Silk-épil 7 Wet & Dry 7681 (Depilator)

Silk-épil 7 Wet & Dry 7681 (Depilator)

Pojemność 1 szt

Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry usuwa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski, mierzące do 0,5 mm długości. To tyle, ile ma ziarnko piasku. 40 par pęset zastosowanych w technologii Close-Grip marki Braun zapewnia najwyższą skuteczność i najdokładniejsze usuwanie włosków.
Ponadto, depilator jest bezprzewodowy, więc można go również używać na sucho lub w wannie albo pod prysznicem Aby dodatkowo zwiększyć komfort depilacji, przetrzyj skórę wilgotnymi chusteczkami chłodzącymi marki Olay, dołączonymi do zestawu.
Właściwości:
- lampka SmartLight,
- zalecany przez dermatologów,
- technologia Wet&Dry - całkowicie wodoodporna,
- uchwyt antypoślizgowy,
- bezprzewodowy i zasilany akumulatorowo,
- możliwość czyszczenia depilatora pod bieżącą wodą,
- nasadka Smoothing Cap,
- nasadka EfficiencyPro,
- nasadka zabezpieczająca,
- głowica goląca,
- nasadka tnąca,
- głowica lub nasadka do twarzy,
- głowica lub nasadka do miejsc wrażliwych.
Sposób depilacji: 40 par pęset dla usunięcia większej ilości włosków za każdym razem wraz z końcówkami SoftLift.
Regulacja prędkości: 2 prędkości pozwalają dostosować depilację do grubości włosa .
Czas ładowania: 60min.
Czas pracy bezprzewodowej: 4 min.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Miało być tak pięknie...

Po takich "świetnych" opiniach i wychwalaniach zarówno marki jak i ich depilatorów postanowiłam się skusić na depilator Braun silk epil 7.
Co o tym sądzę? Wyrzuciłam pieniądze w błoto, był to mój najgorszy zakup.
Po pierwsze depilator nie wyrywa włosów tylko je urywa (wszystkie włosy odrosły po 2 dniach), w dodatku nie chwyta wszystkich włosów.
Producent zapewnia, że urządzenie wyrywa nawet 0.5mm włoski, u mnie nie poradził sobie nawet z 1-2cm.
Pęsety szczypią i łapią skórę zostawiając przy tym małe rany, aby tego uniknąć trzeba porządnie naciągnąć skórę.
Błędem było wypróbowanie go pod pachą to była masakra...
Kolejnym bardzo dużym minusem jak dla mnie jest to, że obudowa nie jest dopracowana wyjaśniam, włosy wchodzą wszędzie i trudno je wyczyścić, wystarczy zdjąć nasadkę/główkę z depilatora i zerknąć. W trakcie depilacji od czasu do czasu przez to trzeba robić przerwy i czyścić urządzenie aby się nie zacinało w późniejszym czasie.
Niestety kupiłam w sklepie, w którym zwrotów nie przyjmują.
Siostra ma Philipsa bre630/00 i jest dużo lepszy (jedną nogę przeznaczyłam na silk epil z a drugą na Philipsa).
Philips radzi sobie z moimi cienkimi włoskami na udach i je WYRYWA co jest dużym plusem, w dodatku widziałam masę wyrwanych włosków z cebulkami z łydek, czego nie dostrzegłam w Braunie.
Wniosek dziś jadę po Philipsa.

Na początku byłam zadowolana...

To był mój pierwszy depilator i choć był drogi, to byłam z niego bardzo zadowolona. Depilator skutecznie i sprawnie wyrywa włoski, niektóre urywa, ale większość usuwa z cebulkami. Ma kilka końcówek - do twarzy, do małych powierzchni, masującą i standardową. Można go używać pod wodą i myć wodą, co jest dla mnie szczególnie ważne. Depilacja jest na początku dość bolesna, ale po regularnym używaniu, przestaje to być problemem. Powoduje wrastanie włosków, ale to normalne przy stosowaniu depilatora, trzeba po prostu robić regularne peelingi. Co do trwałości, to tu się zaczynają schody. Na początku depilator po ładowniu działał przez obiecywane 45 minut, ale potem chodził coraz krócej, pod koniec już tylko 5 minut, po nawet kilkugodzinnym ładowaniu, aż w końcu padł. No cóż, nic nie jest wieczne, jednak akumulator padł tuż po upłynięciu okresu gwarancyjnego. Mój kolejny depilator braun miał tak samo, więc pewnie nie był to przypadek. Według mnie jest to nieuczciwe ze strony producenta i jeśli mój kolejny depilator padnie tak samo, to obiecałam sobie, że już nigdy nie kupię sprzętu brauna :(.

