Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Bardzo fajne

Bardzo ładnie wygląda na twarzy i jest bardzo długo trwały. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo więc się opłaca. Ma drobinki rozświetlajace to kolejny plus. Takie 2 w 1. Polecam

średnie

Co jakiś czas wracam do firmy Avon, żeby sprawdzić czy coś się poprawiło i niestety te perełki brązujące jakoś do mnie nie przemówiły.
Do nałożenia na cała twarz się nie nadają, nakładam dużym pędzlem na ramiona.
Ładnie pachną i są wydajne.

Doby

Bronzer tej marki otrzymalam od kolezanki. Moja opinia na ten temat jest po srodku. Okragle plastikowe brazowe pudeleczko w ktorym sa zamkniete perelki z gabka. Mam dwa kolory tych perelek w opakowaniu sa jane i ciemne.. kolor jest w porzadku lecz chcialabym aby kolor byl ciemniejszy. Gabka ktora jest w tym produkcie jest na nic poniewaz nie nadaje sie do niczego... A gdy wkladamy pedzel to kilka kuleczek zostaje w pedzlu dzieki temu wypadaja sie i gubia.. cena jest zbyt wysoka jezeli chodzi o promocje to mozna naprawde w atrakcyjnej cenie kupic ten produkt.. opakowanie naprawde wytrzymale co do kuleczek mam juz je dosc dlugo 2 lata. Sa wydajne ale nie utrzymuja sie zbyt dlugo na naszej kosci policzkowej. Za taka cene mozemy kupic o wiele lepszy bronzer.

Avon Mark - relacja

Uwielbialam.

Pamietam stara wersje tych perek, uwielbialam je. Wydajne, pieknie sie trzymaly i rozpromienialy twarz, nie za ciemne bo kuleczki byly jasniejsze o ciemniejsze co fajnie sie mieszalo pedzelkiem i efekt na policzkach byl po prostu ekstra.
Z wielka checia bym wrocila do tych perelek o ile nie stracily wraz z nowa wersja na jakosci, cena byla naprawde niewygorowana a efekt swietny nawet jesli nie bylo makijazu tylko musniecie perelkami.

Super

Miałam już kiedy byłam młodsza, potem zapomniałam, niedawno znów zamówiłam, ponieważ najbardziej przypadły mi do gustu. Perełki są bardzo wygodne w użyciu i mega wydajne. Ślicznie brązują twarz, świetne na lato aby podkreślić opaleniznę na buzi.

Bardzo fajne lekkie kuleczki brązujące., które zawierają pigment odbijający światło. Dzięki temu cera wygląda ładna i pełna blasku. Za równo jak i na twarzy, dekoldzie czy ramionach wyglądają pięknie. dają idealne wykończenie makijażu

+ bardzo wydajne
+ ładne i praktyczne pudełko
+odcienie
+trwałość
+ nadają blask i zdrowy wygląd skorze
+ bardzo łatwa aplikacja

Bardzo dobre cenowo i jakościowo

Cóż, Perełki avonu to chyba ich chluba. Są na prawdę wydajne ( dosłownie moje wnuki chyba będą z nich korzystać :P ) mają fajny,ciepły odcień, nie zrobimy sobie raczej nimi krzywdy jak nalozymy zbyt duzo na pędzel. Ogólnie za tą cenę to są na prawdę dobre. polecam.

Całkiem fajne perełki :)

Używam je już kilka lat. Z ich pomocą mogę nadać mojej twarzy lekkiej opalenizny . Twarz wygląda bardzo ładnie. Podoba mi się ten efekt jaki uzyskuje dzięki nim. Zapach jest przyjemny. Są wydajne. Polecam :)

Przepiękne

Od początku mojej makijażowej przygody nie byłam zwolenniczką ocieplania twarzy. Po tych dwóch bardziej intensywnych (niż podkład i tusz do rzęs) latach.. Wreszcie dojrzałam do tego kroku w makijażu. I przepadłam!
Nie jestem pewna czy wszystkie produkty brązujące tak mają - czy może tylko ten - jednak to jak się go nakłada.. Sama przyjemność. Produkt świetnie się wblendowuje, nie pozostawia smug czy chamskich kątów na twarzy. Wtapia się w puder, świetnie przyjmuje później przeze mnie nakładany chłodny kontur i róż. Perełki mają bardzo ładny kolor (takiej letniej opalenizny). Nie ma co szukać pomarańczowych tonów.
Nie wiem jak wygląda cenowa sprawa tych kuleczek.. Jednak nie sądzę by były drogie. I polecam. Serio. Piękny efekt.

Dobre ale...

Te perełki są dobre,mają piękny kolor,zapach,opakowanie No i wydajność tez jest super ale niestety trwałość jest bardzo słaba,trzeba poprawiać kilka razy w ciągu dnia.
Za tą cenę można kupić coś z lepszą trwałością. Nie wiem czy kupie ponownie

Jako róż

Dodam, że moja cera jest jasna. Nie wiem czy to właśnie dlatego czy po prostu ten produkt taki jest ale w roli bronzera totalnie się u mnie nie sprawdził, za to w roli różu jak najbardziej.
Ma ciepły odcień i muszę przyznać, że wpada delikatnie w pomarańcz. Jest trwały i ma dobrą pigmentację. Opakowanie jest również trwałe. Największą zaletą tego produktu jest wydajność. Moje kulki mam już sporo czasu a ich nie ubywa. Nie jest to produkt najwyższych lotów ale też nie jest to bubel. Używam w roli różu, jednak kiedy mi się skończy na pewno rozejrzę się za czymś innym.

Cudowne!!

Produkt świetny, nadaje piękny kolor policzkom. Idealnie nadaje się do dodania pięknej opalenizny na buzi bez traktowania jej słońcem. Bardzo się polubiłam z tym produktem. Używam codziennie i codziennie się nim zachwycam. Jest trwały, utrzymuje się około 6 godzin na twarzy. Dodatkowo ma ładny zapach.