Anti - Gravity Firming Lift Mask

Anti - Gravity Firming Lift Mask

Ta natychmiastowo nawilżająca maseczka została zaprojektowana aby wzmocnić ujędrniające i wygładzające właściwości kremu i lotionu z serii Anti - Gravity. Natychmiast po użyciu napina skórę która staje się bardziej świetlista. Przy regularnym stosowaniu pomaga usunąć drobne zmarszczki.

Cena: 150 zł / 75 ml

Była super

No !!! Teraz jestem pewna , że wcina niektóre rezenzje. na pewno tej masce wystawiałam opinię. Uzywałam jej namiętnie kilka lat temu jako kremu na noc albo przed tzw. wielkim wyjściem i spisywala się rewelacyjnie. Skóra o ujednoliconym kolorycie, nawilzona, jędrna, zmarszczki wówczas mimiczne wygładzone. Niestety od dłuzszego czasu nie mogę jej juz nigdzie kupić . Pamietam , ze sklad miała rewelacyjny.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3

Świetna maseczka

Na początku powiem, że nie używam jej bardzo regularnie, nie mam jeszcze wielkiego problemu ze zmarszczkami, a maseczke kupiłam raczej profilaktycznie.

Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona, jest świetna, faktycznie usuwa drobne zmarszczki, cudownie rozświetla (naprawde boski efekt), napina, wygładza.

Lubię próbować nowości, więc nie wiem czy kiedy mi się skończy od razu ją kupię, ale kiedy zaczne zauważać poważniejsze zmarszczki, napewno będzie pierwszym kosmetykiem, po który sięgne :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

A ja jestem zadowolona:)

Bardzo dobra maseczka.
Zapach całkiem znośny, wydajność rewelacyjna .
Nie można spodziewać sie efektów po miesiącu.. gdyż jej działanie przychodzi z czasem. Zauważyłam że skóra jest w lepszej kondycji , jakby bardziej jędrna, odżywiona . Nie jest szara jak dawniej.

Ja nakładam tę maskę po peelingu raz w tygodniu i zostawiam na cała noc:)

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

nic nadzwyczajnego

Jeśli wydanie 150zł na kosmetyk poprawi nam humor, sprawi, że będziemy przekonane, że zrobiłyśmy coś specjalnego dla swojej urody, to może ten zakup ma sens. Ja "szarpnęłam" się na tę maseczkę po przeczytaniu wszystkich tych super recenzji. I powiem szczerze, że nie zauważyłam żadnych ale to żadnych spektakularnych efektów. Ani b.dobrze, ani b.źle. Zwykła maseczka nawilżająca, ładnie pachnie, nie powoduje żadnych niemiłych niespodzianek. Wniosek: Mikstura 4-5 razy droższa od innych z podobnej kategorii a efekt niemal ten sam. Czy się opłaca? Zdecydujcie same.

extra

Jestem szczesliwa posiadaczka tej maseczki, która dostałam w prezencie , została przywieziona z Kanady. Jest super, idealnie nawilża, wygładza i czyni cere swieża. Uzywam jeje raz w tygodniu i poprawiła znacznie stan mojej cery, choc uprzedzam ze nie mam z nia wiekszych problemów.

uzywam na co dzień:)

Od jakiegoś czasu używam tej maseczki jako krem, i jestem bardzo zadowolona..:)...cienka warstwa wystarczy do wchłonienia i cera cały dzień ładnie wyglada..dobrze sie wchłania,zostawia leciutką warstewke,nie lepka,lecz sliską/fajne uczucie/...cera naprawde wyglada bardzo ładnie moim zdaniem..czytałam na stronie,ze działa przeciwzmarszczkowo, jesli uzywa sie jej systematycznie-spróbuje....jak maseczke-zostawiałam ja do wchłoniecia,nigdy jej nie zmywałam,lub sciągałam chustka ,maska tak dobrze sie wchłania,a poza tym działanie jest spotegowane ,gdy zostawie ja na twarzy jak krem..zreszta zawsze tak robiłam z maskami niezmywalnymi i byłam bardzo zadowolona..:)..polecam ta maske ,jest bardzo fajna i wydajna

