Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Cena już od 11,08 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Witamina C jest to jeden z najbardziej przebadanych surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, ale jako kwas L-askorbinowy jest niestabilna i bardzo łatwo ulega dezaktywacji pod wpływem temp. światła, tlenu i niewłaściwego pH. oraz mało trwała w roztworze wodnym, nierozpuszczalna w oleju. Dlatego firma Ziaja w kosmetykach tej serii zastosowała połączenie kwasu askorbinowego z cząsteczką glukozy, która jest:
- Stabilną witaminą C w formie naturalnego glukozydu.
- Odporną na czynniki utleniające i jony metali.
- Jest trwała w produkcie i trwała po wniknięciu w skórę.
- Stopniowo uwalniania i wykazuje długotrwałą aktywność.
- Jest bio-dostępna.
Te właściwości zastosowanej przez Ziaja witaminy C dają możliwość zastosowania w preparatach kuracji dermatologicznej stężenie witaminy C to 0,5% (w produkcie `Kuracja dermatologiczna z witaminą C, Esencja rewitalizująca` stężenia 1% witaminy C).
Nawilżająca emulsja z aktywną i stabilną witaminą C jest oparta na:
- biotechnologii enzymatycznego, stopniowego uwalniania witaminy C,
- synergicznym połączeniu z kwasem hialuronowym i hydroxyproliną dla optymalizacji skuteczności,
- długotrwałym oddziaływaniu na skórę po aplikacji.
Problem: skóra potrzebująca intensywnej odnowy cienka, o niskiej spoistości, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami, pozbawiona zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku.
Wskazania: profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry - sugerowana pielęgnacja 30+, po zabiegach dermatologicznych i estetycznych, dla osób o obniżonej kondycji skóry, szarej i zmęczonej.
Efekty:
- przyśpiesza produkcję włókien podporowych kolagenu i elastyny,
- wzmacnia efekt spoistości i jędrności naskórka,
- redukuje parametry wiotczenia skóry,
- długotrwale wygładza zmarszczki,
- odmładza skórę przez rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
- zapewnia codzienną ochronę przed promieniowaniem UV.

Napisanych recenzji: 2

dobty produkt

produkt kosztuje 15 zł, nie oszukujmy sie skoro kremy za 100 zł nie daja satysfakcji oraz nie spełniają obietnic producenta to nie oczekujmy tego po ziaji. pisze ponieważ czytając opinie nie które mam wrażenie straszny zawód powstał spowodowanym tym ze krem okazał sie zwykłym kremem, i jest to błąd ze strony firmy , niewybaczalny ! Nonsens ! Jest tani wiec nie jest szkoda go wyzucic albo wydać. Ale do rzeczy, moja opinia krem dobrze nawilża , i fakt jest tłusty ale to dobrze bo można go używać na zimę gdyż spełnia funkcje ochronne, bardzo wielki plus za to!!! I choć nie chce muszę przyznać że najlepszy krem z dermokosmetyków jakie do tej pory przetestowałam!!! Krem ładnie wygładza twarz, pozostawia warstewkę tłuszczu dlatego używam go zwłaszcza zimą, lepiej sie świecić niż podrażnić sobie twarz od wiatru czy od mrozu. Nie zauważyłam żeby rozświetlał skórę. Leczy zawsze moją skóre twarzy po nie udanych eksperymentach z innymi produktami np. ostatnio oillan tak podrażnił moją skórę i wysuszył (a mam skóre mieszaną wiec nie wiem jak krem dedykowany osobom o suchej i odwodnionej skórze możne zrobić takie zniszczenia) tak i teraz znów do niego wróciłam. podsumowując , krem który kosztuje bagatela 15 spełnia swoją funkcje, oczywiście nie wszystkim może służyć dlatego należy go wypróbować
\\nPlusy;
\\n-nawilża
\\n-chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi
\\n-natłuszcza wygładza-w moim wypadku nie szkodzi choć robią to prawie wszystkie kosmetyki
\\n
\\nMinusy:
\\n-tu jeśli chodzi o wydajność
\\n-ciężko się go rozprowadza, jest gesty, co pewnie również ma wpływ na wydajność
\\n
\\nCzy kupie produkt tak, jak dotąd nie wyrządził mi żądnych szkód, przerywam jego stosowanie ze względu na to że jest ciężki , żeby skóra mogła sobie odpocząć

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111801].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 15

bardzo pozytywne zaskoczenie!

od dluzszego czasu kupuję kremy z witaminą C, gdyż działa dobrze na moją skórę. zwykle kupuję te z górnej półki, ale jadąc na wakacje kupiłam na dworcu krem Ziaji, żeby go poużywać w wakacje a potem bez żalu wyrzucić.

