Arabian Glow, Multistylo (Uniwersalna kredka do makijażu)

Arabian Glow, Multistylo (Uniwersalna kredka do makijażu)

Pojemność 1,2 g

Wielofunkcyjna, miekka kredka, która może służyc jako pomadka do ust, róż do policzków, lub cień do powiek. Trwała i wygodna w uzyciu, w smukłej wysuwanej oprawce. Zawiera witaminy A i E oraz filtry UV.

Cena: 22,90zł / 1,2g

wspomnień czar

Boleję nad tym, że kredka/cień nie jest już dostępna w katalogu.
Był to uniwersalny produkt, który stosowałam jako szminkę i cień.

Ze względu na formę sztyftu używanie cienia było zawsze bezproblemowe i błyskawiczne. Idealna sprawa, jeśli np. rano spieszyłam się do szkoły.

Kolor dopasowany do moich zielonych oczy, czyli złotawo-piaskowy brąz.

Jako szminka do ust - dobra kolorystycznie i wygodna. Sprawdzała się w sytuacjach awaryjnych, ale na dłuższą metę za mało odżywcza - po prostu za sucha)

Opakowanie bardzo eleganckie (na samym początku było ono stalowe (brązowo-złote) i taką oprawę lubiłam najbardziej. Później producent opakował kredkę w plastik...

Niełamiący się sztyft, łatwe rozprowadzanie, neutralny zapach, przyzwoita trwałość, dobra cena (częste promocje) - wszystko to sprawia, że bardzo mile wspominam ten produkt.

Mam nadzieję, że kredka wróci jeszcze kiedyś do oferty katalogowej firmy Avon.

Używam tego produktu od: używałam dawno, dawno temu...
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Jakiś koszmar ;D

Miałam tą kredkę kilka lat temu i do dzisiaj razem z moją przyjaciółką wspominamy ją czasami w ramach koszmaru:D Kredka nieprzydatna absolutnie do niczego.Okropnie tępa w rozprowadzaniu,ma bardzo tłustą konsystencje,jest zbyt ciemna żeby nadawała się do policzków,odznaczałaby się na jasnej skórze.Kredka ma ogromne brokatowe drobiny,wygląda tanio na twarzy.Na ustach również się nie sprawdzała,strasznie je wysuszała,do tego w ogóle nie pokrywała ich kolorem,a jedynie pozłacała je nierównomiernie,wyglądało to okropnie.Najbardziej chyba nadawała się do aplikacji na powieki,choć i tutaj zawodziła swoją trwałością i rolowaniem się w załamanie powieki po kilku godzinach.Dobrze że tego produktu nie ma już z nami.Nie kupiłabym go za nic w świecie ;P

Używam tego produktu od: mialam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jedna

Okropieństwo

Jak dla mnie ten produkt nie nadaje się ani na powieki jako cień (szybko się zbiera w załamaniu i schodzi, tak, że po kilku minutach nie ma po nim śladu - za wyjątkiem brzydkiej krechy w załamaniu powieki), ani jako brązer (ciężki do rozsmarowania) ani jako pomadka (uczucie ściągnięcia na ustach, suchość i dziwny kolor).
Kupiłam go w promocji, kiedyś chyba po 10zł, niby niewiele, a i tak uważam, że niepotrzebnie wydałam pieniądze na to badziewie

Używam tego produktu od: zalega mi w kosmetyczce od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1, zaczęte, ale pójdzie do kosza, bo szkoda na nią miejsca

Avon Mark - relacja

Niezastąpiona latem na powiekach :)))

Uwielbiam ta kredke szczególnie latem gdy skóra jest opalona..Nakładam na górne powieki i lekko podkreslam dół powieki a wewnatrz czarna kredka i mocno wytuszowane rzęsy - rewelacja !!! Oczy błyszcza, sa promienne i switnie sie prezentuja w swietle. Oszczedzam kredke jesienia i zimą by mi do lata starczyła bo cos jej w katalogu nie widuję..

Postaram sie załaczyc zdj:)

Ilość zużytych opakowań: 2 opk

Ujdzie!

Uważam, że nie jest taki zły. Nie nadaje się na każda okazję. Jeśli chodzi o mnie to sprawdził się latem, na dość mocno opalonej skórze do lekkiego zaznaczenia i podkreślenia policzków! To wyglądało naprawdę ładnie, świeżo i dziewczęco.

Używam tego produktu od: ok. rok temu

Zależy gdzie

Rzeczywiście , tutaj idealnie pasuje stwierdzenie że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.Produkt nie jest najgorszy ale co do kolorów...

Na powiekach się sprawdza
Na policzkach jako brązer jest bardzo mało widoczny mimo że mam jasną karnacje
Na ustach..broń boże nie używać!okropny sztuczny efekt.

Używam tej kredki bardzo żadko i do teraz nie mogę zurzyć pierwszego opakowania.Nie ma szału ale tragedii też nie ma.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

nie nie nie!

Kompletna porażka i tym razem można spokojnie powiedzieć, że co jest do wszystkiego jest poprostu do niczego. Mam odcien brazowy, kupilam ja kiedys w promocji za 9,90 ale nie jest warta nawet tyle...

-ma nie nieciekawy kolor na powiekach, na ustach wygląda sztucznie jeszcze najlepiej wygląda na policzkach ale musze sporo sie nagimnastykować by ją dobrze rozetrzeć i żeby nie zrobić plam

-szybko się złamała już nie pamiętam dlaczego, ale widze że inne wiżażanki też miały ten problem

-co do wydajności nie wiem bo zalega w kosmetyczce już długooo

Także zdecydowanie odradzam zakup.

Używam tego produktu od: kupiłam juz dawno
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Zdecydowanie na nie

Kompletnie mi się nie podoba. Przejrzałam poprzednie recenzje i wszędzie pojawia się stwierdzenie, że "jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego". Ja nie używałam tego długo, bo kredka przy którymś makijażu mi się po prostu złamała - taka "porządna" jak większość kosmetyków Avonu :> Kolor też był średni, raczej "bazarowy" - do ust się nie nadaje, do oczu niewygodnie, a jako róż niespecjalnie. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 5-6 makijaży wykonałam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

jak cos jest do wszystkiego...

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego!

Stare a jakże prawdziwe powiedzonko.

Miało być na usta na oczy i na Bóg wie gdzie jeszcze.

Kolory tandetnie, a raczej ilość drobinek nadje tandetność :)

Przy ostrożnym używaniu, złamała mi się :/

straszna.. !

Ta kredka to totalna porażka! Proponowane odcienie są beznadziejne i z pewnością nie są uniwersalne.. kupiłam kolor najbardziej mi odpowiadający.. wybrałam najjaśniejszy by dodać kilka świetlistych akcentów do makijażu.. i tu przeżyłam rozczarwanie.. nie wyszedł jasny, ciepły odcień tylko okropny rudo-pomarańczowy.. nie wiem czy kredka podrażnia, uczula itd bo nie zdążyłam się o tym przekonać.. pieniądze wyrzucone w błoto..
zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: używałam kilka razy

DZIADOSTWO!!!

I ja się zgodzę, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Okropna ta \'kredka\', nietrwała, roluje się, nierównomiernie pokrywa, brzydki kolor (ja miałam taki złoty). Również próbowałam ją dawać pod/na kości policzkowe aby trochę rozświetlić - beznadzieja zostawia smugi itp.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok

beznadziejna

potwierdza sie opinia, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. nieciekawe kolory, prezentuje sie nienaturalnie na twarzy. probowalam uzywac jako szminki i pod kosci policzkowe, ale nie wyglada zbyt dobrze. ja nie polecam