Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sally Hansen, Insta - Dri Anti -Chip Top Coat (30 - sekundowy wysuszacz do lakieru) (nowa wersja)

Cena już od 16,61 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 13,3 ml

Dzięki ekskluzywnym kompleksom polimerowym preparat wysusza każdy kolorowy lakier w ciągu 30 sekund. Doskonale utrwala manicure chroniąc go przed odpryskiwaniem, ścieraniem i matowieniem, a jednocześnie nadaje mu super lśniącą powierzchnię.

Skład: Ethyl Acetate, Alcohol Denat., Butyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Acrylates Copolymer, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Sucrose Benzoate, Triphenyl Phosphate, Nitrocellulose, Etocrylene, Isopropyl Alcohol, Benzophenone-1, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Hydrolyzed Rice Protein, PPG-2 Dimethicone, Saccharide Isomerate, Algae Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract, D&C Violet No. 2 (CI 60725).

Cena: 40zł / 13,3ml

Doskonały wysuszacz

Dla mnie idealny. Lakier szybko wysycha i później pozostaje w stanie niezmienionym. Do tej pory żaden z lakierów do końca nie wysychał na moich paznokciach, a dzięki temu topowi już nie mam problemów ze stempelkami (np. z włosów po nocy).
Dobrze się nakłada.

Czy jakieś wady?
Może tylko cena, mogłaby być oczywiście niższa ;) ale i tak warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527621].usefull || 0 }}% pomocna.

To mój pierwszy wysuszacz lakieru jaki kupiłam i już przy nim zostałam. Nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez tego produktu.
Zalety:
- wysusza lakier bardzo szybko, nawet dwie warstwy
- nabłyszcza lakier tworząc taką jakby szklaną taflę na paznokciu
- przedłuża trwałość lakieru oraz zwiększa odporność na uszkodzenia.

Wady:
- nie do końca spełnia obietnicę producenta w kwestii czasu jaki musi upłynąć od momentu nałożenia do czasu wyschnięcia - w przypadku jednej warstwy wysychanie rzeczywiście jest błyskawiczne, ale przy dwóch warstwach lakieru - trzeba odczekać dłużej, bo można popsuć całość . Ja przy dwóch warstwach lakieru wysuszacz ten stosuję na noc.
- nie wiem dlaczego, ale z niektórymi lakierami ten wysuszacz nie współgra dobrze - potrafi rozpuszczać lakier, na który się go nakłada (chociaż można tak opanować nakładanie wysuszacza - tj nakładać go szybko, bez zbędnego mazania i rozprowadzania żeby ten problem zniknął)
- położony na niektórych lakierach wysuszacz tworzy bąbelki - takie jakie powstają przy nałożeniu drugiej warstwy lakieru przed odczekaniem na wyschnięcie pierwszej
- z czasem gęstnieje i ciężko go wydobyć z buteleczki.

Mimo powyższych wad produkt oceniam wysoko - gdyby nie on malowałabym paznokcie zdecydowanie rzadziej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516826].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony!

Insta dri używałam namiętnie przed erą hybryd. Hybrydy były ze mną przez ostatnie kilka miesięcy, ale teraz robię sobie od nich przerwę i wracam do starych dobrych tradycyjnych lakierów do paznokci :)
Zanim odkryłam Insta Dri testowałam różne inne utwardzacze, ale żaden nie był wystarczająco dobry. Dopiero on pozwala mi na pomalowanie paznokci w łóżku i obudzenie się rano z nadal idealnym mani bez śladów pościeli. Baaaaardzo szybko przyspiesza wysychanie lakierów i dodatkowo nabłyszcza paznokcie, przez co często dostaję pytania jaką akurat hybrydę mam na paznokciach ;)
Jedyne do czego można się przyczepić to to, że jak zostaje mniej-więcej 1/3 buteleczki, produkt lubi gęstnieć (wada wszystkich przyspieszaczy). Ja mam na to sposób. Kupiłam buteleczkę rozcieńczalnika do lakierów i dolewam po kilka kropel w zależności od potrzeb. Rozcieńczalnik nie zmienia właściwości przyspieszacza, a ja nie muszę wyrzucać niezużytego produktu do kosza.
Insta Dri kupuję w drogeriach internetowych, bo stacjonarnie niestety się zupełnie nie opłaca. Ciężko mi zliczyć zużyte buteleczki i osoby, którym poleciłam ten produkt. Trafia do moich ulubieńców!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488251].usefull || 0 }}% pomocna.

