Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Recenzje 1953

Idealny na zimę

Coś, co moja cera w końcu znosi bez tysiąca pryszczy i alergii. Lubimy się! Zgrywa się z większością pudrów - z wyłączeniem Ben Nye - robi się skorupa i ciężka maska na twarzy. Jest pompka więc w końcu nie ma problemu z brudnym korkiem czy niedokręceniem

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607541].usefull || 0 }}% pomocna.

Po prostu dobry podkład

Każdy oczekuje od podkładu czegoś innego. Jeżeli szukasz fluidu, który będzie delikatny, lekki i nawilżający to jestem pewna że na Revlon nie jest dla Ciebie. Ale jeśli zależy Ci na mocnym kryciu bez efektu maski, macie i trwałości to polecam ten produkt :)
Revlon ma średnią gęstość, dzięki której przyjemnie się go nakłada. Dwie pompki starczają na całą twarz. Dobrze zachowuje się na skórze, nie wchodzi w zmarszczki, nie zastyga zbyt szybko, Niektórych podkładów nie trzeba pudrować, Revlon jednak tego wymaga, inaczej wygląda "plastelinowo". Z niektórymi pudrami nie współgra, np. z Rimmelem StayMatte, moim zdaniem najlepiej wygląda pod pudrem ryżowym z ecocery i razem z nim potrafi wytrzymać cały dzień w niemal niezmienionym stanie.
Kolor 150 buff jest świetny :) Wiele kobiet o jasnooliwkowej karnacji (m.in. ja) wiecznie narzeka na to, że podkład jest albo zbyt różowy, albo zbyt żółty, a każdy neutral ma w sobie coś "obcego", co nie współgra tonem skóry, ten odcień dla osób z zielonym podtonem będzie idealny :).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607381].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje radę

Był to mój pierwszy podkład życiu, zdecydowałam się na jego zakup po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie. Od lat borykam się z trądzikiem i przebarwieniami, moja skóra jest mieszana, przetłuszczająca się dość mocno w strefie T, bardzo wrażliwa na jakiekolwiek substancje drażniące, łatwo ją "zapchać". Wybrałam jeden z jaśniejszych kolorów, 150 buff. Po pierwszej aplikacji byłam całkiem zadowolona, koloryt cery był w miarę ujednolicony, podkład posiada naprawdę niezłe krycie, oczywiście nie poradził sobie z większymi przebarwieniami, ale zakrywał je na poziomie dla mnie zadowalającym.
Chcąc zakryć więcej nakładałam kolejne warstwy. I tutaj uwaga: łatwo robi się "ciasto" na twarzy. Gdy nakładałam 2 cienkie warstwy było ok, ale przy trzeciej doznałam efektu "tapety". Ponadto nie za dobrze współpracował z pudrem ryżowym z Ecocery, zbierał się w załamaniach i drobnych zmarszczkach.
Moja cera jest bardzo skłonna do zapychania. I tutaj spotkała mnie przykra niespodzianka: Revlon Colorstay powodował u mnie nasilenie trądziku, powstawały bolące zapalne krostki. Teoretycznie podkład nie powinien zapychać, ponieważ nie ma w swoim składzie olejów, jednak dla mnie nie podziałał na korzyść. Czy kupię go ponownie? Raczej nie, odkąd odkryłam podkłady mineralne świata poza nimi nie widzę. :) Jeśli jednak nie macie problemów z trądzikiem mogę z całą pewnością polecić Revlon. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605561].usefull || 0 }}% pomocna.
Patrol kosmetyczny - kosmetyki do cery tłustej

Najlepszy jaki do tej pory używałam

Mam bardzo wymagającą cere, wszystkie inne podkłady zwykle ważyły się na mojej twarzy, podkreślały suche skórki, słabo kryły i świeciłam się dosłownie w kilkanaście minut. Revlon jednak mnie zaskoczył i dzięki niemu cera jest fajnie wygładzona, zmatowiona na dłużej (chociaż i tak musze ją pudrować w ciągu dnia), fajna gama kolorów (ja używam 180). Jedynym minusem jest cena, ale to zależy bo czasem można go upolować na dużej przecenie ;)

