Avon, Care, Renewing Moisture, Regenerating Hand Cream (Regenerujący krem do rąk z kompleksem odmładzającym)

Krem z kompleksami odmładzającymi pomaga redukować oznaki starzenia się skóry dłoni.

dość zwyczajny

Nawilża w miarę ok, ale bez rewelacji, dość szybko się wchłania, ładnie pachnie, wystarcza na długo. Ale żeby miał jakieś super zbawienne właściwości to nie zauważyłam. Jest to krem dla skóry normalnej, bez większych problemów. Jeśli nie będę miała żadnego kremu a w ofercie będzie na promocji to nie wykluczam że jeszcze kiedyś kupię.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Lekki, dobry na lato.

Używałam tego kremu praktycznie przez całe lato, kiedy skóra moich dłoni nie jest tak bardzo sucha i wymagająca, musze przyznać, że podczas tej ciepłej pory roku się sprawdził.

Krem ma przyjemną, bardzo lekką konsystencję, nie jest tłusty, ale" śliski", przyjemnie wmasowuje się w skórę i błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia tłustej ani klejącej się warstwy. To duży plus, w lecie nie lubię kiedy lepią mi się dłonie od kremu. Po posmarowaniu rąk można od razu normalnie funkcjonować, wykonywać różne czynności bez obaw, że zaraz nam się coś z rąk wyślizgnie lub że coś potłuścimy.
Zapach ma przyjemny, delikatny, nienachalny, dość długo czuć go na skórze, ale nie męczy nosa.

Ten krem łagodzi uczucie ściągnięcia skóry po myciu, sprawia, że dłonie stają się gładsze, skóra jest wyraźnie wygładzona, miękka i miła w dotyku, niweluje szorstkość i suchość. Nawilża jednak na średnim poziomie i nie jest to efekt długotrwały, raczej trzeba go używać po każdym myciu rąk, żeby dłonie były w dobrej kondycji. Wystarczy jeden dzień pominąć jego używanie i skóra staje się ściągnięta i sucha.
Ogólnie krem jest przyjemny w użyciu, ale dla niewymagających dłoni, które nie mają np. kontaktu z detergentami, czy też latem. W ziemie bym go nie stosowała, bo jest za mało treściwy, zbyt słabo nawilżający, za słabo regeneruje i chroni.

Jest wydajny( wystarczył na 2 miesiące codziennego używania) i niedrogi( cena zależy od katalogu, ale można kupić go za 5 do 8 złotych), ma ładne, wygodne opakowanie z prostą lecz przyjemną dla oka szatą graficzną.
Tak jak napisałam- w lecie jest bardzo dobry, zimą czy jesienią niezbyt, chyba że jako krem do torebki, do używania na szybko w pracy czy szkole;)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

lekki, nawilża

delikatny krem o lekkiej konsystencji , nawilża ręce choć bez rewelacji, jednak dla niewymagających zdecydowanie wystarczy.
wygodne i ładne opakowanie, kremik wydajny,
łatwo dostępny i tani, a zapach bardzo przyjemny.
minusika mogę dać za zakrętkę otwieraną a nie na pstryczek

Używam tego produktu od: miesiac

*lekkość, *cudny zapach *szybkie wchłanianie *nawilżenie dłoni

Uważam, że kremik jest świetny! LEKKI, nie brudzi, super nawilża..i jest tani:)

+ tani
+lekka formuła
+ świetny zapach
+ łatwo dostępny

- nie zauważłam

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

zasługuje na czwóreczkę

lubię ten krem. Ma dobre właściwości odżywcze, praktyczne opakowanie, jest wydajny i nie kosztuje wiele. W dodatku w avonie często są na niego promocję. Mógłby tylko trochę szybciej się wchłaniać i mieć przyjemniejszy zapach - ale nie ma z tym tragedii. Polecam, warto wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Lubię :)

Kremik kupiłam jakiś czas temu w promocji za 4,99. Potrzebowałam treściwszego kremu do rąk na noc, ponieważ ostatnio moje dłonie uległy zdumiewającej transformacji i tak jak dawniej nie używałam do nich niczego poza mydłem, nagle stały się wiecznie suche i ściagnięte.

Żeby zaradzić problemowi zaopatrzyłam się w dwa kremy, jeden lżejszy i szybko wchłaniający w ciągu dnia, drugi właśnie odmładzający Avonu na noc.

Kremik okazał się zupełnie wystarczający dla moich suchych teraz dłoni.
+ Ma przyjemną kremową konsystencję, nie lepką,
+ Wchłania się szybciej niż się spodziewałam, już po chwili,
+ Skóra jest ukojona, aksamitna i gładziutka, przesuszone miejsca znikają,
+ Efekt po nocnym zastosowaniu mimo ciągłego moczenia rąk utrzymuje się do popołudnia dnia następnego,
+ Ładny zapaach,
+ Niska cena w promocji
+Wydajny

Minus - jak dla mnie zakrętka w kosmetyku do dłoni nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem...

Nie daję maksymalnej oceny, ponieważ nie jest to jakieś kosmetyczne cudo i wielkie odkrycie, lecz przyzwoity, dobrze działający kosmetyk.

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ mile zaskoczona kremem Avonu zamówiłam sobie inny rodzaj i chętnie popróbuję różnych wersji.Używam tego produktu od: ok miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

EDIT: Niestety odejmuję gwiazdki i edytuję, krem po długofalowym używaniu mocno przesuszył mi dłonie, jestem pewna, że to on, ponieważ po jego odstawieniu problem zanikł. Powód jest prosty: parafina na początku składu. Ja podziękuję.

Nawilża ... i wysusza

:(ukojenie przynosi chwilowe... po paru minutach gdy się wchłonie dłonie są znowu suche
:(nie regeneruje
:)ładnie pachnie
:)jest gęsty
:(wygładza chwilowo skórę
:(avon pomniejszył opakowania avon care a cena ta sama:] Choć w przypadku tego kremu to plus:]

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Średni z plusem

Krem jest tani i wydajny. Dobrze się rozprowadza na skórze dłoni i szybko w nią wchłania. Nie powoduje żadnych podrażnień oraz nie pozostawia lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Po nim skóra jest trochę nawilżona za co odejmuje 1,5 gwiazdki i odżywiona.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Kiepskie nawilżenie

Dobrze, że go dostałam w prezencie bo bym bardzo żałowała każdej wydanej złotówki.
Krem nie robił nic z moimi dłońmi, nawilżenie trwało zaledwie pare minut po aplikacji, a gdy się wchłonął ( wchłania się ekspresowo) to miałam wrażenie jakby dłonie były jeszcze bardziej suche :/

Totalne nieporozumienie!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Tani

Jak na krem, który można w promocji kupić za 5zł to na prawdę dobry. Nawilża, szybko się wchłania wydajny, idelany do codzienego stosowania. Niestety nie nadaje się do bardzo suchej skóry czy zniszczonych rąk.
Idealny do torebki, jednak do stosowania równolegle z jakimś innym.

Minus - opakowanie. Już dwa razy rozlal mi się w torebce

Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajny :)

PLUSY:
+ ładnie pachnie
+ lekka, kremowa konsystencja
+ dość szybko się wchłania
+ odżywia skórę
+ skóra staje się miękka i delikatna :)
+ wydajny
+ tani

MINUSY:
- trochę jakby się klei :/

Generalnie bardzo fajny :) Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka