Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Jest w porządku

Z Podkładem Revlon miałam do czynienia już wcześniej, jeszcze w starej wersji. Słyszałam średnie opinie tej nowej. Jednak wciąż uważam że króluje ona w podkładach z tej półki cenowej.Warto kupować podkład w drogeriach internetowych, jest o wiele taniej niż stacjonarnie. Jest bardziej lejący niż stary model i troche inny kolor, ale nadal będe go używać bo się sprawdza, po prostu przyzwyczailiśmy się do czegoś innego. Na plus opakowanie z pompką, w końcu nie tzreba się męczyć z wydobywaniem produktu.

bez rewelacji

Może i dobrze kryje, ale jest strasznie ciężki. Bardzo zapycha i po kilku dniach pojawiają mi się nowe niedoskonałości. Dodatkowo już po chwili skóra zaczyna się okropnie błyszczeć. Nie jestem zadowolona.

Gdzie to krycie?

Zachęcona szałem na ten podkład i obietnicach mocnego krycia zakupiłam go. Na pewno plusem jest gama kolorystyczna, bo z łatwością dobrałam idealny odcień dla siebie. Po otwarciu pierwsze co zauważyłam (poczułam) to zapach - trochę zalatuje kremem do opalania. Jeśli chodzi o to jak zachowuje się na mojej skórze to kompletnie nie rozumiem zachwytów - krycie jest bardzo przeciętne, owszem, ładnie wygląda na twarzy (mimo że podkreśla suche skórki których na szczęście nie mam jakoś dużo) ale słabo sobie radzi z np. przebarwieniami i muszę dokładać korektora. Próbowałam różnych technik nakładania, niestety to będzie mój pierwszy i ostatni zakup.

Patrol kosmetyczny - drapping

Dobry, ale bez rewelacji

Podkreśla suche skórki, ale ogólnie dobrze się sprawdza, może trochę ciężkawy. Na pewno ma dobre krycie i ładnie wygląda na twarzy, ale chyba nie kupię ponownie. Cena na pewno nie odpowiada jakości.

Najlepszy podkład jaki miałam ♥

Mam cerę trądzikową. Ten podkład sprawdza się rewelacyjnie. Zakrywa niedoskonałości. Nakładam go pędzlem. Trzyma się cały dzień. Nie ciemnieje. Używam koloru 220 natural beige. Przy mojej bladej cerze kolor idealny. Póki co nie znalazłam lepszego.

Revlon, ColorStay

Doskonale zakrywa niedoskonałości. Nie tworzy efektu maski, dopasowuje się do koloru skóry. Jest bardzo trwały. Nie wysusza ani nie przetłuszcza. Dzięki pompce wygodnie się go aplikuje. Jest bardzo wydajny.

Wykorzystała: kilka próbek

Super podkład

Kolor 110 Ivory
Zdecydowanie mój najlepszy podkład. Używam go od długiego czasu. Nie wysusza, nie zapycha, jest trwały. Niestety w sklepach stacjonarnych jego cena jest dość wysoka, warto poszukać w drogeriach internetowych.

dobry

Jest dla mnie niezawodny w sezonie jesienno-zimowej i na jakieś wyjścia. Moja skóra wtedy jest sucha, pojawiają się suche skórki i na pewno by je podkreślał więc dobrze muszę przygotowywać twarz aby móc go codziennie używać, ale muszę przyznać, że sprawdza się lepiej niż wszelkie podkłady rozświetlające ku mojemu zdziwieniu. Po codziennym stosowaniu zauważyłam że nie syfi mi tak twarzy jak w przypadku podkładów rozświetlających. Nie zauważyłam też jak na razie żeby mnie bardzo zapychał. Na dodatek dobrze kryje więc kolejny plus. Na wiosnę i lato jest pewnie za ciężki jeżeli chodzi o codzienne stosowanie i może zapychać.

Został ze mną na dłużej.

Jeden z najlepszych podkładów jakie testowałam. Bardzo dobrze kryje i długo się utrzymuje na buźce. Używam już ponad rok i póki co nie zmierzam przestać. Jego jedyna wada to fakt że faktycznie zapycha trochę pory.

podkład revlon color stay

Początkowo efekt wow, dobrze matowił i jak na moje potrzeby dobrze krył, po około dwóch tygodniach stosowania strasznie zapchał mi pory, zaczęły się pojawiać niedoskonałości, później bolące ropne gule. Mam cerę mieszaną i ten podkład jest zdecydowanie nie dla mnie, nie polecam osobom z tendencją do zatykania porów.

Dobry

Podkład ma dobre krycie, jest trwały oraz wygodny w aplikacji. Trochę jednak podkreśla skórki co wygląda nieestetycznie , a także podczas nakładania trzeba uważać aby nie zostawił smug na twarzy. Jak na razie mój ulubiony, jednak marzy mi się coś jeszcze lepszego :)

Podkłąd idealny

Wiele opinii słyszałam na temat tego podkładu, to chyba jeden z tych kosmetyków które się albo kocha albo nienawidzi. Ja uwielbiam testować i próbować czegoś nowego ale do tego podkładu zawsze wracam. Podkład idealny na co dzień ale też na wielkie wyjścia. Kryjący ale można też uzyskać delikatniejszy efekt ponieważ można stopniowo budować intensywność. Zapach jest przyjemny, konsystencja raczej średnia, nie jest to bardzo płynny ale też nie jest bardzo gęsty. Rzeczywiście jest trwały, ma wiele kolorów do wyboru, ja muszę nałożyć pod niego jakiś krem bądź bazę ale to nie jest minus, to po prostu mój typ cery. Bardzo polecam. Cena jest wysoka ale w internecie można go dorwać o połowę tańszego.