Nie można go doczyścić

Jestem posiadaczką depilatora od 3 lat. Używam go tylko czasem ponieważ nie jest taki idealny jak obiecuje producent. Wyrywanie włosków jedynie z nóg jest w miarę ok, natomiast okolice pach czy bikini są nie do zrobienia. Depilator wciąga skórę i nie radzi sobie z grubym zarostem i okolicami intymnymi. Niechętnie sięgam po niego używając go także do depilacji nóg.Musiałam wiele razy przejeżdżać urządzeniem w jednym miejscu żeby wszystkie włoski chwyciły. Akumulator jest tak słaby,że nie nadążam z depilacją całych nóg. Wychodzi to tak, że zrobię jedną nogę i urządzenie jest rozładowane i musze ładować i czekać. Moim zdaniem jest to bardzo słaby produkt i producent oszukał w wielu swoich obietnicach. Depilacja na mokro w ogóle jest kiepska bo jest poślizg wody i wtedy w ogóle słabo się wyrywają włoski. Używam więc tylko na sucho. Najgorszą rzeczą w tym urządzeniu jest to, że w główce depilującej zbierają się włosy i wchodzą do środka do urządzenia....... To jest obrzydliwe i nie da się tego wyczyścić. Można zdjąć część ale sama głowica depilująca jest nierozkręcalna. Mój depilator jest zapchany włosami i nie da się go używać, obrotowa głowica jest od spodu zapchana. Przede wszystkim to są cebulki włosa i bakterie i taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nigdy już nie kupię żadnego depilatora i odradzam depilatory tego typu, sama myślę o depilatorze na światło bo z tego już rezygnuję.

Manicure - velvet nails

Dobry, ale szału raczej nie ma

Plus za możliwość depilacji na mokro (na początku dużo mi to dało, teraz już nie chce mi się kombinować), możliwość ładowania, brak podrażnień. Do nóg i pach jest w miarę ok, na bikini się nie odważę (na szczęście jest końcówka goląca). Spora ilość nakładek to dla niektórych pewnie też zaleta - dla mnie zbytek, bo jestem zbyt leniwa, by z nimi kombinować i korzystam może z trzech ;)

Niestety:
- po kilku miesiącach zauważyłam, że nie jest aż tak dokładny, jak wynika z opisu producenta. Czasem muszę poprawiać nogi kilka razy.
- przy depilacji pach średnio się sprawdza, nie radzi sobie z zagłębieniami.
- światełko jest średnio przydatne, najlepsze efekty osiągam gdy używam depilatora w świetle dziennym. Przy goleniu swiatełko w ogóle nie ułatwia sprawy...
- czasami ciężko jest domyć końcówkę depilującą.

Podsumowując: mimo stosunku wyżej wymienionych plusów do minusów, depilator jest dla mnie całkiem ok i pewnie będę go używać, aż się nie zepsuje ;) (tfu tfu!). Gdyby nie puste obietnice producenta, przez które skusiłam się na zakup, nie miałabym praktycznie zastrzeżeń.

Podsumowując depilator całkowicie spełnił swoje zadanie i nie wyobrażam sobie już żadnej depilacji b

To mój pierwszy depilator, używam go od 1,5 roku więc chyba czas na recenzję. Byłam osobą ciężko znoszącą ból (pierwsza depilacja na sucho jednej nogi trwała ok godzinę, płacz i zgrzytanie zębów eh szkoda opisywać), jednak decydując się na depilację tego typu trzeba liczyć się z tym, że będzie bolało i to cholernie. Drugie podejście pod wodą w wannie, ból zdecydowanie mniejszy (żałuję, że nie zaczęłam odwrotnie). I tak przez następne kilka sesji robiłam to tylko pod prysznicem lub w wannie :P
Dziś nogi depiluję już tylko na sucho, bo praktycznie nie odczuwam żadnego bólu, a włoski są bardzo cienkie i dużo rzadsze (radzę Wam stosować raczej wieczorem, żeby skóra sobie odpoczęła i zniknęły przez noc kropeczki)
Po kilku próbach (na początku woskiem) udaje się też depilacja bikini. Także zawsze mam spokój na ok dwa tygodnie.
+lampka, depilacja bez niej na pewno nie była by tak dokładna
+depilacja na mokro
+naładowany wystarcza spokojnie na obie nogi
Odejmuję pół gwiazdki za głośność i troszkę za wysoką cenę.