Ku mojemu zaskoczeniu... krem okazał się naprawdę fantastyczny

- nadaje ładny kolor skórze, wyrównuje koloryt, skóra wydaje się zdrowsza
- mam wrazenie ze skora jest bardziej gładka i delikatna

oraz, uwaga
- działa na zmarszczki ! pomaga na te na czole (zwykle odrazu po nich widzę zmianę kremu na gorszy) - oraz wygładził mimiczne koło oczu!

Moja skóra jest raczej sucha a krem jednak nie jest bardzo nawilżający więc nakładam go dość dużo a skóra go spija.

Właśnie skończyłam pierwszą tubkę, kupuję następną i drugą dla mamy i krem na noc do przetestowania.

Polecam wszystkim, szczególnie, że cena jest super!

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 pelne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099716].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

nie dla mnie

Jak większość z Was nadal poszukuję dobrego kremu dla siebie i trafiłam na Ziaję. Lubię tę firmę, ponieważ mają bardzo tanie i bardzo często dobre kosmetyki, jednak... nie tym razem.
Pani w sklepie poleciła mi go, ponieważ szukałam czegoś bez parafiny ze względu na to, że mam dosyć sporo zaskórników w tej nieszczęsnej strefie T.

Krem generalnie wydaje się być lekki, gdy rozsmaruje się go na ręce, ale nakładając go na twarz, ta nagle staje się Księżycem w pełni. Świeci się niemiłosiernie. Do tego każdy fluid niesamowicie się waży po zastosowaniu tego kremu. Jednym słowem, niestety DRAMAT.

Sorry Ziaja, nie tym razem :(

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072076].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 127

NIC NADZWYCZAJNEGO...

Była to kolejna pozycja na mojej liście kremów do przetestowania. Do tej pory nie trafiłam na ideał, niemniej jest parę produktów, do których z całą pewnością jeszcze powrócę. Niestety

Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

nie będzie jednym z nich...

ZALETY:
+ POPRAWIA STAN CERY:
nieznacznie, ale jednak; mam wrażenie, że twarz zyskała na wyglądzie, a koloryt się wyrównał,

+ NADAJE SIĘ POD MAKIJAŻ:
nie napotkamy na większe trudności z nałożeniem ani też z trwałością podkładu,

+ MOŻLIWOŚĆ PRZETESTOWANIA KREMU PRZED ZAKUPEM:
producent udostępnia kosmetyk w postaci próbek,

+ CENA:
całkiem przystępna, nie odstrasza.

WADY:
- ZA TŁUSTY:
nieważne jaką ilość nałożymy na twarz, będzie się ona świecić; do tego dochodzi nieprzyjemne uczucie maski, gdyż konsystencja produktu jest tak bogata, że nie wchłania się on jak należy,

- MOŻE ZAPYCHAĆ:
w moim przypadku wysyp zaskórników pojawił się dosyć agresywnie na samym początku użytkowania i w miarę upływu czasu skóra się do kosmetyku przyzwyczaiła, choć pojedyncze wykwity nadal się trafiały,

- SŁABY FILTR:
w przypadku Ziaji to już - niemalże - klasyka, aczkolwiek wypada zaznaczyć, że SPF 6 to za mało, jeśli chodzi o krem do twarzy,

- NIE WYGŁADZA ZMARSZCZEK:
tego efektu nie zaobserwowałam, a w kilku partiach twarzy by się przydał...

REASUMUJĄC: kosmetyk nadaje się bardziej na zimniejsze miesiące i dla cery suchej. Latem nazbyt obciąża cerę i może powodować wysyp zaskórników.

