Sally Hansen, Insta - Dri Anti -Chip Top Coat (30 - sekundowy wysuszacz do lakieru) (nowa wersja)

Pojemność 13,3 ml

Dzięki ekskluzywnym kompleksom polimerowym preparat wysusza każdy kolorowy lakier w ciągu 30 sekund. Doskonale utrwala manicure chroniąc go przed odpryskiwaniem, ścieraniem i matowieniem, a jednocześnie nadaje mu super lśniącą powierzchnię.

Dobry

Bardzo dobry produkt, przedłuża trwałość lakieru nawet do tygodnia, oczywiście zdarzają się odpryski i ściera się na końcówkach ale mimo to daje sobie dobrze radę. Niestety po zużyciu połowy buteleczki zaczyna gęstnieć ale nie robi bąbelków i innych niespodzianek. Polecam ale ubolewam nad ceną, będę szukała tańszych zamienników.

Jeden z lepszych

Jako osoba która minimum dwa razy w tygodniu maluje paznokcie przetstowałam już całkiem sporo wysuszaczy do lakieru i ten jest jednym z lepszych. Bardzo ładnie wspomaga wyschniecie lakieru i jego utwardzenie, nabłyszcza i wygładza ewentualne drobne "niedoskonałości. Nie jest również bardzo drogi i przynajmniej dwa razy do roku można go kupić w rossmannie o połowę taniej. Uważam,że to dobra baza raczej bez wad.

Nie wyobrażam sobie życia bez niego

Chyba każda dziewczyna która uwielbia malować paznokcie szuka sposobu, żeby przyspieszyć ich wysychanie. Niestety w sklepach nie ma jakoś specjalnie dużego wyboru.
Szukając ogólnodostępnego wysuszacza w pędzelku trafiłam właśnie na niego.
Niestety długo miałam blokadę zanim go kupiłam, ze względu na cenę.
22 zł to duże nadwyrężenie dla mojego określonego miesięcznego budżetu.
Jednak już po pierwszym zastosowaniu nie wyobrażam sobie bez niego życia.
Są na tyle suche, że mogę normalnie funkcjonować, pójść spać i obudzić się bez żadnych odbić od pościeli czy poduszki.
Malowanie staję się prawdziwą przyjemnością z tym cackiem.
Warto dodać, że lakier przybiera pięknej tafli. To mój sekret by mieć paznokcie jak z obrazka.
Minusem oprócz ceny jest to, że szybko gęstnieje, co sprawia, że jest dużo mniej wydajny.
Podsumowując - genialny produkt, ale jeśli na rynku pojawiłby się jakiś tańszy zamiennik, nie wachałabym się ani chwili.

Paznokcie Ślubne

Najlepszy!

Mój ulubieniec w tej kategorii, od lat. Dzięki niemu w końcu mogę cieszyć się idealnym mani przez długi czas. Pięknie nabłyszcza, wysusza w bardzo szybkim czasie (nawet 2-3 warstwy lakieru), nie tworzy smug ani nie ściąga lakieru. Często jest w promocjach i kosztuje wtedy od 8 do 14zł... Jedyną jego wadą jest to że szybko gęstnieje i wysycha w buteleczce przez co staje się nie do użytku bo psuje wszystko co namalowałyśmy, jednak można mu to wybaczyć bo nie kosztuje dużo!

Odkrycie roku

Kupiłam go pod wpływem impulsu na wrześniowej promocji w Rossmannie rok temu. Na początku byłam do niego sceptycznie nastawiona po kilku nieprzychylnych opiniach ale gdy zaczęłam go używać to się zakochałam. Faktycznie przyspiesza wysuszanie lakieru, ma lekką konsystencję i pozostawia fajny połysk. Zdecydowanie przedłuża trwałość lakieru.
Jedyną wadą jaką mam to pędzelek. Mógłby być nieco większy.

Polecam mimo wad !

Jestem jedna z nielicznych podejrzewam ,która nie przeszła na hybrydy .Używam zwykłych lakierów, często najpierw odżywkę następnie zazwyczaj 2 warstwy lakieru więc czekanie aż to wszystko wyschnie było udręką dopóki nie zakupiłam tego topu. Trzeba przyznać że cena nie jest zachęcająca lecz w moim przypadku skraca czas zajmowania się paznokciami ,do tego mam pewność że lakier mi nie odpryśnie po 1 dniu jak to z lakierami bywa. Niestety często gdy zostaje 1/3 produkt staje się gęstszy ,w rezultacie nie nadaje się już na stosowanie. Produkt godny polecenia ,bardzo lejący i rzadki więc trzeba z nim uważać .Duzym plusem jest również rezygnacja z używania zmywacza. Jest to mój koszmar ,a ten top sprawia że lakier schodzi cały płatami co dla mnie jest dużym plusem

Rewelacyjny produkt!

