Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Cena już od 23,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Bradzo dobry

Stosuje go zamieniennie z podkladem Max Factor Facefinity i moim zdaniem te podklady sa bardzo podobne, choc Revlon ColorStay jest troche bardziej ciezki.
Zalety Revlon ColorStay:
- bardzo dobre krycie
- dlugo utzrymuje sie , jest trwaly
- matuje tlusta skore
- dobrze dopasowuje sie do karnacji
Ze wzledu na wysokie krycie nie jest to raczej podklad do codziennego uzytkowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499871].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem w porządku

+ duży wybór kolorów
+ wydajny
+ nie roluje się bez względu na to, na jaką bazę zostanie położony
+/- nie pogorszył stanu mojej cery, ale też nie poprawił
- Po 12h od nałożenia już prawie w ogóle nie było go na twarzy
- cena
- czasem ciemnieje na twarzy

Pomimo pewnych wad, całkiem dobry podkład. Stosunek ceny do jakości jest jednak dość niekorzystny, zwłaszcza, jeśli kupimy podkład stacjonarnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499236].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zachwyca

Dość wysoka cena za podkład który praktycznie w ogóle nie kryje. Mam odcień 150 buff dla cery tłustej i mieszanej niestety dla mnie średniak. Ponadto bb jak wyglada po użytkowaniu tego podkładu to jakaś tragedia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499061].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście SEPHORA

Najlepszy podkład kryjący w tej cenie !

Polecam zdecydowanie ! Każdemu, kto ma problemy z cerą. Podkład idealnie kryje i utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin. Jednakże jest to produkt ciężki, dlatego jeśli nie zależy Wam na ukryciu plam/ pryszczy to raczej nie będzie wam odpowiadać. Mnie wielokrotnie uratował, gdy przed jakimś ważnym dniem wyszło mi coś na twarzy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498991].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki średni

Skuszona wieloma pozytywnymi recenzjami na temat tego produktu, kupiłam go (oczywiście na promocji w Rossmannie, bo jego cena jest o dużo wygórowana). Podkład okazał się byc tylko.. dobry. Jeśli nie nakładam bazy, strasznie wysusza i uwidacznia skórki - a jestem posiadaczką cery mieszanej, ze skłonnością do tłustej strefy T. Poza tym, widziałam wiele opinii na temat tego, że kosmetyk jest ciężki. Dla mnie wręcz przeciwnie, nie trzyma się obiecanych 24h, po kilku godzinach zaczynam się delikatnie świecic. Co do krycia - potrzebuję dużego a bez korektora ten podkład, no niestety kryje słabo, widac nawet rozszerzone pory. Wykończę go, ale jednak niestety do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493326].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na większe wyjścia

Pierwszy raz miałam z nim styczność, gdy kosmetyczka użyła go do makijażu weselnego. Wklepała go delikatnie mokrą gąbeczką i przypudrowała, na końcu traktując fixerem w sprayu. Bez żadnych poprawek wytrzymał do następnego ranka. Malowała mnie jeszcze na dwie inne imprezy, w tym studniówkę i zawsze byłam zadowolona. Spytałam ją o odcień i postanowiłam kupić podkład na własną rękę. Stacjonarna cena mnie przeraziła, ale na szczęście drogerie internetowe zachęciły swoją ofertą. Zakupiłam odcień 150. Nakładam palcami lub na mokro gąbeczką, przy czym nakładany gąbeczką jest trwalszy. Dobrze matuje. Nakładając go zbyt dużo można stworzyć efekt maski. Nie jest o to trudno. Bardzo szybko zastyga na skórze, wymaga szybkiego i sprawnego rozprowadzania. Dla mnie jest to plusem. Nie ciemnieje
Nie ma mowy, aby nie zmyć makijażu przed snem. Podkład jest na tyle ciężki, że zasypiając z nim na twarzy, możemy rano spodziewać się niespodzianek na skórze. Poza tym odnoszę wrażenie, że odrobinę wysusza i podkreśla suche skórki. Posiadam również odcień 180, którego używam w lecie. Obydwie buteleczki posiadam około roku i w każdej z nich zostało średnio po połowie. Używam tego podkładu wyłącznie na większe wyjścia lub na dzień, gdy mnie wysypie. W zwykłym dniu wolę coś lżejszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490981].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład dobry, ale ...

