Vipera, Sparkle&Shine (Szminka do ust)

Vipera, Sparkle&Shine (Szminka do ust)

Pomadka występuje w 10 ciekawych, raczej transparentnych kolorach. Jest bardzo lekka w odczuciu, kremowa, zawiera delikatne, srebrne, mieniące się drobinki dające efekt iskrzenia. Szminka zawiera składniki naturalnego pochodzenia: masło shea, które stanowi naturalny filtr UV i lekko natłuszcza, olej lanolinowy mający działanie nawilżające oraz olej Canola działający łagodząco i chroniący przed wolnymi rodnikami. Ma lekki owocowy zapach, na ustach niewyczuwalny. Dosyć trwała. Jest zapakowana w śliczne błyszczące czerwone opakowanie.

Cena: 12 zł

Czemu dobre rzeczy wycofują?

To była moja ulubiona - kolor 504.. Piękny zapach, ładny efekt i to śliczne opakowanie!
Bez sensu że takie fajne rzeczy wycofują...
Z niecierpliwością czekam na reaktywację!!

Używam tego produktu od:3

bardzo dobra

naprawdę bardzo ładnie wygląda na ustach. jest tylko 10 odcieni :( ale jesli komus jakis podpasuje to napewno szybko z niej nie zrezygnuje ;)
szminka ma bardzo ładne opakowanie i jest niedroga.
w zasadzie niczym nie rózni się od tych z wyższej półki...
polecam

jes, jes, jes!!!

Jestem w fazie poszukiwania następczyni nieodżałowanej szminki Avonowej, którą, dziady jedne, postanowiły wycofać, grrrr... I prawie-prawie znalazłam. Nie tak transparentna, ale lepiej nawilża, świetnie wygląda na ustach, dużo pięknych kolorów, błyszczy, powiększa usta (vivat!!), cena, ach, klękajcie narody, całe 7,50 zł :D Jestem, jak na razie zachwycona. Trwałość mocno średnia, jak w przypadku każdej chyba transparentnej szminki (taka szminka jest bardzo tłusta jak wiadomo, przez co krócej się trzyma), ale to żaden problem, bo ja i tak zjadam w pracy śniadanie. Potem tylko myk, myk, poprawka i już. Ta szminka jest dwukrotnie tańsza od Avonowej w cenie promocyjnej. Warto, warto, już upatrzyłam sobie drugą (na razie mam odcień 110, grace)

depilacja ciąża

wspaniala

ogolnie nie lubie szminek, ale skusilam sie na kupno tej wlasnie szmineczki

mam kolor 503 - swietny, bo zbliozny do koloru ust, ladnie sie mieni, drobinki nie sa za duze, dlugo utrzymuje sie na ustach, jesli dodatkowo nalozy sie bezbarwny blyszczyk - efekt wspanialy :-)
jedyna wada - ciezko sie naklada

Warto kupic, chocby dla proby, POLECAM

dobra

Kupiłam ta szminkę, głównie ze względu na niską cenę, ale także po trochu skuszona opiniami Wizażanek. Troszkę się rozczarowałam, jak dla mnie szminka ciut jest za gęsta, przez co ciężko rozprowadza się ją na ustach i za duzo jest tych świecących drobinek - wolę bardziej sybtelny efekt. Ale za ta cenę.....warto wypróbować.

