Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Cena już od 23,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

hit ! niezastąpiony! !

Podkład niezwykły,jedyny w swoim rodzaju. Nie zapycha, jest trwały, ma dobre krycie,dwie warstwy potrafią zakryć bardzo duże zaczerwienienia,jego cena do jakości jest idealna. Polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286091].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropny

Zużyłam całe opakowanie podkładu starszej wersji i był okey, jednak później kupiłam wersję z pompką i również dobrze się sprawował, jednak do czasu. Teraz została mi jeszcze połowa buteleczki a podkład zrobił się okropny. Utrzymuje mi się jakieś 4 godziny, przy czym okropnie się waży na twarzy, robi się po prostu ciasto a w dodatku podkład ciemnieje co w okresie jesienno-zimowym bardzo źle wygląda. Wykończę go do końca i poszukam czegoś innego ponieważ bardzo się zawiodłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283991].usefull || 0 }}% pomocna.

150 Buff Combination/Oily Skin

Ten odcień jest moim ideałem, nie znalazłam wystarczająco podobnego, nad czym ubolewam. Podkład ściera się nawet przy aplikacji pudru za pomocą pędzla. Pudru używałam, bo nigdy nie uzyskałam matowego wykończenia. W ciągu dnia skupiałam uwagę na tym, by nie dotykać twarzy, bo robiły się plamy, których nijak nie dało się przykryć. Na szybki makijaż przy użyciu tego podkładu nie ma szans, bo kolejna warstwa ścierała tą pierwszą, więc ten kosmetyk nie jest dla mnie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283546].usefull || 0 }}% pomocna.

Make up no make up H&M

Nie znalazlam gorszego

MASAKRA! Chcialam kupic estee lauder double wear ale zobaczylam ze Revlon jest stawiany na rowni z EL Pomyslalam ze warto sprobowac bo cenowo wychodzi korzystniej. Jesli to prawda to sie ciesze ze nie kupilam EL.
Naprawde nie rozumiem zachwytow nad tym podkladem. Kupilam go bo przekonaly mnie te super recenzje i na YT i na wizazu. Potrzebowalam matujacego podkladu i myslalam ze ten bedzie idealem. Dla mnie ten podklad to jedno wielkie badziewie. Szczerze mowiac to podklad za 10 zl kupiony na bazarku byl lepszy. Moim zdaniem:
+ mat faktycznie sie utrzymuje bardzo dlugo - to chyba jedyny plus
- krycie zerowe (wiec tez mnie dziwia stwierdzenia ze dobrze kryje) w jakikolwiek sposob bym go nie nalozyla to wlazi w pory do tego stopnia ze zamiast wyrownanego kolorytu mam stado jasnych kropek na nosie i czole bez wzgledu na to ile warstw nalozylam (a probowalam 1-3 warstw)
- cieżko się rozprowadza bo szybko zastyga i ma jakas dziwna konsystencje. Nie znalazlam dobrej metody nalozenia go zeby ladnie wygladal. Probowalam pedzlami, palcami, gabeczka bb, na baze, na krem, bez niczego, dodwalam ojeku zeby tak szybko nie zastygal. BA! nawet probowalam go mieszac z innymi podkladami zeby przedluzyc mat, a jedyne co robil to pogarszal nakladanie mieszanki!
- nie da sie budowac krycia bo nakladajac druga warstwe przesuwa sie pierwsza i robia sie laty na twarzy (nawet jak da sie zastygnac piewrszej warstwie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283161].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Używam go około 6 miesięcy, za mną około połowa opakowania.
Mam kolor 150 i jest on naprawdę bardzo jasny, trochę żałuję, że nie wybrałam ciemniejszego. Podkład jest lejący, ma specyficzny zapach. Długo się utrzymuje na buzi, po zastygnięciu nie brudzi. Krycie mogłoby być lepsze - nie zakrywa w 100% moich wyprysków na brodzie - pomagam sobie korektorem :) Podkład potrafi wyglądać świetnie, ale tylko wtedy kiedy nałożymy idealną ilość produktu, w przeciwnym razie - jeśli przesadzimy - efekt maski gwarantowany. Wspomniane wyżej wypryski na brodzie są właśnie zasługą tego podkładu. Produkt w ciągu dnia jest wyczuwalny na skórze. Denerwuje mnie w nim brak pompki. Kupiłam go na rossmannowej przecenie za 40 złotych, myślę, że to cena, która mniej-więcej odpowiada jego jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281781].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodny

