Amplify, Volumizing Conditioner (Odżywka zwiększająca objętość)

Amplify, Volumizing Conditioner (Odżywka zwiększająca objętość)

Odżywka zwiększająca objętość: nadaje maksymalną objętość, odżywienie i maksymalny połysk. Uszczelnia naskórek włosa zatrzymując polimer naturalnego pochodzenia dostarczony podczas mycia włosów szamponem Amplify.

Cena: ok. 55zł / 400ml

Droga i mało skuteczna

Obecnie występuje w tubie (250 lub 300ml...nie pamiętam dokładnie, bo już wyrzuciłam opakowanie).

+ po użyciu włosy bardzo szybko się rozczesuje
+ wygodne opakowanie
+ wydajna

- cena - za taką stawkę działanie zdecydowanie marne
- nie zauwazyłam wiekszej objętości
- właściwie niewiele zauważyłam - działa jak bardzo przeciętne odżywka, dopiero po nałożeniu znacznej ilości i znacznie dłuższym trzymaniu jej na włosach, widac jakiś tam efekt
- bardzo chemiczny skład

Używam tego produktu od: przez ok 2 miesiące

w miarę dobra, ale po odżywkach profesjonalnych można by się spodziewać więcej

Mam mniejszą wersję tej odżywki 250 ml.

Zalety:
-pozostawia gładkie jedwabiste włosy
-ułatwia rozczesywanie
-ma przyjemną konsystencję
-nie obciąża włosów

Wady;
-mogła by bardziej nawilżać
-jak dla mnie mało wydajna (nie cały miesiąc)

Według mnie jej główną zaletą jest fakt, że przy minimalnej pielęgnacji włosa, praktycznie ich nie obciąża

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (250ml)

Skład nie zachwyca

Odżywka sprawia, ze włosy są miękkie, puszyste i ładnie wyglądają ALE jest to raczej efekty wizualny, utrzymujący się od mycia do mycia, a nie pielęgnacyjny pływ produktu na włosy. Można wypróbować, ale nie polecam stosowania na dłuższą metę.
Produkt drogi ale wydajny.

Poniżej podaję skład:
Aqua/Water , Cetearyl Alcohol , Cetyl Esters , Behentrimonium Chloride , Parfum/Fragrance , Phenoxyethanol , Methylparaben , Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate , Polyquaternium-10 , Chlorhexidine Dihydrochloride , Alpha-Isomethyl Ionone , Hexyl Cinnamal , Butylphenyl Methylpropional , Linalool , Benzyl Salicylate , Limonene , Benzyl Benzoate , Panthenol , Citronellol , Citric Acid , Cocodimonium Hydroxypropyl Silk Amino Acids , Wheat Amino Acids , Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein , CI 42053/Green 3 , CI 47005/Yellow 10 (F.I.L. D6272/2)

+ Efekt na włosach: puszystość i gładkość

+/- Wysoka cena, ale dobra wydajność

- Skład

Używam tego produktu od: Używałam przez 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Dieta na trądzik

bdb

Lekko nawilża, podnosi włosy u nasady. Nie wysusza i nie obciąża. Dla mnie rewelacja, choć moje włosy nie są bardzo wymagające, na nią reagują jednak wyjątkowo dobrze.

Za słaba jak na profesjonalną.

O szamponie juz się wypowiedziałam i o tej odżywce mam takie same zdanie, z tym że ona może delikatnie nawilża włosy, ale naprawdę nie ma niczego spektakularnego, tak jak po zwykłej drogeryjnej odżywce.