Polecam niezdecydowanym, które wcześniej depilatorów nie próbowały, dacie radę przełamać ten ból :D

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 mam nadzieję, że ostatni

Bardzo dobrej jakości produkt!

Depilator kupiłam w wakacje , ma bardzo dużo akcesoriów ( była to moja podstawowa kryteria w wyborze ) więc myślę że dość wysoka cena jest adekwatna do zestawu . Najlepszą końcówką jest chyba ta z wypustkami masującymi i zwiększając skuteczność .
Rewelacyjne są chusteczki Olay dołączone do zestawu !
Jest zdecydowanie delikatniejszy niż podstawowy model który miałam wcześniej. Wielkim atutem jest możliwość depilacji na mokro :) Zdecydowanie dobry zakup !

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Dlaczego kupiłam coś takiego?

Jestem rozczarowana bo miałam wcześniej tanie depilatory które wyrzucałam po paru latach całkiem sprawne a w tym już raz wymieniałam silnik we wrześniu 2013 ( koszt 80 zł ) i teraz znowu się przepalił. Nie używałam go więcej niż poprzednie, nawet powiedziała bym, że mniej. Wszystkie nakładki praktycznie nieprzydatne, takie zbędne wyposażenie żeby uzasadnić cenę. Jutro idę kupić taki depilator Philipsa, będzie mniej kosztował niż naprawa tego.

tragedia

Co mnie podkusiło, żeby kupić to coś! A co gorsze, co mnie podkusiło, żeby wyrzucić mojego starego Brauna, który działał już 8 lat i kosztował zaledwie 80 zł... Myślałam, że już się wysłużył a bardzo za nim tęsknie!

Depilator ma jeden bardzo poważny minus, który dla mnie przyćmił wszelkie plusy. Kiedy tylko przestaniesz naciągać skórę (naciągnięcie skóry jest raczej niemożliwe w przypadku depilacji pachy. A depilator ten jest niby do całego ciała) boleśnie "łapie i wciąga" skórę! Przy pierwszym razie myślałam że to przypadek. Potem myślałam że to przez nasadkę masującą. Ale to się niestety zdarza przy każdej depilacj, każdą z nasadeki. Starym depilatorem jechałam całe ciało i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło. A teraz kupiłam depilator za niemalże 500 zł, który będzie leżał w szafie. I co z tego, że ma lampkę, że mogę z nim iść pod prysznic itd. Depilacja nie boli ani mniej ani bardziej niż starymi typami philipsa a nakładki to tak naprawdę pic na wodę.

Ilość zużytych opakowań: 1 cały

Przydatny

Pół gwiazki odbieram za niezbieranie najcieńszych włosków. Trzeba się natrudzić by wyrwać te najmniej widoczne. Ogólnie depilator się sprawdza, lampka przydatna. Można golić w ciemności :) Cena trochę wysoka-odjęcie pół gwiazdki.
Trochę głośno działa. Dużo nasadek- za to plus, ma się w czym wybierać zależnie co golisz.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

mój najlepszy przyjaciel

Depilator zakupiłam bardzo.. bardzo dawno, jak tylko pojawił się w sprzedaży. Wcześniej korzystałam już z urządzenia innej firmy, więc nie bałam się bolesności samego zabiegu. Lubię gadżety i dlatego wybór padł właśnie na brauna

Zalety:
- Bardzo fajny, kobiecy desing
- Wielkość - mały
- Kształt idealny do dłoni
- Bardzo fajne dodatkim nakładki, pokrowiec oraz nakładka do golenia
- Bardzo fajny pomysł z możliwością depilowania pod wodą, ogromna oszczędność czasu
- Wyrywa bardzo krótkie włoski !
- Zabieg bezbolesny, nie pozostawia podrażnionej skóry

Wady?
- Mógłby być tanszy, jednak na czas żywotności urządzenia cena jest do zaakceptowania

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pirwszego :)

Nigdy bym się nie spodziewała, że depilacja może być bezbolesna!

