Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Cena już od 23,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Fajny, ale nie samodzielnie

To dobry podkład, ale nie nałożyłabym go samego, bez dodania żadnego innego podkładu, bo sam z siebie wygląda na mojej skórze zbyt ciężko i ciastkowato (choć ja ogólnie jestem przeczulona na tym punkcie i moja skóra sama z siebie ma "wyrazistą" fakturę), poza tym kolor, choć jest prawie idealnie jasny (trochę ciemnieje), jest zbyt neutralny dla mnie, a ja potrzebuję czegoś zdecydowanie żółtego. Jest też wysuszający, ale za to trwały (jest spoko do makijażu teatralnego, bo wytrzymuje pot i intensywną mimikę). Jak na swoją cenę (25-30 zł w drogeriach internetowych, cena stacjonarna to jakaś masakra) to super produkt i o ile nie znajdę czegoś lepszego w podobnej cenie, zapewne kupię go jeszcze raz :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1457792].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiodłam się

Moim ulubieńcem kiedyś był ten podkład, ale do czasu zmiany formuły. Obecna jest nieporównywalnie gorsza od poprzedniej. Stara formuła była dla mnie tak dobra, że nie miałam ochoty szukać lepszego podkładu. Oczekiwałam od podkładu- wydajności, trwałości, matowienia, ładnego wyrównanego kolorytu na buzi i konsystencji, która nadawała się do codziennego makijażu, a także przy 2 warstwach na szczególne okazje.

Nowa formuła ma to do siebie (czego bardzo nie lubię), że po 3 godzinach zaczynam się strasznie świecić, (czoło, policzki pod oczami i nos) w starej dopiero po ok. 6 godzinach lekko ukazywał się błysk, który był całkiem ok. Trwałość- nowa- 6-8 (plamy w podkładzie), 8-10 godzin w starej (buzia nadal wygląda ładnie, gdzieniegdzie podkład się ściera), Wydajność i krycie- obecnie 1 pompka jest mi zawsze potrzebna, a w starej formuła była bez zarzutu- pół pompki do 1 starczało mi na pokrycie całej buzi. Czyli przy obecnej formule muszę zużywać więcej produktu, a przy tym też traci wydajność.

Bardzo żałuję, że obecna formuła tak bardzo zmieniła się na gorsze. Jestem zawiedziona. Raczej dokończę opakowanie które mam i nie powrócę do tego podkładu. Dodam tylko, że moja opina jest na podstawie porównania formuły starej i nowej. Jeżeli chodzi o porównanie do innych to podkład spisuje się przeciętnie- ani nie gorszy, ani nie lepszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1457627].usefull || 0 }}% pomocna.

W końcu idealny :)

Jestem bladzioszkiem i do tej pory podkłady drogeryjne były dla mnie mocno za ciemne. Kolor 150 buff jest dla mnie idealny za co go pokochałam :) Jest idealny na wiosnę, jesień i zimę. W lecie jest ciut za ciężki, ale nie znalazłam nic lżejszego w tym odcieniu więc albo maluję się nim albo w ogóle.
+Dobrze kryje
+Nie zmienia koloru
+Zapach
+Pompka
+Cera się nie świeci
+Nie zapycha
+Bardzo jasne odcienie a kolor 150 buff nie jest ani za żółty ani za różowy

+/- cena stacjonarnie to kosmos jakiś - trzeba zamawiać online wtedy jest o połowę tańszy

- podkład zostaje na ściankach opakowania co utrudnia widoczność kiedy się skończy (ale w niektórych miejscach jest to widoczne więc hmm sama nie wiem...)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1457282].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak malować rzęsy

Średniak

Oceniam odcień 110 ivory

O podkładzie słyszałam tak naprawdę już od dawna, jednak jakoś nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się go kupić, ale skończyła mi się tubka Dermablendu i musiałam kupić podkład, który zakryje moje zmiany trądzikowe i nie będzie tworzył efektu maski na mojej jasnej skórze.
Opinie o podkładzie były mieszane, ale zdecydowałam się go kupić, bo jakiś podkład mieć musiałam, zatem nie nastawiałam się na podkład idealny.
Odcień 110 ivory jest rzeczywiście jasny i idealnie stapia się z moim odcieniem skóry. Krycie jest dosyć słabe, choć można je budować, ale po nałożeniu trzech warstw widać niestety nadmiar kosmetyku.
Dla lepszego krycia podkład mieszam pół na pół z Catrice hd liquid, utrwalam pudrem Stay Matte i całość trzyma się całkiem dobrze.
Podkładu używam od ponad dwóch tygodniu i nie zaobserwowałam zapychania.
Jeśli znajdę podkład o tak jasnym odcieniu z mocnym kryciem, to z pewnością nie wrócę już do Colorstaya.

