Babydream, Extrasensitive, Pflegecreme (nowa wersja) (Krem do skóry wrażliwej i podatnej na uczulenia)

Krem pielęgnacyjny Babydream z serii Extrasensitive dedykowany jest szczególnie wrażliwej i skłonnej do alergii dziecięcej skórze. Przeznaczony do twarzy i ciała. Koi podrażnioną skórę m.in. dzięki zawartości pantenolu w stężeniu 4%. Jego receptura oparta jest na naturalnych i nieuczulających składnikach, takich jak znany ze swych łagodzących właściwości olejek migdałowy. Krem nie zawiera barwników, konserwantów, olejków eterycznych, olejów mineralnych. Nie posiada substancji perfumujących.

nie warto

Cieszę się że już go skończyłam, bo szczerze mówiąc nie lubiłam używać. Smarowałam nim twarz swojego synka, ale nie byłam zadowolona z działania. Krem ma dosyć płynną i wodnistą konsystencję. Wiele razy zdarzyło mi się, że wypływała najpierw woda, a dopiero później dociskałam krem.
Działania nawilżającego właściwie nie widziałam. Troszkę natłuścił buzię i dosyć szybko znikał.

Warto spróbować

Myślę że warto spróbować, ze względu na skład - krem zawiera wyłącznie bezpieczne substancje. Potrzebuję mocno nawilżającego kremu na noc, a przy tym niezatykającego pory (skórę na czole mam suchą, z niewielkim trądzikiem). Do tej pory takiego cuda jeszcze nie znalazłam, ale wytrwale szukam :) Ten krem wyjątkowo zapycha, na czole zwiększyła mi się trochę ilość pryszczy, a także pojawiło się trochę na obszarach cery normalnej, (zauważyłam to po ok. 3 tygodniach) a tam nigdy nie miałam żadnych niedoskonałości.

Konsystencja jest bardzo lekka, raz nawet wycisnęłam więcej wody niż kremu ;) Przez konsystencję krem się trochę ciężko wsmarowuje, ma aż za duży poślizg. Ale pomimo tego nawilżenie jest bardzo dobre. Skóra cała się po nim błyszczy. Wyjątkowo delikatny, nie uczula w żadnym miejscu. Bezzapachowy.

Gdy wpadnie mi w ręce inny krem, babydreamowy będę używać chyba do dłoni, bo szkoda go wyrzucić...
Myślę że warto spróbować, mi osobiście nie odpowiada, ale u kogoś innego może nie będzie wywoływać problemów. Niedrogi jest, kupując produkty choćby od babydream wspieramy firmę, która nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach, nie finansujemy wyrządzania krzywdy zwierzakom.

Używam tego produktu od: sześciu tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

dobry dla mnie jak i dla synka

Odkryłam go dzięki dziecku :) i nie żałuję.Bardzo dobry krem dla suchej,wrażliwej,podrażnionej skóry.Jest tłusty,dość długo się wchłania przy nałożeniu "od serca" dlatego nakładam go na noc.Mam cerę tłustą skonną do przesuszeń (kwasy,grzejniki).Gdy tylko potrzebuję ukojenia sięgam po ten krem,rano moja skóra jest pięknie nawilżona,gładka,zrelaksowana.Na plus cena i dostępność.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Ratunek dla skóry - coś wspaniałego !

Odkąd zauważyłam go w ross kupuję ten krem regularnie dla siebie. Jest to niesamowity wielozadaniowy kosmetyk z rewelacyjnym składem.

Moja cera:

* mieszana (już prawie od roku w kierunku suchej)*wrażliwa*z tendencją do zapychania*najbardziej przetłuszcza się w okolicach nosa* z bliznami potrądzikowymi

Moja skóra na ciele:

*bardzo sucha*ekstremalnie sucha na łydkach*w lecie okresowe zapalenie okołomieszkowe głównie na łydkach, co powoduje u mnie również wrastanie się włosków

Zalety:

- wspaniale nawilża skórę

- idealny sprzymierzeniec podczas okresu jesiennego i zimowego

- wspaniały skład

- regeneruje

- nie uczula

- nie zapycha cery

- niweluje podrażnioną skórę po depilacji

- o wiele wiele lepiej zadziałał niż alantan aplikowany miejscowo przy gojeniu się tatuażu

- bezzapachowy

- bardzo wydajny

- u mnie nadaje się pod makijaż podczas chłodnych miesięcy - nakładam niewielką ilość w zagłębieniu dłoni, rozprowadzam w dłoniach i aplikuje na twarz. Jeśli potrzebuje dołożyć kolejną porcję powtarzam czynność.

