Precision, Activateur Purete

Precision, Activateur Purete

Odświeżający zielony tonik o żelowej konsystencji i niskiej zawartości alkoholu. Oczyszcza i matuje skórę absorbując sebum i regulując jego produkcję. Pory zostają zwężone, a wygląd skóry natychmiastowo się poprawia. Skóra jest czysta i matowa, a makijaż pozostaje świeży cały dzień. Zawiera ekstrakty roślinne które natychmiast absorbują sebum na powierzchni skóry i ściągają pory. Kompleks wyciągu z lukrecji, aminokwasów, oczyszczonego wyciągu z drożdży oraz witamin reguluje przetłuszczanie skóry dzień po dniu zachowując jej naturalną barierę ochronną.

Cena: ok. 100zł / 200ml

moj ideal toniku:)

Nie lepi sie, lekko rozjasnia, koi,matuje skore(! naprawde - moze dlatego ze uzywam do makijazu DP Chanela)(oba dzialaja super i obywam sie bez kremu matujacego , wystarczy tylko kropla bazy)Wreszcie..po tylu nieudanych probach:)))) konsystencja super- wreszcie nie oblewam toaletki jak w przypadku plynnych tonikow.
Goraco polecam!

Jestem niezadowolona

Nie podoba mi się ten tonik z wielu względów. Ma dziwaczny zielony kolor który aż sugeruje różne dziwne dodatki i jeszcze gorszą żelową konsystencję która mnie na początku strasznie zauroczyła - dlatego kupiłam, złakniona nowości! Niestety tonik dziwnie rozprowadza się na twarzy i przez jakąś chwilkę buzia nieprzyjemnie się lepi. Zawiera alkohol i to niestety daje się odczuć - troszkę wysusza, nie radzę go stosować dwa razy dziennie. Szumny opis na opakowaniu jest dla mnie zdecydowanie przesadzony - nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów, o regulacji wydzielania sebum czy matowieniu na dłuższy czas mozna zapomnieć. Dość dobrze oczyszcza i za to dwie gwiazdki, mimo to nie polecam bo komfort używania mizerny. Produkt bardzo przeciętny a cena wysoka.