Nie polecam do włosów, które wymagają "uzdrowienia", wzmocnienia, regeneracji, czyli w sumie do farbowanych i zniszczonych, przesuszonych, bo to nie ten typ.
U mnie na pewno się nie sprawdziła, a takie włosy posiadam.

fajny produkt w dobrej cenie

Odżywkę odkryłam jakiś czas temu. Mam włosy cienkie i delikatne, długie, więc potrzebowałam czegoś, co nada im objętości, pomoże w rozczesywaniu i nie obciąży. Odżywka z Matrixa jest czymś takim.
Ładnie pachnie, jest bardzo wydajna i wystarczy nałożyć ją na włosy dosłownie na chwilę, by zadziałała.
Używam na zmianę kilku odżywek, ale chętnie do niej wracam, bo warto.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetna

Skusiłam się na tę odżywką jako uzupełnienie szampony z tej samej serii.
Duet sprawdza się świetnie.
Odżywka jest lekka, nie obciąża, nie wzmaga przetłuszczania się włosów.
Rozczesywanie włosów po niej to czysta przyjemność, nie ma mowy o wplątywaniu się w grzebień.

Nadaje włosom połysk, stają się miękkie, gładkie i wreszcie mają objętość przez długi czas po umyciu!

Używałam tego produktu przez: 2 m-ce

Taka sobie

Kupiłam razem z szamponem z tej samej serii jako odskocznię od szamponów Biosilka dla włosów delikatnych. Mogę tylko powiedzieć, że o ile szampon jest fajny, to odżywka jest zupełnie byle jaka :). Owszem, włosy są po niej miękkie, gładkie, może nawet odżywione, ale w zupełności nie dodaje im objętości! Sam szampon to portafi, odżywka raczej je dociąża przez co przestają być takie puszyste. Łatwo się ją zmywa, nie pozostawia zbyt dużo "silikonów" :) ale to nie jest to, czego było mi trzeba. Równie dobrze taki efekt można uzyskać zwykłą odżywką za kilka-kilkanaście złotych.

A! plusem może być wydajność :) jeśli komuś przypadłaby do gustu.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

jak krew w piach! ;)

Odżywka nie robi nic z tego co obiecane. Nieźle dba o włosy, są miękkie i gładkie , ale jej zadaniem było dodanie objętości, a tego nie robi absolutnie. Włosy nie są uniesione ani bardziej puszyste. Nie obciąża , ani nie przetłuszcza ich, ale nie jest warta tych 35 zł. Spodziewałam sie czegoś więcej. ponadto dziwnie pachnie i jest rzadka, przez co dość niewydajna.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: połowa butelki

NIE!

Ta odżywka nie została stworzona dla mnie. Spodziewałam się wrażenia lekkości i uniesienia włosów, tymczasem uzyskałam efekt przyklapniętej fryzury, nadmiernego przetłuszczenia i totalnego wysuszenia. Ładnie pachnie i ma wygodne opakowanie z pompką, ale cóż z tego. Mam bardzo długie włosy, nie farbowane od lat i z niewielką tendencją do przetłuszczania (jest to kwestia raczej wyłapywania zanieczyszczeń z otoczenia, bo przeważnie noszę je rozpuszczone). Niektóre odżywki drogeryjne bardziej mnie zadowalają. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno 1500ml

Bardzo fajna :)

Używałam jej w zestawie z szmponem z tej samej serii. Generalnie same plusy:
- fajna konsystencja
- miły zapach
- dobrze się rozprowadza, jest dość wydajna
- włosy łatwo się rozczesują, są miekkie, puszyste i błyszczące
- nadaje włosom lekkość

Miałam wrażenie, że dzięki tym kosmetykom włosy są wyjątkowo lekkie i dużo szybciej schną. Z połyskiem też nie było problemów - mam ciemnobrązowe włosy - błyszczały niesamowicie

Włosy puszyste przez cały dzień a nie używam żadnych kosmetyków do stylizacji.

Ilość zużytych opakowań: jedno 1500ml

ideał

Kupiłam tą odżywkę od razu z szamponem i nie żałuję. Jest to chyba najlepsza dla moich cienkich włosów odżywka.

Jest dosyć gęsta. W pierwszym momencie wydawało mi się, że to chybiony zakup. Ale okazało się że chociaż konsystencję ma trochę gęstą, to jednak nie ma żadnych problemów ze spłukiwaniem. Przede wszystkim - nie obciąża, dodaje objętości moim włosom. Lepiej się układają, są sprężyste, miłe w dotyku. Są odżywione, mniej wypadają. Super!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie póltoralitrowej butelki