Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Cena już od 23,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 31

Wibitnie przereklamowany

Produkt już kultowy, ciągnie się za nim łatka genialnego, mocno kryjącego i trwałego podkładu, którego próbowali już chyba wszyscy. Postanowiłam spróbować i ja.

PLUSY:
+ bardzo bogata gama kolorystyczna. Kupiłam odcień najjaśniejszy (high five, całoroczne bladziochy!) i byłam w szoku, że nawet na mnie jest lekko zbyt jasny.
+ dość dobrze się rozprowadza
+ bardzo dobre krycie, ale... (ciąg dalszy w minusach)

Czyżby to tylko tyle plusów....?!

MINUSY:
- (ciąg dalszy plusa)... jak to często bywa w przypadku podkładów o mocnym kryciu, jego formuła jest baaardzo ciężka, przez co efekt na skórze jest matowy, pudrowy i tapeciarski, bez względu na nałożoną ilość.
- przez punkt wyżej, bardzo czuć go na skórze, daje wrażenie ściągnięcia i ciężkości
- ALKOHOL - śmierdzi nim na kilometr... W ogóle nie rozumiem jego funkcji w podkładach.
- jest to jedyny podkład, który zwarzył mi się w strefie T, głównie na nosie i brodzie. I nie, to nie był jego jednorazowy wybryk, zmieniałam kremy i pudry i efekt za każdym razem był identyczny.
- jest bardzo płynny, ale jednocześnie ciężki
- jak już wszystkim wiadomo - tragiczne opakowanie, szklana butelka bez pompki. Nie zliczę, ile razy wylałam go za dużo...
- zbyt wysoka cena jak na to, co robi ten podkład. Kupiłam go taniej on-line, więc aż tak mnie nie zabolała na szczęście.
- przesusza skórę, szczególnie tę już lekko suchą, np. na policzkach i czole w moim przypadku
- miałam wrażenie, że zapycha, powstawały mi po nim małe podskórne grudki

Dawałam mu tyle szans, że zużyłam pół opakowania, bo aż nie mogłam uwierzyć, że to jest ten sam podkład, o którym czyta i słyszy się same pochlebne opinie. Nie wyobrażam sobie stosować go w ogóle, a co dopiero na ważniejsze okazje, kiedy trzeba wyglądać nieskazitelnie. Nie mam dla niego absolutnie żadnego zastosowania, w strefie T się warzy, a policzki przesusza.

Polecam go osobom nie dbającym o skórę i lubiącym tapetę na twarzy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258458].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Gdyby nie zapychal

Bo taka prawda, podklad mnie zapchal. A bylo tak pieknie. Szukalam bowiem dobrego kryjacego podkladu na sezon weselny. Padlo na CS 150. I zaskoczenie-podklad z pompka (wielki plus). A cena-29zl byla smieszna!!
Pierwsza proba podklad + puder ryzowy = CIASTKO!!
Druga proba podwojna warstwa = CIASTKO!!
Trzecia proba- im mniej tym lepiej + pedzel lub beauty blender = CUDO!!
Ogolnie bylam pod wrazeniem, podklad pieknie wyrownal koloryt cery, ze wygladal naprawde naturalnie. Krycie porzadne. Zmatowienie twarzy rowniez na najwyzszym poziomie. I ta trwalosc : praca 8h + silownia 2h / spotkania po pracy, a ja mam jeszcze produkt na twarzy. Czyzby milosc?
Kolejne wrazenie...wieczorem lub nastepnego dnia...Krostki, pryszcze, podskorne gule. Mysle-pewnie "te dni", ale nie... Im dluzej stosowalam produkt tym wieksza szkode sobie wyrzadzilam. A bylo tak pieknie. Niestety od dzis tylko na wyjatkowe wyjscia... No sorry

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257201].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Najlepszy !!

Jest to jeden z lepszych podkładów jakie miałam. Ma idealne żółte toby, fajnie wtapia sie w skore przez co jego ścieralność jest zerowa. Mega kryje, jednak jest to podkład zdecydowanie ciężki, ale mnie nie zapycha (mam skore trądzikową). Na początku wydaje sie byc klejący, jednak po chwili zmienia sie w cudny mat. Jedena wada to jego konsystencja i opakowanie :/ Strasznie gesty przez co trudno go wyciągnąć z buteleczki bez dozownika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256581].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - usta

Napisanych recenzji: 8

Kit

Dla mnie absolutny bubel. Zachęcona pozytywnymi opiniami skusiłam się na ten produkt. Podkład na mojej twarzy wygląda jak maska. Strasznie ciemnieje,robi plamy, strasznie się po nim świece. Krycie jak dla mnie zerowe. Cena nieadekwatna do jakosci.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255781].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Hmm..