- bardzo tani

- dostępny w każdym Rossmannie

Wady:

- BRAK

Używam tego produktu od: od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe; w trakcie trzeciego

KWC - rewelacja!

Fantastyczny krem nawilżający o cudownym składzie!

Mam cerę suchą i wrażliwą (jesień, zima,wiosna) i z lekką tendecją do błyszczenia w strefie "T" w lecie. Krem kupiłam dla niemowlaka zachwycona naturalnym składem, z braku laku nałożyłam go kiedyś na twarz i krzyknęłam EUREKA!

Świetnie nawilża i odżywia, ma lekko tłusty poślizg dlatego używam go na noc. Przetestowałam już masę kremów nawilżająco-odżywczych do cery suchej i ten całkowicie bije na głowę nawet drogie kremy. W chwili obecnej używa go cała moja rodzina.

Nie wiem jak się będzie sprawdzał w lecie. może być lekko za tłusty choć po opalaniu myślę, że da świetne ukojenie.

W promocji kupiłam go za 4,99 zł...od razu 6 sztuk :)

świetny na podrażnienia i przesuszenia cery

Krem kupiłam dla siebie. Szukałam czegoś bez parafiny i zdecydowałam się na ten krem. Za 100 ml tubkę zapłacimy ok.6 zł.
Produt ma dosyć rzadką konsystencję, ale tępo się rozprowadza jak np.Bambino czy klasyczny Nivea, mimo że jest rzadki. Pozostawia na skórze lepiącą , błyszczącą warstwę. Po godzinie się wchłania. Nie lubię tego, ale stosuję go na noc lub rano jak nigdzie nie wychodzę i nie będę się malować. Pewna maść na trądzik spowodowała na mojej buzi spustoszenie, bo mimo użycia punktowo niewielkiej ilości zostawiła na skórze czerwone plamy oraz łuszczącą ,swędzącą skórę. Dobry tydzień smarowałam twarz kilka razy dziennie kremem i nic, aż nie używałam tego. W dwie noce poradził sobie z bardzo łuszczącą się i swędzącą skórą. Czerwone ślady zniknęły. Bardzo dobrze nawilża buzię i łagodzi podrażnienia, uczucie napięcia, itd.
Zapach ma delikatny ,troszkę dzieciaczkowy. Do zniesienia.

Nie wiem jak sprawdzi się u dzieci czy na ciało, ale do cery mieszanej, przesuszonej czy podrażnionej polecam. Na pewno jeszcze kupię i spróbuję innych kremów Babydream.

Taki na chlodne dni

delikatny, bezzapachowy, nie zapycha porów, a jednocześnie dość konkretny, wydajny, tani i dostępny. Dla mnie to kosmetyk idealny na chłodne dni.
Dodadkowo lubie go stosować do maseczek z glinką, badź spirliną.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

świetny

mam mieszaną skórę twarzy i bardzo długo szukałam odpowiedniego kosmetyku...
nareszcie moja cera nie jest jak papier. przyznam, że przed pierwszym użyciem byłam dość sceptycznie nastawiona do kremu ze względu na jego konsystencję (wydawał mi się potwornie tłustym kremem) ale po kilku zastosowaniach skóra na twarzy stała się dobrze nawilżona, elastyczna i wcale nie tłusta. tego efektu nie osiągnęłam przy stosowaniu innych nawet drogich kremów bo po kremach do cery mieszanej zawsze miałam przesuszoną skórę poza strefą T.
dodam, że mojemu dziecku też służy :)

Cudo!

Chłodny, zimowy początek roku oraz moja urocza tendencja do chropowatych dłoni w tego typu dni nie wróży niczego dobrego szczególnie w połączeniu z zapominaniem o odpowiedniej pielęgnacji. Dodatkowo dobiłam się detergentami plus moja skóra była chyba nieco bardziej wrażliwa i problem gotowy. Zanim się obudziłam było niezbyt ciekawie. Domowe kremy stojące na półce średnio sobie radziły z problemem. Ruszyłam więc do Rossmanna i skusiłam się na Babydream, extra sensitive, krem pielęgnacyjny dla niemowląt i dzieci.

