Ziaja, Sopot, Balsam brązujący relaksujący (nowa wersja)

Ziaja, Sopot, Balsam brązujący relaksujący (nowa wersja)

Nadaje skórze równomierny odcień opalenizny bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Intensywnie nawilża naskórek oraz zwiększa zdolność do zatrzymywania wody.
Chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Łagodzi podrażnienia i likwiduje uczucie szorstkości. Wyraźnie wygładza i uelastycznia skórę.
Balsam rozprowadzić równomiernie na skórze stosując mniejszą ilość preparatu na łokciach i kolanach. Po każdej aplikacji umyć ręce. Do chwili wchłonięcia preparatu unikać kontaktu z ubraniem. Opalenizna pojawia się po 3 - 4 godzinach. Balsam stosować codziennie, do momentu uzyskania optymalnego kolorytu skóry.

zapachowa
w butelce
balsam
>250ml
Skóra
sucha, normalna

Dobry

Lubię Ziaję i często kupuję w ciemno jej produkty.
I tym razem była to dobra decyzja.
Kolor jest dla mnie ok - mam ciemną karnację, więc wygląda w miarę naturalnie.
Swobodnie można budować koloryt.
Zapach nie powala, potem wchodzi jak zwykle nuta samoopalacza.
Nie tworzy smug.
Tani, łatwo dostępny.
Jedyny zarzut to trzeba uważać na moment kiedy należy użyć peelingu i zacząć "opalać się" na nowo - może nagle, bez zapowiedzi, dać się zrolować przy kąpieli...

Ładna opalenizna w zasięgu każdej ręki ;)

To mój pierwszy produkt do stworzenia sztucznej opalenizny i przyznam, że początkowo się go bałam. Nie raz słyszałam o smugach czy zaciekach od samoopalacza i podchodziłam do niego nieco sceptycznie a chciałam być lekko opalona przed weselem siostry i postanowiłam zaryzykować.

Produkt jest konsystencji lekkiego mleczka o bardzo ładnym zapachu. Mimo dobrej wchłanialności mimo wszystko po użyciu producent zaleca przez kilka minut wstrzymać się od nakładania ubrań - spełniałam więc tę prośbę i czekałam chwilę do całkowitego wchłonięcia kosmetyku. Nie zabrudził mi dzięki temu żadnego ubrania, nawet jasnego.

Podoba mi się, że balsam ma właściwości nawilżające, nie potrzebowałam już żadnych innych nawilżaczy. Skóra miała taki zdrowy blask i ładnie odbijała światło. Kolor opalenizny nie jest też chamsko pomarańczowy i wygląda całkiem naturalnie a pierwsze efekty zauważyłam po drugiej aplikacji.

Na upartego można poświęcić kilka chwil więcej i rozprowadzać balsam dłońmi, ja wolałam zainwestować 12zl w rękawicę do rozprowadzania samoopalacza i aplikacja nie dość, że jest bardzo sprawna i równomierna to mam też pewność, że nie będę miała żółtych plam na dłoniach.

Wydaje mi się, że to był dobry wybór tym bardziej, że to mój pierwszy preparat samoopalający a chciałam mieć właśnie taki, który będzie dawał bezpieczną opaleniznę (sugerowałam się też opiniami innych).

Opakowanie typowe dla produktów Ziaja, niczym się nie różni od opakowań balsamów do ciała czy mydeł pod prysznic - nie mam się do czego przyczepić.

Wydajność takich kosmetyków jest zapewne sprawą indywidualną. Zależy od tego jak często go używamy i czy na całe ciało czy nie (może ktoś chce wyrównać opaleniznę). Ja stosując kosmetyk na całe ciało całe opakowanie zużyłam w jakieś 3-4 tygodnie. W cenie 13zl to dobra oferta. Polecam jako pierwszy samoopalacz dla niedoświadczonych w opalaniu osób (jeśli tak to mogę nazwać;))

Dobry ;)

Balsam przyjemny. Do tej pory uzywalam Dove ale ostatnio zdecydowalam sie na Ziaje. To byl dobry pomysl. Wchlania sie duzo szybciej, efekt tez jest jakby szybszy no I mimo ze czuje samoopoalacz to jest mniej dotkliwy w porownaniu z pierwszym. Po drugiej aplikacji efekt jest juz naprawde widoczny a kolor dosc naturalny ( nie pomaranczowy). Mam skore jasna i jest ok ale nie wiem czy do bardzo jasnej skory ten odcien bylby ok.

Hel, BoraBora, Sopot, spontan czy eurotrip. Czyli jak i gdzie gwiazdy spędzają wakacje.

Raczej nie kupię ponownie

Balsam pachnie trochę samoopalaczem, dość wolno się wchłania. Nadaje efekt opalenizny już od pierwszego użycia, efekt ten można stopniować. Niestety opalenizna jest lekko pomarańczowa.

Brązujący klasyk :)

Kiedyś używałam tego balsamu nałogowo. Zimą - żeby nie wyglądać trupio blado, latem - żeby podkreślić opaleniznę, wiosną - żeby móc odsłonić nogi, których jeszcze nie zdążyło się wystawić do słońca. W mojej kosmetyczce gościł wiele razy i choć ostatnio porzuciłam go trochę na rzecz próbowania mnóstwa nowych balsamów brązujących - na pewno do niego wrócę.

