Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Konkretny produkt

Produkt dobrze się rozprowadza i wtapia w cerę. Daje efekt świeżości jednoczenie nie będąc zbyt tłustym. Ma ładną paletę kolorów (odcieni pośrednich zmieszanych ze sobą). Nadaje się do skóry wrażliwej. Idealny na co dzień. Kończę drugie opakowanie i raczej do niego wrócę.

Konkretny produkt

Używa produktu od: próbka

Katastrofa

Nie rozumiem tego hajpu na ten produkt. Kupiłam sugerując się opiniami w internecie. Wybrałam najjaśniejszy, bo mam dość jasną karnację. Chciałam nim przykryć przede wszystkim nos z rozszerzonymi porami i naczynkami. Efekt to istna katastrofa. Jest ciężki, rozprowadza się równie łatwo jak budyń, ciężko uzyskać równe krycie i zostawia okropne smugi. Już na początku podkład jest trochę za ciemny, ale na lato odcień akurat. Gorzej, że po 3-4 godzinach żółknie obrzydliwie i wyglądałam z tym kolorem jak po nieudanej wizycie w solarium. A raczej wyglądałabym, bo już po 2 godzinach w bardzo oczywisty sposób da się zauważyć, że to nie moja skóra, tylko jakiś kiepski podkład, bo robi się ciastko, wszystko spływa i wygląda jak koszmarek. Po wszystkim oczywiście moja skóra płacze zapchana jak tramwaj w godzinach szczytu. Nie warto na ten podkład nawet patrzeć.

Świąteczny makijaż

Nieustannie w kosmetyczce

Podklad jest ze mną od roku i uwielbiam go, nie podkreśla skórek, pięknie kryje i ma idealny dla mnie kolor. Jestem strasznym różowym bladziochem a 110 jest idealny, mam wersję do cery tłustej i mieszanej i jestem z niego mega zadowolona.

Ładnie kryje, dobrze się trzyma, ale...

...potwornie zapycha pory. Stosowalam go 2 lata nieświadoma, ze to.glowny winowajca moich problemów z cerą. Nie mówię nie, ale tylko na.wielkie wyjścia.

Super!

Jak dla mnie Color Stay to podkład dobrej jakości.Używałam odcień 110 Ivory i jak dla mnie sprawdził się bardzo dobrze.Podoba mi jego konsystencja.Dobrze nakłada się na skórę.Jeśli chodzi o trwałość to również nie mam zastrzeżeń.Do wieczora skóra wygląda ok.Jak za taką cenę otrzymujemy produkt dobrej jakości.

Prawie idealny

Całkiem fajny podkład, kryje dość dobrze, uzywam go "od święta", do bardziej wyrazistego i trwalego makijazu. Jednak nie polecam nakladac go zbyt wiele by uniknac efektu maski. Wole wersje aplikacji z pompką.

zdecydowane NIE

Podkład zachwalany przez wiele kobiet, dla mnie totalne dno.
Kupiłam go w zeszłym roku, na wiosnę. Miałam delikatne problemy ze skórą, więc pomyślałam, że to strzał w dziesiątkę, bo znany był z doskonałego krycia...
No i po kilku dniach zauważyłam znaczne pogorszenie stanu skóry, Mnóstwo krostek, czerwonych plamek. Zapchał mnie niemiłosiernie. Zrobiłam drugie podejście po pewnym czasie, ale niestety z tym samym skutkiem...

Fajny podkład

Posiadam podkład w kolorze 180 Sand beige. Ma ładny beżowy odcień. Jak dla mnie mógłby być bardziej żółty.

Gęsta , kremowa konsystencja. Ładnie się rozprowadza pędzlem i gąbeczką. Palcami trzeba się więcej napracować by nie zostawić odcisków na skórze. Ma porządne średnie krycie, idealne na co dzień dla cer z niedoskonałościami. Nie ciemnieje i nie nabiera z czasem pomarańczowych tonów.

W ciągu dnia nosi się dobrze i komfortowo. Trzyma mat, na kilka godzin, ale nie wygląda przy tym sucho. Nie ściąga buzi, nie podrażnia. Nie zauważyłam by miał skłonności do zapychania.

Klasyk :-)

Zalety :
* krycie
* trwałość
* wydajność
* gama kolorystyczna
* konsystencja
* cena (w drogeriach internetowych)
* ładny zapach
* matowe wykończenie

Wady :
* lekko wysusza skórę

Kiedyś ideał, dziś hmmm....

Kiedyś uważałam ten podkład za idealny, dziś niestety uważam że się popsuł możliwe też że zmieniła się moja cera i po prostu Revlon nie chce z nią współpracować:P

Superrrr

Serdecznie polecam; dobra jakość, niska cena i świetnie się sprawdza przy cerze z problemami , bardzo lekki i ładnie maskuje niedoskonałości cery. Polecam wszystkim znajomym i nieznajomym dziewczyną które szukają dobrych produktów w niskiej cenie :-)