Elseve, Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Super

Gęsty, mocno pieniący się szampon. Super domywa włosy i nie wysusza ich. Dostępny wszędzie, nawet w biedronce. W połączeniu z odżywką z tej serii daje włosy domyte u nasady,a nawilżone na końcach.

nie dla mnie

Moje włosy przechodziły trudny okres i wypadały dość intensywnie. Szukałam więc szamponu, który nie tyle mi pomoże, co przede wszystkim nie będzie szkodził. Oczekiwałam przede wszystkim od tego szamponu, by mył włosy i ewentualnie choć trochę je wzmocnił.
Nadszedł więc czas pierwszego mycia no i... efekt wow! Moje włosy dawno nie wyglądały tak dobrze. Byłam szczerze zachwycona.
No niestety, drugie mycie zdecydowanie zweryfikowało moje zdanie. Włosy były oklapnięte, bez życia. Wyglądały tragicznie, najchętniej wyrzuciłabym go do kosza, no ale postanowiłam dać mu jeszcze kilka szans. No ale nic się nie zmieniło, chyba się nie polubiliśmy. Myłam też na zmianę z innym szamponem, ale nic nie podziałało, no cóż.. Szukam dalej :) Obecnie leży na półce i czeka na inne zastosowanie.

Ulubieniec

Jest to najlepszy szampon jakiego używałam. Nie obciąża a regeneruje. Posiada fajną, gęstą konystencje, zapach delikatny, nie drażniący, tani, dostępny w większości drogerii i hipermarketów.

Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Wspaniały

Świetny zapach, konsystencja i działanie. Odżywia i wzmacnia włosy, lekko obciąża powodując przyglądanie suchych/zniszczonych włosów. Mój obecny szampon z którego jestem niezwykle zadowolona.

Taki sobie

-obciąża włosy
-włosy wcale nie są mocniejsze
-podrażnia skórę

+wydajny
+ładnie pachnie
+ułatwia rozczesywanie

Także szału nie ma , nie zachwycił mnie jakoś specjalnie

Do farbowanych.

Szampon ten dobrze się sprawdzał kiedy jeszcze malowałam włosy. Wygładzał je i utrzymywał w dobrej kondycji przez cały dzień, sądzę że wyglądały lepiej niż się miały. Niekoniecznie zauważyłam poprawę ich kondycji jako tako. Produkt wydajny, o ładnym opakowaniu i stosunkowo niewielkiej cenie.
Według mnie godny polecenia dla osób o bardzo zniszczonych włosach, farbowanych lub rozjaśnianych potrzebujących silikonowej ochrony. Niekoniecznie poleciłabym go włosom naturalnym, bo nie wykazuje tak naprawdę właściwości odżywczych.

Dobry produkt

Plusy
+gęsty
+wydajny
+wygładza włosy
+nie przesusza skóry głowy
+/- ma ładny zapach, ale jak na szampon zdecydowanie za mocny
+głęboko oczyszcza włosy i skórę głowy
minusy
-nie zauważyłam poprawy jeśli chodzi o wypadanie włosów

Bardzo dobry!

Wzmacnia włosy, moje gęste włosy nie puszą się i to jest największy plus tego szamponu. Jest wydajny, dobrze się pieni. Opakowanie duże starcza na długo.

Szampon jakich wiele

Szampon jak szampon - myje i tyle ;) Moje zniszczone włosy nie wzmocniły się po nim, ale też nie zaczęły nadmiernie wypadać, a czymś i tak trzeba umyć włosy, więc jest ok. Szampon nie obciąża włosów, co jest dobre, gdy stosuje się po szamponie odżywkę.

Włosy dalej wypadaja

Stosowałam cała serie i nie jestem zadowolona. Włosy jak wypadały tak wypadają. Szampon ma gęsta konsystencje ale cos jest nie tak z wydajnością bo maska i odżywka zostały a szamponu juz nie było. Myje, obciąża włosy co powoduje ze sa przyklapnięte u nasady. Nie pozostawia siana na głowie. Niestety nie spełnia podstawowej funkcji.

Uratował po koloryzacji

Kilka lat temu, użyłam jednej z farb/pianek pół trwała koloryzacja na ok. 6tyg polecanej dla młodych dziewczyn, włosy po tej koloryzacji wypadały garściami. Ten szampon wraz z innymi kompanami z tej serii zdecydowanie mnie uratował. Włosy przestały wypadać, nie pamiętam po jakim czasie, ale na pewno było to zauważalne w trakcie używania pierwszej butelki (przy codziennym myciu).
Włosy po tym szamponie są śliskie, sypkie, miękkie i lśniące. Zapach trzyma się cały czas. Jeśli ktoś lubi takie szampony z SLS i slikonami itp to zdecydowanie polecam.

Koszmar

Kupiłam go razem z odżywką z tej samej serii. Wcześniej używałam szamponu ziołowego, który przesuszał mi włosy, więc chciałam na jakiś czas zmienić go na szampon, który nadal będzie wzmacniający.
Stało się coś okropnego, po może trzech użyciach włosy zaczęły mi wychodzić garściami!! Czy czesałam suche, czy mokre, zawsze miałam szczotkę pełną włosów. Czesałam i płakałam niemal, bo nie wiedziałam co się dzieje. Nie wiem czy to zmiana szamponu tak zadziałała, ale nigdy nie miałam aż takiego problemu, a stało się to z dnia na dzień. Wcześniej na szczotce dosłownie 3 włosy, a potem cała szczotka, za każdym czesaniem cała kępa włosów.
Fajnie oczyszczał i ładnie pachniał. Więcej plusów nie ma.
Straciłam mnóstwo włosów... :((