Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Tangle Teezer, Salon Elite, Professional Detangling Brush (Szczotka do włosów (nowa wesja))

Pojemność 1 szt

Nowa wersja kultowej szczotki do włosów.
Salon Elite ma nieco zmieniony kształt oraz i nieco większą powierzchnię czeszącą.
Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia `ciągnięcia` podczas rozczesywania.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
płaskie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jak mogłam bez niego żyć?

Nie wiem jak on to robi, ale jest cudowny. Aż ciężko mi to określić- podczas gdy inne szczotki walczą z włosami- ta staje się jakby częścią nich. Integruje się z nimi, scala. Idealnie rozczesuje, nawet mokre kosmki. Nawet cena mnie już nie przeraża. Czym jest 30 zł za takie cudo, które odmienia życie? Już nigdy nie wrócę do zwykłych szczotek.

Coś cudownego

Jestem szczęśliwa posiadaczką dwóch szczotek. Pierwszą (fioletowo-różową) kupiłam 3 lata temu, dziś w rossmannie na promocji za 33,59zł kupilam drugą szczotke (czarną) mam włosy za łokcie które sie ciężko rozczesują i bardzo plączą. Rozczesywania włosów zwykłą szczotką lub grzebieniem sprawiało mi ogromny ból..ale gdy kupil tangle teezer rozczesywanie moich włosów nie sprawia mi żadnego problemu.

ulepszony zwyklak

Porównując tangle teezer do zwykłej szczotki lub grzebienia, to faktycznie jest rewelacja, jednakże do ideału nadal jeszcze jej brakuje... Ułatwia czesanie, aczkolwiek mam wrażenie, że bardziej wygładza włosy, niż je rozczesuje. Mam włosy kręcone, więc czeszę je tylko na mokro, bezpośrednio po umyciu metodą omo. Czasem zdarzają się kołtuny, szczególnie z tyłu głowy, tam, gdzie włosy mam najdłuższe i muszę przeczesywać te miejsca po kilka razy... to znaczy ,za pierwszym rozczesaniem mam wrażenie, że się ich pozbyłam, jednak po chwili tworzą się na nowo :/ co więcej, wcale nie zauważyłam, żeby tangle teezer miała wpływ na zmniejszenie wypadania włosów, tak jak obiecuje producent. Mimo to, przyjemnie mi się jej używa, bo rozczesywanie trwa o wiele krócej i jest mniej bolesne.

Niszczy włosy

Na Tangle Teezer skusiłam się już bardzo dawno temu po przeczytaniu wielu przychylnych opinii na jej temat. Co odczułam - rozczarowanie. Po pierwsze jest nieporęczna, źle leży w dłoni, często mi z niej wypada. Nie plącze włosów. Włosy nie elektryzują się. Mam jednak wrażenie, że je wyrywa i niszczy. Rozczesuje włosy, ale tylko pobieżne. Ma za krótkie ząbki, przy gęstych włosach może być to nie małym utrudnieniem. Nie radzi sobie z większymi splątaniami. Mam wrażenie, że przylizuje włosy, są one gładkie, ale pozostają przy skórze, nie mają obojętności. Można ją łatwo wyczyścić. Ma ładny wygląd, występuje w wielu kolorach i kilku wersjach. Moim zdaniem to średni produkt, za dość wygórowaną cenę. Spodziewałam się po niej czegoś dużo lepszego.

Manicure - klasyczny

Wersja bordowa rządzi!

Szczotka wcale nie jest przereklamowana! To jest bardzo fajny produkt. Śliczna i poręczna. Włosy są miękkie i wygładzone. Nic się nie elektryzuje. Koniec z płaczem przy czesaniu. Szczotka nie rozczesuje włosów "po chamsku" ciągnąc za nie.. A co najważniejsze nie wyrywa ich.
Bardzo istotne jest to, że łatwo ją utrzymać w czystości, myje się bezproblemowo..

Łamie włosy

Rozczesuje całkiem ok, jednak moje słabe włosy łamie w połowie długości, cena też jest wysoka. Jak dla mnie lepsza jest szczotka z włosiem lub grzebień z szeroko rozstawionymi zębami.

Cudo po prostu cuuudo !

Coś wspaniałego i rewelacyjnego. Najlepsza szczotka jaka istnieje! Zawsze używałam tych "zwyklych" i nienawidziłam czesania włosów. Po prostu była to dla mnie katorga i ból. Moje włosy mimo iż są proste bardzo ciężko się rozczesuje gdyż mocno się plączą i kołtunią. Od kiedy zaczęłam używać Tangle Geezer ten problem znikną. Rozczesywanie włosów to już nie problem i robi się to z większą łatwością i szybkością. Nie panuje już żaden ból i strach przed wyrwaniem wszystkich włosów z głowy. Kiedyś wolałam pójść z niepoczesanymi, poplątanymi włosami niż azeliby użyć jakiejkolwiek szczotki/ grzebienia. Teraz jest to zwyczajna, codzienna czynność. Niby cena jest dość wysoka jak na szczotkę, ale ona jest warta nawet więcej niż kosztuje ! ;) A i co ważne - szczotka służy na wiele lat, nie niszczy się, nic się nie łamie, nie obrywa. W porównaniu do starych szczotek które musiałam dokupować co raz to nowe bo ciągle coś się z nimi działo.

cudo

Używam tej szczotki od długich lat. Obdarowałam nią wszystkie kobietki w mojej rodzinie i wszystkie są zachwycone. Mam długie włosy, ich rozczesanie bywa nie lada wyzwaniem, ale dzięki tej szczotce problem się rozwiązał. Mam też mniejszą, torebkową wersję, ale z tej jestem bardziej zadowolona.