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

sympatyczna

Kupiłam po przeczytaniu wizażowych recenzji ;). Według mnie - maseczce brakuje jeszcze tylko miłego zapachu, no ale to Clinique, czyli nie pachnie...
Jest dość wydajna, ma konsystencję kremu. Zostawiam ją na troche dłużej, niż 5 minut, część sie wchłania. Resztę wytarłam chusteczką, ale następnym razem spróbuję wmasować. Pozostawia twarz gładką, nawilżoną, ale bez natłuszczenia, lepkości czy połysku. Nie widze spektakularnych efektów liftingu, ale moja twarz jeszcze go nie potrzebuje ;). To taka szybka maseczka - także wtedy, gdy mamy mało czasu. Po prostu przyjemna...

KWC

Od prawie 6 msc.testuje wszystko,co mozliwe z clinique i powiem szczerze, ze dawno nie natrafiłam na tak odpowiadajace mojej cerze kosmetyki....Co do maseczki,w 100% jest to najlepsza maseczka lifingujaca jaka miałam,a miałam naprawde wiele..Cudownie wygładza,rozswietla,cera jest jak nowa,wypoczeta,swieza i taka..piekna!! Wg.mnie nalezy naniesc niezbyt gruba warstwe ,jak krem,wtedy pieknie sie wchłonie i ujedrnia cere w sposób bardzo widoczny...Polecam z całego serca,produkt warty ceny, wydajny..uzywam 2 razy w tygodniu na noc od 4 msc....jednak jakis czas temu zrobiłam sobie tydzien z ta maseczka jako krem na dzien-efekt: cera cudna cały dzien,,,nic dodac,nic ujac!!

pogromca zombie...

Dla mnie szczęśliwie odnalezione remduim na zszarzałą zmęczoną skórę, efekty zbyt dużej ilości pracy a niestety zbyt małej dawki snu i raczej niesczególnie działającego na cerę stresu i kawy... czyli cos dla przepracowanych zombie...cera jest natychmiast po zastosowaniu rozświetlona, rozjasniona, nawilżona i wizualnie wypoczęta... nałożona rankiem widocznie daje dobry efekt, bo powoduje częste komentarze pozostałych zombie płci obojga...w stylu "a ta znowu wyspana"
oczywiście żadna maseczka nie zastąpi urlopu no ale co zrobić kiedy do niego tak daleko...

wspaniała

Maseczka doskonała! Jestem zakoczona jej wyjątkowo spektakularnym działaniem. Usuwa wszelkie oznaki zmęczenia i braku witalności skóry, ożywia, lekko napina i wygładza cerę. Skóra staje się sprężysta, a pory zmniejszone.
Kupiłam ją, by ratować cerę poszarzałą na skutek ciągłego stresu i niewsypania. Stosuję razem z innymi produktami Clinique (m. in. z linii Repairwear). Efekt - skóra idealna. Zdecydowanie polecam!

Bardzo ja lubie ...

Uzywam jej na dwa sposoby: 2/3 razy w tygodniu na noc na twarz i na szyje i przed wielkimi wyjsciami. Bardzo lubie efekt rozswietlenia ktory nadaje cerze. Efekt napinania w moim przypadku jest srednio zauwazalny bo tez nie bardzo jest co napinac aczkolwiek mam wrazenie ze rozprasowala mi ladnie zmarszczki na czole. Bardzo wydajna tuba.

Cudotwórczyni

Dawno już nie miałam tak skutecznego i wartosciowego kosmetyku jak ten. Szok, a przecież to tylko maseczka. Jeżeli ktos chce sie przekonać jakie cuda może uczynić ze skóra ta "zwykła" maseczka, to musi koniecznie spróbować. Skóra jest jak po jakims liftingu, promienna, rewelacyjnie nawilżona, gładziutka. I choć mam tłustą cerę to nie wyobrażam sobie życia bez tego kosmetyku. W mgnieniu oka poprawia stan mojej problematycznej skóry lepiej niż wszystkie razem, które do tej pory używałam.