Cold Cream, Stick Levres (Pomadka do ust)

Cold Cream, Stick Levres (Pomadka do ust)

Pojemność 4,5 g

Regeneruje, łagodzi i zapewnia długotrwałą ochronę wargom, które są spierzchnięte lub podrażnione pod wpływm działania czynników klimatycznych.

Bardzo przeciętna

Niestety produkt ma więcej wad niż zalet.
Pomadka ma bardzo tłustą i treściwą formułę, dobrą na zimowe miesiące, jednak dosyć trudno ją rozsmarować. Szybko się zjada.
Mocno bieli, co bardzo nieestetycznie wygląda na spierzchniętych ustach.
Przeciętnie nawilża i zmiękcza usta.
Wydajność jest bardzo słaba. W nieco ponad miesiąc zużyłem prawie całe opakowanie (przy czym opakowanie Carmexu starcza mi na około rok).
Moim zdaniem nie jest warta swojej ceny (kupiłem za niecałe 20zł).

jakie to było złe!

-konsystencja bardzo toporna w nakładaniu, gęsta, sucha
- okropne SREBRNE (?!) drobinki, które nierównomiernie się rozprowadzają. ps. wyobrażacie sobie srebrne usta w letni dzień?! królowa śniegu na plaży? No chyba że ma to być kosmetyk TYLKO NA ZIMĘ, ale to moim zdaniem jest bez sensu.
- właściwości nawilżające bardzo słabe, nawet używana na noc grubą warstwą nie była w stanie nawilżyć ust
- chemiczny zapach

Absolutny hit dla wrazliwych ust

Mam wiecznie spierzchniete, luszczace sie wargi. po przetestowaniu wagonow pomadek ochronnych znalazlam gwiazde gwiazd - Avene.
Nie moge uwoerzyc, ze zima moge miec gladkie usta.
Eleganckie apteczne opakowanie.

Nie widze zadnych wad.

Cud.

Botoksu zastosowania

5/5 super pomadka

Szukałam pomadki która by mnie nie uczulała , a muszę czegoś używać często ponieważ mam problem ze spierzchniętymi wargami. Kupiłam ją z ciekawości ponieważ była w promocji i się nie zawiodłam :)

Plusy :
-nawilża,
-nie uczula,nie podrażnia,
-dobrze chroni zimą,
-wydajna.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania pomadki

bardzo fajna!

Bardzo fajna pomadka ochronna. Uzywalam jej w prawie kazdych warunkach i w kazdych sie sprawdzila :)

plusy:
- bardzo wydajna
- zostawia delikatna perłowa poswiate ktora bardzo mi sie podoba
- opakowanie jest calkiem niezle, nie rozwala sie tak jak tanszych marek
- fajna gesta, zbita konstystencja

minusy:
- dla niektorych to ze barwi usta
- mialam juz lepiej nawilzajace balsamy (Nuxe)
- mi na ta pomadke naklada sie ciezko szminke lub blyszczyk

Wydaje mi sie ze jest to pomadka ktora najlepiej sprawdza sie w zimnym klimacie (czyli tak jak mowi producent ;) )

wielkie rozczarowanie

Kupiłam ją bo byłam bardzo zadowolona balsamu tej firmy.Niestety ta pomadka mnie zawiodła.Przede wszystkim nic ,a nic nie pomaga na spierzchnięte usta.Smarowałam nią usta kilka razy dziennie ,nawet na noc i nic.Wręcz odwrotnie miałam wrażenie ,że usta rano są w jeszcze gorszym stanie.Wygodne opakowanie ,niestety cena spora ,choć pomadka wydajna.

Świetna!

Jedna z ulubionych pomadek ochronnych. Moje usta niestety przez cały rok mają tendencje do przesuszenia i nie potrafię trwale wyeliminować tego problemu :(

Pomadkę avene polecam głównie na zimę ze względu na lekkie krycie biało - perłowe na ustach. Na opalonej skórze ten efekt może nie wyglądać dobrze.
Efekt jak dla mnie jest bardzo ładny i estetyczny, pod warunkiem że nie nałożymy na usta zbyt grubej warstwy, bo wtedy efekt może być bardzo nieestetyczny.

