Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

jeszcze pół roku temu dała bym 5

Używam tego podkładu już myślę jakiś rok. Największy jego minus to fakt że przy codziennym używaniu pogarsza stan skóry. Moja skóra jest nie do poznania, jeśli porówna się okres przed używaniem i teraz. Staje na głowie by utrzymać ją w jak najlepszej kondycji. Niestety nie jestem już w stanie dojść z nią do ładu, więc kończę to opakowanie i szukam czegoś innego. Nie polecam do codziennego używania.

Numer 1

Świetny podkład, ciągle do niego wracam, zużyłam niezliczoną ilość opakowań. Trwały, kryje, ale bez efektu maski, cera wygląda pięknie. Ulubione odcienie True beige na lato, Fresh beige zimą, polecam.

Zanim zmienili formułę podkład był hitem

Kupiłam w przeciągu dosyć sporego czasu dwa opakowania w "nowej" formule, niestety nie jest to już to co kiedyś, podkład jest bardziej lejący, szybko się ściera i zaczynam się świecić jak choinka na wigilie po 2-3h od nałożenia, a także spływał z czoła, nosa i nad ustami (mam cerę mieszaną). Kiedyś to był jedyny podkład, który kupowałam regularnie... niestety jak to w większości przypadków nowa "ulepszona" formuła już nie jest tak świetna jak kiedyś.

Zapychający podkład

Wiązałam wielkie nadzieję z tym podkładem. Niestety zawiódł mnie. Na cerze wygląda dosyć ciężko, mnie osobiście bardzo zapycha. Po kilku godzinach noszenia tego podkładu na twarzy widać pojawiające się niespodzianki. Robiłam kilka podejść do tego produktu i niestety za każdym razem moja skóra reaguje tak samo. Plusem jest duży wybór kolorów, produkt trzyma się na buzi cały dzień, zakrywa niedoskonałości

Podkład

Od koleżanek słyszałam wiele dobrego O nim, ale po kupnie I sprawdzeniu go nie byłam już taka zadowolona. Ten podkład ma średnie krycie, ładne odcienie, ale bardzo podkreśla suche skórki. Raczej nie kupię następnym razem.

Testuje revlon

Kupiłam jakiś czas temu podkład revlon ColorStay 24h Oily Skin . Szukałam dobrze kryjacego podkładu, który utrzyma się na skórze nawet po 12 H w pracy. Kupiłam i zakochałam się po pierwszym użyciu. Ładnie kryje i można to krycie stopniowac w zależności od potrzeb. Moja skóra jest mieszana, ze skłonnością do świecenia się. Gdy używałam innych podkładów, po godzinie od nałożenia cała twarz się świeciła. Przy revlonie po kilku godzinach świecił mi się jedynie odrobinę czubek nosa , póki co nie zauważyłam żeby mnie zatykal i powodował wypryski .

Zdecydowanie mój ulubiony! świetnie kryjący, świetnie trzyma się na twarzy, nie ma efektu maski, nie ściera się i nie zapycha porów. Używam go już dłuższy czas więc mogę też powiedzieć że dobrze sprawdza się przy skórze skłonnej do alergii

Super

Jak dotąd to jedyny podkład, przy którym zostałam na dłużej. Świetnie kryje i dobrze matuje, bardzo dobrze rozprowadza się palcami i gąbeczką. Ma bardzo lekką konsystencję, nie zatyka porów, a kolor idealnie stapia się z moją cerą (używam buff). Jest trwały, spokojnie wytrzymuje w niezmienionym stanie przez cały dzień. Jedynie na specjalne okazje mieszam go z niewielką ilością bazy, żeby wytrzymał do rana. Zdecydowanie mój hit.

Naprawdę mega!

Szukam i próbuje znaleźć czegoś odpowiedniego dla siebie. Mam cerę mieszaną, ale i niestety wrażliwą. Idealnie być nie może, dlatego czasem muszę miersuc się z ,niedoskonałościami.
Zależało mi, aby buzia miała wyrównany koloryt, nie świeciła się a podkład trzymał się bez ciągłego poprawiania.
W końcu odnalazłam to czego szukałam. Moj kolor to 220. Podkład nie jest ciężki, rewelacyjnie kryje i wyrównuje koloryt. Ogromna zaletą jest niesamowity efekt bez poprawiania, który utrzymuje się wiele godzin. Co ważne! Wiadomo, że każdy podkład ma to do siebie że się ściera. W moim przypadku zauważyłam, że nie ściera się praktycznie wg.
Cena adekwatna do jakości, z pewnością kupię ponownie!

Najlepszy podkład na większe wyjścia!

Testowałam w życiu wiele podkładów, jednak ten jest moim hiciorem numer jeden na wszelkie większe wyjścia, sylwestry, wesela, imprezy karnawałowe.
To co robi z cerą jest niesa6mowite. Zakrywa dosłownie wszystko.

Sama jednak nie używałabym go regularnie, bo potrafi zapychać i stworzyć w świetle dziennym efekt maski.

ciężki

Kupiłam ten podkład ze względu na to, że da się dostać bardzo jasne odcienie, które nie ciemnieją na twarzy, no i na promocji w drogeriach kosztuje naprawdę niewiele. W pierwszym momencie wzbudził mój zachwyt, ponieważ ładnie kryje i dosyć długo utrzymuje się na skórze (wystarczy lekko przypudrować w ciągu dnia). Niestety dłużej stosowany bardzo mocno zapycha pory i wysusza, cera staje się okropna. Dlatego dobrze go mieć, ale zostawić na ważne okazje, nie na co dzień.

Jeden z ulubionych

Jak do tej pory to jest jedyny podkład, który idealnie pasuję do mojej skóry kolorem , jestem posiadaczką kolory 150. Jest on bardzo trwały, utrzymuje się na mojej twarzy przez cały dzień, ma świetne krycie, łatwo się go aplikuje i rozprowadza, nie pozostawia nigdzie tzw "odcięcia", dopasowuje się idealnie. Mógł by być nie co tańszy.