Sally Hansen, Insta - Dri Anti -Chip Top Coat (30 - sekundowy wysuszacz do lakieru) (nowa wersja)

Pojemność 13,3 ml

Dzięki ekskluzywnym kompleksom polimerowym preparat wysusza każdy kolorowy lakier w ciągu 30 sekund. Doskonale utrwala manicure chroniąc go przed odpryskiwaniem, ścieraniem i matowieniem, a jednocześnie nadaje mu super lśniącą powierzchnię.

Polecam mimo wad !

Jestem jedna z nielicznych podejrzewam ,która nie przeszła na hybrydy .Używam zwykłych lakierów, często najpierw odżywkę następnie zazwyczaj 2 warstwy lakieru więc czekanie aż to wszystko wyschnie było udręką dopóki nie zakupiłam tego topu. Trzeba przyznać że cena nie jest zachęcająca lecz w moim przypadku skraca czas zajmowania się paznokciami ,do tego mam pewność że lakier mi nie odpryśnie po 1 dniu jak to z lakierami bywa. Niestety często gdy zostaje 1/3 produkt staje się gęstszy ,w rezultacie nie nadaje się już na stosowanie. Produkt godny polecenia ,bardzo lejący i rzadki więc trzeba z nim uważać .Duzym plusem jest również rezygnacja z używania zmywacza. Jest to mój koszmar ,a ten top sprawia że lakier schodzi cały płatami co dla mnie jest dużym plusem

Rewelacyjny produkt!

Wysuszacz do paznokci Sally Hansen to strzał w dziesiątkę. Nie dość że wysusza paznokcie bardzo szybko to jeszcze nadaje piękny efekt na paznokciach. To jest bardzo bardzo bardzo dobry produkt, który polecilam już wielu osobom i każda z nich podziela moje zdanie. Jest bardzo trwały. Polecam każdej kobiecie która ceni piękne paznokcie. Naprawdę super!

Póki co mój ulubieniec

Jego podstawowa zaleta? Wybawił mnie od koszmaru pościelowych wzorków. Nienawidzę, jak maluję paznokcie, one schną całymi godzinami a rano po wstaniu z łóżka i tak widać na nich odciśniętą pościel i włosy. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak oszaleć lub malować paznokcie jeszcze raz. Dzięki Inta Dri od Sally Hansen pościelowe wzorki zniknęły z mojego życia. Zamiast tego mam piękne, długo błyszczące paznokcie, przedłuża takze znacznie trwałość nawet najtańszego lakieru.

Manicure - odwrócony french

Strata pieniędzy

Widzę, że jestem tutaj w przygnębiającej mniejszości, niemniej jednak przyda się łyżka dziegciu w tej beczce miodu. Produkt kupiłam szczęśliwie w ramach promocji, choć i tak był za drogi, jak na efekt, jaki daje. Nie wiem, czy to wina moich paznokci, ale po użyciu produktu, lakier odpryskiwał w przeciągu dwóch godzin, jakby „obierał się” z paznokci. Ponieważ nienawidzę malować paznokci, bo jest to dla mnie czasochłonny i pracochłonny proces, można się łatwo domyślić, że kiedy w końcu się za to zabiorę i wyjdzie mi na tyle przyzwoicie, że nie trzeba zmywać koloru, ostatnią rzeczą, której chcę, jest odpadanie lakieru z końcówek paznokcia bez mojego udziału (nie był to efekt draśnięcia, zmywania czy w ogóle moczenia rąk. Przygnębiająca sprawa i pieniądze wyrzucone w błoto.

Idealny przy braku czasu

Po pierwsze nie wiem skąd ta cena. W rossmannie regularna cena to ok 20 zł. Nie lubię czekać zanim wyschnie mi lakier. Zawsze o coś zahaczę i cały mani idzie na marne. Ten przyspieszacz ratuje życie. Nakładam dużą krople na mokry lakier, szybko rozprowadzam, kilkadziesiąt sekund i gotowe. Nie można zbyt wiele ruchów robić pędzelkiem, bo naprawdę szybko zastyga. Niestety ok 1/5 opakowania marnuje bo zaczyna gęstnieć. Jak ktoś maluje paznokcie non stop to powinien go zużyć do końca. Polecam!

Ratunek dla nerwów

Rzadko kiedy maluję paznokcie normalnymi lakierami, jednak zawsze kiedy to robię, towarzyszy mi Insta Dri od Sally Hansen. Przyzwyczajona do niesamowitej wygody, którą oferuje mi hybryda, od produktu tego typu wymagam wiele. Kiedyś tradycyjne lakiery kojarzyły mi się z godzinami suszenia i brakiem gwarancji odbicia ich na poduszce. Wtedy znalazłam Insta Dri i jestem zachwycona! Miło od czasu do czasu skorzystać ze starych kolorów i nie denerwować się przy ich nakładaniu, gdyż na wierzchnią warstwę nakładam wówczas produkt od Sally Hansen. Tak jak jest to zagwarantowane na opakowaniu produkt wysusza lakier w kilkadziesiąt sekund, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych "wzorków" na paznokciach.