HIT

Posiadam szczotkę Tangle Teezer od 4 lat i nie wyobrażam sobie czesać włosów czymś innym. Żadne inne szczotki i grzebienie nie sprawdziły się u mnie tak dobrze jak właśnie ta szczotka. Uważam że jest warta swojej ceny ponieważ będzie nam służyć przez długie lata. Moja szczotka po tylu latach nie straciła nawet jednego ząbka a wcale jej nie oszczędzam. Na podłogę spadła milion razy i również nic jej nie jest. Myje ją pod kranem, ciepłą wodą.
Z całą pewnością mogę ją polecić i kupię ją ponownie!

Absolutny hit

Od dziecka nosiłam krótko ścięte włosy, dlatego nie musiałam martwić się ich rozczesywaniem. Trudności pojawiły się dopiero około rok temu, kiedy po podjęciu decyzji o zapuszczeniu włosów zaczęły mi one sięgać za ramiona. Mam włosy rozjaśniane, zniszczone i przede wszystkim bardzo gęste, dlatego rozczesywanie ich standardową szczotką było koszmarem. Na opinie o Tangle Teezerze natknęłam się przypadkiem, szukając pomysłu na prezent. Bujda, pomyślałam i zamiast nowej szczotki kupiłam spray ułatwiający rozczesywanie włosów, który jedynie częściowo rozwiązał problem. W końcu jednak natknęłam się na promocję Tangle Teezera w Rossmanie i skusiłam się. Od tego czasu rozczesywanie włosów przestało sprawiać mi jakąkolwiek trudność. Szczotka ładnie radzi sobie z kołtunami, nie szarpie ani nie wyrywa włosów. Jedyną wadą jest to, że przy gęstych włosach czasami nie dociera do wszystkich, przez co rozczesywanie może być czasochłonne, jednak nie tak jak w przypadku zwykłej szczotki. Dla mnie absolutny hit i chętnie kupię kolejną, jeśli z moją stanie się coś niedobrego. ;)

Udany prezent

Szczotka jest standardowego rozmiaru i myślę, że w dość popularnym fioletowo-różowym kolorze. Szczotka podobno nadaje się do czesania włosów mokrych i suchych. Wczoraj chciałam rozczesać umyte włosy i było to jednak dla mnie problematyczne. Włosy czesało się ciężko. Jednak gdy są suche nie ma z nimi żadnego problemu. Włosy szybko są rozczesane i nie elektryzują się. Jedyne co przeszkadza mi w tej szczotce to dźwięki jakie wydają plastikowe ząbki podczas czesania włosów. Bardzo łatwo się ją czyści dzięki tworzywu z jakiego jest wykonana.

Ulubiona.

Posiadam Tanglee Teezer od 4 lat, mam dwie sztuki klasyka i jedną w wersji Compact. Tę szczotkę zakupiłam z polecenia fryzjerki i jestem zachwycona!

ZALETY:
-Wygląd i wykonanie: mam dwie sztuki, różową i czarną - kolory są żywe, szczotka wykonana jest z wysokiej jakości materiału - moje egzemplarze mają dokładnie 4 i 3,5 roku,a wyglądają bardzo dobrze, nie są porysowane, ząbki nie są powyginane ani połamane
-Cena i trwałość: napiszę to samo, co przy recenzji szczotki kompaktowej-mimo pozornie wysokiej ceny, szczotka jest niesamowicie trwała i wystarcza na lata, a więc jej zakup zwraca się nam dość szybko
-Działanie: zadaniem szczotek TT jest szybkie rozczesanie nawet najbardziej splątanych włosów bez niszczenia ich i szarpania.
Ta szczotka robi to w stu procentach - moje włosy są gęste, grube i długie, do tego się kręcą, a szczotka rozczesuje je w mig! Dzięki niej zapomniałam już, co to szarpanie czy połamane, matowe włosy. Rozczesuje szybko i bezboleśnie, a włosy są zdrowe, gładkie i błyszczące. Nie powoduje elektryzowania się włosów ani puszenia. Dla mnie idealna, od kiedy ją poznałam pozbyłam się zwykłych szczotek, a moje włosy ewidentnie to doceniają, bo wyglądają doskonale.
Dla mnie absolutnie bez wad, kupię bez namysłu, gdy moje egzemplarze się zużyją lub zniszczą.

Polecam!

Fajna sprawa

Jestem posiadaczką dwóch szczotek, obie sie sprawdziły. Wlosy zniszczone, farbowane, falowane a szczotka pięknie sobie z nimi radzi. Mimo wysokiej ceny jest jej warta. Polecam.