Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 16

Bardzo dobre

+trwałość, wytrzymują cały dzień
+wydajność
+wyglądają u mnie jak połaczenie bronzera z różem
+łatwo nałożyć, choć można przesadzić z efektem przy bladej cerze

-opakowanie, perełki się wysypują

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225383].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Spełniają swoje zadanie.

Plusy:
+trwałość – kosmetyk spokojnie wytrzymuje na twarzy przez cały dzień
+ wydajność
+ cena

Minusy:
- aplikacja – używam bronzera w bardzo oszczędnej ilości, a mimo to trudno go nabrać na pędzel i opornie się aplikuje; w irytacji rozkruszyłam i wmieszałam w resztę kulek po kuleczce z koloru.
Plus jest taki, że niewprawna ręka nie zrobi sobie krzywdy przesadzając z ilością i fundując teatralny efekt.
- opakowanie – kuleczki lubią wyskakiwać z pojemnika,

Nie kupię ich ponownie, bo od dawna mam już na oku inny puder brązujący, który chcę przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223046].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 35

Innych nie używam!

Te perełki to dla mnie prawdziwa bomba. Długo szukałam czegoś, co spełniłoby moje oczekiwania, eksperymentowałam, ale zawsze do nich wracam.
+ mają piękny kolor - ja kupiłam te jaśniejsze
+ łatwo się nakładają
+ można stopniować efekt - przy nałożeniu większej ilości kolor jest bardziej wyrazisty
+ nie tworzą plam, choć trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo, bo wtedy różnie bywa - trzeba wprawy
+ długo się utrzymują, są naprawdę trwałe
+ wydajność - spokojnie wytrzymają 2 lata
+ cena - jak za taką wydajność wychodzą grosze, a czasem na promocji kosztują ok 20 zł

Minusów nie zauważyłam - dla mnie są najlepsze i nie sięgam już po żaden inny bronzer.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200203].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Oko

Napisanych recenzji: 27

Podbiły moje serce ! <3

Perełki nabyłam bezpośrednio w Avon jako Konsulantka. Cena promocyjna: 19,99 zł. Jak można nie kupić? :) Teraz możemy je nabyć w równie korzystnej cenie, bo za jedyne 24,99 zł. Stałam się ich posiadaczką dwa tygodnie temu i spisują się jak trzeba! Dotychczas używałam bronzerów w kamieniu. Muszę przyznać, że te perełki podbiły moje serce.

Mam karnację ciepłą, dlatego też wybrałam perełki w tej tonacji, a mianowicie Warm. Jak sprawdzić, czy mamy karnację ciepłą czy zimną? To proste. Wystarczy spojrzeć na żyły na nadgarstkach. Jeśli mamy zielone-nasza karnacja jest ciepła, jeśli niebieskie-zimna. Dlatego wybierając podkład czy puder, zwracam uwagę na to, czy ma żółte tony.

Do perełek dołączona jest gąbeczka. Nie wiem, czy służy ona do aplikacji, czy tylko jako wypełnienie pudełeczka, by perełki się nie uszkodziły? Jednakże ja używam jej czasem, gdy chcę nadać lekko brązowy kolor mojej skórze np. na szyi, dekolcie czy ramionach i rękach. To fajny patent :) Spróbujcie!

Ja do aplikacji używam pędzla kabuki od Mario Luigi.

Pojemność to aż 22 g, a więc jest to dosyć wydajny kosmetyk, który wystarczy na długo, nawet przy codziennym używaniu. Wiem to, gdyż używa ich od lat moja ciocia i jest bardzo zadowolona.

Kolor utrzymuje się na policzkach dosyć długo. Jedynie pod koniec dnia nie jest już tak intensywny, co nie jest dla mnie zaskoczeniem.

Produkt nie wywołał u mnie żadnych reakcji alergicznych, nie uczulił mnie, a mam skórę wrażliwą i co za tym idzie, jeśli wybiorę nieodpowiedni kosmetyk, na mojej twarzy pojawiają się niemiłe niespodzianki lub zaczerwienienie. W tym przypadku te zmiany nie wystąpiły.

Znalazłam swoje KWC wśród bronzerów. Na chwilę obecną jest to mój ulubiony. W zależności od nałożonej ilości, możemy stopniować intensywność koloru.

Recenzja pochodzi z mojego bloga http://lipstickontheglasstestuje.blogspot,com , na którego serdecznie zapraszam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189938].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 27

Napisanych recenzji: 371

Legendarne

To już chyba legenda wśród kosmetyków z Avonu. Pamiętam kilka lat temu używała ich moja mam, a wstyd się przyznać ja używam od miesiąca swoich pierwszych. Kupiłam oczywiście skuszona opiniami wielu koleżanek i cioć. Jestem bardzo zadowolona. Stosuję je najczęściej jako brązer do policzków, ale czasem na całą twarz. Mam wersję "pink bronze". Piękny kolor. Ciepły lekko perłowy- brąz złamany różem,.Legenda o ich wydajności jest chyba prawdziwa- używam od miesiąca codziennie i nie zauważyłam ubytku. Ładne eleganckie opakowanie i w promocji bardzo fajna cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175693].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 157

Ciekawe, ładny efekt, ale nie do ciemnej karnacji

Kuleczki prawie idealne. Dają ładny, błyszcząco-brązowy efekt. Fajne opakowanie. Nie da się ich nałożyć zbyt dużo na pędzel. Ale mają parę minusów: mam ciemną karnację, więc w lecie ich wgl nie widać, a w zimie muszę się trochę namęczyć żeby było widać.