Moje dłonie dawno takie nie były. Przesuszone, chropowate i swędzące. Do tego małe dobicie detergentami i w pakiecie miałam już pękającą skórę. Czym nie posmarowałam to swędziało i nie dawało ulgi.
I tutaj zjawia się mój cud kremowy - ulga już przy pierwszym użyciu:) Posmarowałam dość grubą warstwę, która została wciągnięta w mgnieniu oka. Nie chcę skłamać ale moje dłonie wróciły do formy w 4-5 dni.
Super nawilżenie, ukojenie, zero dyskomfortu podczas stosowania. Stosowałam po każdym myciu dłoni i nie tylko. Czuć, że skóra jest nawilżona, odżywiona. Czuć krem na dłoniach ale nie jest to nieprzyjemna tłusta warstwa. Od czasu do czasu wylądował również na buzi.
Po akcji zawędrował na półkę i stosowałam go w razie potrzemy, zamiennie z innymi kremami.

Konsystencja kremu jest lekka, dobrze się rozprowadza. Stosowałam wersję bezzapachową (na pólce widziałam chyba wersję zamachową również).
Jestem zadowolona i z czystym sercem polecam każdemu. Cudo za mniej niż 10zł!!

Swego czasu kupiłam kolejną tubkę ale okazało się, że wzięłam, przez pomyłkę, na odparzenia;) W każdym razie przy kolejnej okazji kupię na 100% .

Używam tego produktu od: ponad m-c
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Delikatny

Używam go stale, codziennie odkąd wyleczyłam trądzik.
Jest to jedyny krem który nie zawiera alkoholu cetylowego i parafinowego, jest tak delikatny że nie mam obaw stosując go na moją cerę wysokiego ryzyka.
W związku z tym, że ma dosyć ubogi skład chemiczny, konsystencja również jest nieco dziwna : tlusto-mokra.
Krem jest niestety dosyć tłusty, zdecydowanie nie jest to krem ultranawilżający który wchłonie się jak mgiełka w skórę, ale nie przeszkadza mi to, gdyż jest bardzo delikatny i rewelacyjnie pielęgnuje moją cerę po przejściach. Jeśli występuje problem z przetłuszczaniem się skóry przy nim, trzeba dawać go mniej na twarz i to rozwiąże problem.
Nie zapycha porów, nie podrażnia i bardzo dobrze nawilża. Koi wszystkie podrażnienia i przynosi ulgę cerze.
Jest bardzo wydajny.
Strzał w 10 dla wrażliwców i osób borykających się z niedoskonałościami skóry.

Sprawdził się przy mieszanej cerze!

Na twarzy mam mieszaną cerę, strefa T się świeci a skóra na policzkach łuszczy. Po wypróbowaniu tony kremów matujących, nawilżających żeli w końcu stwierdziłam, że jedyne czego jeszcze nie stosowałam to tłusty krem.

Plusy:
-skóra jest po nim porządnie nawilżona
- po nałożeniu wieczorem solidnie się "świecę" za to rano, wszystko jest wchłonięte a ja mam cały dzień spokój. Na czole, nosie i brodzie zdecydowanie pojawia się mniej sebum a środkowa część twarzy jest miękka i nawilżona.
- redukuje odstające skórki
- w związku ze świetnym składem nie zapycha, nie powoduje, że pojawiają się nowe krostki
- jest praktycznie bezzapachowy
- świetnie sprawdza się jako ratunek na suchą skórę na dłoniach, stopach, łokciach czy kolanach
- niska cena
- dostępność

minusy:
- jest dość tępy i ciężko się rozprowadza, ale to mało ważne przy efektach.

Moim zdaniem to jeden z lepszych kremów dla cery tłustej i mieszanej. Polecam!

nie polubiliśmy się

W trakcie moich poszukiwań idealnego kremu trafiłam na ten. Dla dzieci- więc delikatny, na opakowaniu napisane, że ekstra-delikatny- świetnie!, krótki skład- jeszcze lepiej! Jednak...

-zapchał mnie bardzo bardzo bardzo
-straszna konsystencja.. nie mam problemów z ciężkimi, tłustymi kremami, ale ten był naprawdę dziwny. Tępy, niemożliwy do rozsmarowania, przypominał mi klej.

Zużyłam go do stóp, jednak tam też średnio się sprawdził. Do tego był mało wydajny.

Używam tego produktu od: parę miesięcy