Precision, Gommage Eclat Express (Maximum Radiance Delicate Exfoliator)

Precision, Gommage Eclat Express (Maximum Radiance Delicate Exfoliator)

Czysta, gładka, miękka skóra w parę chwil. Odświeżona i wyraźnie ożywiona skóra. Mechaniczny peeling z drobnymi mikrokuleczkami jojoba. Krążenie skórne jest poprawione dzięki delikatnemu masażowi oraz mleczanowi sodu. Ekstrakty roślinne, słodkie migdały oraz korzeń prawoślazu działają zmiękczająco i regulują poziom wilgoci w skórze. Połączenie naturalnych cukrów utrzymuje naturalną równowagę skóry.

Cena: ok. 130zł / 75ml

Paskudztwo.

Lepka, galaretowata maź, która jeśli chodzi o działanie z pilingiem nie ma nic wspólnego. Nie ściera, obkleja całą twarz. Całe szczęście, że nie kupiłam całego opakowania, tylko dostałam próbkę starczającą na 3-4 razy, którą po jednym razie wyrzuciłam. Ten produkt to po prostu kosmetyczny niewypał.

Używam tego produktu od: raz pierwszy i ostatni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Gwiazda...

Ale TYLKO jedna:)
Najgorszy peeling jaki miałam i najgorszy produkt tej marki jaki do tej pory testowałam. Jak pisały Wizażanki konsystencja to gęsty żel z mnóstwem różowych kuleczek. Póki patrzymy jest o.k. Gorzej kiedy zaczynamy używać:( "Cudo" jest gęste wałkuje sie na buzi. Uczcuia złuszczania, choćby i najdelikatniejszego, nie uświadczysz:( Za to klejąca buzia i ""doczyszczanie" tonikiem. Koszmarnie duża tubka została zużyta na...inne części ciała:)Wiem, że napewno już nie kupię. Inna sprawa gdyby był to peeling marki popularnej, ale po Chanel spodziewałam się znacznie więcej choćby napdst. innych produktów, które bardzo cenię.

Używam tego produktu od: Opakowanie miałam parę miesięcy.
Ilość zużytych opakowań:Całe opakowanie( z TRUDEM)

Fatalny . Najgorszy peeling mojego życia . Gesty żel z różowymi drobinkami . Ślizga się po skórze ten żel , w nim te drobinki takie super gładkie , strasznie dziwne i niepraktyczne - i tą mazią oblepiającą twarz człowiek się masuje i masuje i go szlag trafia :D . Na dodatek ciężko to spłukać . A twarz po użyciu tego peelingu nie jest ani zaróżowiona , ani bardziej wygładzona - jest byle jaka . Beznadziejny produkt . Mam jeszcze połowę tuby i powiem szczerze , że uzywałam go do ciała , do dekoltu -ale też nie mam już cierpliwości , jest naprawdę wstrętny .

Chanel - Mademoiselle Privé

Podobnie jak Smoczyca mam negatywne zdanie na temat tego peelingu, aczkolwiek kierowały mną całkiem inne powody. Mam skórę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się, a przy tym naczynkową i bardzo wrażliwą. Ciężko mi zatem znaleźć specyfik, który skutecznie by ją oczyszczał, a równocześnie nie podrażniał. Kupując Gommage Eclat Express miałam nadzieje na dobry produkt - świadectwem tego miała być marka peelingu, a także jego cena (180 zł). Jednakże Chanel spisał się jeszcze gorzej, niż jakikolwiek peeling Avonu.
Na pierwszy rzut oka wydaje się być produktem bardzo przyjaznym użytkowniczce - ślicznie pachnie, ma konsystencję żelu przepełnionego milionem różowych drobinek. Niemniej jednak po aplikacji okazuje się, że te drobinki są niesamowicie łagodne i delikatne. Nie ścierają martwego naskórka, a jedynie muskają skórę. Po użyciu, cera nie staje się atrakcyjniejsza, oczyszczona. Fakt, jest gładka w dotyku, ale to zdecydowanie nie to, czego oczekiwałam. Próbowałam pozostawiać go na twarzy dłużej, jak maseczkę, ale rezultaty były niewiele lepsze.
Uważam, że to straszliwy bubelek i kupienie go to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Jedyne co mi się w nim podoba, to opakowanie, i tylko dlatego 1*, bo gdyby się dało, to nie przyznałabym ani jednej.

Bolesna pomyłka

Niestety, tak jak bardzo lubię produkty kolorowe Chanel tak kosmetyki pielęgnacyjne tej firmy w większości mnie rozczarowują. Nie polecam tego peelingu - no może suchym dojrzałym cerom, które nie mają skłonności do zanieczyszczeń. Ten peeling kupiła mi moja siostra (która omotały panie w nieistniejącej już perfumerii Empik) kiedy ja leżałam unieruchomiona. Cóż, miała święte prawo dać się nabrać w końcu taka firma... Kosztowna pomyłka. Peeling nie jest wcale taki delikatny do jakiego miana aspiruje - drobinki niby małe ale jakieś takie niezbyt miłe. Mimo tego, paradoksalnie, wcale nie oczyszcza dobrze! Wcale nie zauważyłam żadnego blasku po zastosowaniu tego produktu... na szczęście nie podrażnia, ale to troszkę za mało jak dla mnie. Odradzam cerom mieszanym i tłustym - efekt oczyszczający jest zdecydowanie zbyt słaby. Można kupić wiele świetnych i skutecznych peelingów za ułamek tej kwoty. Odradzam!