Może być

Wysuszacz ten kupiłam w Rossmanie, był tańszy niż w sieci Sephora, dodatkowo była jakaś ekstra promocja i zapłaciłam za niego ok 15 zł. Jest to dobry produkt, natomiast moim zdaniem nie warty 40 zł, ponieważ przydatny do używania jest przez jakiś czas, po zużyciu około połowy opakowania jest do wyrzucenia- gęstnieje.

Dzięki niemu uwielbiam malować paznokcie :)

Odkąd mam to cudo, wreszcie zaczęłam korzystać ze swojego potężnego zbioru lakierów do paznokci :) Nie mogę stosować hybryd, a bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie i często zmieniać kolory. Zanim kupiłam sobie ten wysuszacz, malowanie było procesem długotrwałym i uciążliwym, a mój manicure zawsze wyglądał brzydko (nigdy nie udało mi się trwać w bezruchu na tyle długo, by cholerny lakier wreszcie zasechł...). Przez to po jednokrotnym użyciu lakieru zniechęcałam się i wrzucałam go do szuflady, po czym kupowałam kolejny i historia się powtarzała... Teraz po prostu nakładam wysuszacz, a paznokcie są piękne i suche w kilka chwil. Zmieniam kolor co kilka dni, malowanie stało się wreszcie przyjemnością, a efekt na paznokciach jest wspaniały :)
Produkt ma wg mnie same zalety: przede wszystkim działanie :) poza tym duża objętość i wydajność, superproste nakładanie, nadawanie paznokciom większej twardości, połysku i wyrównywanie powierzchni lakieru, przedłużanie trwałości lakieru. Zapach jest mocny, ale do przeżycia. Mój hit.

Ulubieniec!

Zdecydowanie w kategorii "holy grails" :)
Uwielbiam go za trwałość, w połączeniu z odżywką Sally Hansen Miracle Cure oraz lakierem dowolnej marki utrzymuje się na paznokciach od 6 do 10 dni, w zależności od użytego lakieru. Nadaje taki połysk, że koleżanki pytają, czy to na pewno zwykły lakier, a nie hybryda :)
Nakładam zawsze używając większej kropelki, żeby nie poruszyć wilgotnego lakieru, wtedy efekt jest naprawdę przepiękny.
Nie podoba mi się, że tak szybko gęstnieje, ale to cecha większości szybkoschnących produktów, więc nie narzekam. Ceny w drogeriach stacjonarnych dość wysokie ale jest zdecydowanie wart cen w drogeriach internetowych.

Świetny!

Najlepszy wysuszacz jaki miałam , a wypróbowałam ich juz wile. Po pomalowaniu paznokci lakierem wystarczy odczekac 5 min i nałożyć wysuszacz. Paznokcie są suche w kilka sekund. Dodatkowo wysuszacz wyrównuje ewnetualne nierówności w lakierze jeśli coś nam się źle pomalowało (tak jakby rozpuszcza lakier, wygładza i ujednolica go - przez co nie nadaje się do utrwalenia wzorków na paznokciach). Nabłyszcza i przedłuża trwałość lakieru nawet do 8 dni.

Doskonały wysuszacz

Dla mnie idealny. Lakier szybko wysycha i później pozostaje w stanie niezmienionym. Do tej pory żaden z lakierów do końca nie wysychał na moich paznokciach, a dzięki temu topowi już nie mam problemów ze stempelkami (np. z włosów po nocy).
Dobrze się nakłada.

Czy jakieś wady?
Może tylko cena, mogłaby być oczywiście niższa ;) ale i tak warto.

To mój pierwszy wysuszacz lakieru jaki kupiłam i już przy nim zostałam. Nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez tego produktu.
Zalety:
- wysusza lakier bardzo szybko, nawet dwie warstwy
- nabłyszcza lakier tworząc taką jakby szklaną taflę na paznokciu
- przedłuża trwałość lakieru oraz zwiększa odporność na uszkodzenia.

Wady:
- nie do końca spełnia obietnicę producenta w kwestii czasu jaki musi upłynąć od momentu nałożenia do czasu wyschnięcia - w przypadku jednej warstwy wysychanie rzeczywiście jest błyskawiczne, ale przy dwóch warstwach lakieru - trzeba odczekać dłużej, bo można popsuć całość . Ja przy dwóch warstwach lakieru wysuszacz ten stosuję na noc.
- nie wiem dlaczego, ale z niektórymi lakierami ten wysuszacz nie współgra dobrze - potrafi rozpuszczać lakier, na który się go nakłada (chociaż można tak opanować nakładanie wysuszacza - tj nakładać go szybko, bez zbędnego mazania i rozprowadzania żeby ten problem zniknął)
- położony na niektórych lakierach wysuszacz tworzy bąbelki - takie jakie powstają przy nałożeniu drugiej warstwy lakieru przed odczekaniem na wyschnięcie pierwszej
- z czasem gęstnieje i ciężko go wydobyć z buteleczki.

Mimo powyższych wad produkt oceniam wysoko - gdyby nie on malowałabym paznokcie zdecydowanie rzadziej.