Co do tego podkładu mam mieszane uczucia. Zachęcona zachwytem wśród miłośniczek zakupiłam Revlon ColorStay i niestety zachywtu u mnie on nie wzbudził.. Owszem krycie ma rewelacyjne nie ma o czym tutaj dyskutować ale jest mega ciężkim podkładem. Za ciężkim dla młodej skóry i zapycha skórę. Ja po nim niestety dostałam wysyp syfów .. Jest to podkład na wielkie wyjścia bo jak wspomniałam wcześniej świetnie kryje oraz utrzymuje się na skórze jednak nie na codzień gdyż męczy skóre

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255733].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Najlepszy!

Bardzo dobry podkład. Świetnie zakrywa wszelkie niedoskonałości.
Jest ciężki, ale baardzo trwały. Stosuję go od bardzo dawna i sprawdza się świetnie :) Czasami lubi przesuszać cerę... ale tak jest z takimi cięzkimi podkładami.

Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255538].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Ulubiony jak dotąd!

Miałam okazję testować wiele, naprawdę wiele podkładów, ale wszystkie miały jakieś wady - jeden nie krył, drugi był za ciemny, a trzeci miał kosmiczną cenę. Naczytałam się o tym produkcie dużo, aż w końcu poczłapałam do drogerii i kupiłam go. Myślałam sobie, że to po prostu zwyczajny podkład i że te wszystkie pochwały na jego temat to zwykł ściema i faktycznie, zachowywał się bardzo przeciętnie przez pierwsze kilka użyć. Ale później, gdy już trochę się z nim oswoiłam, zaczęłam dostrzegać jego zalety. Ma świetne krycie, którego do tej pory nie przebił żaden inny produkt, a ja ze swoją trądzikową cerą wymagam od podkładu przede wszystkim mocnego krycia. Dwadzieścia cztery godziny to przesada, ale jest trwały, bo w ciągu dnia nie wymaga żadnych poprawek. Nie jest to najlżejszy w świecie kosmetyk, ale byłoby to niemożliwe idąc w parze z tak intensywnym kryciem. Mimo to nie tworzy efektu maski, tak jak to wiele osób zauważa. Lubię go używać, bo jest sprawdzony od wielu lat, chociaż stara formuła bardziej mi się podobała. Cena może się wydawać wysoka, jednak za taki produkt takie pieniądze, uważam że to pomyłka. :'D Jeszcze jeden plus za dostępność, ja swój kupiłam w Rossmannie. Niestety minusem jest tu opakowanie, ja preferuję jednak te z pompką. Dziewczyny, jeżeli szukacie kryjącego, niedrogiego podkładu, to będzie to świetny wybór.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255146].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 83

Przereklamowany

na podstawie wielu pozytywnych opinii na temat tego produktu, postanowiłam go wypróbować i... się zawiodłam:/
-opakowanie-kto wymyslił by nie było tam pompki?!?!
-nie kryje
-strasznie "ciężki" czułam jakbym miała "maskę" na twarzy
- co do trwałości - 24 godziny to trochę przesadzone-jak to mówią taki chwyt reklamowy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254858].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Dobry, ale nie rozumiem jego fenomenu

Posiadam odcień 120 w wersji z pompką dla cery tłustej/mieszanej.

plusy:
+ trwałość
+ nie ciemnieje na twarzy
+ opakowanie z pompką
+ żółte tony
+ średnie krycie, które można stopniować

minusy:
- zbyt wielka różnica między 120 a 150, 150 jest dla mnie za ciemny, a ze 120 na twarzy wyglądam jak trup
- zawyżona cena w sieciowych drogeriach, jak dla mnie jest to podkład warty ceny w drogeriach internetowych, tzn. około 35 zł
- "pudrowe" wykończenie

Podkład spełnia swoją funkcję. Jest długotrwały i kryje nieźle, ale nie rozumiem jego fenomenu, kiedy na rynku są inne, tańsze podkłady tej samej jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254646].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Tylko jesień/zima

Lubię go ale tylko na okres jesienno-zimowy. Dobrze kryje i matuje buzie ale ! Dla mnie jest on bardzo ciężki .. Mam wrażenie ze skóra pod nim wg nie oddycha.. Najlepszy jest na nocne wypady bo oprócz tego że dobrze matuje to jest też trwały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253871].usefull || 0 }}% pomocna.