Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C + HA/P, Krem ujędrniający na dzień

Cena już od 10,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Witamina C, jako kwas L-askorbinowy jest niestabilna i łatwo ulega dezaktywacji. Ziaja w kosmetykach serii Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C + HA/P zastosowała połączenie kwasu askorbinowego z cząsteczką glukozy, która jest stabilną, odporną na czynniki utleniające i jony metali witaminą C w formie naturalnego glukozydu. Jest trwała w produkcie i trwała po wniknięciu w skórę, stopniowo się uwalniania, wykazuje długotrwałą aktywność i bio-dostępność.
W preparatach Kuracji Dermatologicznej zastosowano stężenie 0,5% witaminy C (w produkcie `Kuracja dermatologiczna z witaminą C, Esencja rewitalizująca` stężenie 1% witaminy C), synergicznie połączonej z kwasem hialuronowym i hydroxyproliną dla optymalizacji skuteczności.
Krem ujędrniający na dzień, to nawilżająca emulsja do skóry potrzebującej intensywnej odnowy, cienkiej, zwiotczałej, o niskiej spoistości, z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami, pozbawiona zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku. po zabiegach dermatologicznych i estetycznych, dla osób o obniżonej kondycji skóry, szarej i zmęczonej. Sugerowana pielęgnacja 30+.
Efekty:
- przyśpiesza produkcję włókien podporowych kolagenu i elastyny,
- wzmacnia efekt spoistości i jędrności naskórka,
- redukuje parametry wiotczenia skóry,
- długotrwale wygładza zmarszczki,
- odmładza skórę przez rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
- ochrona przed promieniowaniem UV SPF 6.

na dzień
krem
Wiek
30+

Miłe zaskoczenie.

Mam cerę mieszaną, nieco odwodnioną, a przy tym z rozszerzonymi porami i czasem wypryskami (trochę blizn). Szukałam kremu, który nawilży moją cerę, nie pogarszając jej pod względem wyprysków, a najlepiej, żeby działał już nieco przeciwzmarszczkowo - zmęczona balansowaniem pomiędzy tymi potrzebami.

+ Krem pod palcami wydaje się bardzo gęsty i ciężki, ale wchłania się jak normalny krem (szybko)
+ faktycznie nawilża
+ dobry pod w zasadzie każdy makijaż (czasem na nosie część się nie wchłania- przecieram wacikiem)
+ nie zwiększa ilości zanieczyszczeń na skórze, a w zasadzie coś mi się zdaje, że pory się nieco zmniejszyły (ale jestem ostrożna z ocenami, bo może to zmiana pory roku, hormony etc.)
+ ogólnie cera wygląda na bardziej jednolitą (aczkolwiek dodam, ze na noc użwyam kremu z Tołpy i na pwno to po części jego zasługa)
+ na dzień pod oczy wystarcza ten poziom nawilżenia
+cena!

+/- kończę pierwsze opakowanie i na razie go zostawię, bo na wiosnę czy lato moze być jednak ciut zbyt ciężki (ale dla osoby z b. suchą cerą niekoniecznie)

Dotychczas nie byłam fanką kremów do twarzy marki Ziaja, ten krem kupiłam pod wpływem impulsu i okazał się naprawdę fajny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521496].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Bardzo się polubiliśmy! Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, a przy tym bardzo wrażliwą. Krem ładnie nawilża, rozjaśnia cerę i nie zatyka porów. Myślałam, że nie będzie się nadawał pod makijaż, ale i tu nie zawodzi. Podkład ładnie się do niego przykleja, krem też nie potęguje mocniejszego świecenia się twarzy po kilku godzinach. Na pewno sięgnę po niego ponownie. Malutkim minusikiem jest fakt, że skóra się do niego przyzwyczaja i trzeba aplikować go coraz więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503711].usefull || 0 }}% pomocna.

Vivat witamina c!