Wysuszacz do paznokci Sally Hansen to strzał w dziesiątkę. Nie dość że wysusza paznokcie bardzo szybko to jeszcze nadaje piękny efekt na paznokciach. To jest bardzo bardzo bardzo dobry produkt, który polecilam już wielu osobom i każda z nich podziela moje zdanie. Jest bardzo trwały. Polecam każdej kobiecie która ceni piękne paznokcie. Naprawdę super!

Póki co mój ulubieniec

Jego podstawowa zaleta? Wybawił mnie od koszmaru pościelowych wzorków. Nienawidzę, jak maluję paznokcie, one schną całymi godzinami a rano po wstaniu z łóżka i tak widać na nich odciśniętą pościel i włosy. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak oszaleć lub malować paznokcie jeszcze raz. Dzięki Inta Dri od Sally Hansen pościelowe wzorki zniknęły z mojego życia. Zamiast tego mam piękne, długo błyszczące paznokcie, przedłuża takze znacznie trwałość nawet najtańszego lakieru.

Strata pieniędzy

Widzę, że jestem tutaj w przygnębiającej mniejszości, niemniej jednak przyda się łyżka dziegciu w tej beczce miodu. Produkt kupiłam szczęśliwie w ramach promocji, choć i tak był za drogi, jak na efekt, jaki daje. Nie wiem, czy to wina moich paznokci, ale po użyciu produktu, lakier odpryskiwał w przeciągu dwóch godzin, jakby „obierał się” z paznokci. Ponieważ nienawidzę malować paznokci, bo jest to dla mnie czasochłonny i pracochłonny proces, można się łatwo domyślić, że kiedy w końcu się za to zabiorę i wyjdzie mi na tyle przyzwoicie, że nie trzeba zmywać koloru, ostatnią rzeczą, której chcę, jest odpadanie lakieru z końcówek paznokcia bez mojego udziału (nie był to efekt draśnięcia, zmywania czy w ogóle moczenia rąk. Przygnębiająca sprawa i pieniądze wyrzucone w błoto.

Idealny przy braku czasu

Po pierwsze nie wiem skąd ta cena. W rossmannie regularna cena to ok 20 zł. Nie lubię czekać zanim wyschnie mi lakier. Zawsze o coś zahaczę i cały mani idzie na marne. Ten przyspieszacz ratuje życie. Nakładam dużą krople na mokry lakier, szybko rozprowadzam, kilkadziesiąt sekund i gotowe. Nie można zbyt wiele ruchów robić pędzelkiem, bo naprawdę szybko zastyga. Niestety ok 1/5 opakowania marnuje bo zaczyna gęstnieć. Jak ktoś maluje paznokcie non stop to powinien go zużyć do końca. Polecam!

Ratunek dla nerwów

Rzadko kiedy maluję paznokcie normalnymi lakierami, jednak zawsze kiedy to robię, towarzyszy mi Insta Dri od Sally Hansen. Przyzwyczajona do niesamowitej wygody, którą oferuje mi hybryda, od produktu tego typu wymagam wiele. Kiedyś tradycyjne lakiery kojarzyły mi się z godzinami suszenia i brakiem gwarancji odbicia ich na poduszce. Wtedy znalazłam Insta Dri i jestem zachwycona! Miło od czasu do czasu skorzystać ze starych kolorów i nie denerwować się przy ich nakładaniu, gdyż na wierzchnią warstwę nakładam wówczas produkt od Sally Hansen. Tak jak jest to zagwarantowane na opakowaniu produkt wysusza lakier w kilkadziesiąt sekund, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych "wzorków" na paznokciach.

Może być

Wysuszacz ten kupiłam w Rossmanie, był tańszy niż w sieci Sephora, dodatkowo była jakaś ekstra promocja i zapłaciłam za niego ok 15 zł. Jest to dobry produkt, natomiast moim zdaniem nie warty 40 zł, ponieważ przydatny do używania jest przez jakiś czas, po zużyciu około połowy opakowania jest do wyrzucenia- gęstnieje.