Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Cena już od 23,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Recenzje 1922

Polecam !

Używam podkladu od ponad roku,,nie szkodzi mojej cerze,dosc dobrze kryje,ale nie tworzy tapety,kupuje na allegro za 25zł,polecam z czystym sumieniem,uzywam koloru 220,i jest ok,, cere mam ani ciemna ani bladą:) Raczej typowo europejska:) Podoba mi się że producent zdecydował sie uzyc pompki,gdyz stara wersja utrudniala korzystanie z podkladu,podklad najzwyczajniej sie wylewał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574101].usefull || 0 }}% pomocna.

Było dobrze.

Kiedyś ten podkład był absolutnie moim hitem, sama nie wiem ile buteleczek zużyłam. Niestety ostatnio stało się z nim coś okropnego, bynajmniej nie przypomina podkładu, który skradł moje serce.
Oceniać będę tylko to ostatnie opakowanie, które ostatecznie udało mi się wykończyć.
+ kolor najjaśniejszy - niezawodny jak zawsze, dobrze dopasowuje się do cery typowych bladziochów
+ konsystencja
- trwałość - ściera się po paru godzinach, z pewnością nie są to 24 godziny, jak obiecuje nam producent
- bardzo ciężki
- mocno podkreśla skórki
+/- zapach neutralny

Być może jeszcze kiedyś go kupię, ale tylko z nadzieją, że producenci wrócą do poprzedniej wersji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572256].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych!

Używam od paru lat i bardzo się ciesze , że w końcu jest pompka do aplikacji podkładu bo tego zawsze mi brakowało:)
Cerę mam mieszana, w zależności od pory roku. Jest dobry na lato-nie jest za cięzki, również dobrze mi służy zimą:) Nawet idealnie współgra z innymi podkładami z innych firm- często mieszam podkłady:)
Jeden z moich ulubionych. Nie jest może idealny w kryciu, ale długo sie utrzymuje na twarzy i nie powoduje efektu maski:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572116].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

ulubieniec

+Duża gama kolorystyczna. Mam bardzo jasną karnację, na początku używałam 110, jednak jest dla mnie za różowa, skusiłam się na 130, nie jest za ciemny i nie robi ze mnie "świnki".
+Krycie-dla mnie przy jednej warstwie jest wystarczający, aczkolwiek jeśli ktoś ma problemy ze skórą to można stopniować krycie, ale jednocześnie nie robi maski.
+Nie pomarańczowieje na buzi.
+Utrzymuje się naprawdę długo na buźce - malując się rano mogę wyjść spokojnie wieczorem na imprezę nie poprawiając podkładu, wszystko zostaje na miejscu.
+Wydajność - używam go codziennie, a mimo to wystarcza na naprawdę długo.
+Opakowanie z pompką jak najbardziej na plus! Nic się nie wylewa, nie wycieka, dodatkowo możemy później odkręcić i wybrać pędzelkiem resztę produktu.
+/- to cena. Niestety regularnie jest dosyć drogi, aczkolwiek ja zamawiam przez internet i jest jak najbardziej wart swojej ceny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571471].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Mam cerę tłustą, po 3-4 godzinach twarz się błyszczy, oczekiwałam lepszego efektu. Myślę, że jeśli ktoś ma problemową tylko i wyłącznie strefę T produkt się sprawdzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570301].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry podkład

Nie jest to podkład idealny, ale póki co nie znalazłam jeszcze takiego, który spełnił by moje wszystkie oczekiwania, ten jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, które do tej pory używałam.
Plusy:
+wydajność
+trwałość (przy użyciu bazy i pudru kryolan spokojnie wytrzymuje cały dzień, choć strefa T wymaga przypudrowania w ciągu dnia)
+chyba najlepsza baza kolorystyczna jeżeli chodzi o drogeryjne podkłady
+cena w drogeriach internetowych jest bardzo dobra, w porównaniu do jakości
+nie zauważyłam, żeby zapychał moją cerę, bądź powodował nowe niedoskonałości
+pompka, przy nowych opakowaniach

+/- odejmuję pół gwiazdki za krycie, stosowałam kilka odcieni, ze względu na różne odcienie opalenizny i uważam, że im jest jaśniejszy odcień, tym słabsze ma krycie.

