Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Średniak

Robiłam już dwa podejścia do tego podkładu ale trzeciego już nie będzie.Chciałam dać mu szansę bo pierwszy raz stosowałam go w lato i wydawał mi się być za ciężki oraz że zapycha pory.Winiłam za to upały ale teraz przy drugim podejściu jest to samo.Nie wygląda dość dobrze na twarzy,Widać suche skórki i gromadzi się w zmarszczkach.Niby dobrze matuje i dość długo trzyma się na twarzy ale powstaje efekt maski.Pomimo dużej gamy odcieni nie dobraliśmy się.

spoko

lubię, go bo ładnie wygląda na skórze, nie ma efektu maski, nie jest też jakąś super kryjącą szpachelką. Nakładam go wilgotną gąbką i wtedy wygląda bardzo lekko, nałożony pędzlem tworzy maskę.

Mój jedyny podkład!

Próbowałam wielu podkładków, ale jedynie ten sprostał moim oczekiwaniom. Kiedyś znajdował się on w szklanej buteleczce bez pompki, ale producenci słuchają jednak klientek, ponieważ były to jednak minusy tego podkładu. Nie nadawał się na podróż ze względu na to, że mógł się jednak potłuc. Teraz znajduję się on w plastikowej buteleczce z pompką! <3 Podkład bardzo ładnie kryję, nie trzeba go nawet nakładać gąbeczką, świetnie rozprowadza się również palcami. Na chwilę obecną można go nawet spotkać za 20 zł w drogeriach czy outletach przy promocjach. Osoby z jasną karnacją będą bardzo zadowolone, ponieważ odcień najjaśniejszy odcień jest idealny.

Kiedyś był ideałem

Ten podklad był kiedyś dla mnie niezastąpiony. Używałam go dobre kilka lat temu w liceum. To był pierwszy podklad w mojej kolekcji, ktory przekraczał w drogerii cenę 30 zł. Wtedy uważałam to za ideał. Miał przyzwoite krycie, trochę ciemnial i nie zapychal. Trwałość byla średnia. Wygladal troche sucho na twarzy. Na pewno lepiej kupować go w Internecie za cenę ok 35 zł niż w drogerii za 64zł, bo niestety aż tylu wart nie jest. W tej cenie mozna kupić coś lepszego. Wraz z moja rozwijająca się świadomością w kwestii makijażu muszę.stwierdzic że raczej bym do niego nie wróciła, bo jest wiele lepszych a czasem i tańszych.

Super

To pierwszy podkład, który dobrze współpracuje z moją skórą. Kolor idealnie dopasowuje się do tonu skóry. Jednak trzeba pamiętać o dobrym przygotowaniu cery przed aplikacją. W innym wypadku podkreśla każde suche skórki. Przy większych ilościach tworzy efekt maski. Jest to podkład ciężki i nadaje się na większe wyjścia kiedy oczekujemy trwałego makijażu i matowego efektu na dłuższy czas.

Świetny!

Już od dawna czaiłam się do kupna tego podkładu, mam cerę tłustą więc niewiele podkładów zdaje ten egzamin lecz ze względu na mój ograniczony budżet musiałam odpuścić, gdyż cena w drogeriach stacjonarnych mnie powalała.
Trafiłam wreszcie na promocję w internetowej drogerii i bam! Zakochałam się w nim :) Nie zapycha, kolor jest świetny taki naturalny, nie robi "maski", nie ciemnieje, uwielbiam go.

Podkład jest idealny dla cery mieszanej/tłustej jak mojej. Pierwsza aplikacja była okropna, myślałam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto ze względu na nietrwałość i suche skórki. Okazało się, że wystarczyło dobrze przygotować skórę (peeling i maseczka) i od tej pory jest super.
Dorwałam go w astorze za 29.99 zł i nie żałuję, jest wydajny, ma super konsystencję i kolory. Jak dla mnie trzeba dodatkowo go przypudrować bo może schodzić w strefie T.

Love/hate relationship

Mam problem z tym podkładem, bo to jeden z najlepszych jakie używałam, ale strasznie źle działa na moją skórę. Podkład dostępny jest w ogromnej gamie kolorystycznej najjaśniejszy to mój kolor, który idealnie i jak nic innego nie pasuje do mojej karnacji, więc zawsze używam go do porównywania. Konsystencja jest dość gęsta, a podkład wylewa się ze słoiczka, który niestety nie ma pompki. Podkład ma średnie krycie, które bez problemu można zbudować do pełnego. Uwaga, bo przy nadmiarze produktu może wydawać się ciężki i stworzyć maskę. Dobrze się rozprowadza i blenduje, nie zostawia śladów ani nie ciemnieje. Jest bardzo trwały, utrzymuje się praktycznie cały dzień nie wchodząc w załamania. Podkład ma wykończenie matowo-dewy. Nie zasycha na twarzy tworząc tępy mat, więc raczej polecam przypudrować dla zabezpieczenia. Cena jest wysoka, ale na allegro mozna znalezc za 25zł, albo za 30 na promocjach w drogieriach. Mój problem jest taki, że ten podkład zrobił z mojej twarzy krajobraz po walkach w wietnamie. Zaskórniki, pryszcze, gólki pod skórą, kaszka na twarzy. Naprawdę tragedia, nie wiem czy po czymkolwiek tak mnie mocno wywalało. Dlatego niestety dyskwalifikuje to ten podkład w mojej ocenie. A szkoda, bo to jeden z przyjemniejszych i tańszych jakie używałam.