Ilość zużytych opakowań: 1 - całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032562].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

genialny

Przemile zaskoczenie !

mam cerę szarą i zmęczoną, wokół oczy widoczne juz zmarszczki mimiczne . Mój wiek - blisko 30

Plusy:
- ekstranawilżenie - cały dzień
- mieciutka skóra
- zmarszczki wokół oczy spłycają się
- nie powoduje zaskórników
- uzywam pod oczy i nie uczula
- dobry pod makijaż
- poprawia mi sie koloryt skóry

Może oddrobinkę sie błyszcze w strefie T, odrobina pudru sobie z tym radzi wysmienicie.

Używam tego produktu od: 1, 5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008324].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

zwykły krem

Krem należy do tego typów kosmetyków, które są fajne, ale nie spełniają do końca swojej roli. Przyjemnie było mi używać tego kremu, jednak efektu ujędrnienia nie zauważyłam. Po prostu krem zabezpieczał mnie przed suchymi skórkami i świetnie nadawał się pod makijaż.
+wydajność
+cena
+konsystencja (lekka formuła, nie zostawia tłustego filmu)
+szybkie wchłanianie
+przyjemny zapach
- nie ujędrnia
- nie regeneruje
- brak właściwości ochronnych

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996785].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 24

lekkie rozczarowanie

Ten krem kupiłam jako zamiennik dla Iwostin Re-Actin. 5-krotnie tańszy, też przeciwzmarszczkowy, apteczny, polska firma- czyli zapowiadał się dobrze....
Niestety w porównaniu do Iwostinu wypadł bladziutko.

minusy:
:( przeciwzmarszczkowy- tylko napis na opakowaniu
:( zostawia tłusty film //wybaczyłam, bo stosowałam w grudniu i styczniu
:( ledwowyczuwalny nieprzyjemny zapaszek //ale dodam- że nie jest on dyskwalifikujący

plusy:
+ nawilżenie //przeciętne
+ nie zaszkodził
+ wydajny //w porównaniu do Iwostinu- większa pojemność, a krem starczył na 2 miesiące a nie 4 tygodnie

...niemrawe te plusy... :/

nnie mówię, że to tragiczny krem- ale etykieta obiecuje za dużo, a porównując do Re-Aktin -> smuteczek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996767].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 83

tego szukalam

Takiego kremu szukalam.
Plusy:
- swietna konsystwncja idealnie sie rozsmarowuje i wchlania,
- bardzo przyjemny delikatny zapach, swiezy,
- nadaje sie pod makijaz,
- nie zapycha
- skora jest odzywiona, nabiera zdrowego koloru i jest napieta.
- nie uczula, co dla mnie atopowca jest bardzo wazne

Minusow brak.

Nie opisuje dzialania przeciwzmarszczkowego bo nie wierze, ze jakis krem ma takowe. Dla mnie wystarczy odzywienie, nawilzenie i ladne napiecie.

Używam tego produktu od: od jakiegos czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974211].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 30

swietny krem

Szukałam kremu na zimę, który ochroni moją skórę przed wiatrem i mrozem. Idealny!

Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania. Wprawdzie w wieku 28 lat zależy mi na składnikach kremu, które wspomagają jej kondycję i działają przeciwstarzeniowo, a ten krem ma witaminę C. Stosuję go na tonik i serum, potrzebuje trochę czasu żeby się wchłonąć. Oczekiwałam po prostu ochrony przed wiatrem i nawilżenia, ale okazało się że krem też napina skórę i rozjaśnia ją!
Jak na tą cenę to miłe zaskoczenie.
MImo, że mam tendencję do zapytachania, ten krem tego nie robi.
Generalnie całkiem dobry kosmetyk za przyzwoitą cenę. Myślę, że będę wracać.
Konsystencja jest raczej tłustsza, więc latem raczej bym się na niego nie zdecydowała, lecz zimą jest świetny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966614].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

regeneruje i ujędrnia!

Krem ma korzystne właściwości dla mojej skóry, głównie z uwagi na skład witaminy c. Faktycznie działa regenerująco na skórę i ujędrnia miejsca, w których pojawiają się zmarszczki.
+szybko się wchłania
+lekka konsystencja, nie obciąża skóry
+ściąga cerę (ale delikatnie): ujędrnia, regeneruje, redukuje widoczne zmarszczki
+wygładza
+poprawia koloryt
+bardzo wydajne opakowanie
+niska cena

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966562].usefull || 0 }}% pomocna.