+ Świetlisty, brązowy efekt
+ Super wydajne - parę lat!
+ Naturalne efekt
+ Fajna aplikacja

- Przy ciemnej karnacji nie widać
- Czasami kuleczki wypadają przy nabieraniu na pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158191].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Nie

Czerwono-pomarańczowa draka. Zapycha i aplikacja jest denerwująca bo trzeba długo mieszać pędzlem żeby się coś nabrało a to wszystko za cenę za którą można kupić 2 lepsze bronzery.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041766].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 602

Napisanych recenzji: 1493

Mocno brązowy bronzer

Powiem szczerze, że spodziewałam się czegoś innego - wiele osób bardzo chwaliło mi perełki, więc i ja się na nie zdecydowałam, a tutaj niemiłe zaskoczenie - nie mogę tego produktu normalnie użyć , jedynie jako super silnego bronzera w lecie, kiedy jestem opalona. Mam bardzo jasną karnację i po pomalowaniu się perełkami wyglądałabym jak po znacznym przedawkowaniu solarium. Muszę spróbować tej jaśniejszej wersji produktu, może ona okaże się dla mnie odpowiedniejsza. Z tej niestety nie jestem zadowolona - nawet po lekkim muśnięciu policzków mam wypieki jak "ruska lalka". Aplikator jest bardzo przeciętny, samo pudełko zaś nietrwałe, spadło i od razu pękło, zamknięcie się wręcz rozwaliło. Sam układ perełek też chyba jest ważny, bo jeśli akurat zbiorą się koło siebie same brązowe? Myślę, że nie do końca ten problem przemyślano. Osobiście produktu nie polecam, dodatkowo jeszcze dodam, że próbowałam nakładać kosmetyk pędzlem, ale nie bardzo jest to wykonalne, gdyż całe perełki gnieżdżą się we włosiu pędzla. Cena za wysoka, zdecydowanie.

Plusy
- wydajność
- eleganckie opakowanie
Minusy
- ciężki
- cena
- nadaje efekt maski

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041404].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Nawet ok

Kuleczki zrobiły na mnie takie średnie wrazenie, zdecydowanie wolę te z wibo, lecz myślę że to kwestia koloru gdyż kuleczki przyszły do mnie pomarańczowo brązowe a nie takie jak zamawiałam lecz trudno, kupiłam je i tak na promocji i nie zwróciłam ich bo znalałam na nie sposób. Ogólnie pomijając kolor to kuleczki są całkiem w porządku, na pewno są dobrze napigmentowane, bardzo łatwo przesadzić z ilością produktu i stworzyc nieestetyczne plamy, więc trzeba uważac przy aplikacji, są dośc trwałe, 8 godzin utrzymują się bez problemu ogolnie nawet niezłe choc i tak bardziej do gustu przypadły mi kulki z wibo ;-)

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1- zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036322].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 74

Dobre

Kulki kupiłam za 18zł, u zaprzyjaźnionej konsultantki :) Po pierwszym wypróbowaniu stwierdziłam, że kolor jest dla mnie zbyt ciemny (mam odcień Deepest Bronze - efekt intensywnej opalenizny). Twarz mam raczej bladą, po nałożeniu na nią samych kulek wyglądałam, jakbym miała na twarzy plamy po nieudanej aplikacji samoopalacza... Już chciałam je zwracać, kiedy opatentowałam nakładanie ich na puder i na różane kulki (też firmy AVON) - wtedy, o dziwo, kolor ładnie się wyrównał, nie wyglądało to sztucznie, uzyskałam efekt średniej opalenizny i wyszczuplonej twarzy. Niestety często ten efekt nie do końca mi wychodzi... Doświadczone kobiety mogą spróbować wykonturować nimi buzię, mnie to nawet się udaje. Gdy tylko mi się skończą, kupię wersję "Bronzed", które mają w pudełeczku pół na pół ciemne i jasne kulki.

Dołączoną gąbkę wyrzuciłam, żeby szybciej można było się do nich dostać ;)

- aplikacja - bardzo łatwo z nimi przesadzić, czasem muszę zmywać twarz po dwa razy i dalej wychodzi mi efekt salamandry plamistej... :/
- bardzo poważnie podejrzewam je o wyskakiwanie niespodzianek na policzkach, z którymi wcześniej nie miałam problemu :/

+ szalenie wydajne,
+ ładnie pachną,
+ stosunek wydajności do ceny,
+ zgrabne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034920].usefull || 0 }}% pomocna.