Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

ulubiony

Kiedyś długo szukałam podkładu idealnego, aż w końcu wpadł mi w ręce revlon 110. Przy bladej karnacji naprawdę trudno o dobrze dobrany kolor podkładu, a ten jest wręcz idealny. Fajnie, że w końcu pojawiła się wersja z pompką, ale i tak trudno pod koniec użytkowania go wydostać i muszę go odkręcać by go wydobyć.
Podkład utrzymuję się długo na skórze i wygląda naturalnie - o ile nie nałożymy go zbyt dużo. Niby jego cena regularna to ponad 60zł, ale bardzo łatwo znaleźć na niego promocję.

Podkład Revlon ColorStay

Uzywam go od około 4 miesięcy, jak dla mnie rewelacja. Długo utrzymuje się na twarzy, nie robi efektu maski, idealnie wtapia się w skórę, na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Ideał

Dla mnie odcień 150 to ideał, podkład jest lekki i mocno kryjący idealny dla osób np. z przebarwieniami.
Podkład idealnie stapia się ze skórą, nie tworząc efektu maski wręcz wygląda bardzo naturalnie.

Na 2

Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, dobrze się nakłada, ma ładny kolor, konsystencja również nawet ok lecz po nałożeniu podkład zaczyna się utleniac i zmienia kolor.

hit!!

kilka lat temu kupiłam sobie podkład Revlona do cery tłustej i nie sprawdził się. strasznie zapychał. bardzo długo szukałam idealnego podkładu .. jakiś czas temu usłyszałam od znajomej że ten podkład jest teraz lepszy. ja już o kilka lat starsza, zmieniłam wiele nawyków dot. pielęgnacji twarzy, raz w miesiącu oczyszczanie u kosmetyczki, na jesień kuracja kwasami, pomyślałam co mi szkodzi spróbowac jeszcze raz. kupiłam chociaż byłam sceptycznie nastawiona... i .. okazał się strzałem w 10!! niespodziewałam się tak dobrego podkładu! nie mam się do czego przyczepić. ten podkład nie ma wad.. Kolr idealny, ślicznie wtapia się w skórę, matuje, wytrzymuje cały dzień bez porawek. Ideał!!!

Mój ulubiony

Podkład w kremowej konsystencji dobrze rozprowadza się na twarzy. Nie zapycha i tak bardzo nie obciąża skóry. Z moją problematyczną cerą poradził sobie znakomicie.

Jeden z lepszych

Lubię kosmetyki dedykowane do konkretnego rodzaju cery. Mam mieszaną z przewagą tłustej. Sporadycznie używam podkładów, bo raczej w porze chłodnej,bo latem w ogóle nie stosuję. Podkład jest lekki w fajnym opakowaniu z pompką. Dobrze się wchłania, równomiernie, nie powoduje efektu maski. Ładnie nawilża, długo się utrzymuje, generalnie nie ma się do czego przyczepić. Dobry produkt w dobrej cenie.

Nie do końca to, czego szukam

Nie jest to podkład, który trafi do moich ulubieńców. Na plus zasługuje jego kolor, krycie i niesamowita trwałość. Z tych właśnie względów zostanie w mojej kosmetyczce i pójdzie w ruch, kiedy będę potrzebowała czegoś na większe wyjścia. Jednak to, jak matowo i nienaturalnie prezentuje się na mojej cerze, sprawia, że na co dzień będzie pozostawał nietknięty w moim kuferku.

świetny

Długo szukałam podkładu, który poradzi sobie ze świeceniem twarzy. Mam cerę mieszaną i dwie godziny od nałożenia podkładu moja twarz świeciła się jak bombka choinkowa. Spróbowałam revlon i jestem zachwycona. Długo utrzymuje się na twarzy i przede wszystkim nie świece się. Nie muszę w ciągu dnia poprawiać makijażu i matowić. Dla mnie bomba

polecam

dobrze kryjący podkład, gama kolorystyczna super-każdy znajdzie cos dla siebie. Podkład nie oksyduje co jest super plusem a najwiekszym jego krycie. Dostępnośc tez na duży plus

polecam

Kiedyś go używałam, miałam w kolorze 180,ale z racji tego że od kilku lat się nie opalam to był dla mnie za ciemny i nie kupiłam go więcej. Teraz stwierdziłam,że dam mu kolejną szansę z nowym odcieniem 150 buff. Niestety z wersji dla suchej i normalnej cery nie pasowały mi kolory, więc zakupiłam wersję do tłustej.
Co najważniejsze-podkład trzyma się cały dzień, kryje świetnie-nawet blizny potrądzikowe znikają pod drugą warstwą(nawet pod pierwszą efekt jest zadowalający). Nie podkreśla suchych skórek,zmarszczek, zmniejsza widoczność porów,no cud,miód i orzeszki ;) Niesamowite jest to,że chyba jest to jedyny podkład,który próbowałam (a było ich wiele) to nie zmienia swojego koloru.
Mnie nie zapychał, nie wyskoczyły mi żadne niespodzianki pomimo jego ciężkiej formuły. Nie wygląda naturalnie, widać go na twarzy-w końcu jest to podkład kryjący,ale nie jest to taka maska super widoczna i źle wyglądająca.
Warto go kupić na promocjach, które są dosyć często. Moim zdaniem jest wart swojej ceny,bo robi robotę ;)

Mój Ulubiony

Polecam jak najbardziej ten podkład. Przerzuciłam się na niego po zmianie receptury Healthy Mixa. Mam cerę mieszaną, tłustą w strefie "T", suchą na policzkach i skłonną w tym miejscu di podrażnień.