten tusz, ale mi zostawia grudki.
Pogrubienie jest takie sobie - oczekiwałam naprawdę efektu Vamp! za 7 dyszek, a dostałam efekt porównywalny do tuszu za 2 dyszki.
Albo mi ten profil szczoteczki nie odpowiada.

Naturalne rzęsy w zasięgu ręki

Bardzo dobra maskara dla wielbicielek naturalnego looku. Łatwa w aplikacji, dzięki precyzyjnej szczoteczce nie można wyrządzić sobie krzywdy :) rzęsy są świetnie rozdzielone, lekkie (MASKARA NIE OBLEPIA I NIE OBCIĄŻA RZĘS), nie obsypuje się i nie rozmazuje. Podsumowując dobry produkt, wciąż niedocenionej w Polace marki Pupa :) polecam, można upolować w czasie promocji produkt w jeszcze bardziej przyjaznej cenie.

Bardzo dobry tusz

Jestem wielbicielką marki PUPA. I również jestem zadowolona z tego tuszu. Rzęsy wyglądają ślicznie. Nie sklejaj ich, super wydłuża i pogrubia. Polecam wszystkim. Szczoteczka jest wygodna w użyciu.

Jedna z moich ulubionych

Mascara pozwala na dobre stopniowanie aż do efektu sztucznych rzęs. Wydłuża, pogrubia i nadaje ładnej objętości.
Miękka szczoteczka zabiera z opakowania idealną ilość tuszu i malowanie nim jest banalnie proste.
Kolor jest bardzo czarny z delikatnym połyskiem.
Nie tworzy owadzich nóżek nawet przy kilku warstwach. Nie kruszy się, nie skleja rzęs i bardzo dobrze zmywa się płynem micelarnym.
Jeden z moich ulubieńców jeśli chodzi o tusze.

Skoro kupiłam już 3 opakowania, to coś w nim jest

Zaczęłam od wersji brązowej, która się bardzo opornie zmywała i rozmazywała pod oczami. Potem kupiłam wersję czarną, którą bardzo polubiłam. Tusz jedynie na specjalne okazje. Czasami poskleja rzęsy, ale efekt jest zawsze wow! Czwarny zmywa się całkiem dobrze. Nie uczula i nie rozmazuje się. Plus za cenę!

PUPA VAMP!

główna zaletą produktu jest to, co robi z rzęsami:
doskonale pogrubia, wydłuża, dodaje objętości
jestem natomiast rozczarowana bardzo słabą odpornością na wodę- tusz strasznie się rozmazuje, spływa, skleja rzęsy, obsypuje się
przy nałożeniu zbyt wielu warstw potrafi lekko sklejać rzęsy

Idzie do kosza!

Jedna z najgorszych czarnych maskar jaką miałam. Poza ładnym opakowaniem nie mogę o niej powiedzieć nic dobrego.
Minus nr 1: jest już od początku lekko wyschnięta. Zdecydowanie kiepska formuła, nie mój błąd.
Minus nr 2: szczoteczka. Ciekawy kształt klepsydry, gęste elastyczne włoski. A jednak coś nie zagrało. Przypuszczalnie to także problem formuły produktu. Bardzo trzeba się postarać, by tak dużą szczoteczką pomalować całość rzęs. Bez ubrudzenia powieki praktyczne nie ma szans, by dotrzeć do włosków w kącikach oczu.
Minus nr 3 - największy: niesamowicie się wręcz osypuje. Z jednej strony maskara kalkuje na powiekach, trzeba się pilnować przy makijażu. Z drugiej - wytrzymuje na rzęsach zaledwie 2, góra 3 godziny. A potem tworzy elegancki efekt pandy.
Nie spełnia także innych obietnic producenta. Pogrubia w niewielkim stopniu. Ciężka formuła natomiast powoduje, że rzęsy są obciążone iw ciągu dnia tracą swoje naturalne podkręcenie, zamieniając się w proste druciki.

Szkoda mi pieniędzy, jakie na nią wydałam. Ale szkoda mi również mojego makijażu. Nie będę się męczyć - maskara jako pierwsza z dotąd posiadanych idzie do kosza.

Uwielbiam!

Na co dzień używam kolorowych tuszów do rzęs.
Te z Pupa dają ładny kolor prawie czarny z lekką poświatą. Kolory nie są sztuczne( mam wersje nr 300-Granat i 400-Fiolet).
Tusz pięknie pogrubia i wydłuża moje rzęsy.
Jest Bardzo wydajny.

Minusem może być fakt, że lekko się osypuje.

ma miejsce w moim tuszowym TOP10

Jeśli chodzi o tusze ciężko mi dogodzić, kupiłam już tyle bubli, że cieszę się za każdym kiedy uda mi się znaleźc coś co mi odpowiada. Na pewno będzie to tusz od Pupy. Kupiłam go w urodzinowej promocji (w dniu swoich urodzin 2 produkty w Pupa są za -50%) trochę na siłę, bo akurat nie potrzebowałam tuszu, ale żal było nie wykorzystać promocji... Trcohę się obawiałam, że okaże się badziewny, ale wręcz przeciwnie. Szczoteczka idealna - dokładnie taka jak lubię, po obtarciu nadmiaru tuszu o opakowanie można nakładamy nią taką ilość produktu jaką potrzeba, żeby uzyskać naturalny efekt - bez grudek i pozlepianych rzęs. Rzęsy są ładnie pogrubione, ale bez dramatycznego efektu. Nie trzeba używać dodatkowej suchej szczoteczki do rozczesywania, spokojnie można go ze sobąa nosic w torebce.
Tusz się nie osypuje.
Jedyną wadą jest odbijanie się na górnej i dolnej powiece :/ wieć aż taki idealny nie jest, ale wpisuje się do mojego tuszowego TOP10. Cena w porządku.

Nie warto

Tusz nie jest bardzo zły, ale jego jakość jest nieproporcjonalna do ceny. Ma konsystencję, która dla mnie jest zbyt sucha, ale dzięki temu raczej nie zabrudzi nam górnej powieki.

+ Pogrubia
+ Nie spływa (np, przez łzy, deszcz)
+ Ładne, zgrabne opakowanie

- Niezbyt znacząco wydłuża
- Mało przystępna cena
- Po dłuższym noszeniu lekko się osypuje
- Szybko zasycha w opakowaniu

bomba!

Mam wersje Vamp Extreme. Kupowałam juz wiele tuszy z roznych półek cenowych, ale do tej pory żaden nie zrobiłam na mnie WOW - az kupilam zupełnym przypadkiem ten (promocja w rossmanie -50%).
Jest naprawde świetny - pięknie pogrubia, podkręca i ma intensywny czarny odcień. Nie tworzy grudek, wbrew innym opiniom, nie skleja rzęs (przynajmniej w moim przypadku). Trzyma sie cały dzien i sie nie kruszy. Co jeszcze jest dla mnie istotne - nie tworzy takiej grubej powłoki na rzęsach, nie ma uczucia "ciężkości" i oblepienia.
Jak dla mnie HIT ;)
Polecam wypróbować i samej ocenić, może akurat też się sprawdzi.