Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Bardzo dobry podkład

Oceniam kolor 150 do skóry normalnej i mieszanej
Główną zaletą produktu jest bardzo ładny kolor,
dobrze kryje i stapia sięze skórą.
W porównaniu do poprzedniej wersji jest bardziej rzadki i ma chyba trochę gorsze krycie.
Stara wersja byłą bardziej gęsta i ciężka.
Utrzymuje się na skórze przez cały dzień, jest bardzo wydajny.

Zupełnie nie dla mnie mimo wielkich nadziei

Zachęcona ogromem pozytywnych opinii o trwałości i kryciu, kupiłam sobie tenże podkład. Okazał się kompletną klapą, ciastkował na twarzy, nie rozprowadzał równomiernie a tym samym tworzył smugi, zapychał a skóra źle go znosiła. Nadal poszukuję idealnego podkładu, ale na ten konkretny moja skóra zareagowała tragicznie. Żeby nie było, próbowałam go na różnych kremach, bazach i sposobach nakładania.

Mój nr 1

Używam go już od kilku lat i jak dla mnie jest najlepszy. Dobrze kryje a u mnie często jest co kryć. Trzyma się cały dzień na twarzy, nie błyszczy, nie spływa, nie przebarwia się. Przez internet i w pewnej aptece można go kupić w bardzo korzystnej cenie.

Nie na codzień

Podkład jest ok, bo ma fajne krycie ( gorsze niż poprzednia wersja) i długo się trzyma ( niestety sporo krócej niż poprzednia wersja). Jest na prawde dobry jednak niestety nie nadaje się dla mnie do używania na codzień bo okropnie mnie zapchał, a ja szukam raczej czegoś na codzień

Koszmar

Miałam wobec tego podkładu bardzo duże nadzieje, bo w końcu tyle koleżanek zachwala. Ale to jeden wielki bubel. Nie ma żadnych zalet, a wady mogłabym wymieniać godzinami. Teraz służy mi tylko do rozjaśniania innych kosmetyków, choć muszę uważać, żeby nie dodać go zbyt wiele. Nie polecam!

Jest okej, ale wciąż szukam ideału

Naprawdę zazdroszczę dziewczynom, którym ten podkład służy na większe wyjścia. ;) Ja niestety jestem posiadaczką bardzo tłustej skóry i dla mnie stosowanie tego typu podkładów jest codziennością. Revlon ColorStay można dostać w wielu miejscach, za całkiem dobrą cenę. Pomimo pośpiechu w drogerii szybko dobrałam odpowiedni dla mnie kolor, który zdecydowanie się sprawdził. Konsystencja podkładu również jest bardzo fajna, nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Na mojej buzi wyglądał okej, nie ważył się, nie przesuszał. Dlaczego więc dalej szukam ideału? Ano niestety, chociaż trzymał się dzielnie na twarzy, dłużej, niż wiele innych podkładów, które testowałam, to wciąż czas ten pozostawiał sporo do życzenia i wygląda na to, że przy tak tłustej cerze, jak moja, trzeba jednak szukać czegoś skuteczniejszego.

Bardzo dobry

Używam od kilku lat, podchodziłam do innych ale nie znalazłam tak dobrego jak ten. Miałam z nim przez chwilę problem, ale okazało się, że to przez problemy ze skórą, każdy podkład mi się ważył w tym czasie a na prawdę wypróbowałam wielu. Wróciłam do revlona i naprawdę mam tylko jeden podkład który lubię tak jak ten. Trzeba jednak pamiętać, że revlon jest ciężki i bez bazy ani rusz. Na co dzień nawet zbyt ciężki ale na wyjścia czy imprezy w sam raz. Nakładałam go i palcami, gąbką i pędzlem. Bardzo dobrze kryje i bez problemu wytrzymuje cały dzień. Zauważyłam, że trzeba też uważać bo troszkę ciemnieje.

Świetne krycie

Niezastąpiony na większe wyjścia z uwagi na świetną trwałość - bardzo dobrze kryje i matuje twarz na cały dzień. Trzeba przy nim pamiętać o nawilżeniu twarzy. Niestety w codziennym użyciu jest dla mnie trochę za ciężki - wysusza cerę.

Najlepszy na świecie

Nie potrafię zliczyć ilości podkładów, które miałam okazję testować oraz pieniędzy na nie wydanych, zaczynając od koloru a kończąc na cenie. Miałam już kiedyś ten podkład, ale nie pamiętałam jak mi się sprawdzał, więc co prawda po długim zastanowieniu, ale jednak - kupiłam go ponownie.

Kolor (150 Buff) to totalny ideał dla mnie. Nie ma drugiego takiego, który w ogóle nie odcinałby się od szyi, był żółty i jasny. W dodatku prawie wcale nie ciemnieje i utrzymuje się baaardzo długo - raz testowałam go nawet 18h! Bardzo ładnie wygląda na twarzy, jeśli jest ona zadbana i odpowiednio nawilżona, więc wtedy nie ma mowy o 'suchym wykończeniu' jak to niektóre osoby stwierdzają. Mat jest perfekcyjnie utrzymany i nie wygląda jak 'szpachla'.
Wiele osób skarży się na zapychanie spowodowane tym podkładem, ale u siebie niczego takiego nie zauważyłam. Może na to ma wpływ głównie pielęgnacja.

Również stosowanie go latem w niczym nie przeszkadza i nie uważam tego podkładu za ciężki, jest według mnie niewyczuwalny i niemalże niewidoczny na mojej twarzy. W upały wręcz jest to dla mnie ratunek i nie wyobrażam sobie stosowania 'lekkiego' podkładu jak Healthy Mix, który totalnie spłynąłby z twarzy i wyglądałoby to niekorzystnie. Równie dobrze wcale można by było się nie malować..

Krótko mówiąc - strzał w dziesiątkę!

Dobry

Dobry produkt, jednakże nie do codziennego użytku. Po tygodniu ciągłego stosowania pojawiło się więcej niespodzianek na twarzy. Jeśli chodzi o trwałość, fajnie się utrzymuje, mimo że mam cerę trądzikową,mieszaną ku tłustemu. Po kilku godzinach trzeba przypudrować, bo trochę się świeci. Nie jest moim ulubieńcem, ale chętnie do niego wrócę:)

Dobrze kryje Ale jednak zapycha

Ten podkład ma dużo dobrych opinii. Jest łatwo dostępny więc kupiłam bo w Rossmann na promocji. Na danym początku był bardzo fajny. Dobrze kryje, łatwo się rozprowadza, ale niestety z czasem zauważyłam że dosyć mocno zapycha. Oczywiście nie zapycha on wszystkich Ale w moim przypadku się nie sprawdził.

Bubel

Używałam tego podkładu przez ok. 2 lata. Wydawało mi się, że moja cera jest jakaś najgorsza, skoro nawet tak wychwalany podkład radzi sobie z nią dosyć średnio. Podkład lubi się zważyć, a trwałość to jakaś porażka. Bardzo się ściera, po całym dniu wracałam do domu z plamami na twarzy, bo w niektórych miejscach podkładu już nie było. Wyglądało to kiepsko. Stosowałam bazy matujace, ale to tylko na chwilę przedłużało jego trwałość. Na plus przede wszystkim dostępność, można go znaleźć w każdej drogerii internetowej w cenie o połowę niższej niz w drogeriach stacjonarnych, no i duży wybór kolorów. Na szczęście trafiłam na inny podkład i przygodę z revlonem mam już za sobą :)