Nad zakupem depilatora zastanawiałam się kilka miesięcy. To spora inwestycja na przynajmniej kilka lat. Do zakupu skłonił mnie fakt, że i tak wydawałam kasę na jednorazówki, pianki, kremy, plastry i inne specyfiki. Postanowiłam zainwestować raz a porządnie.

Jak wspomniałam kilka miesięcy decydowałam się na zakup. W tym czasie gruntownie "przebadałam" rynek. Czytałam mnóstwo opinii, for, chodziłam po sklepach, wypytywałam znajome. Mój wybór padł na markę Braun. Sama od początku skłaniałam się ku nim a ostatecznie przekonała mnie sera depilatorów W&D.

Miałam spore wymagania co do mojego przyszłego sprzętu. Początkowo chciałam coś w niskiej cenie, ale po namyśle stwierdziłam, że wolę dać więcej niż kupić bubel. I tak właśnie dotarłam do Braun Silk-epil 7681. Po zapoznaniu się ze specyfikacją urządzenia zapragnęłam go mieć. Wiedziałam, że spełni wszystkie moje oczekiwania. I nie zawiodłam się. Udało mi się go kupić na aukcji za 230 zł! Dziś wiem, że był wart każdej wydanej złotówki :)

Na koniec chciałabym przejść do podsumowania plusów i minusów urządzenia:

Plusy:
-wydajny akumulator
-różnorodność nasadek do depilacji (najlepsza jest masująca i do miejsc wrażliwych - dla bikini i pach w początkowym okresie idealna :) )
-opływowa budowa
-solidna obudowa (spadł mi i nawet rysy nie mam)
-szybkie ładowanie
-łatwość i wygoda użycia
-możliwość używania na sucho i mokro (dla mnie największy plus, choć komfort użytkowania jest bardzo podobny w każdych warunkach)
-przyjemny dla oka design
-nieduży, z łatwością zmieści się do każdej torby wyjazdowej ;)
-fajna lampka dzięki której doskonale widać każdy włos

Minusy:
-brakuje mi w zestawie jakiejś podstawki w której mogłabym go trzymać
-zdarza mu się urywać włoski (ale tylko wtedy gdy są zbyt długie)
-mógłby pracować ciutkę ciszej

Nigdy wcześniej bym nie pomyślała, że depilacja może odbywać się bez bólu :) Miałam (wątpliwą) przyjemność używania plastrów do depilacji i muszę szczerze przyznać, że wtedy ból był bez porównania większy niż w czasie użytkowania depilatora. Po zabiegu skóra jest gładka i wygląda rewelacyjnie :) I co najważniejsze - gładkość utrzymuje się do trzech, czterech tygodni!

Dla mnie genialny!

(zaznaczyłam, że kupię ponownie, bo gdyby temu coś się stało (odpukać!!) to zainwestuję w kolejny)

Używam tego produktu od: dobrych kilku miesięcy

Najlepszy jaki miałam!

Kupiłam, wypróbowałam i opiszę swoje wrażenia. Mam ciemne, grube włosy na nogach i miałam dość golenia ich tradycyjną maszynką do golenia. Przetestowałam wiele pianek, maszynek, kremów po depilacji, robiłam pilingi i krosty na udach były prawie zawsze. Zdecydowałam się na depilator. Kiedyś miałam inny depilator Brauna i wiem jaki ból jest podczas depilacji.

Plusy:
-możliwość używania w wannie lub pod prysznicem (mniejszy ból)
-latarka, ułatwia staranną depilację
-wygodnie leży w dłoni
-jest ładny
-w miarę dokładnie usuwa włosy
-można go zabrać np. na wakacje, 40 minut trzyma bateria i spokojnie wydepilowałam moje bujne owłosienie, zajmuje mało miejsca, jeśli nie używamy wszystkich nasadek to ich nie zabieramy
-nasadka przycinająca owłosienie, nie wiedziałam czym mam przyciąć włosy łonowe tak żeby były równej długości i nie wyłaziły poza majtki a tu proszę raz dwa i jest porządek
-nasadka goląca, tu mam problem bo jakoś nie bardzo sobie z nią radzę, z bikini sobie poradziła ale chyba muszę jeszcze poćwiczyć.

Minusy:
-cena
-za głośno działa dlatego odejmuję pół gwiazdki.