Uwielbiam ta żółta serie od ziaji. Najbardziej lubię esencje ( ktora esencja nie jest). Krem ten jest swietnie nawilżający. Pięknie wygładza i rozjaśnia skore. Rozświetlenie jest widoczne, cera nie jest ziemista przez cały dzien. Witamina c uszczelnia naczynka i wyrównuje koloryt cery. Zapach łagodny, konyatencja dosc rzadka, pośrednia bym powiedziała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501456].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Ziaja nie zawodzi

Świetnej jakości krem w bardzo niskiej cenie. Nie jest to hardkorowa dawka witaminy C, więc nie ma co się spodziewać efektów po kilku użyciach, ale to ma swój plus - krem nie podrażnia, nie zapycha i świetnie nadaje się pod makijaż. Przy cerze mieszanej daje idealny poziom nawilżenia. Miałam z tej serii również emulsję i krem na noc, ale ten na dzień zdecydowanie jest najlepszy. Po kilku tygodniach zauważyłam rozjaśnienie małych przebarwień i wyrównanie kolorytu w problematycznych miejscach. Na pewno kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335241].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejny

Skusiłam się na zestaw z witaminą c po wyprobowaniu próbki. I już kolejny raz się zawiodłam.

Krem jest rzadki, lekki. Wchłania się szybko, ale nic a nic nie nawilża. Cera po jego użyciu wola o kolejną dawkę kremu. Niestety, ale moją wrażliwą cerę tez podrażnia. Jest to o tyle dziwne, że używalam próbek przez ponad miesiąc i nic takiego się nie działo.
Krem musiałam zużyć na szyję, ale też bez przyjemnosci.
Opakowanie ładne, cena bardzo niska, dostępność ok. Wydajność u mnie na szczęście mała.

Nie polecam tego kremu. Dla mnie nie ma plusów .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328476].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry.

Krem kupiłam dla swojej mamy... I został ze mną. :)

Całkiem przyjemny, faktycznie skóra jest po nim jakby gładsza i bardziej miękka, a do tego wygląda na zdrowszą.
Fakt, że krem jest trochę cięższy i zostawia delikatny filtr. Mnie to jednak nie zraża.

Opakowanie fajne, bo nie macza się paluchów w kremie, jednak ciężko jest wykorzystać krem do końca bez ewentualnego rozcinania tubeczki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260871].usefull || 0 }}% pomocna.

dobty produkt

produkt kosztuje 15 zł, nie oszukujmy sie skoro kremy za 100 zł nie daja satysfakcji oraz nie spełniają obietnic producenta to nie oczekujmy tego po ziaji. pisze ponieważ czytając opinie nie które mam wrażenie straszny zawód powstał spowodowanym tym ze krem okazał sie zwykłym kremem, i jest to błąd ze strony firmy , niewybaczalny ! Nonsens ! Jest tani wiec nie jest szkoda go wyzucic albo wydać. Ale do rzeczy, moja opinia krem dobrze nawilża , i fakt jest tłusty ale to dobrze bo można go używać na zimę gdyż spełnia funkcje ochronne, bardzo wielki plus za to!!! I choć nie chce muszę przyznać że najlepszy krem z dermokosmetyków jakie do tej pory przetestowałam!!! Krem ładnie wygładza twarz, pozostawia warstewkę tłuszczu dlatego używam go zwłaszcza zimą, lepiej sie świecić niż podrażnić sobie twarz od wiatru czy od mrozu. Nie zauważyłam żeby rozświetlał skórę. Leczy zawsze moją skóre twarzy po nie udanych eksperymentach z innymi produktami np. ostatnio oillan tak podrażnił moją skórę i wysuszył (a mam skóre mieszaną wiec nie wiem jak krem dedykowany osobom o suchej i odwodnionej skórze możne zrobić takie zniszczenia) tak i teraz znów do niego wróciłam. podsumowując , krem który kosztuje bagatela 15 spełnia swoją funkcje, oczywiście nie wszystkim może służyć dlatego należy go wypróbować
\\nPlusy;
\\n-nawilża
\\n-chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi
\\n-natłuszcza wygładza-w moim wypadku nie szkodzi choć robią to prawie wszystkie kosmetyki
\\n
\\nMinusy:
\\n-tu jeśli chodzi o wydajność
\\n-ciężko się go rozprowadza, jest gesty, co pewnie również ma wpływ na wydajność
\\n
\\nCzy kupie produkt tak, jak dotąd nie wyrządził mi żądnych szkód, przerywam jego stosowanie ze względu na to że jest ciężki , żeby skóra mogła sobie odpocząć

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111801].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo pozytywne zaskoczenie!

od dluzszego czasu kupuję kremy z witaminą C, gdyż działa dobrze na moją skórę. zwykle kupuję te z górnej półki, ale jadąc na wakacje kupiłam na dworcu krem Ziaji, żeby go poużywać w wakacje a potem bez żalu wyrzucić.

