YSL, Visible Energie

YSL, Visible Energie

Jest to krem na dzień z ekskluzywnym aktywnym kompleksem enzymo - magnezowym, który działa na wyspecjalizowane enzymy w skórze aby zwalczać negatywne skutki wpływu wielu agresywnych czynników (stres, zanieczyszczenie środowiska, zmęczenie, UV) oraz przywrócić skórze blask i poczucie komfortu. Zawiera magnez który koordynuje reakcje enzymatyczne i poprawia koloryt oraz napięcie skóry. Specjalny kompleks zwalcza nadprodukcję wolnych rodników w skórze. Bez jakiegokolwiek filtra chemicznego, Visible Energie zapewnia idealną ochronę dzięki swoim filtrom fizycznym, które respektują wrażliwość skóry. Zapewnia doskonałe nawilżenie i niezrównaną gładkość dzięki biologicznie aktywnej wodzie.

Cena: 190 zł / 50 ml

Kupiony, stracony

Szukałam, zbierałam pieniądze, a w końcu kupiłam. Jakoś idea posiadania kremu od YSL bardzo przemawiała do mojej wyobraźni. Kiedy juz zaczęłam uzywac okazał się niewypałem. Wałkuje się straszliwie i to zniechęca do jego używania. Nie jestem w stanie ocenić jego dobroczynego wpływu na skóre, gdyż zużywam go na noc. Z wałkami na twarzy sie nie pokaże. Poza tym za mocno pachnie i powoduje wysyp zaskórników. Wolę juz zapach kremu YSL Daylight Cream.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego, a kupiłam 2 brrrr.

Uwielbiam!

Bardzo lubię kosmetyki YSL a ten krem mnie po prostu urzekł. Istnieje w dwóch wersjach - do skóry suchej oraz normalnej/mieszanej, ja miałam ten drugi, kupiłam po zużyciu pokaźnej próbki. Pięknie pachnie, delikatny, nie podrażnia, nadaje się nawet dla bardzo wrażliwych cer. Myślę nie nie przypadnie do gustu posiadaczkom tłustej cery - ma miękką aksamitną konsystencję, jest dość gęsty i ładnie się wchłania, ale nie jest to kremik lekki jak piórko - co mi odpowiada, zwłaszcza w chłodniejsze dni. Nie zostawia tłustej warstwy ale i nie matuje - po prawdzie to wcale tego nie obiecuje. Dzięki swojej konsystencji całkiem nieźle chroni buzię. Najważniejsze jest dla mnie to że naprawdę świetnie nawilża i wygładza skórę, chyba faktyycznie jakoś ją energizuje - twarz jest miękka, gładka i rozświetlona, znakomicie odżywiona. Nie zatyka porów, świetnie nadaje się pod makijaż. Jednym poważnym minusem są dla mnie filtry - jakieś tajemnicze wzmianki na opakowaniu ale numer nie jest podany, więc ochrona nie jest zbyt wielka. Nakładam więc na twarz podkład z filtrem i liczę że jakoś nie zrobię sobie wielkiej krzywdy... Za ten brak porządnego filtra odejmuję gwiazdkę.