Tangle Teezer, Salon Elite, Professional Detangling Brush (Szczotka do włosów (nowa wesja))

Pojemność 1 szt

Nowa wersja kultowej szczotki do włosów.
Salon Elite ma nieco zmieniony kształt oraz i nieco większą powierzchnię czeszącą.
Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia `ciągnięcia` podczas rozczesywania.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
płaskie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie dla mnie

Szczotka ma bardzo wygodny kształt aczkolwiek przyzwyczaiłam się do rączki. Na początku dobrze rozczesywala, po pewnym czasie zobaczyłam , że jednak gładziła je tylko a druga warstwa włosów do której te krótkie igiełki nie dochodzą jest nierozczesana. Igiełki są za krótkie a zwłaszcza gdy ktoś ma grube i gęste włosy to wręcz je niszczy i szoruje. Po pewnym czasie igły są powyginane :( Troszkę przyklepane były po jej użyciu włosy a że lubię objętość ( nie puch ) to odłożyłam ja na półkę .

Super

Biorąc pod uwagę ze bardzo wypadają mi włosy to ta szczotka jest najlepsza! Nie zawsze mam czas wyszczotkować moje włosy powoli wiec na innym szczotkach duzo ich zostawało. Polecam

Rewelacja

Posiadam dlugie blond wlosy, ktore od urodzenia bardzo ciezko mi rozczesac. Pomimo uzywania roznych masek i odzywek zawsze byl to przykry rytual. Do momentu kiedy znajoma polecila mi Tangle Teezer. Od tego momentu moj problem znikl bezpowrotnie. Szczotka latwo rozczesuje wlosy ,nie placze , masuje skore glowy. Goraco polecam. Warto wydac na nia kazde pieniadze, ale rownie dobrze moglaby byc troszke tansza

domowe sposoby na zniszczone włosy

Nareszcie szczotka która poradziła sobie z moimi włosami. Przy okazji świetnie masuje skórę głowy a włosy nie plączą się i nie puszą. Mam długie i kręcone włosy, do tej pory czesanie to była męka...teraz to sama przyjemność.

Moja ulubiona

Jest to produkt niewątpliwie warty polecenia. Spełnia wszystkie oczekiwania i obietnice producenta. Po prostu idealna dla mnie. Dzięki swojej wielkości można ją wszędzie ze sobą zabrać. Łatwo się czyści.

Nie dla grubych włosów

Dla moich cienkich włosów jak najbardziej. Mała, poręczna, zawsze mam ją w torebce. Jednak w przypadku moich córek które mają grube, gęste, długie i lekko falujące włosy - porażka. Ciągnęła, plątała, wyrywała włosy :(

Moja

Dostałam ją w prezencie , pierwsza wersję jak tylko weszła na rynek.
Bardziej dla żartu, bo coś tak.dziwacznego mogłabym używać tylko ja.
Pokochałam moją 'szczotkę dla psa' po około tygodniu używania. Nie rozstaję się z nią. NIGDY. Mogę zapomnieć szczoteczki do zębów ale nie szczotki do włosów.
Rozczesuje bez ciągnięcia.nawet natapirowane, polakierowane włosy.

Nie przekonała mnie.

Jest niewielka i lekka a specjalny kształt pozwala idealnie dopasować ją do dłoni. Niestety brak rączki sprawia, że przy dłuższych włosach czasami ciężko operować nią z tyłu głowy.
Ma gęsto rozstawione, krótkie ząbki wykonane z tworzywa sztucznego. Ich rozmiar sprawia, że najlepiej czesać włosy małymi partiami, aby dokładnie je uchwycić. Moje włosy mają tendencję do plątania się przy samej nasadzie i wówczas muszę się trochę namachać, żeby do nich dotrzeć.
Szczotka szybko i gładko sunie po włosach. W efekcie pozostawia je wygładzone. Dodatkowo nie są naelektryzowane, co często ma miejsce w przypadku tradycyjnych szczotek czy grzebieni. Produkt nie ciągnie ani nie wyrywa włosów.

Super produkt

Szczotkę Tangle Teezer mam zawsze przy sobie, jest idealna do torebki, nie zajmuje dużo miejsca. Mam wersję w kolorze intensywnego różu więc kiedy wrzucę ją luzem do dużej torby to łatwo ją też znaleźć. Bardzo dobrze rozczesuje moje długie włosy chociaż kiedy są mokre czasami nie może się przez nie "przebić". Mam bardzo gęste włosy i kiedy po wierzchu są już pięknie rozczesane i gładkie to od skóry mam jeszcze strąki. Na suchych włosach radzi sobie dużo lepiej. Łatwo się ją czyści, fajnie masuje skórę podczas czesania i jest bardzo wytrzymała. Mimo licznych upadków nic się nie połamało ani nie porysowało. Podczas czesania nie ciągnie też mocno i nie wyrywa włosów

Jak mogłam bez niego żyć?

Nie wiem jak on to robi, ale jest cudowny. Aż ciężko mi to określić- podczas gdy inne szczotki walczą z włosami- ta staje się jakby częścią nich. Integruje się z nimi, scala. Idealnie rozczesuje, nawet mokre kosmki. Nawet cena mnie już nie przeraża. Czym jest 30 zł za takie cudo, które odmienia życie? Już nigdy nie wrócę do zwykłych szczotek.

HIT

Kupiłam produkt ze względu na dużo pozytywnych opinii i się nie zawiodłam! Szczotka jest mała, poręczna, zmieści się do torebki, dlatego można zabrać ją wszędzie ze sobą. Moje włosy są długie i falowane, dlatego często się plączą. Tangle Teezer rozczesuje je idealnie, nie ciągnie za włosy i jest wygodna do trzymania. Jest bardzo dobrej jakości, moją szczotkę Tangle Teezer w odcieniu czarnym mam już od ok. 2 lat i mimo codziennego stosowanie jest w świetnym stanie. Polecam wszystkim!

Rewelacja

Idelana szczotka dla "trudnych" i gęstych włosów.
Mam włosy rozjaśniane w dodatku zaczęły mi się kręcić. Szczotka idelanie radzi sobie z ich rozczesywaniem ( bez względu na to czy są suche czy mokre).
Nie ciągnie ich ani nie wyrywa.
Moim zdaniem jest to najlepsze cacko z jakim miały moje włosy doczynienia