DIY olejek do paznokci

mam

fajna konsystencja, łatwo się aplikuje, nakładamy już 2 minuty od pomalowania lakierem, sprawdza się z każdym lakierem, kupuję na promocji
minusem jest: dość szybko wysycha jeśli sporadycznie używasz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400081].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit !

Wreszcie znalazłam idealny wysuszacz do paznokci, w parę minut i paznokcie idealnie suche, a mam dość duży problem z wysychaniem lakierów nie skłamię jak napiszę do 4 godzin bez różnicy na lakier. Świetnie się błyszczą paznokcie, długo się lakier utrzymuje do 5 dni spokojnie przy normalnym trybie życia, wprost stworzony dla mnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364991].usefull || 0 }}% pomocna.

Czy ja wiem?

Artykuł ten ma wysoką ocenę, ale na moim paznokciach się nie sprawdził, może mam jakieś nietypowe? Używałam go zgodnie z zaleceniem producenta: najpierw nakładamy lakier, czekamy ~2 minuty, potem Insta Dri. Lakier daje fajny efekt na paznokciach, kilka osób myślało, że mam hybrydy. Niestety wcale nie przyspiesza mi wysychania lakieru kolorowego. No, może o jakieś 30 sekund. Zawiodłam się trochę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1346261].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, choć nie bez wad.

Często maluję paznokcie. Póki co tradycyjnymi lakierami, te hybrydowe kuszą mnie tylko ze względu na piękne kolory.

Plusy:
+ nie niszczy paznokci
+ nie pachnie nieprzyjemnie tak jak lakiery, dodatkowo niweluje ich zapach
+ ma lejącą konsystencję i wygodny pędzelek
+ wysusza lakiery momentalnie
+ nie ściąga lakieru
+ nadaje błysku
+ często w dogodnej promocji

Jednak:
- zdarza mu się pękać na paznokciach
- gęstnieje po zużyciu 2/3 buteleczki ale zauważyłam, że większość lakierów nawierzchniowych tak ma.

Lubię i często wracam. Choć odrobinę bardziej wolę Essie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336511].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest megaaaaaa!

Świetny wynalazek! Paznokcie pięknie się błyszczą,są suche po 30 s tak jak obiecuje producent i najważniejsze lakier mam 5 dzień a wyglądaja jak malowane dzisiaj.
Nie potrzebny już nabłyszczacz czy inny lakier nawierzchniowy.
Cena niewygórowana jak za taką jakość.Na promocji w Rossmannie jedyne 10 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292876].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez niego ani rusz!

Nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez tego cudeńka :)

Ważne! Nigdy nie miałam problemu z odpryskującymi lakierami (mam to szczęście, że nie zmywam naczyń) , więc nie ocenię tego produktu pod tym kątem.

Produkt wykonuje swoje zadanie w stu procentach, Nakładam sporo warstw na paznokcie. Najpierw jakaś odżywka, potem wybielająca odżywka chroniąca przed odbarwieniem, dwie warstwy lakieru i w końcu ten Chip Top Coat :)

Zawsze miałam jakieś gniotki, które doprowadzały mnie do szału, bo malowanie paznokci zajmuje mi trochę czasu (mam długą, wąską płytkę). Dzięki temu wysuszaczowi nie macham łapkami w oczekiwaniu na suszę tylko parę minut po pomalowaniu- umówmy się te 30 sekund to przeginka ze strony producenta- jestem wolna i gotowa do wyjścia :D

Ten wysuszacz robi co ma robić, wysusza, przedłuża trwałość (maluję paznokcie średnio raz w tygodniu choć powinnam tak co 5 dni), dodatkowo nabłyszcza, ALE na ok 2 dni, później ten błysk się wyciera i już nie jest tak lśniąco jak zaraz na początku, a to dla mnie spory minus, bo uwielbiam mieć taflę na paznokciach- ale nie, nie, hybrydy u mnie odpadają, raz miałam i dziękuję bardzo :D

Warto również wiedzieć, że jest megawydajny, wystarcza mi na ok pół roku, nie bąbluje się na paznokciach, nie gęstnieje, nie glucieje, jest w niezmienionej formie przez wiele miesięcy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289881].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie

Myślałam, że będzie to zamiennik Seche Vite, ale niestety nawet się do niego nie umywa.
Mam wrażenie, że ściąga lakier z końcówek i wcale nie przyspiesza, a wręcz spowalnia wysychanie. Przez 1-2 godziny mam tzw "miękkie paznokcie" i wszystkie odciski , nawet najmniejsze, zostają. Lakier utrzymuje się na paznokciach tak samo.
Cena nie jest wysoka, szczególnie w promocji, ale wolę nie używać niczego na lakier niż tego czegoś. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288416].usefull || 0 }}% pomocna.