W wieku młodzieńczym uważałam ten podkład za ideał, teraz gdy po kilku latach go użyłam mogę powiedzieć, że jest dla mnie za ciężki. Krycie ma doskonałe, bo zakrywa każdą plamę na mojej twarzy, także jest trwały bo długo się utrzymuje.
Tylko gdyby nie to, że jest taki ciężki ...
Mogę powiedzieć tak, podkład jest dobry ale nie do codziennego użytkowania ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489851].usefull || 0 }}% pomocna.

piąteczka !

Wiadomo,że każdy ma inną cerę, ale nie rozumiem skąd tak niskie oceny dla produktu ? Jak dla mnie same plusu .
-Mam wersję z pompką, więc dla mnie dozowanie to super plus. Nawet opcja tuby nie jest dla mnie tak ergonomiczna jak pompeczka . Dozuję ilość jaką chcę . -Krycie,dla mnie bezkonkurencyjne. I mówię to z pełną świadomością, po przetestowaniu podkładów Max Factora, czy l'oreala .
-Nie klei się po nałożeniu na twarz, czuć przyjemny efekt nawilżenia.
- nie tworzy efektu sztucznej maski, ujednolica się ze skórą, po komentarzach widzę,że nie u wszystkich, ale nie ukrywam ale to też wina bazy czy kremu, którą stosujemy pod makijaż. Nie z każdym produktem będzie współgrać ,
-cena . Ja kupuję w drogerii za 29 zł.
-satynowe wykończenie. Bez efektu blasku grubej warstwy

polecam i jeszcze raz polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488806].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjny

Pod wpływem opinii KWC kupiłam w końcu CS w kolorze 180. No i okazał sie być dla mnie za ciemny i zbyt mocno wpadający w pomarańczowe tony....
Potem kupiłam 150 i był za jasny i zbyt różowy. Wyglądam jak trupek. To niewiarygodne że przy tak dużej gamie odcieni nie mogę sobie wybrać tego idealnego!! Tak więc mieszam 2 odcienie w proporcji ok 2:1 czyli 1 pompka 180 i ok pół pompki 150. Może wiosną kiedy przybędzie trochę słoneczka to sam 180 będzie ok.

Po za tym szczerze mówiąc nie widzę minusów za bardzo.
+matuje na długo (z pudrem ryżowym 6-7 h - potem zaczynam się błyszczeć i muszę użyć bibułki)
+bardzo dobrze kryje
+nie tworzy maski (umiejętnie nałożony - ja używam zwilżonej gąbeczki RT)
+nie ciemnieje - może naprawdę minimalnie o jakieś pół tonu
+trwały!!! - od 6 rano do demakijażu wieczorem ok 20 nienaruszony. nie schodzi mi ze strefy T, nie ściera się bibułką matującą
+ nie zbiera się w zmarszczkach (oprócz tych w okolicach oczu, ale tam w zasadzie nie powinno się aplikować podkładu)
+nie zapycha!
+opakowanie +pompka
+myślę że będzie wydajny - na całą twarz potrzebuje jakieś 1.5 pompki

Zostanie u mnie na długo. Podkład idealny. Szkoda tylko że nie mogę dobrać odcienia i muszę mieszać dwa :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488616].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Posiadam cerę skłonną do przetłuszczania się, zwłaszcza w strefie T. Często zdarzają mi się różne "niespodzianki" większe bądź mniejsze, dlatego zawsze stawiam na podkład, który pomoże mi się z nimi uporać. Na chwilę obecną podkład Revlon ColorStay jest moim faworytem, gdyż spełnia większość moich oczekiwań, co do podkładu. Idealnie matowi moją cerę, zakrywając wszelkie niedoskonałości. Posiadam odcień 150 BUFF, który jest wprost idealny dla jasnej, lekko oliwkowej cery. Równie idealnie wtapia się w skórę, ale należy uważać, aby nie przesadzić z ilością, gdyż można łatwo uzyskać efekt maski. Czasem zdarza mi się przesadzić i widać nadmiar produktu przy nosie i w zmarszczkach mimicznych, czego trudno się pozbyć, gdyż podkład bardzo szybko zastyga. Akurat szybkie zastyganie odnotowuje jako plus, ponieważ nie znoszę, gdy moja buzia lepi się od podkładu. Kolejnym minusem jest niestety to, że podkład jest ciężki i nie nadaje się na okres letni. Bardzo mnie wtedy uczula i zapycha. Reasumując... Jest to podkład idealny dla osób, które szukają produktu trwałego i który doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości. Jednak radzę nie używać go na co dzień, ze względu na to, że jest po prostu za ciężki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487806].usefull || 0 }}% pomocna.