Gorąco polecam ! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604636].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit

Do tego podkładu zawsze wracam po (zazwyczaj nieudanych) testach innych. Oczywiście nie jest on idealny, ale na tę chwilę nie znam lepszego do mojej cery (tłusta w strefie T, sucha na policzkach). Używam jednego z bardziej popularnych odcieni 150 - mógłby być bardziej żółty jak dla mnie, ale i tak jest piękny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600311].usefull || 0 }}% pomocna.

Troszkę się zawiodłam...

O Revlon ColorStay słyszałam już baaardzo dawno demu kiedy jeszcze w sprzedaży była stara wersja bez pompki (nie wiem czy nadal jest) ale postanowiłam wypróbować go dopiero teraz. Skuszona promocją i pozytywnymi opiniami cieszyłam się jak głupia, że w końcu dostałam w swoje ręce podkład który na mojej twarzy zdziała cuda ( a uprzedzam, że to łatwe nie jest.)
Okazało się, że jak zwykle się zawiodłam. Ale tylko trochę :D ColorStay rzeczywiście jest dobry chociaż ciężki. Spodziewałam się jednak większego krycia i ogólnie większego efektu wow. No ale nie ma źle, wręcz bym powiedziała, że jest dobrze. Niestety wybrałam sobie za ciemny odcień ale to już tylko i wyłącznie moja wina tak więc myślę, że dam temu podkładowi jeszcze kiedyś szansę tym razem w moim odcieniu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600116].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

Jest to jeden z lepszych podkładów dobrze kryjących. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry, nie tworzy efektu maski i nie ściera się. Trochę zapycha i po pewnym czasie potrzebuje ponownego przypudrowania w strefie T. Produkt nie jest lejacy się, i nie muszę go dużo używać aby dobrze zakryć wszystkie niedoskonałości.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598126].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy ze wszystkich

Najlepszy podkład jaki do tej pory miałam. Mam cerę bardzo problematyczną mieszaną z bliznami i plamami po trądziku. Podkład nie kryje wszystkiego ale bardzo dobrze wyrównuje ogólny koloryt twarzy i nie zapycha. Dołączając do tego korektor z catrice przykrywa wszystko a utrwalony pudrem ryżowym trzyma się prawie cały dzień. Jak dla mnie sprawdza się zdecydowanie lepiej niż podkład z Vichy i Clinique oraz wypada zdecydowanie lepiej cenowo.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597471].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój wierny towarzysz !! <3

Od zawsze szukałam podkładu, który będzie dobrze krył, moją tłustą skórę pozostawi matową na dłuższy czas. No i wreszcie!
Mam Revlon colorstay do cery tłustej i mieszanej,
nr 220 - na zimę (jaśniejszay)
nr 300- na lato (ciemniejszy)
Ma wiele zalet : Bardzo łatwo rozprowadza się go na skórę twarzy, szybko zasycha, nie tworzy efektu maski, przedewszystkim pozostawia moją skórę matową na długi czas (czasem nawet 10 godz). Podkład bardzo dobrze utrzymuje się na twarzy, nawet w upały.
Mój ulubieniec !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597331].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Jestem z niego zadowolona. U mnie utrzymuje się 10-12 h bez potrzeby poprawy. Nie zatyka porów. Przyjemna konsystencja. Dość wyrazisty zapach.
Dość dobrze kryje.
Początkowe aplikacje były przerażające. Gdy nałożyłam go na twarz.
Moja twarz świeciła się, jak by była wysmarowana oleje. Aczkolwiek po 10 minutach twarz robi się satynowa i to spory plus. Nie lubię podkładów tępych "tępy mat"
Ja mam kolor 150 Buff
Dla zainteresowanych ( odpowiednik Loreal True Match to W1 ,
odpowiednik Mac Studio fix Nc15 )

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597231].usefull || 0 }}% pomocna.