Ziaja, Sopot, Balsam brązujący relaksujący (nowa wersja)

Ziaja, Sopot, Balsam brązujący relaksujący (nowa wersja)

Nadaje skórze równomierny odcień opalenizny bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Intensywnie nawilża naskórek oraz zwiększa zdolność do zatrzymywania wody.
Chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Łagodzi podrażnienia i likwiduje uczucie szorstkości. Wyraźnie wygładza i uelastycznia skórę.
Balsam rozprowadzić równomiernie na skórze stosując mniejszą ilość preparatu na łokciach i kolanach. Po każdej aplikacji umyć ręce. Do chwili wchłonięcia preparatu unikać kontaktu z ubraniem. Opalenizna pojawia się po 3 - 4 godzinach. Balsam stosować codziennie, do momentu uzyskania optymalnego kolorytu skóry.

zapachowa
w butelce
balsam
>250ml
Skóra
sucha, normalna

Nie do końca...

To co mi się podoba w tym balsamie to fakt, że już po pierwszej aplikacji widać efekty. I tu wyłania się główna wada - trzeba z nim uważać, bo druga aplikacja (lub trochę więcej kosmetyku) skutkuje mocno żółtymi tonami. Balsam się broni jak mamy już trochę naturalnej opalenizny, wtedy tego żółtego pigmentu tak nie widać, bo ona go niweluje. Chcąc uzyskać cieplejszy odcień skóry bez takiego podkładu trzeba z nim uważać, bo jest dość skoncentrowany i na bladej skórze wygląda dość nienaturalnie. Ale jednak nie jakoś tragicznie. Ja radziłam sobie z tym mankamentem tak, że początkowo nakładałam go na zwykły balsam. Ale generalnie nie jest to zły produkt. Działa szybko, nie robi smug, nie przesusza skóry. Pachnie charakterystycznie dla takich balsamów. Faktycznie dość mocny jest jego zapach na początku. Kończę właśnie drugą butelkę i póki co go nie kupię ponownie. Poszukam czegoś mniej żółtego. Ale nie wykluczam, że kiedyś do niego wrócę i podkręcę nim naturalną opaleniznę.
Mam problem z oceną i niech nią będzie mocne 3 gwiazdki.

Są lepsze

Balsam niestety daje trochę zbyt pomarańczowy odcień, jednak dobrze nawilża za co plus. Jego zapach nie jest chemiczny tak jak w przypadku tego typu produktów. Zdarza mu się jednak pozostawiać smugi, dlatego trzeba z nim uważać. Do tego może brudzić ubrania. W tej cenie można znaleźć lepsze balsamy brązujące, dlatego więcej go nie kupię.

Poprawny produkt

Balsam Brązujący który stosuje mieszając go z balsamem nawilżającym by nie przesadzić z efektem opalenia,.

Balsam jak na niską cenę działa poprawnie , nie brudzi , nie robi nieatrakcyjnych plam.

Warto spróbować jak za tak atrakcyjną cenę

są lepsze

Jakoś go nie polubiłam bo ma dośc intensywny zapach samoopalacza mimo że stężenie nie jest tak duże, bo to balsam brązujący. Fajnie opala ale łatwo zrobić sobie nim plamy czy nierówne przebarwienia i trzeba uważać na ubrania. nie kupię drugiej butelki.

Taki sobie

Wydajny produkt w niskiej cenie. Ładnie pachnie, dobrze nawilża, fajnie się rozprowadza może delikatnie brązuje ale szału nie ma, za taką cenę można wypróbować.

Dobry

Używam balsamu od około 2 tyg. Generalnie chodzę na solarium od czasu do czasu ale nie opalajac się też mam ciemniejsza karnacje. Kupiłam balsam żeby utrzymać efekt opalenizny na dłużej. Pierwsze dni stosowania były naprawdę wow, już następnego dnia skóra miała ładny kolorek.. Faktycznie taki efekt musniecia słońcem. Ale im częściej go używam tym bardziej moja skóra jest po prostu pomarańczowa.. Dlatego będę używać go raz na jakiś czas. Fajnie, równomiernie "opala" skórę i łatwo się rozprowadza, delikatna konsystencja. Jedynie chwilę poczekać trzeba aż się wchlonie ale to nie jest jakiś duży problem. Nie zauważylam aby brudził ubrania, nawet gdy stosuje go rano i zakładam na siebie biała bluzkę. Zapach.. Kojarzy mi się z momentem kiedy to właśnie wychodzi się prosto z solarium i ma ochote się wskoczyć pod prysznic. :P tylko delikatniesza nutka tego zapachu. Czuć go cały dzień i czują go raczej inni.. Chociaż słyszałam tylko komplementy że czuć ode mnie jakiś ładny zapach :D