Kolejne odkrycie:)

Jak tak dalej pójdzie..to będzie nieźle :D
w tym tygodniu odkryłam już dwa kosmetyki wszech czasów(jak dla mnie) a teraz nagle 3 :D
Ta szmineczka jest świetna,mam kolor 503 i jest cudowny piękny i śliczny :)
Ma drobinki srebrnego brokatu,które ładnie rozświetlają usta. Szminka się trzyma na ustach długo..u mnie wytrzymała jakieś 3 godziny bez żadnej poprawki ( pewnie i więcej by wytrzymała). A co najciekawesze zmiękcza usta,jak pomadka ochronna.
Cena jest bardzo przestępna, a opakowanie dobrze zrobione. Dzięki efektowi "klik" przy zamykaniu, szminka jest zabezpieczona i długo świeża.
Opakowanie jest śliczne,bardzo eleganckie w kolorze wina,piękne i kobiece.
Narazie napewno przy niej zostane!! Mam już wiele ulubionych upiększaczy do ust..niewiadomo,co wybrać ;-)
jednak jak na dzień dzisiejszy-wybieram Viperkę :love:
polecam!!

Lubie ją

Spodobał mi sie kolorek, niestety nie bylo juz więc dostalam od pani ekspedientki tester :) Bardzo fajna! Dobrze się nakłada, jest nawet trwała, nie warzy się na ustach. Z tego co widzialam w sklepie wybór kolorów byl niezbyt wielki ale kolory ładne, nasycone i myslę że kożdy sobie coś dobierze. Tania ok.11 zł.

nawet fajna

Mam kolor nr 506. Delikatnie wygląda na ustach, ładnie się błyszczy, ładnie pachnie, nawet trwała. Tylko jedno nie podoba mi się w tej szmince. Jak maluję nią usta, to czuję jakby był w niej piasek zamiast drobinek.

zależy kto czego oczekuje

Szminkę mam od półtorej miesiąca, kolor 503- cielisty, najbardziej naturalny wdg. mnie :D :)
Spodziewałam się efektu zbliżonego do Water Shine Diamonds, jeśli o to chodzi- zawiódł. Efekt jest lekko podobny, jeśli na szminkę nałoże błyszczyk Sorbet Bell. Potęguje to skrzenie i nadaje wygląd "mokrych" ust. Szminka sama w sobie prawie nie zauwazalna, lekko się mieni. Usta są miękkie, jest dosyć trwała i nie czuję jej na ustach. Opakowanie bardzo mi się podoba :D
Za taką cene warto spróbować, bo nie jest zła, po prostu czegoś innego od niej oczekiwałam. Dałam 3 * ,bo jest napisane :
"Dobry, ale mógłby być lepszy" - no i to jest dokładnie moja opinia :)

Jestem zadowolna

Kupiłam szminkę z czystej ciekawości.Ma bardzo ładne,eleganckie opakowanie.Mam kolorek 501-na ustach migotliwo beżow-brązowy,delikatny i stonowany.Za taką cenę(10 zł)naprawdę warto kupić!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:testuje pierwszą sztukę
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

cukiereczek

Ciekawa pomadka, jak napisała moja poprzedniczka kolory takie przejrzyste, "błyszczykowe". Ładnie pachnie, ale tylko podczas malowania, na ustach już nie czuję. Mogę używać bez konturówki, a wyraźniejsze pomadki u mnie tego wymagają. To mi się w niej podoba. Dosyć trwała, niska cena, kupiłam za niecałe 11 zł. Używam kolorku 510 od około 3 tygodni. Polecam!

Ciekawa

właśnie powoli kończę pierwsze opakowanie tej szminki. Tak jak napisałam w zgłoszeniu, szminka jest transparentna i zawiera maleńkie srebrne mieniące drobinki.Wg mnie jest to taki "szminko-błyszczyk". Mam odcień 509 - świetny (dla mnie) do dziennego makijażu bo jest to kolor b.naturalny - różowy wpadający w brąz. Oglądałam wszystkie 10 kolorów i właściwie wszystkie są delikatne,połprzezroczyste, jedynie 505 wydaje się mocniejsza. Szminka ładnie pokrywa usta, jest dosyć miękka, nawet trwała. Usta pięknie się mienią,zwłaszcza w świetle. Mało wydajna -przy codziennym stosowaniu szybko sie zużywa. Nie wysusza ust. Polecam osobom, które nie lubią mocnego makijażu ust.