Tangle Teezer, Salon Elite, Professional Detangling Brush (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Salon Elite, Professional Detangling Brush (Szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Nowa wersja kultowej szczotki do włosów.
Salon Elite ma nieco zmieniony kształt oraz i nieco większą powierzchnię czeszącą.
Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia `ciągnięcia` podczas rozczesywania.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
płaskie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ok

Szczotka jak dla mnie jest ok i nic więcej. Nie widzę między nią a inna szczotka szczególnej różnicy na moich włosach. Być może mi nie służy :) zauważyłam jedynie, ze nie wyrywa i nie ciągnie włosów. Jednak polecam kazdemu spróbować gdyż jest bardzo chwalona przez wiele dziewczyn

Nie dla mnie

Szczotka można powiedzieć wpadła mi sama w ręce. Zadowolona byłam z jej posiadania (wszyscy się nad nią rozpływali), ale dla mnie okazała się lipą. Dotychczas używałam francuskiego grzebienia do rozczesywania w póżniej o gęstszych oczkach do czesania. Zazwyczaj nigdy nie znajdowałam na nich włosów, a na tej po prostu kępy. Wyrywa włosy.

Nie wracam już do szczotek :D

Tak jak w tytule. Nie wracam do zwykłych szczotek. Świetne na każde włosy, mokre i suche, jak miałam dłuższe i teraz jak mam krótkie. Wszystkie rodzaje włosów rozczesuje świetnie i praktycznie nic nie wyrywa :D

Idealna

Zawsze miałam problem z rezczesywaniem włosów, dzięki tej szczotce problem zniknął zupełnie. Rozczesuje włosy w każdym stanie - splątane, mokre, suche. Nie wyrywa ich, nie uszkadza - delikatnie i bezboleśnie pozbywa się problemu. Łatwa w czyszczeniu, wygodny kształt. Jedynie mogłaby kosztować dużo mniej.

Niezbędna

Po kilkunastu latach męczarni z rozczesywaniem włosów skusiłam się na produkt Tangle Teezer. Rewelacja! Moje włosy mają skłonność do plątania i ich rozczesywanie to był istny koszmar, zwłaszcza po ich umyciu. Ta szczotka dobrze radzi sobie z tym problemem, z łatwością rozczesuje, nie ciągnie, nie wyrywa włosów. Po czesaniu włosy są miękkie w dotyku, dodatkowo zauważyłam efekt zwiększenia ich objętości - nie robią się oklapnięte i ulizane. Widziałam też wersję szczotki z rączką, ale przyznam, że ta jest dla mnie dużo wygodniejsza bo wszędzie mogę ja zabrać- idealnie mieści się w małych torebkach. Jedyną wadą produktu jest dość wysoka cena jak za szczotkę do włosów, ale myślę że jest to dobra inwestycja.

Prawie idealna

Moje dosyć krótkie włosy mają niesamowitą zdolność do plątania się i to przy samej skórze głowy. Nie trzeba nikomu chyba tłumaczyć, jaki to ból sprawia i ile czasu należy poświęcić na porządne rozczesanie. Ta szczotka z pewnością ułatwia mi poranki :)

Super!

Nie umiem już rozczesywać włosów inną szczotką!
Rozczesuje włosy mokre, suche, splątane. Można nią spokojnie wyczesać lakier z włosów! Nie wyrywa, nie szarpie.
+ wystarczy wypłukać pod bierzącą wodą i jest czyściutka!

NIEWYPAŁ

Niestety, dla moich długich (do pasa) włosów, grubych i prostych kompletnie się nie sprawdza. Ciągłe wrażenie wyrywania włosów, widoczne rwanie włosów, postrzępienie. Nie warta pieniędzy, ponieważ za 30-40zł mogę mieć 2-3 szczotki z porządnym włosiem, które radzi sobie z moimi włosami. Włosy przez tą szczotkę doznały uszczerbku, szczotka ciągnie, plącze włosy zarówno na mokro jak i sucho. Moim zdaniem fatalnie się ją trzyma, jest niewygodna, ponieważ nie ma rączki. Nie polecam.

Fajny gadżet

Szczotkę kupiłam zachęcona opiniami na jej temat, fajnie rozczesuje włosy (nawet krótkie) jest łatwa w utrzymaniu czystości, ma wiele wersji kolorystycznych aż ciężko się zdecydować, którą wybrać

Tangle Teezer, Salon Elite, Professional Detangling Brush -

Gdy zepsuł mi się inny rodzaj tangle teezera kupiłam ten. Na początku miałam uczucie, że ciągnie mi on włosy bardziej niż moja poprzednia szczotka, lecz to uczucie szybko znikło. Ta szczotka jest bardzo poręczna,ładna i wytrzymała. Polecam :)

Kocham!

Nie wyobrażam sobie bez niej życia! Uwielbiam to mało powiedziane. Posiadam jej dwie wersje kolorystyczne: różowa i fioletowo-różowa.
Zakupiłam je w Hebe. Czeszę włosy na mokro i na sucho. Szczotka faktycznie wyrywa mniej włosów niż standardowa szczotka z włosia. Nie zamieniłabym jej na nic innego.

mam i nie zamienię na inną

Moja ulubiona szczotka. Nie wyrywa włosów, nie ciągnie, nie elektryzuje. Jest supertrwała, nie do zniszczenia pomimo targania jej w walizce i torebce. Ząbki delikatnie siępowyginały ale mam szczotkę ponad rok i żaden się nie złamał. Tą szczotkę trzeba wypróbować