Ku mojemu zaskoczeniu... krem okazał się naprawdę fantastyczny

- nadaje ładny kolor skórze, wyrównuje koloryt, skóra wydaje się zdrowsza
- mam wrazenie ze skora jest bardziej gładka i delikatna

oraz, uwaga
- działa na zmarszczki ! pomaga na te na czole (zwykle odrazu po nich widzę zmianę kremu na gorszy) - oraz wygładził mimiczne koło oczu!

Moja skóra jest raczej sucha a krem jednak nie jest bardzo nawilżający więc nakładam go dość dużo a skóra go spija.

Właśnie skończyłam pierwszą tubkę, kupuję następną i drugą dla mamy i krem na noc do przetestowania.

Polecam wszystkim, szczególnie, że cena jest super!

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 pelne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099716].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Jak większość z Was nadal poszukuję dobrego kremu dla siebie i trafiłam na Ziaję. Lubię tę firmę, ponieważ mają bardzo tanie i bardzo często dobre kosmetyki, jednak... nie tym razem.
Pani w sklepie poleciła mi go, ponieważ szukałam czegoś bez parafiny ze względu na to, że mam dosyć sporo zaskórników w tej nieszczęsnej strefie T.

Krem generalnie wydaje się być lekki, gdy rozsmaruje się go na ręce, ale nakładając go na twarz, ta nagle staje się Księżycem w pełni. Świeci się niemiłosiernie. Do tego każdy fluid niesamowicie się waży po zastosowaniu tego kremu. Jednym słowem, niestety DRAMAT.

Sorry Ziaja, nie tym razem :(

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072076].usefull || 0 }}% pomocna.

NIC NADZWYCZAJNEGO...

Była to kolejna pozycja na mojej liście kremów do przetestowania. Do tej pory nie trafiłam na ideał, niemniej jest parę produktów, do których z całą pewnością jeszcze powrócę. Niestety

Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

nie będzie jednym z nich...

ZALETY:
+ POPRAWIA STAN CERY:
nieznacznie, ale jednak; mam wrażenie, że twarz zyskała na wyglądzie, a koloryt się wyrównał,

+ NADAJE SIĘ POD MAKIJAŻ:
nie napotkamy na większe trudności z nałożeniem ani też z trwałością podkładu,

+ MOŻLIWOŚĆ PRZETESTOWANIA KREMU PRZED ZAKUPEM:
producent udostępnia kosmetyk w postaci próbek,

+ CENA:
całkiem przystępna, nie odstrasza.

WADY:
- ZA TŁUSTY:
nieważne jaką ilość nałożymy na twarz, będzie się ona świecić; do tego dochodzi nieprzyjemne uczucie maski, gdyż konsystencja produktu jest tak bogata, że nie wchłania się on jak należy,

- MOŻE ZAPYCHAĆ:
w moim przypadku wysyp zaskórników pojawił się dosyć agresywnie na samym początku użytkowania i w miarę upływu czasu skóra się do kosmetyku przyzwyczaiła, choć pojedyncze wykwity nadal się trafiały,

- SŁABY FILTR:
w przypadku Ziaji to już - niemalże - klasyka, aczkolwiek wypada zaznaczyć, że SPF 6 to za mało, jeśli chodzi o krem do twarzy,

- NIE WYGŁADZA ZMARSZCZEK:
tego efektu nie zaobserwowałam, a w kilku partiach twarzy by się przydał...

REASUMUJĄC: kosmetyk nadaje się bardziej na zimniejsze miesiące i dla cery suchej. Latem nazbyt obciąża cerę i może powodować wysyp zaskórników.

Ilość zużytych opakowań: 1 - całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032562].usefull || 0 }}% pomocna.