Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Zakup na lata

Perełki goszczą od zawsze w mojej kosmetyczce, mimo, że zużyłam pewnie dopiero z dwa opakowania. Są super wydajne. Dają bardzo dobry, w miarę trwały efekt. Ładnie pachną. Jedyne co bym zmieniła to opakowanie na takie z wyższymi ściankami - często gubię perełki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576831].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnie

Nie są najgorsze, ale też nie najlepsze w swojej kategorii cenowej. Zdecydowanie lepszy jest ich odpowiednik polskiej firmy, a do tego tańszy. Duży plus za wydajność - wystarczają na lata.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576671].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Uzywam perełek od lat,wersji rozswietlajacej oraz własnie tej brązujacej, nakładam na lekki podkład i tworzy naturalny efekt,mozna stosowac zamiast rózu,nadaje cerze promienny,naturalny efekt, nigdy mnie nie uczuliły.i Mam wrazenie ze nigdy się nie konczą, produkt polecam nakładac pedzlem .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574236].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Odcień WARM - naprawdę ciepły :D

Posiadam perełki Avon Glow w odcieniu WARM. To prawda - mają ciepły odcień i trzeba uważać, aby nie przesadzić z ilością produktu: bo wyjdzie groteskowy makijaż. Odrobina na kości policzkowe: jak najbardziej wskazana! Zacznę od tego, że perełki przepięknie pachną, co tylko potwierdza, że to bardzo udany produkt. Cera po użyciu tych kuleczek brązujących wygląda na zdrową, delikatnie muśniętą słońcem. Perełki są baaardzo wydajne - pomimo częstych użyć nadal są w dużej ilości w opakowaniu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem i z miłą chęcią polecam go innym dziewczynom, a wszystkie są później zadowolone z tych perełek. Bardzo dobry produkt - w promocji kupiłam go za 19,99zł, cena jest bardzo przystępna - biorąc pod uwagę fakt, iż produkt jest mega-wydajny: to wow! POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554881].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje bardzo fajny efekt.

Z racji tego, że jestem strasznym bladziuchem, te perełki dają mi idealny efekt wykończenia.
WADY: Kolor wydaje się być bardziej pomarańczowy niż brązowy. Ponieważ dołączono do produktu gąbeczkę, warto spomnieć, że niestety makijaż nią bardzo utrudnia robotę (rozprowadza produkt nierównomiernie oraz daje od razu bardzo mocny kolor). Zapach jest dziwny ale nie jest intensywny, więc można przymknąć na to oko.
ZALETY: Perełki są bardzo wydajne, nigdy się nie kończą, ponieważ już jeden ruch pędzelkiem wystarcza do uzyskania idealnego efektu. Pigmentacja jest bardzo mocna, dlatego należy uważać na ilość nakładania produktu na pędzelek. Utrzymują się na twarzy przez wiele godzin, nie tracąc koloru. Można samemu decydować czy efekt ma być bardziej delikatny czy ciemny (używając pędzelka). Nie podrażniają skóry i nie uwydatniają niedoskonałości, inteligentnie je maskują, nie zmieniając swojej barwy w danym miejscu na skórze. Nie posiada złotych drobinek, więc można użwać do każdego typu cery - od suchej po tłustą. Opakowanie jest dosyć wytrzymałe, ponieważ po kilkunastu upadkach nadal jest w całości i nie potłukło się, posiada troszkę rysek, napis się zciera.
OGÓLNIE: Według mnieprodukt nadaje się głównie na lato i na jesień, ponieważ bardzo ładnie podkreśla naszą opaleniznę. Barwy produktu należą do ciepłych, więc nie będą nadawały się dla Pań o zimnym typie karnacji. Produkt wart swojej ceny (ze względu na wydajność), która zawsze jest w przecenenie. Myślę, że następnym razem również kupię ten produkt.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
Czas zużywania: 2lata
Cena: 19,99pln w przecenie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551826].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne wykończenie!

Perełki są i są, mam wrażenie, że nigdy się nie skończą :) Są niesamowicie wydajne. Utrzymują się na twarzy cały dzień, wystarczy kilka razy opruszyć twarz pędzelkiem. Idealne wykończenie makijażu. Cena przystępna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532091].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Jak dla mnie kolorystyka idealna. Już nawet nie pamiętam kiedy to opakowanie kupiłam, a one ciągle są i są. Bardzo wydajny. Mocno napigmentowane, dlatego trzeba uważać, ale super się utrzymują i spełniają swoją rolę. W dodatku na promocjach można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Mój jedyny produkt brązujący w kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531611].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have

Nie wyobrażam sobie makijażu bez użycia tych kulek.
Nadają twarzy naturalny wygląd, ale należy uważać z ilością. Ożywiają bladą cerę zimą, a wiosną i latem podkreślają opaleniznę. Wiele odcieni kuleczek idealnie dopasowuje się do każdej karnacji. Bardzo wydajne... chyba, że się je rozsypie ;) Atrakcyjna cena w promocji, ok 20 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522991].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic dodać,nic ująć!

Jak dla mnie numer jeden jesli chodzi o jakiekolwiek pudry brazujace . Pokazala mi je moja znajoma ktora kilka lat temu malowala mnie na wesele, od razu je kupilam i od tamtej pory uzywam niemalze codziennie. Nadaja ladnego koloru i to Ty decydujesz czy bedzie to ciemniejszy czy jasniejszy odcien w zaleznosci od upodoban. Kiedys upadlo mi pudeleczko i niestety wszystkie kuleczki sie rozsypaly wiec skusilam sie na inne z drogerii ale to nie bylo to samo! Szybko zamowilam te i tak zamawiam do tej pory. Bardzo wydajny. Jedno pudeleczko wystarcza mi na dlugo (kilka miesiecy). Nakladam pedzlem poniewaz jak dla mnie gabeczka zalaczona do kulek nie spelnia swojej roli i rozprowadza puder nierownomiermnie i kolor jest zbyt mocny. Plastikowe pudelko tez jak dla mnie ok .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511781].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobre perełki

Produkt jest mi znany od lat i nie zmienia się:) Pigmentację mozna budować od delikatniejszego, do mocniejszego efektu, dobrze nabierają się na pędzel, wygodnie rozprowadzają no i są wydajne. Zupełne przeciwienstwo perełek rozswietlajacych, oczywiscie na plus :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468517].usefull || 0 }}% pomocna.