Jest to produkt, który mnie jeszcze nigdy nie zawiódł. Kupuję inne podkłady, ale zawsze potem wracam do Revlona. Używam go przede wszystkim ze względu na kolor. Idealnie pasuje do mojej karnacji i nie odcina się. Ma dobre krycie i dzięki temu nie muszę używać korektora do cery. Długo się utrzymuje, za co ogromny plus.
Minusem jest ciężka konsystencja. Trzeba szybko go nakładać, bo inaczej można zrobić sobie maskę. Nałożony cienkimi warstwami wygląda zadwalająco. Nie jest to podkład, którego nie widać na twarzy, czuje się go podczas noszenia. Jednak wybaczam mu to, bo utrzymuje się cały dzień, nie schodzi z twarzy i mocno kryje, a na tych cechach najbardziej mi zależy przy kupnie podkładu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281246].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze kryje

Podkład bardzo dobrze kryje, jak na razie nie zatyka mi porów i nie wywołuje podrażnień, jest wydajny. Mam kolor 150 i jest odpowiedni dla jasnych typów skóry (chociaż mógłby być trochę jaśniejszy). Lubię ten kosmetyk za to jak wygląda na twarzy, za krycie i trwałość. Jedynym minusem jest brak pompki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279846].usefull || 0 }}% pomocna.

Długo był moim KWC

Używałam podkładu jakieś 2-3 lata. Był moim ulubieńcem. Świetnie krył, świetnie się trzymał, kolor i konsystencja były idealne. Był wydajny i można go było zakupić w przystępnej cenie. W końcu nabawiłam się poważnych problemów z cerą i musiałam odstawić mój ideał. Okazało się, że bardzo zatykał i pogłębiał zły stan mojej skóry. Nie winę go za problemy z cerą, na pewno nie był ich przyczyną. Podkład jest ciężki i należy uważać. Dobrze nawilżać twarz oraz dbać o demakijaż. Myślę, że jest świetnym i tańszym zastępcą słynnego Double Wear (czytałam, że skład jest ten sam). Jest dobry na wieczorne wyjścia i specjalne okazje. Pracuje na nim wiele kosmetyczek. Za zapychanie skóry odejmuję jedną gwiazdkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278946].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Posiadam odcień 110 Ivory, do cery mieszanej i tłustej. Dla mojej bladej cery, jest to jeden z nielicznych podkładów, który nie odcina się i faktycznie pasuje odcieniem. Jednakże, nie wiem co się stało z tym podkładem, chyba chodzi o zmienioną formułę, gdyż jakieś 4 lata temu używałam go i był genialny! To co teraz kryje się pod niegdyś rewelacyjnym Colorstay'em to porażka:
- podkład zostawia koszmarne smugi, nie pomaga beautyblender ani pędzel
- krycie jest co najwyżej średnie
- koszmarnie podkreślił mi pory, zwłaszcza na nosie
- nie dość że podkreślił pory, to do tego suche skórki, których naprawdę mam mało
- wejdzie w każdą zmarszczkę, gdzie jako osoba 23 letnia, nie posiadam żadnych poza tymi mimicznymi, a po nałożeniu tego podkładu moje czoło wygląda jakby było co najmniej starsze ode mnie o dobre 10 lat
- świeci się, a o matowym wykończeniu nie ma mowy

Jedyne co jest w nim dobre, to fakt, że ma szeroką gamę odcieni i jest w miarę trwały, chociaż lubi się "brylować". Posiadam wersję z pompką, a kiedyś używałam tej zwykłej, bez pompki, więc nie wiem czy to jest jakaś różnica, ale wystrzegałabym się pompki!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278351].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE!

Po przeczytaniu wszystkich pochlebnych recenzji na temat tego podkładu pobiegłam czym prędzej do rossmana i kupiłam sb buteleczkę zachwalanego kosmetyku i o zgrozo było to najgorzej wydane 60zł w moim życiu.

Posiadam wersję do skóry suchej, ponieważ właśnie taką posiadam i pierwszą wadą jaką zauważyłam było właśnie wysuszanie. Nie mogłam sobie poradzić, używałam jako bazę głęboko nawilżających i natłuszczających kremów i nic! Tylko twarz świeciła mi się bardziej, a skóra z przesuszenia schodziła mi płatami.

Po drugie lejąca konsystencja i krycie raczej małe i ciężkie do budowania.
Po trzecie okropny zapach, nie wiem czy komuś jeszcze, ale mi okropnie przeszkadzał.
Po czwarte cena- uważam, że za taką kwotę można by zrobić coś lepszego.
Niestety nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276111].usefull || 0 }}% pomocna.