Główną zaletą tego balsamu jest to, że jest łatwy w użyciu nawet dla niewprawnej ręki, bo raczej nie pozostawia smug. Rozprowadza się gładko, dobrze wchłania, szybko można się ubrać. Po wyschnięciu efekt pojawia się dość szybko i jest całkiem intensywny, szczególnie jeśli stosujemy go regularnie. Świetnie nadaje słonecznego wyglądu skórze naszych nóg, nawet jeśli mamy jasną karnację. Wygląda bardzo naturalnie i nie pomarańczowo. Jak na balsam opalający daje naprawdę błyskawiczny efekt - zauważalny już od pierwszego użycia.
Naprawdę sprawnie nawilża skórę, dzięki czemu nie trzeba już stosować dodatkowo odżywczego czy nawilżającego balsamu.
Warto oczywiście pamiętać o przygotowaniu skóry na przyjęcie balsamu i regularnie wykonywać peeling, wtedy efekt opalenizny jest ładniejszy i bardziej jednolity. Będzie też ona blaknąć równomiernie, nie robiąc plam.

Butelka - średnio wygodna, wolałabym ją w wersji z pompką. Dość twarda do wyciskania.
Trochę pachnie samoopalaczem - czego akurat można się spodziewać. Sam w sobie ma jednak ładny zapach, który trochę maskuje samoopalaczowy wątpliwej urody aromat.
W świetnej cenie.

Jest na rynku od lat i nadal jest lubiany, co chyba mówi samo za siebie. Ja na pewno będę go polecać, jest wart wypróbowania.

Nie pozostawia smug

Ma rewelacyjną konsystencję, dzięki czemu nie spływa i nie pozostawia smug. Daje ładny efekt naturalnej opalenizny nawet na jasnej skórze, i to za bardzo niską cenę. Będę wracać.

Polecam! :)

Z czystym sumieniem polecałam go już nie jednej kobitce. ;)
Ja go używam głownie na nogi i efekt jest naprawdę fajny, wiadomo - trzeba go bardzo dobrze rozsmarować aż do wchłonięcia, aplikuję go wieczorem codziennie przez 3-4 dni i mam pięknie 'opalone' nogi przez następne jakieś.. hm.. 2-3(góra 4) dni. :) jak za taką cenę to naprawdę nie źle. Balsam jest wydajny, dobrze się wchłania, skóra zostaje po nim lekko nawilżona, a nawet bym powiedziała natłuszczona. Jak dla mnie super ;)

Genialny balsam brązujący

Od dłuższego czasu używam jednego balsamu brązującego. Kiedyś też miałam inne, ale nie sprawdziły się tak dobrze jak balsam sopot firmy Ziaja. Nadaje on delikatny kolor skórze po jednym użyciu. Inne jakie miałam nie nadawały koloru nawet po kilku dniach stosowania. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Minusem dla niektórych osób może być delikatny zapach samoopalacza, którym pachnie ten balsam. Mi osobiście taki aromat nie przeszkadza. Ważne jest, że moja skóra ma lekko brązowy kolor. Nie jest on też jakoś strasznie intensywny, bo np. niektóre farby do włosów intensywniej pachną, albo liquid do stylizacji paznokci. ( płyn do akrylu).

Jest ze mną od lat

Stosuję go od wielu lat. Przyzwyczaiłam się do niego i jestem zadowolona, bo produkt jest tani i dobry.
+ po nałożeniu już jednej warstwy widać efekty, wiadomo że nakładając codzień kolejną uzyskujemy ciemniejszą opaleniznę
+ fajnie nawilża skórę
- co mi w nim najbardziej przeszkadza, to intensywny niezbyt ładny zapach
- łatwo nim zrobić zacieki, więc trzeba trochę poświęcić na aplikację

Przyjemny

Lubię produkty tej firmy a seria Sopot nie jest wyjątkiem.
Balsam jest wydajny a cena jak to Ziaja czyli przyjemnie niska.
Nadaje skórze ładny, naturalny odzień i zmywa się w równy sposób.
Dodatkowo wchłania się dość szybko.
Jedyny minus jaki zauważyłam to średnio przyjemny zapach.

Gdyby nie ten zapach...

Balsam jest tani, daje przyjemny efekt. Nalezy go jednak z uwagą rozprowadzać, bo zdażyło mi się, ze zostawił nierówności w kolorze. Najczęściej mieszam go ze zwykłym balsamem i stosuję kilka dni pod rząd, wtedy opalenizna jest równiutka.
ZALETY:
-Cena, dostępność
- ładny odcień opalenizny- nie jest żółty czy pomarańczowy
- łatwy w stosowaniu
-szybko się wchłania, nie brudzi ubrania
MINUSY:
- zapach
Całkiem nie w moim guście. Kojarzy mi sie z orzechem, ale nie jest to ładny zapach. Najgorsze, że jest bardzo trwały. Czuć go na skórze czy pościeli jeszcze przez kilka dni. Czasem nawet kojarzy mi się z brzydkim zapachem potu
- lepsze byłoby opakowanie z pompką

Świetny

Idealny na uzyskanie naturalnej opalenizny.
Plusy:
- naturalny efekt,
- nawilzenie skóry,
- łatwa aplikacja
- brak smug

Wady:
- odcień jak dla mnie zbyt jasny
-dostępność w drogeriach i sklepach