Balsam Ziaja sopot

Najgorszy balsam brązujący jaki miałam. Nie polubiliśmy się od samego początku. Efekt może i jest całkiem możliwy, ale zapach kładzie wszystko. Jest mocny, drażniący, a później przesiąkają nim także ciuchy i czułam, że po prostu śmierdzę. Z balsamami innych firm nie miałam już takiego problemu

Uwielbiam ten produkt:)

Kupiłam raz na próbę i tak już zostało. Cały czas stoi u mnie w łązience , jak się kończy kupuję nową butelkę. Balsam dobrze nawilża i lekko brązuje czyli tak jak lubię:) Nie jest to jakaś ostra opalenizna , ale taki ładny subtelny efekt ..., który powoduje,że ciało jest no właśnie jakby musnięte słońcem..nawet w zimie..;)Nie wysuszył mi nigdy skóry . Nie zrobił mi nigdy krzywde w postaci jakiś zacieków...oczywiście staram się go używać po peelingu, stosuję raz albo dwa razy w tygodniu, dla mnie ładnie pachnie, nawilża, cena przystępna , nic mi więcej nie potrzeba do szczęścia:)

sredniak

Balsam nawilża za co dostaje ode mnie plusa. Kolor, który daje jest zbyt pomarańczowy, ale kolejny plus to to, że można go stopniować. Jego zapach jest ładny, nie jest jakiś chemiczny i drażniący, a sam produkt jest bardzo wydajny i szybko się wchłania. Niestety czasami zdarzy się, że zostawi jakieś smugi co jest jego minusem. Kolejną wadą jest to, że trzeba czekać aż się wchłonie, bo inaczej ubrudzi ubranie. Opakowanie na początku jest wygodne, ale przy końcówce kosmetyku staje się uciążliwe i ciężko wydobyć resztę produktu.

Jestem zadowolona z niego ale....

.. ale wydaje mi sie że kiedyś był lepszy . Jak zaczęłam go używać trzy lata temu to moja opalenizna była naturalnego koloru a w tym roku wyglądałam jakbym była pomarańczowa :( wydaje mi sie że po tym jak został okrzyknięty produktem roku to stopniowo jego receptura zaczęła sie psuć . Kiedyś byłam z niego bardziej zadowolona bo uzyskiwałam bardziej naturalny kolor . W tym roku nie fusyc że kolor opalenizny mnie nie zachwycił to do tego nierówno sie rozprowadził i w niektórych miejscach miałam prześwity , pierwszy raz zdarzyło mi sie że opalenizna była nierówna mimo że ten kosmetyk stosuje zawsze latem od kilku lat. Pomijam że jego zapach z roku na rok jest coraz gorszy. Zastanawiam sie czy s następne lato nie przerzucić sie na inna firmę . No i kiedyś opakowanie starczało mi na dłużej wiec wydajność tez sie pogorszyła !

Wykorzystała: kilka próbek

lubię

kosmetyki z Ziaja przemawiają do mnie, ten balsam również.
Spełnia swoje zadanie - brązuje! Już po jednym wsmarowaniu balsamu po kilku godzinach mamy ładną, delikatną opaleniznę. Trzeba tylko uważać, żeby nie nałożyć za dużo, wtedy mogą powstać zacieki i nierównomierny kolor.

Dobry

Lubię Ziaję i często kupuję w ciemno jej produkty.
I tym razem była to dobra decyzja.
Kolor jest dla mnie ok - mam ciemną karnację, więc wygląda w miarę naturalnie.
Swobodnie można budować koloryt.
Zapach nie powala, potem wchodzi jak zwykle nuta samoopalacza.
Nie tworzy smug.
Tani, łatwo dostępny.
Jedyny zarzut to trzeba uważać na moment kiedy należy użyć peelingu i zacząć "opalać się" na nowo - może nagle, bez zapowiedzi, dać się zrolować przy kąpieli...