Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Stapiz, Argan'de, Masc Hair Moist & Care (Maska do włosów)

Stapiz, Argan'de, Masc Hair Moist & Care (Maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Wyjątkowe połączenie olejku arganowego, olejku jojoba oraz oleju słonecznikowego w masce do włosów Stapiz, Argan'de pozwala na intensywne nawilżenie włosów oraz skóry głowy. Olejek arganowy, zawierający duże ilości witaminy E, znany jest ze swoich własności silnie nawilżających, doskonale regeneruje i odżywia zniszczone włosy. Wzmacnia strukturę włosa, nadając im zdrowy i jedwabisty wygląd. Bogactwo witamin zawartych w oleju jojoba intensywnie nawilża włosy i delikatną skórę głowy. Włosom przetłuszczającym pozwala na prawidłowe oczyszczenie, zapewniając im piękny i zdrowy wygląd. Maska do włosów Stapiz Argan'de kojąco wpływa na skórę głowy łagodząc podrażnienia, reguluje pracę gruczołów łojowych, dbając o kondycję i elastyczność skóry.

Dla mnie rewelacja

Kupiłam w ciemno nawet nie wiedziałam, że to Stapiz. Kosztowała nie całe 14 zł za to mniejsze choć nadal duże opakowanie. Mam długie i puszące się włosy, na nich działanie tej maski jest bezbłędne.

+stosuje na długość od ucha, boje sie że przy skórze mogła by zbyt obciążać
+ ma fajną konsystencję, nie za gęstą ale nie spływa z włosów
+dobrze się spłukuje
+nie przetłuszcza włosów
+są sypkie, lśniące, miękkie
+i pachną jakby cytrusami i zieloną herbatą, pięknie!
+wydajna
+tania

Polecam do kręconych, puszących się, suchych włosów warto spróbować

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439021].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

Produkt ten kupiłam w ciemno. Treściwa, przyjemna w użyciu maska o aksamitnej konsystencji. Na moje puszące się włosy działa bardzo dobrze, są odpowiednio dociążone i lepiej wyglądają i układają się, choć z braku czasu i wrodzonego lenistwa stosuję ją jako balsam do spłukiwania, max. 3 minuty na włosach pod prysznicem. Nakładam tylko na długość włosów mimo że producent zaleca na całość, ale moja czupryna szybko przetłuszcza się u nasady. Ta bogata maska może obciążać więc polecam omijać skalp nawet u osób z normalnymi włosami. Zapach nieco zbyt mydlany i duszący ale za takie działanie to w zasadzie żaden minus.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262921].usefull || 0 }}% pomocna.

Gorąca polecam, świetny produkt za rozsądną cenę

Używałam wielu produktów, najczęściej znacznie droższych. A kiedyś w sklepie fryzjerskim namówiono mnie na Argande. Wielkie pozytywne zaskoczenie !!
Co prawda maskę, trzymam ok 15 minut na włosach, ale efekt jest bardzo pozytywny. Włosy są gładkie na końcach, a mimo tego cała fryzura jest lekka i nieobciążona. Przyjemny zapach. Gorąco polecam, w duecie z serum z tej serii.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247796].usefull || 0 }}% pomocna.
Większa obiętość włosów w 5 minut

Nie działała na moich włosach

Maska kompletnie nie współgra z szamponem z tej serii, lepsza jest z innymi delikatnymi szamponami.
Na moich włosach (ciężkich grubych i suchych) sprawiała, że lekko je przeciążała. Nie poprawiała kondycji moich włosów.
Plusy
+zapach
+cena
+wydajność
Minusy
- nie poprawia kondycji włosów
- obciąża

Ilość zużytych opakowań: jedno 1000ml na spółkę z koleżanką

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998765].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra

Moja mama kupiła litrowe opakowanie od fryzjerki, a że mam obsejse na punkcie produktów do włosów, więc jej podkradłam ;) Odżywka, może nie najlepsza, jednak w fajny sposób wygładza włosy, robią się "śliskie" dzięki czemu z łatwością się je rozczesuje. Wydają się bardziej nawilżone oraz bardzo przypadł mi do gustu jej zapach chociaż na początku go nie znosiłam. Zdecydowany plus za konsystencję, dzięki której trzyma się na włosach, a następnie bardzo fajnie się ją z nich zmywa. Ogólnie rzecz biorąc bardzo ją lubię, jednak znam lepsze produkty.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[822401].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak!

Bardzo lubię za działanie, zapach i konsystencję.

Dobrze nawilża moje rozjaśnione włosy, relaksując mnie przy tym swoim zapachem :)
Balsam wypada odrobinę gorzej, maska daje większe nawilżenie, niektóre włosy może obciążać, jednak moje kochają się z wszelkimi olejkami.
Końcówki po użyciu są scalone, długo nawilżone.
Maska bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 1000ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816683].usefull || 0 }}% pomocna.

super produkt!

Seria Stapiz od lat jest mi polecana przez moją fryzjerkę. Tym razem również skusiłam się na zakup tej maski pod wpływem recenzji specjalistki. I nie żałuję.

Mam przetłuszczające się włosy, skłonne do obciążania. Myję je codziennie.

Maska spełniła u mnie moje oczekiwania. Stosując ją na około 5-10 minut pod prysznicem, moje włosy były po niej niesamowicie gładkie i przepięknie pachnące. Po wysuszeniu zaś sypkie i lśniące, a zapach wciąż utrzymywał się na nich nawet przez kilka kolejnych godzin.

Będę do niej wracać nie raz.

Używam tego produktu od: 7-9 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: dwa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[794178].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie dla moich włosów.

Tę maskę kupiłam z polecenia koleżanki fryzjerki.
Włosy mam rozjaśniane,cienkie,bez skłonności do
przetłuszczania się.Nie są bardzo zniszczone,ale potrzebują dosc silnego nawilżenia.
Niestety,maska bardzo obciąża moje włosy,pomimo tego,że nie nakładałam jej od nasady i długo spłukiwałam po użyciu.
Włosy nie układały się dobrze po niej.
Jedyne plusy dla mnie to:

*cena
*zapach

Używam tego produktu od: Od pół roku
Ilość zużytych opakowań: Połowa dużego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[792814].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam ;)

Bardzo dobra maska;)
Jednak należy stosować z umiarem.Dla mnie to raz w tygodniu. Po kilku razach może powodować przetłuszczanie szczególnie cienkich i delikatnych włosów.Co do nawilżenia w porównaniu do szamponu naprawdę działa ;)

Plusy:
*nawilża
*ładnie pachnie-zapach utrzymuje się do 4 h
*włosy są gładkie
*dobra na suche końce
*cena jest do przeżycia(na allegro około 45 zł za litr)
Minusy:
*stosować z umiarem na cienkich włosach:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787818].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem niezła w przystępnej cenie

po pierwsze super nawilża! mam szorstkie, sztywne włosy, czasem puszące się, trudne do jakiejkolwiek stylizacji, po tej masce są "okiełznane" :) po umyciu nakładam na ok 20 min i siedzę w czepku termoochronnym aby zwiększyc efekt. na początku bałam się przetłuszczenia ale jakoś nie widzę zmian na gorsze, myję włosy tak jak przed stosowaniem tej maski. po wysuszeniu włosy są miekkie, "sypkie" i lśniące.
to nastepna polska firma która daje rade! ;)
cena jest przyzwoita, zapłaciłam 48 zl w salonie za 1L maski, jak ją skończę to kiedyś do niej powrócę, nie wiem jak szybko bo lubię testować nowości :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[783637].usefull || 0 }}% pomocna.