Do tej pory nie znalazlam lepszego

Pierwszy raz kupiłam ten podkład kilka lat temu ze względu na kolor. Był wtedy jednym z nielicznych podkładów który nie był za ciemny i który można było dostać w drogerii. Jednak cena w drogeriach stacjonarnych jest dosyć wysoka, dużo bardziej opłaca się kupować ten podkład w drogeriach internetowych.
Używam koloru 150, który jest dosyć jasny i neutralny odcień z delikatnymi żółtymi tonami. Kolor minimalnie oksyduje ale na pewno nie uzyskamy pomarańczowej maski na twarzy.
Kiedyś nakładałam go palcami ale jakiś czas temu przerzuciłam się na gąbeczkę. Dzięki temu uzyskałam lepsze krycie i podkład łatwiej się rozprowadza.
Podkład ma bardzo dobre krycie, zakrywa większość przebarwień po trądziku na mojej cerze. Nie wchodzi w pory a przypudrowany ładnie matuje na wiele godzin. Zazwyczaj ściera się trochę na nosie i czasem na brodzie. Jak na tak mocno kryjący podkład wygląda dosyć naturalnie.
Nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób pogorszył stan mojej cery mimo że potrafię używać go codziennie przez kilka tygodni, nie wysusza ani nie zapycha. Raczej nie nadaje się do cery suchej bo potrafi podkreślić suche skórki. Zużyłam już kilka opakowań tego podkładu i mimo że będę testować inne to do tego na pewno jeszcze wrócę.
Duży plus za opakowanie, które się zmieniło na takie z pompką.

Dobry, ale ciężki

Przez kilka lat używałam podkładu Revlon Colorstay - kolory 150 Buff (dla bardzo jasnej karnacji) oraz 180 Sand Beige (dla jasnej karnacji). Kolory raczej nie wpadają w żółcie. Jest to z pewnością podkład długotrwały o dosyć mocnym kryciu, nadający matowe wykończenie. Niestety, czuć go na skórze, jest ciężki, trochę się ściera oraz uwydatnia suche skórki. Mam wrażanie, że po pewnym czasie wysusza skórę.

Bardzo dobry podkład

Produkt ten zakupiłam zachęcona dobrymi recenzjami. Miałam troszkę obaw ponieważ słyszałam również kilka złych opinii dotyczących zapychania porów. Osobiście uważam go za bardzo dobry wybór i z chęcią do niego wrócę. Podkład aplikuje się w bardzo prosty i przyjemy sposób, jednak trzeba uważać z ilością, by nie zafundować sobie efektu maski :-). Przykrywa większość zmian na mojej buzi. Pomimo matujących właściwości nie przesusza skóry i nie utlenia się za bardzo.

Love-hate relationship

Obecnie używam drugiego opakowania tego podkładu, pierwsze dostałam od koleżanki jakieś 10 lat temu i nawet nie pamiętam co wtedy sądziłam o nim. Teraz postanowiłam kupić sobie nowszą wersję z pompką. Używa, go, używam i nie mogę zużyć, ponieważ czasami wygląda świetnie na twarzy a czasami to jest jakaś masakra.
Na pierwszy rzut oka wysuwa się mocne szklane opakowanie, które przeżyje niejeden upadek na podłogę(niechcący przetestowałam). Szkło jest grube przez co ciężkie. Pompka działa bez zarzutu, nie zacina się można stopniować ilość wyciskanego podkładu poprzez słabsze lub mocniejsze naciśnięcie. Pompka oczywiście troszkę zbyt krótka i przy końcu podkładu muszę się wspomagać cienkim pędzelkiem, aby wydobyć resztę produktu.
Gama kolorystyczna jest bardzo fajna- większość kobiet znajdzie dla siebie odcień. Ja właśnie w nim znalazłam swój ideał-150 Buff. Zazwyczaj ciężko mi dobrać neutralny, jasny odcień a Revlon to mój strzał w 10.
Jest w miarę gęsty i dobrze napigmentowany, więc krycie jest przyzwoite- średnie w stronę mocnego, zależy co kto lubi. Jest wydajny, już 2 pompki wystarczą na pokrycie całej twarzy.
Na mojej skórze nie warzy się.
Byłby to idealny podkład dla mnie, gdyby się tak szybko nie ścierał. Najczęściej zaczyna się od brody. Cała twarz wygląda super, a na brodzi znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Stosowałam różne kremy i różne bazy pod niego, a i tak ciągle znika. I nie rozumiem tego, ponieważ ładnie wtapia się w skórę całej twarzy i dobrze trzyma ,a tutaj taki zonk.
Dobrze trzyma mat, puder ładnie się do niego przykleja.
U mnie najlepiej wygląda nałożony gąbeczką.
Nie zapycha mnie, ale nie używam go codziennie, ponieważ może być za ciężki, a już zwłaszcza latem.
Na pewno nie wytrzyma 24 godzin jak obiecuje producent, raczej coś koło 12. Na mojej twarzy lepiej trzyma się podkład z Catrice.
Dobrze przypudrowany nie podkreśla zmarszczek.
Nie oksyduje, co jest ogromnym plusem przy jasnych podkładach.
Minusem może być regularna cena, lecz można go upolować za 25 zł w drogeriach internetowych.