AA Deo, Antiperspirant Roll-On, Bezalkoholowy, 24-Godziny Świeżości

AA Deo, Antiperspirant Roll-On, Bezalkoholowy, 24-Godziny Świeżości

Preparat skutecznie i długotrwale neutralizuje i eliminuje zapach potu i pozostawia uczucie świeżości przez cały dzień. Może być stosowany po depilacji lub goleniu. Został wzbogacony o sok Aloe Vera o działaniu nawilżającym i alantoinę i D-panthenol łagodzące podrażnienia skóry. Nie barwi bielizny.
Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Nie zawiera barwników. Z hypoalergiczną kompozycją zapachową. pH neutralne dla skóry. Nie testowany na zwierzętach. Posiada atest PZH.
Dostępny w dwóch wersjach zapachowych:
- Aqua Fresh
- Aqua Flower

Nie chroni:(

Antyperspirant nie podrażnia i jest łagodny. Może nawet za bardzo...Mnie w ogóle nie chroni. Równie dobrze mogłabym go nie użyć - efekt taki sam. Łagodzi skórę po depilacji, ale nie po to go kupowałam. Zużyłam z trudem jedno opakowanie i nigdy więcej. Zawiodłam się na nim bardzo

Używam tego produktu od:

Uwielbiam go :D

Jestem mu wierna już od dłuższego czasu:)Bardzo dobry kosmetyk - nie podrażnia nic a nic (mogę się wydepilować nawet depilatorem i zaraz potem się nim posmarować -zero szczypania!),ma śliczne zapachy (chociaż niewielki wybór:p),chroni nawet w miarę przed zapachem,troszeczkę za długo się wchłania przez co potrafi zostać na ubraniu gdy je zakładam.Ale..co najważniejsze,te ślady które zostawia nie są białe,tylko po prostu mokre.Nie niszczy mi ubrań tak jak inne.Teraz z braku innego w okolicznych sklepach byłam zmuszona kupić sobie roll-on Nivea i już mam białe ślady pod pachami:/Aż się boję go używać:(
Minusem jest cena,jak dla mnie za wysoka:/

Używam tego produktu od:ojej..chyba od ok. półtora roku
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam:p

nie zamienie na zaden inny

Uzywam obie wersje (zielona i rozowa) na zmiane. Jest doskonaly. Dobrze chroni przed poceniem sie (co prawda w polaczeniu z antidralem, ale inne radzily sobie pod tym wzgledem o wiele gorzej), ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny na skorze zapach, chroni przed zapachem potu, nie brudzi ubran (inne poniszczyly mi mnostwo bluzek), lagodzi podrazniona goleniem lub antidralem skore. Dalabym 5 gwiazdek gdyby chronil przed poceniem tak, zebym nie musiala uzywac antidralu, ale to nierealne...

Używam tego produktu od: kilku lat bez przerwy
Ilość zużytych opakowań:sporo, chociaz jest bardzo wydajny i ma wieksze niz inne antyperspiranty opakowanie

Bordowe usta H&M

Ble:P

Kosmetyk posiada wiele zalet- hypolaregiczny, nie barwi ubran, nie podraznia skory, Ale ma jedna wielka zalete-nie chroni przezd zapachem potu. Po kilku godzinach czuc nieprzyjemna won, a przeciez nie o to chodzi;/

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:zmeczylam 1

Bardzo dobry :)

Kupiłam wersje Aqua Fresh i jestem bardzo zadowolona z tego antyperspirantu :) Schnie dość szybko(przynajmniej u mnie), neutralizuje zapach potu, nawet po całym dniu nie śmierdze jak to zazwyczaj bywało po innych antyperspirantach. Natomiast nie dokończa zwalcza pocenie się, są małe plamy pod pachami. Ogólnie bardzo dobry!

bardzo dobry

Super antyperspirant, o niebo lepszy od nivea, ładnie pachnie( mam wersję aqua fresh), hamuje pocenie i likwiduje brzydki zapach,nie podrażnia skóry nawet po goleniu, pozostanę mu wierna :)
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

dobry :)

Używam go od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że spełnia swoją funkcję: redukuje do minimum efekt pocenia sie i nieprzyjemny zapach, śladów na ubraniach nie zauważyłam, co też jest na plus. Heh, nie zauważyłam nawet, że zakupiłam dezodorant zapachowy - zależało mi na bezzapachowym - efekt pośpiechu :D na szczęście zapach nie jest bardzo intensywny i raczej "pachnie" świeżością - więc spokojnie można później zastosować jakieś perfum czy pachnący dezodorant :) To pierwszy kosmetyk tej firmy, jaki zakupiłam, ale chyba nie skończy się na tym jednym. Myslę, że warto by było wypróbować i inne produkty AA :)

Przeciętny

Dla mnie wystarczający. Sprawdził się i w ciepłe dni, i na aerobiku. Nie zapobiega zupełnie poceniu się, ale nie pojawia się nieprzyjemny zapach i nie ma mokrego podkoszulka pod pachami. Ale zastrzegam, że nie należę do osób mocno się pocących.
Dość szybko wysycha, nie pozostawia śladów na bluzkach. Średnio odpowiada mi jego zapach, na szczęście szybko wietrzeje.

baznadziejny

Mam wersje aqua flower,skusiłam sie na ten dezodorant, gdyż wydawało mi się, że ładnie pachnie i pojemność duża...no i się bardzo zawiodłam, pachnie ładnie ale tylko w opakowaniu, według mnie nie chroni wogóle przed potem a zapachu dezodorantu na ciele praktycznie nie czuć!, mecze go teraz kiedy siedze w domu i używam na zmianę z kulkami avonu bo szkoda mi wyrzucic

Do nieczego!

Zgodnie z mama uznalysmy go za niewypal. Zapach ma rzeczywiscie przyjemny, ale nic a nic nie chroni przed nadmiernym poceniem. Pojemny jest co prawda, az 75ml, wiec w porównaniu z innymi nie jest drogi. Mimo to swego zadania nie spelnia.

bardzo dobry

Używam go od bardzo dawna. Mam bardzo wrażliwą skóre po pachami i częste uczulenia, a to jest jeden z nielicznych antyperspirantów, które mnie nie podrażniają. Bardzo dobrze chroni i nie zostawia białych śladów na ubraniach. Próbowałam kilku innych, ale zawsze z podkurczonym ogonem wracam do tego. Mogliby tylko wprowadzić jakięs nowe zapachy, albo przywrócić ten zielony (teraz nie moge go nigdzie znależć) bo różowy już troszkę mi sie znudził :) No i cena niźiutka.

nijaki

zdecydowany plus to wielkosc. jest konkurencyjny pod tym wzgledem. ale na tym chyba sie konczy. mial byc do skory wrazliwej i nie podrazniac, a podraznia, miala byc swiezosc 24 godziny, a jak jest 4 to juz duzo... jest bezzapachowy, ale o to chodzilo.. raczej nie moge powiedziec o nim za duzo dobrego :(

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pól bo stoi na pólce i czeka na lepsze czasy
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...