Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Recenzje 2091

Przereklamowany...

Kiedyś myślałam, że jak mam problem ze skórą, to zamiast o nią dbać, mogę ją ukryć pod mocnym podkładem. Nie będę rozwodzić się nad tym, jaki był to błąd, ale z tej okazji w moje łapki wpadały fluidy tego typu.
Wertowałam Internet. Wszędzie pełno było zachwytów i sikania w majtki, że 'o matko! Revlon Colorstay jest taki ekstra i super kryje!'. Kupiłam.
Fakt jest taki, że tylko krycie i trwałość mogę zaliczyć do zalet. Poza tym, OKROPNIE wysusza, podkreśla suche skórki i zdażało się, że rolował się na twarzy. Jest strasznie ciężki, było go czuć na twarzy, a żeby się go pozbyć, używałam setek wacików (trochę wyolbrzymiam). Bez porównania z True Matchem od L'Oreala w starej formule. Powiedziałabym nawet, że jego marna podróbka.
Reasumując, nie polecam.

+ krycie
+trwałość
+kolory(!)

-strasznie ciężki
-zapycha
-wysusza skórę
-podkreśla suche skórki
-jest masa podkładów w podobnej gamoe kolorystycznej i cenie, które sprawdzają się lepiej

Dobry :)

Opakowanie z pompką bardzo ułatwia użytkowanie. Nie mam go zbyt długo ale już mogę powiedzieć, że krycie ma dobre. Nie jakieś niesamowite jak twierdzą youtuberki. Jest dobre. Dodatkowo jest bardzo trwały, nie ściera się, świecić zaczynam się dopiero po kilku godzinach (pudruję go delikatnie pudrem sypkim). Ale ja mam cerę suchą z przetłuszczającą się strefą T (ta wersja ma ładniejsze kolory i lepsze krycie) więc nie mogę powiedzieć jak sprawdziłby się przy tłustej. Jest trochę za ciężki do noszenia dzień w dzień, jednak cięższe podkłady w porze zimowej mi nie przeszkadzają. W lato już bym go nie użyła, stawiam wtedy na coś lżejszego. Mnie nie zapchał ale nie mam cery problematycznej ani trądzikowej. Osoby z cerą suchą powinny jednak bardziej zadbać o nawilżenie skóry, ponieważ podkład może ją troszeczkę przesuszać. Ogólnie polecam ale nie kupiłabym w standardowej cenie 60-70zł. Polecam szukać w internecie (ja dorwałam na allegro za 24zł z przesyłką). :) Mam kolor 150 Buff, wpada w żółć, nie w róż. Z kolorem trafiłam idealnie, a podkład dobrze kryje i jest trwały. Został więc moim ulubieńcem, na czas zimowy nie kupię innego :) Muszę jeszcze znaleźć swój ideał na lato.

Mój ci on!

Podkład ten było mi dość trudno zdobyć, teraz chyba jest z tym łatwiej, bo drugie opakowanie nabyłam już w Rossmannie. Jest cudowny, ma dość ciężką, ale za to nie wysuszającą formułę, nie zapycha, długo utrzymuje się na skórze (oczywiście utrwalony pudrem transparentnym), świetnie kryje i ma ładny odcień (u mnie aktualnie 180, ale kupiłam go na wiosnę i powoli go kończę, zimą kupię jaśniejszy). Łatwo rozprowadza się na skórze, zarówno palcami jak i gąbką, można nim budować krycie. Oksyduje niezauważalnie. Jak dotąd nie znalazłam tak dobrego podkładu dla mojej cery.

Polki - nietypowe kosmetyki

Dla mnie za ciężki.

Kupiłam go na promocji w super pharm, kupiłam go z polecenia youtuberek i wizażystek, może na wieczorne wyjście jest dobry,ale na codzien jest zdecydowanie za ciężki

Bardzo dobry podkład

Jestem bardzo wymagająca co do podkładu i muszę stwierdzić, że jest naprawdę dobry. Mam cerę mieszaną i bardzo błyszczącą. Wtapia się w nią idealnie. Może nie wytrzymuje 24 h ale jest bardzo trwały.

Jeden, jedyny, najlepszy!

