Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Cena już od 23,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Recenzje 1905

Super!

Bardzo fajny podkład za tą cenę

Plusy:
+krycie
+brak efektu maski
+wydajny
+wersja z pompką

Minusy:
-trwałość ... może tylko u mnie ale nie daje rady na dłuższe wyjścia typu wesele, impreza... Jednak można troszkę przedłużyć jego żywot

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541826].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy!

+Krycie- nie przykryje dużych nie doskonałości, ale jest bardzo dobre.

+Trwałość- żaden podkład nie trzyma się u mnie dłużej niż 6-8 godzin ten przetrwa spokojnie 12 godzin nawet latem.

+Kolor -150 buff idealny

+wydajność - przy codziennym stosowaniu ok 3-4 miesiące

+cena- na allegro 24zł to bardzo mało jak za tak rewelacyjny podkład

- brak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541671].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład wymagający

Podkład bywa kapryśny. Jeśli cera posiada suche skórki potrafi je podkreślać, bywa że się ciastkuje, najjaśniejsze odcienie wpadają w różowe tony, ale na większe wyjścia, gdy cera jest odpowiednio nawilżona i wygladzona jest mega trwały dobrze kryje i trzyma się nawet w upały. Nie polecam na co dzien jest za ciężki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541171].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż dla zielonych oczu - krok po kroku

Świetnie kryje i matuje, niestety paskudnie zapycha.

Podkład jest naprawdę idealnym kryciem, ale tylko na specjalne okazje. Ja niestety posiadam cerę trądzikową, do niedawna na mojej skórze gościły okropne krosty i podskórne gule. Jedynym podkładem, który był w stanie to zakryć był Revlon ColorStay. Niestety bardzo mnie zapchał i stan mojej skóry z dnia na dzień okropnie się pogorszył. W dodatku bardzo ciężko się go zmywa. Pięknie wygląda i długo się utrzymuje na skórze twarzy, jednak na dłuższą metę nie polecam go stosować. Uważam, że jest trochę za drogi. Ja kupiłam go za ok. 70 zł. Wydajność produktu wynagradza cenę. Waham się między oceną 3/4. Myślę jednak, że za te piękne krycie i mat wystawię mu tą 4.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541131].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z ulubionych :)

+ dobre krycie
+ wydajny
+ cena w drogeriach internetowych lub w drogerii Jawa (ok. 30 zł)
+ dostępność
+ nie wysusza
+ jakość adekwatna do ceny

- po około 8 h lekko się waży
- radzę uważać osobom z cerą problematyczną

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540971].usefull || 0 }}% pomocna.

5/5

Mój numer 1; świetnie kryje, a mam co kryć :). Bardzo trwały, nie wysusza, przyjemnie się rozprowadza. Świetny stosunek jakości do ceny przy zakupie w drogeriach internetowych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540941].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

+Produkt dobrze kryje niedoskonałości .
+Skóra przez pewien czas ładnie wygląda.
+Póki co jest moim numerem 1 ,ale wciąż poszukuję tego jedynego ;)

-Dość ciężko się nakłada.
-Po ok 6 h "waży się" i ściera .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540501].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Kolor, który posiadam, to 150 buff. Ma żółtawy odcień. W ciągu dnia ściągam sebum w strefie T 2-3 razy, reszta twarzy w porządku. Polecam dobrać kolor w stacjonarnie, a zakupić przez internet. Przy testowaniu koloru naprawdę warto wyjść na światło dzienne z lusterkiem i/lub koleżanką. Plus za pompkę (wreszcie).
Plusy:
+krycie
+trwałość
+cena w drogeriach internetowych
+dostępność
Minusy:
-łatwo sobie zrobić plamę bez umiejętnego nałożenia
-ciemnieje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540476].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

Jeden z lepszych podkładów jakie używałam. Mam cerę problematyczną i tłustą, także znaleźć odpowiedni podkład to prawie cud. Z Meybelinowym Stay Mattem tworzą u mnie genialny duet, który sprawia, że nawet po kilkunastu godzinach pracy nie święcę jak choinka.

+przyjemna, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
+nie zapycha
+nie wysusza
+nie uwidacznia suchych skórek
+trwały

-jedynym minusem w moim odczuciu jest słabe krycie, acz nie mam aż tyle do ukrycia.

Do zestawu używam jeszcze korektora z Revlona i efekt jest zadowalający :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540471].usefull || 0 }}% pomocna.

podkład świetnie kryjący

Kupiłam podkład za namową koleżanki. Mam na twarzy mnóstwo wyprysków, jestem w trakcie leczenia dermatologicznego. Początkowo nakładałam go "dzień w dzień", teraz używam go tylko na "specjalne" okazje, gdyż jest dosyć ciężki i zapycha. Jednak nic nie zapewnia tak wspaniałego krycia jak Revlon. Latem i jesienią, kiedy cera jest nieco opalona używam odcienia 220 sprawdza się idealnie, natomiast zimą i wiosną 180.
+ładnie matuje
+długo się utrzymuje
+wygodne opakowanie z pompką

-zapycha

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540226].usefull || 0 }}% pomocna.