Plusy:
-odcień 110 jest naprawdę jasny i idealny dla mojej skóry
-całkiem dobra trwałość
-opakowanie z pompką

Minusy:
-słabe krycie
-jeśli krycie będziemy budować, to stworzymy na skórze efekt maski

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1456447].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne krycie

Kupiłam na obniżce 49% w Rossmannie z polecenia wielu blogerek i ... nie zawiodłam sie:) mimo, że uzywam go jakies 3-4 miesiace (nie codziennie) to muszę przyznac, ze zuzycie nie jest zbyt wielkie. Nie zapycha porów, nie podkreśla ich, dobrze kryje niedoskonałości i mamy całkiem spory wybór kolorow. Z pewnością to będzie przyjaźń na dłużej. Dla mnie 5 :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453437].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój najlepszy

Używam dzień w dzień od ok. 6 lat :) zimy, upały, ten podkład zawsze mam na twarzy. Tak, jest ciężki, kryjący, ale jest też genialny. Krycie fantastyczne, trwałość, rewelacyjna, nawet nieźle matowi moją skórę. Mnie nie zapycha, nie szkodzi mi w żaden widoczny sposób, skórę zawsze miałam problemową i mam do tej pory, a ten podkład sobie świetnie radzi z jej upiększeniem. Fajnie się rozsmarowuje (robię to pędzlem), nie wysusza. Oczywiście każda cera jest inna i trzeba przetestować na sobie, ja nie żałuję i będę go kupować dopóki będzie dostępny na rynku, nie zamienię go na żaden inny. Dodatkowo wprowadzenie wersji z pompką bardzo ułatwiło jego aplikację. Jest mega wydajny, wystarczy niewielka ilość by już widzieć efekt, krycie oczywiście można budować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453397].usefull || 0 }}% pomocna.

MÓJ ULUBIONY

Mimo, że zdaje sobie sprawę, że produkt ten jest zbyt ciężki do codziennego stosowania, robię to namiętnie. Każdego dnia, czy to na uczelnię, czy na dyskotekę, czy na randkę - ten podkład zawsze jest ze mną (a raczej na mojej twarzy)

Plusy:
+ krycie, które jest znakomite (z tego właśnie słynie ten podkład)
+ szklane, minimalistyczne i eleganckie opakowanie
+ gama kolorów (ciepłe tony)
+ trwałość (utrzymuje się nawet cały dzień)
- cena w sklepach internetowych to niecałe 30 zł, na promocjach nawet 24.

Minusy:
- szybko zastyga więc trzeba równie szybko nim pracować
- opakowanie bez pompki, przez co zawsze wylewamy zbyt dużą ilość produktu (chociaż wiem, że już wprowadzili te podkłady z pompką)
- cena w Rossmannie to 70 zł
- produkt mały wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448651].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto spróbować

Podkład posiadam w odcieniu 150Buff do cery tłustej i mieszanej (chyba najbardziej chodliwy ? :) ). No cóż według mnie nie jest to podkład na co dzień ( wiem, że na co dzień niektóre z nas go stosują. Kwestia upodobań i oczekiwań), a na dni kiedy wiemy, że musimy wyglądać nieskazitelnie i nie będziemy miały czasu na poprawki. Nałożony zbyt grubo sprawia, że skóra wygląda na zmęczoną i bardzo "ciężką". Jest to najbardziej kryjący i ciężki podkład jaki miałam. Jak już zastygnie nie ma zmiłuj nic nie poprawisz, a dokładając koleją warstwę będzie wyglądał ciężko. Ja nauczyłam się, że trzeba go nakładać partiami i od razu go rozprowadzić. Więc polecam, ale nie na co dzień !! :)
Minus za opakowanie ( mam to bez pompki)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448451].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie najlepszy:)

Tego podkładu używam już kilka lat, także mogę się wypowiedzieć z pukntu widzenia osoby 'doświadczonej'.

Używam koloru 150 Buff, cena sucha. Podkład bez problemu trzyma się cały dzień na skórze, bez poprawek. Nigdy nie aplikowałam bardzo dużo fluidu na skórę. Rewelacyjnie kryje ( mam mało widoczne piegi, które podkład super zakrywa.

Próbowałam wielu podkładów, ale chyba Revlon zostanie ze mną do końca:))

Nakładam go gąbeczką. Super wtapia się w skórę, ma mnóśtwo kolorów,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448246].usefull || 0 }}% pomocna.

REVLON Combination/oily 110 IVORY

Kupiłam już niezliczoną ilość podkładów, różne marki, przeróżne ceny. Jestem osobą o bardzo jasnej cerze, szukałam idealnego odcienia. Znalazłam ! 110 IVORY. Dla mnie podkład jest super. Jak narazie mój numer 1. Nakładam go pędzlem.
Super krycie.
Cena w internecie ok 24-28 zł, jak dla mnie bardzo dobra cena
Teraz dostępne opakowanie z pompką
Opakowanie solidne, upadło kilka razy i nic. Twarde szkło :)
Dobrze łączy się z moim pudrem z ecocery, brazerem z kobo itd
Nie ściera się, nie tworzy tzw. "smug".
U mnie utrzymuje sie baaaaardzo długo

Użyłam już wiele opakowań koloru 110 i jestem na TAK :) Skradł moje serce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447631].usefull || 0 }}% pomocna.