Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

bardzo dobre

bardzo dobra konsystencja oraz intensywny odcień po nalozeniu perelek avon glow.

W załączeniu dodaje zdjęcie. Od kilku lat niezmiennie używam prełek :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438381].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam od lat

Kiedyś perełki brązujące były moim nieosiągalnym marzeniem, później zakupiłam te z Avon, ale nie umiałam odpoowiednio używać, teraz umiem używać, używam i bardzo chwalę.

Te perełki można modyfikować, wyjąć te jaśniejsze bądź za ciemne, to jest fajne. Może nie trzymają się oszałamiająco długo na mojej skórze i przy ich używaniu wchodzą w pędzel, ale jest to produkt na lata. Ile ja już je mam... Pudełko mi się nie rozwaliło, jest trwałe, tyle tylko, że kilka kulek uciekło czasem podczas nabierania produktu. Jak na razie mój najlepszy brązer, jednak nie mam zbyt dużego doświadczenia z produktami brązującymi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428941].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne

+ Nie robią plam
+ Można uzyskać zarówno delikatny jak i mocniejszy efekt
- Kolor jest jak dla mnie zbyt pomarańczowy, a za mało brązowy
- Nie są zbyt trwałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426331].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ładny kolor

Zalety:
- mają bardzo delikatne, złociste brązujące "działanie" - mi się to podoba bo trudno przesadzić z efektem brązowienia
- dobrze utrzymują się na skórze
- nie podrażniają, nie uczulają skóry
- są dostępne w bardzo niskich cenach
-bardzo wydajne, nie kruszą się
- dostępne w bardzo fajnych promocjach czasem już za 30 zł

Wady:
- niestety to opakowanie w miarę eksploatacji przy otwarciu się kruszy, łamie...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351796].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Te perełki były obiektem moich marzeń już od podstawówki, więc kiedy trochę podrosłam nie mogłam sobie odmówić i kupiłam je, głównie z sentymentu, bo z upływem lat jakoś straciły swój dawny czar ;)

Opakowanie jest dosyć tandetne i dodatkowo trzeba zaopatrzyć się w pędzel. Po nałożeniu bronzera na twarz, odcień wychodził mi zbyt pomarańczowo-żółty i po kilku próbach, gdzie osiągałam taki zbyt żółty efekt bronzer stał na półce, a ja go nie używałam... Aż pewnego dnia stwierdziłam, że wyrzucę trochę najjaśniejszych kuleczek ;) żeby zmienić proporcje i przez to odcień bronzera i to był dobry pomysł, bo kolor stał się dużo lepszy dla mnie.

Plusem jest to, że bronzer nie ma drobinek złota, które w bronzerach są niestety powszechne, a dla osób z tłustą cerą jak moja są ryzykownym pomysłem. Trwałość oceniam na 4. Zdecydowanie przegrywa z moim brązującym faworytem (bronzer Make Up Revolution), ale jest OK, przez ok.6-7 godzin utrzymuje się efekt i nie zmienia się w pomarańczowe placki.

Zapach niektórych zachwyca (tak było ze mną w podstawówce), teraz mnie troszkę irytuje, ale jest delikatny, więc wybaczam.

Trochę problematyczna bywa za to aplikacja, przyda się dość sztywny pędzel, bo perełki są twarde i miękkim pędzlem ciężko cokolwiek nabrać. W dodatku przy miękkim pędzlu perełki wchodzą między włosie. Nie znam też użytkowniczki, której prędzej czy później kilka perełek nie “wyskoczyłoby” nieoczekiwanie z pudełka przy energiczniejszym nabieraniu czy otwieraniu ;)

Na uwagę natomiast zasługuje wydajność tego kosmetyku - starcza na lata, nawet przy częstym stosowaniu. Więc nawet cena nie w promocji wychodzi wtedy na opłacalną.

Podsumowując: kupując ten kosmetyk spełniłam swoje małe marzenie z dzieciństwa, więc zakupu absolutnie nie żałuję, ale już nie będę go powtarzać - zaspokoiłam apetyt ;)

Plusy:
+wydajne
+odcień można dostosować do siebie zmieniając trochę proporcje kulek (np. wyrzucając kilka najjaśniejszych)
+daje dość ładny efekt
+podczas noszenia nie zmienia koloru i nie układa się w plamy
+nie ma drobinek złota

Minusy:
-perełki są twarde, do aplikacji potrzeba pędzla o dość sztywnym włosiu
-zapach
-dość tandetne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349811].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaczęłam używać bo po prostu nie udało mi się ich sprzedać. Teraz wiem że dobrze się stało. Są to pierwsze perełki brązujące jakich używałam, teraz doszły bronzery z promki z roska, ale perełki z avonu na 1 miejscu. Długo się nabierają na pędzel ale potem efekt na twarzy jest fajny i nie za mocny. Nie robię plam na kościach policzkowych a nakładam na całą buzię plus muśniecie szyi. Efekt fajny nie ma sztuczności, jest gładkość, fajny kolor. Utrzymuje się kilka godzin. Kulki są wydajne ale lubią uciekać z opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344841].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydajne

Produkt tak wydajny, że mam wrażenie, że to opakowanie będę mieć do końca życia :)
Kolor na skórze pozostawiają ładny, ale jego trwałość daje wiele do życzenia.
Plusy:
+Wydajny
+Cena
+Ładny naturalny kolor
+Delikatny zapach

Minusy:
-Kuleczki lubią wylatywać z opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304966].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajne

Perełki są świetne, idealnie się dopełniają i starczają na bardzo długo. polecam. Minusem może jest tylko to, że trzeba troszkę się namęczyć żeby była odpowiednia ilość produktu na pędzelku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295716].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesmiertelne, niezniszczalne.

Te perełki są nieśmiertelne. Kupiłam opakowanie około 4 lat temu, używam regularnie, a w pudełku produktu nie ubywa. Jedynie straciłam parę sztuk kiedy mi się rozsypały. Dają fajny efekt skóry muśniętej słońcem, na twarzy nie utrzymują się spektakularnie długo. Fajne opakowanie, przyjemna aplikacja, idealny dobór kolorystyczny. Do tego niewygórowana cena w promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278111].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt fajny, gorzej z trwałością.

Bardzo, bardzo fajny produkt...
Swoje perełki zamówiłam za około 25zł (może były w promocji) i miałam je przez kilka dobrych miesięcy.
Ciekawy efekt na twarzy, właśnie takiej skóry muśniętej słońcem. Trwałość mogłaby być lepsza...
Jedynym minusem było to, że perełki "wchodziły" w pędzel co było dość problematyczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259391].usefull || 0 }}% pomocna.