Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Elseve, Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Cena już od 10,22 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Bardzo dobry!

Wzmacnia włosy, moje gęste włosy nie puszą się i to jest największy plus tego szamponu. Jest wydajny, dobrze się pieni. Opakowanie duże starcza na długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524126].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon jakich wiele

Szampon jak szampon - myje i tyle ;) Moje zniszczone włosy nie wzmocniły się po nim, ale też nie zaczęły nadmiernie wypadać, a czymś i tak trzeba umyć włosy, więc jest ok. Szampon nie obciąża włosów, co jest dobre, gdy stosuje się po szamponie odżywkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494826].usefull || 0 }}% pomocna.

Włosy dalej wypadaja

Stosowałam cała serie i nie jestem zadowolona. Włosy jak wypadały tak wypadają. Szampon ma gęsta konsystencje ale cos jest nie tak z wydajnością bo maska i odżywka zostały a szamponu juz nie było. Myje, obciąża włosy co powoduje ze sa przyklapnięte u nasady. Nie pozostawia siana na głowie. Niestety nie spełnia podstawowej funkcji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493841].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zamaskować siwe włosy

Uratował po koloryzacji

Kilka lat temu, użyłam jednej z farb/pianek pół trwała koloryzacja na ok. 6tyg polecanej dla młodych dziewczyn, włosy po tej koloryzacji wypadały garściami. Ten szampon wraz z innymi kompanami z tej serii zdecydowanie mnie uratował. Włosy przestały wypadać, nie pamiętam po jakim czasie, ale na pewno było to zauważalne w trakcie używania pierwszej butelki (przy codziennym myciu).
Włosy po tym szamponie są śliskie, sypkie, miękkie i lśniące. Zapach trzyma się cały czas. Jeśli ktoś lubi takie szampony z SLS i slikonami itp to zdecydowanie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480116].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar

Kupiłam go razem z odżywką z tej samej serii. Wcześniej używałam szamponu ziołowego, który przesuszał mi włosy, więc chciałam na jakiś czas zmienić go na szampon, który nadal będzie wzmacniający.
Stało się coś okropnego, po może trzech użyciach włosy zaczęły mi wychodzić garściami!! Czy czesałam suche, czy mokre, zawsze miałam szczotkę pełną włosów. Czesałam i płakałam niemal, bo nie wiedziałam co się dzieje. Nie wiem czy to zmiana szamponu tak zadziałała, ale nigdy nie miałam aż takiego problemu, a stało się to z dnia na dzień. Wcześniej na szczotce dosłownie 3 włosy, a potem cała szczotka, za każdym czesaniem cała kępa włosów.
Fajnie oczyszczał i ładnie pachniał. Więcej plusów nie ma.
Straciłam mnóstwo włosów... :((

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477796].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Bardzo lubie ten szampon i często do niego wracam. Ma kremową konsystencję i przyjemny zapach. Pieni się na włosach i je bardzo dobrze oczyszcza. Po jego użytkowaniu moje włosy są dłużej świeża i wspaniale się układają. Czy zauważyłam wzmocnienie moich włosów? Nie koniecznie ale szampon i tak uwielbiam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465402].usefull || 0 }}% pomocna.

Suoer szampon

Zdecydowanie daje radę na moich słabych włosach, zmniejszył ilość wypadających włosów i poprawił ich jakość. Kupiłam duże opakowanie za jakąś śmieszną cenę, bo akurat wpadł mi w oko i na pewno nie żałuje, Stosuje różne odżywki i z każdą działa dobrze, Włosy są lśniące ale na pewni nie wyglądają na tłuste

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463747].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny szampon

Fajny szampon o bardzo fajnym zapachu, o konsystencji perłowej takiej jaką uwielbiam, bardzo wydajny, dobrze się pieni, fatwo dostępny, ma bardzo ładny typowy na elseve zapach, nie wysuszył mi włosów, nie pogorszył ich stanu, włosy mi się po nim dobrze rozczesywały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462052].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo zły - powoduje łupież

Pierwsze 3 użycia były okej - włosy podniosły się,potem tragedia - łupież, oklapnięcie,przetłuszczanie, nie polecam do włosów nisko i średnio porowatych z tendencja do przetłuszczania!
Kupiony w rossmanie na promocji na chybił trafił, bo opakowanie 'takie spoko' nigdy więcej, nie polecam. Wydajny, pachnie okej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449347].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Moje włosy po zastosowaniu tego produktu wcale nie poczuły się wzmocnione. Wciąż wypadały, były sklejone.
Myślicie, że zapach uratował sprawę? A skąd, większego śmierdziucha nie miałam.
Stanowcze nie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406346].usefull || 0 }}% pomocna.