Najlepiej sprawdza się nałożony beauty blenderem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567836].usefull || 0 }}% pomocna.

godny polecenia

+ Można dobrać do skóry mieszanej/tłustej lub suchej czyli raczej każdy znajdzie coś dla siebie.
+Jedyny podkład z dziesiątek przetestowanych, który fajnie utrzymuje się na mojej baaaardzo tłustej strefie T.
+Nowe opakowanie z pompką jest dużo wygodniejsze w stosowaniu, zapobiega także przedostawaniu się do środka bakterii. Fajnie, że firma pomyślała o zmianie.
+ Dostępność-podkład można "dorwać" praktycznie w każdej drogerii
+Cena- raczej na plus. Wiem, że kosztuje on w granicach 60/70zł ale co chwilę spotykam się z promocjami w drogeriach, dzięki czemu kosmetyk kosztuje ok.30zł. Bez tragedii, prawda??? ;D

- Minusem może okazać się kolorystyka. Nie każdy kolor prezentuje się tak samo:
np. podkład 320 do cery suchej ma zupełnie inny kolor od tego samego numerka w gamie podkładów do cery tłustej i mieszanej. To może okazać się problematyczne dla makijażystek/ wizażystek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565356].usefull || 0 }}% pomocna.

Bliski ideału

Stosuję od kilku lat. Nigdy mnie nie zawodzi.

PLUSY
+Świetnie kryje, a jednocześnie nie tworzy efektu maski na twarzy. Krycie można stopniować, dokładając produkt.
+Długo się utrzymuje i zachowuje matową cerę. Mam cerę mieszaną, która przetłuszcza się w strefie T. Ten podkład w połączeniu z matującym ryżowym pudrem zapewnia całodzienną trwałość makijażu. Jako jedyny utrzymuje się u mnie bez zarzutu przez tak długi czas.
+Cena - mam na myśli koszt zakupu w drogeriach internetowych. Kupuję go za max.30 zł. W stosunku do jakości ta cena jest bardzo korzystna.
+Wydajność. Nie używam go codziennie, czasem stosuję lżejsze podkłady, ale przy stosowaniu 3-4 razy w tygodniu wystarcza minimum na pół roku.
+Gama kolorystyczna - dla mnie ideałem jest kolor 180 Sand Beige. To najlepiej dobrany do mojej cery odcień spośród wszystkich podkładów jakie miałam.

MINUSY:
-Trochę zapycha. Gdyby nie to, byłby ideałem.

Mimo niewielkiego zanieczyszczania porów, jak na razie jest moim hitem i zasługuje na miano KWC.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560401].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny podkład do cery tłustej i mieszanej

Bardzo lubię ten podkład, dobrze kryje, dobrze matowi. Jednak przeszkadza mi trochę jego zapach. Ogólne wrażenia na plus. Warto przetestować na swojej skórze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560096].usefull || 0 }}% pomocna.

mega fajny podkład!

Lubie go za bardzo dobre krycie, choc moja cera kompletnie go nie wymaga, matowi, ale nie daje efektu jakiejś maski, nie ciemnieje, przynajmniej ja tego u siebie nigdy nie dostrzegłam, nie ściera sie i nie podkreśla suchych skórek, nie czuje sie po nim żadnego ściągniecia czy też wysuszenia. W moim przypadku nie zapychał porów, a dobrze wiemy do czego to prowadzi...Minusem jest cena, ale w drogerii internetowej spokojnie zmieścimy sie w kwocie 30 zł. Warto iśc jednak do Rossmanna i przetestowac kolorki, bo ja niestety tego nie zrobiłam i i kierując sie opaloną buźką po lecie kupiłam 180 co w okresie zimowym nie wyglądało ciekawie na bledszej skórze, a wyznaje zasade że lepiej opalac buzie bronzerem, niżeli podkładem. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559911].usefull || 0 }}% pomocna.