Tego podkładu spróbowałam 3 lata temu i od tamtej pory będę mu wierna już na zawsze. Wypróbowałam wiele innych kosmetyków, ale żaden z nich nie dał takiego fajnego efektu na twarzy, co Revlon Colorstay.
Mam bardzo jasną karnację z żółtymi tonami, więc odcień 150 Buff sprawdza się u mnie idealnie. Nie mam dużych problemów z cerą, ale lubię gładkie, matowe wykończenie, które pozostawia ten produkt. Moje koleżanki mówią, że mam cerę jak porcelanowa laleczka, a to wszystko dzięki niemu :) Ładnie współgra z korektorem, nie waży się, nie roluje. Nałożony gąbeczką i przypudrowany trzyma się cały dzień, ewentualnie delikatnie przeciera się na brodzie i w okolicach nosa, ale po kilkunastu godzinach noszenia to normalne. Nigdy mnie nie zapchał.
Mój absolutny hit!

nie znalazłam lepszego

Podkład, który uwielbiam. Jest kryjący, a przy tym nie tworzy maski. Doskonale sprawdza się zarówno latem jak i zimą. Do tej pory nie znalazłam lepszego podkładu. Kolor 150 Buff jest idealny zimą, latem mieszam 150 z kolorem 180 i powstaje idealny kolor na lekko opalonej skórze. Podkład z pewnością pozostanie ze mną na długo :)

Zapychacz

Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami postanowiłam go wypróbować. Być może mogłam się tego spodziewać czytając jego skład, w każdym razie i ja i moja cera się zawiodłyśmy. Posiadam odcień 150 i dziwo nawet jak moją jasną cerę jest trupioblady. Owszem, kryje bardzo, ale jest przy tym bardzo ciężki i czuć go na twarzy. Nie mówiąc o masce, którą tworzy. Nie jest to efekt, na którym mi zależy i jeśli ktoś liczy, że może wyglądać z Revlonem na twarzy naturalnie, to się myli. Skład jest tragiczny i wcale się nie zdziwiłam, że niemiłosiernie mnie zapchał, a do tego spowodował podskórne gule, z którymi długo się zmagałam. Plus za filtr i trwałość. Utrzymuje się cały dzień bez najmniejszego problemu, dlatego jest dobry na wyjścia. Na pewno nie jest to podkład na co dzień. Do dziewczyn z trądzikiem, które chcą za wszelką cenę przykryć wszelkie okropieństwa na swojej twarzy za pomocą tego podkładu - nie róbcie tego swojej cerze.

Sztossssik!

Produkt kupiłam w ciemno, odcień także wybrałam na chybił trafił. Kupowałam go przez Internet.
Już od samego początku pokochałam go!
Najbardziej podoba mi się jego trwałość a także łatwość aplikacji. Jednak zawodzi mnie czasami. Nie zbyt ładnie odróżnia się i robi takie plamy niedaleko szyi, na samych krańcach twarzy. :(
Cena jest też przyzwoita ! a Buteleczka jest bardzo wydajna !

Dobrze kryje

Mam skórę trądzikową, a to jedyny podkład jaki do tej pory miałam (wersja z pompką), który zakrywał tak dobrze moje niedoskonałości. Kolor się na twarzy nie zmieniał. Bardzo wydajny, stosowałam go prawie codziennie, jedna pompeczka starczyła na pokrycie całej twarzy i dekoltu. Nakładając go na twarz trzeba chwilkę poczekać, aż się wchłoni, zastygnie. Utrzymuje się cały dzień, nie mam się do czego przyczepić. Dla mnie nie był ciężki, nie świeciłam się, nie wysuszył mnie itp. Jedynym minusem jest cena, ale ja kupiłam w internecie za połowę. :)

Mój Go To!

Jeśli potrzebuje dobrego krycia, które utrzyma się przez cały dzień pracy, to zawsze sięgam po ten produkt! W ciągu dni potrzebuje max dwóch poprawek z racji mojej tłustej strefy T. Idealnie podtrzymuje bronzer i rozświetlacz.

Różnie z nim bywa...

Z nowa wersja mam dziwne historie, raz trzyma się cudownie a raz tragicznie. Wersja bez pompki miała większa trwałość i krycie. Wersja z pompka nie trzyma mi całej imprezy, szybko się świece.. Żałuje, ze poprzednia wersje wycofali... Raz się lubimy a raz nie.