Zapach uwielbiam - tak pachniały kredki świecowe w przedszkolu ;)
Pachnie pod nosem długo :)

Działanie - nawilża i koi spierzchnięte usta, świetnie chroni w niesprzyjających warunkach.
Naprawia, wygładza przesuszoną skórę, usta są mięciutkie i zadbane.

Opakowanie - fajne, wygodne, ścięte pod kątem.
Dla mnie super - polecam !

Świetna.

Pomadka dobrze sprawdziła się w dość ekstremalnych warunkach górskich. Pielęgnuje i chroni usta. Ma przyjemną, treściwą konsystencję, pozostaje na ustach długi czas nie dając uczucia lepkości. Ma delikatny słodkawy zapach.
Minusem jest to, że pozostawia blado-perłowy kolor, dlatego solo nie wygląda zbyt dobrze, ale za to wspaniale nadaje się jako podkład pod matową pomadkę. Dzięki temu usta są wygładzone i nawilżone i nie uwidaczniają się suche skórki, a jak wiadomo matowe pomadki nie wyglądają dobrze na popękanych, spierzchniętych ustach.
Również bardzo dobrze sprawdza się po zastosowaniu peelingu do ust, łagodząc ewentualne podrażnienia.
Ogólnie godna polecenia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte.

niezbyt..

Uwielbiam produkty AVENE!
I z tą myślą pobiegłam do ulubionej apteki po ratunek na moje BAAARDZO SPIERZCHNIĘTE usta, no niestety ..

NIE nadaje się do "ran" na ustach, zachodzi pod skórki a biały kolor jeszcze bardziej je uwidocznia.
Wierzę w jej skuteczność ale używam jej tylko na noc lub na zdrowe usta, kiedy w makijażu zalezy mi na jasnych ustach.

Kupilam sobie pomadke BEBE różaną w rosmanie za ok7 zł, od razu po zastosowaniu polepszyła moją kondycję i wygląd ust. Polecam!

spełnia swoje zadanie ale ma mankamenty

-sztyft ma fajną formę , dobrze się wykręca
-jest mocno zbity i gęsty w konsystencji
-dobrze odżywia i nawilża usta ale przypominia mi trochę zwykła wazelinę
-ma biały perłowy kolor który delikatnie barwi usta
-wystarczy jedno pociągnięcie - profilaktycznie
-najgorszy jest zapach-nie wiem może trafiłam na jakąś starą ale termin zużycia ma jeszcze długi (2 lata) jak dla mnie śmierdzi starością;/ nie wiem czy kupię kolejną jeśli ma taki nieprzyjemny zapach
-jak za tą cenę wolę Nuxe (chociaż jest mniej treściwa) profilaktycznie, na większe mrozy sztyft Avena być może się sprawdza,
-lubię avene ale ten sztyft ma wady, są lepsze w tej cenie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

pomada perłowa

Niestety kolor ją dysklasyfikuje, chyba, że pasuje do jakiegoś typu urody...
Na co dzień dla mnie zbyt blada, efekt wybielonych ust... Trochę mało świeżo, mimo uczucia, jakie daje, a te jest bliskie świeżości. Nawilża, koi.. zimą na narty godna polecenia ponieważ tworzy dość porządną warstwę ochronną na ustach.
Jednakże nie jest zbyt uwodzicielska ;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

nie bardzo

Dostałam ją jako gratis do kremu.
Największy minus za bielenie ust, nie wyobrażam sobie wyjść do ludzi z takimi ustami, używalam tylko po domu albo na noc.

Jeśli chodzi o walory pielęgnacyjne - jest ok,ale są lepsze. Balsam tisane w sloiczku bije ją na głowę.

Biorąc pod uwagę cenę nikomu bym jej nie poleciła.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden sztyft