Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Znasz skład tego produktu?

Niesmiertelne, niezniszczalne.

Te perełki są nieśmiertelne. Kupiłam opakowanie około 4 lat temu, używam regularnie, a w pudełku produktu nie ubywa. Jedynie straciłam parę sztuk kiedy mi się rozsypały. Dają fajny efekt skóry muśniętej słońcem, na twarzy nie utrzymują się spektakularnie długo. Fajne opakowanie, przyjemna aplikacja, idealny dobór kolorystyczny. Do tego niewygórowana cena w promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278111].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt fajny, gorzej z trwałością.

Bardzo, bardzo fajny produkt...
Swoje perełki zamówiłam za około 25zł (może były w promocji) i miałam je przez kilka dobrych miesięcy.
Ciekawy efekt na twarzy, właśnie takiej skóry muśniętej słońcem. Trwałość mogłaby być lepsza...
Jedynym minusem było to, że perełki "wchodziły" w pędzel co było dość problematyczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259391].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje ulubione

Perełki są baaardzo wydajne używam ich od kilku lat, a to moje drugie opakowanie (pierwsze akurat zgubiłam nie zużyłam). Utrzymują się dość długo około 10 godzin na pewno. Są mocne, a więc należy używać ich delikatnie. Jedynym minusem jest to, że się rozsypują, ale akurat na to nie ma rady. Tak czy inaczej nie zamieniłabym ich na żaden inny produkt. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238946].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Bardzo dobre

+trwałość, wytrzymują cały dzień
+wydajność
+wyglądają u mnie jak połaczenie bronzera z różem
+łatwo nałożyć, choć można przesadzić z efektem przy bladej cerze

-opakowanie, perełki się wysypują

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225383].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełniają swoje zadanie.

Plusy:
+trwałość – kosmetyk spokojnie wytrzymuje na twarzy przez cały dzień
+ wydajność
+ cena

Minusy:
- aplikacja – używam bronzera w bardzo oszczędnej ilości, a mimo to trudno go nabrać na pędzel i opornie się aplikuje; w irytacji rozkruszyłam i wmieszałam w resztę kulek po kuleczce z koloru.
Plus jest taki, że niewprawna ręka nie zrobi sobie krzywdy przesadzając z ilością i fundując teatralny efekt.
- opakowanie – kuleczki lubią wyskakiwać z pojemnika,

Nie kupię ich ponownie, bo od dawna mam już na oku inny puder brązujący, który chcę przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223046].usefull || 0 }}% pomocna.

Innych nie używam!

Te perełki to dla mnie prawdziwa bomba. Długo szukałam czegoś, co spełniłoby moje oczekiwania, eksperymentowałam, ale zawsze do nich wracam.
+ mają piękny kolor - ja kupiłam te jaśniejsze
+ łatwo się nakładają
+ można stopniować efekt - przy nałożeniu większej ilości kolor jest bardziej wyrazisty
+ nie tworzą plam, choć trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo, bo wtedy różnie bywa - trzeba wprawy
+ długo się utrzymują, są naprawdę trwałe
+ wydajność - spokojnie wytrzymają 2 lata
+ cena - jak za taką wydajność wychodzą grosze, a czasem na promocji kosztują ok 20 zł

Minusów nie zauważyłam - dla mnie są najlepsze i nie sięgam już po żaden inny bronzer.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200203].usefull || 0 }}% pomocna.

Podbiły moje serce ! <3

Perełki nabyłam bezpośrednio w Avon jako Konsulantka. Cena promocyjna: 19,99 zł. Jak można nie kupić? :) Teraz możemy je nabyć w równie korzystnej cenie, bo za jedyne 24,99 zł. Stałam się ich posiadaczką dwa tygodnie temu i spisują się jak trzeba! Dotychczas używałam bronzerów w kamieniu. Muszę przyznać, że te perełki podbiły moje serce.

Mam karnację ciepłą, dlatego też wybrałam perełki w tej tonacji, a mianowicie Warm. Jak sprawdzić, czy mamy karnację ciepłą czy zimną? To proste. Wystarczy spojrzeć na żyły na nadgarstkach. Jeśli mamy zielone-nasza karnacja jest ciepła, jeśli niebieskie-zimna. Dlatego wybierając podkład czy puder, zwracam uwagę na to, czy ma żółte tony.

Do perełek dołączona jest gąbeczka. Nie wiem, czy służy ona do aplikacji, czy tylko jako wypełnienie pudełeczka, by perełki się nie uszkodziły? Jednakże ja używam jej czasem, gdy chcę nadać lekko brązowy kolor mojej skórze np. na szyi, dekolcie czy ramionach i rękach. To fajny patent :) Spróbujcie!

Ja do aplikacji używam pędzla kabuki od Mario Luigi.

Pojemność to aż 22 g, a więc jest to dosyć wydajny kosmetyk, który wystarczy na długo, nawet przy codziennym używaniu. Wiem to, gdyż używa ich od lat moja ciocia i jest bardzo zadowolona.

Kolor utrzymuje się na policzkach dosyć długo. Jedynie pod koniec dnia nie jest już tak intensywny, co nie jest dla mnie zaskoczeniem.

Produkt nie wywołał u mnie żadnych reakcji alergicznych, nie uczulił mnie, a mam skórę wrażliwą i co za tym idzie, jeśli wybiorę nieodpowiedni kosmetyk, na mojej twarzy pojawiają się niemiłe niespodzianki lub zaczerwienienie. W tym przypadku te zmiany nie wystąpiły.

Znalazłam swoje KWC wśród bronzerów. Na chwilę obecną jest to mój ulubiony. W zależności od nałożonej ilości, możemy stopniować intensywność koloru.

Recenzja pochodzi z mojego bloga http://lipstickontheglasstestuje.blogspot,com , na którego serdecznie zapraszam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189938].usefull || 0 }}% pomocna.

Legendarne

To już chyba legenda wśród kosmetyków z Avonu. Pamiętam kilka lat temu używała ich moja mam, a wstyd się przyznać ja używam od miesiąca swoich pierwszych. Kupiłam oczywiście skuszona opiniami wielu koleżanek i cioć. Jestem bardzo zadowolona. Stosuję je najczęściej jako brązer do policzków, ale czasem na całą twarz. Mam wersję "pink bronze". Piękny kolor. Ciepły lekko perłowy- brąz złamany różem,.Legenda o ich wydajności jest chyba prawdziwa- używam od miesiąca codziennie i nie zauważyłam ubytku. Ładne eleganckie opakowanie i w promocji bardzo fajna cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175693].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawe, ładny efekt, ale nie do ciemnej karnacji

Kuleczki prawie idealne. Dają ładny, błyszcząco-brązowy efekt. Fajne opakowanie. Nie da się ich nałożyć zbyt dużo na pędzel. Ale mają parę minusów: mam ciemną karnację, więc w lecie ich wgl nie widać, a w zimie muszę się trochę namęczyć żeby było widać.

+ Świetlisty, brązowy efekt
+ Super wydajne - parę lat!
+ Naturalne efekt
+ Fajna aplikacja

- Przy ciemnej karnacji nie widać
- Czasami kuleczki wypadają przy nabieraniu na pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158191].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Czerwono-pomarańczowa draka. Zapycha i aplikacja jest denerwująca bo trzeba długo mieszać pędzlem żeby się coś nabrało a to wszystko za cenę za którą można kupić 2 lepsze bronzery.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041766].usefull || 0 }}% pomocna.