Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Ujdzie, choć szału nie ma

Polecony dla mnie ze względu na jasny odcień, choć nadal jest on nieco za ciemny dla tak zwanego "trupa". Muszę wyrównywać kolor twarzy w stosunku do szyi i dekoltu przy pomocy białego pudru, choć i tak używanie tego podkładu jest czasem katorgą, ze względu na ciężar kosmetyku i łatwe ciastkowanie się go na twarzy.

Nie dla każdego

W moim przypadku się nie sprawdził.

Za ciężki.
Różnymi metodami nakładania (beauty blender, pędzle, palce) tworzył się efekt maski.
Posiada niewygodne opakowanie.

Dam plusa za szeroką gamę kolorystyczną (żółcie i róże) oraz trwałość.
Jest również wydajny.

Nie dla wrażliwej cery.

Pierwszy raz zakupiłam podkład trzy lata temu. Skusiło mnie przede wszystkim jego krycie, trwałość oraz matowe wykończenie.
Niestety, kilkakrotnie próbowałam do niego wracać i za każdym razem żałowałam przez jeden jedyny minus, który niestety dyskwalifikuje go na starcie - zapycha. Myślałam, że nowa wersja to zmieni, ale niestety poprawy brak.
Ubolewam, bo gdyby nie to, że tak strasznie zapycha, to prawdopodobnie byłby moim numerem jeden.

Szczawińska

Niby tak, niby nie

Niby ładnie kryje, niby idealny jeśli szykuje mi się wyjście gdzieś ze znajomymi na parę godzin, ale jak przychodzi do normalnego, codziennego użytkowania, to w połowie dnia wygląda już niezbyt korzystnie, niezależnie od tego jakiego pudru użyje. Więc jeśli szykuje mi się zabiegany dzień i nie chcę wyglądać jak herbatnik to zdecydowanie go unikam.

poł a pół

Stary był duzo lepszy, ale to jedyny podkład, ktory trzyma sie na mojej skórze przez kilka godzin,przy tym zakrywa przebarwienia, aleprzy okazji bardziej trzeba dbać o skorę bo ja np. dostaje wiecej wypryskow. Zauwazyłam tez ze kolor zmienia się po około 2 minutach, a takze po pudrze (uzywam stay matte 001 transparent) Mimo wszystko to jeden z lepszych podkładow jakie miałam i w koncu znalazłam swoj kolor.

Zawsze do niego wracam!

Jest to zdecydowanie najlepszy podkład jakiego do tej pory używałam. Nie jest idealny dlatego ciągle szukam i co jakiś czas sięgam po coś innego, nowego, jednak zawsze do niego wracam, bo lepszego do tej pory nie znalazłam. Mam cerę problematyczną, blizny potrądzikowe, przebarwienia, zaskórniki. Krycie ma w porządku, ładnie ujednolica moją cerę. Jeśli chodzi o odcień nie udało mi się znaleźć tego idealnego, jednak w zależności od pory roku korzystam z dwóch: 150 i 180, mieszam lub używam samodzielnie. Trwałość- mam cerę mieszaną, w miejscach w których cera szczególnie się przetłuszcza wymagane są poprawki. Jednak ja mam tendencję do dotykania twarzy co też pewnie ma wpływ na trwałość podkładu i konieczność poprawek. Na pewno warty spróbowania. Wiele koleżanek którym polecałam podkład, również jest z niego zadowolona i zużyła już kilka/kilkanaście opakowań.

Ulubieniec do cery trądzikowej

Wspaniale kryje, ale przy tym nie jest ciężki, można go upolować w naprawdę niskiej cenie. Na mojej skórze żaden podkład nie wyglądał lepiej. Jeżeli macie tłustą cerę, to za tą cenę żaden produkt nie da wam takiego mattu, krycia, a przy tym naturalnego wyglądu

Ulubieniec do cery trądzikowej

Podkłąd Revlon wart swojej ceny

Obecnie używam podkładu Revlon ColorStay nr 250. Uważam iż jest to produkt godny polecenia. Jest to podkład dobrze kryjący i korygujący niedoskonałości na twarzy. Dodatkowo skóra po jego nałożeniu nie świeci się i fajnie nawilża. Przede wszystkim nie daje on efektu maski

Dobry dla jasnej cery

Tego podkładu z przerwami używam od kilku lat, po każdej nieudanej próbie poszukiwania podkładu idealnego, zawsze wracam do niego. Największą zaletą podkładu jest szeroka gama kolorystyczna, nawet osoby o bardzo jasnej karnacji znajdą coś dla siebie. Podkład nie odznacza się od naturalnego koloru skóry, nie tworzy efektu maski. Ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, do tego zapewnia całkiem mocne krycie. Od kiedy na rynku są dostępne wersję z pompką, nie mogę narzekać na opakowanie. Jest dość wydajny, starcza na dwa - trzy miesiące codziennego używania. Cena też jest przystępna, można go bez problemu znaleźć za ok. 30zł. Minus za trwałość - na pewno nie są to 24h jak obiecuje producent, po połowie dnia nie wygląda już tak idealnie, jednak nie wchodzi w pory i nie odznacza się, po przypudrowaniu jest okej. Na pewno jest wart wypróbowania.

Nie lubię.

Nie rozumiem skąd miano kosmetyku wszech czasów... Nie wygląda zbyt dobrze na skórze. Są podkłady mocno kryjące i wyglądające zdecydowanie bardziej naturalnie w podobnej półce cenowej.
Krycie okej, można zbudować mocne.
Trwałość przeciętna. nie ściera się zbyt szybko, ale i tak wymaga poprawek w drugiej połowie dnia. Obietnicę 24 godzin trwałości można włożyć między bajki.
Najgorsze jest to, że wszystkie tonacje są chłodne, a co najwyżej neutralne. Najcieplejszy odcień okazał sie zbyt zimny dla mnie, przez co nie lubię go, ale wyrzucać też nie chcę... Za taką cenę już wolę go zmieszać z czymś bardziej żółtym.
Jestem na nie.

Tylko na wyjątkowe okazje

Idealny dla osób z cerą problematyczną. Trądzik, blizny czy przebarwienia, ten podkład poradzi sobie z nimi najlepiej. Uwielbiam ten podkład, ale używam go tylko na wyjątkowe okazje, gdzie potrzebuje 100 % trwałości przez wiele godzin.