Elseve Arginine Resist x3 (Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania)

Cena już od 9,36 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Bubel

Moje włosy po zastosowaniu tego produktu wcale nie poczuły się wzmocnione. Wciąż wypadały, były sklejone.
Myślicie, że zapach uratował sprawę? A skąd, większego śmierdziucha nie miałam.
Stanowcze nie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406346].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły

Całkiem niezły szampon jak na drogeryjny i dobrze dostępny.
ładny zapach, wygodna butelka, nie plącze włosów. Nieco pomaga na wypadanie ale be bez spektakularnych efektów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401756].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon dla zdrowych włosów

Miałam go raz bowiem kupiłam z ciekawości. Nigdy więcej nie kupię owszem wydajny, gęsty, ładnie pachnie, po umyciu włosy lekko się rozczesują. Jednakże, ten szampon ma wzmacniać włosy a gdy go używałam nie zauważyłam by nawet utrzymywał stan włosów po szamponach Vichy. Zdecydowanie włosy odczuły zmianę szamponu na gorszy i im bardziej zbliżałam się do końca butelki tym włosy były jakby słabsze. Polecam go tylko dla zdrowych włosów, dla kobiet które mają ładne pasma i potrzebuję tylko i wyłącznie coś do mycia. Reasumując, szampon nie pomoże nam w problemach naszych włosów a jedynie pomaga w myciu włosów bowiem po nim łatwo się rozczesują, ładnie pachną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378626].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Dobry

To chyba najlepszy szampon L'oreal. Dobrze myje włosy, są po nim gęste, czyściutkie i pachnące. Jest wydajny, starcza na długo, cena też nie jest strasznie wysoka, chociaż ostatnio chyba nieco zdrożał. Kiedyś używałam go codziennie, ostatnio przerzuciłam się na bardziej naturalne szampony.

PLUSY:
+ładne opakowanie
+duża pojemność
+dobrze myje włosy
+ładny zapach
+włosy po nim nie plączą się

WADY:
-po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że nie działa już tak dobrze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369721].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Dotychczas używałem szamponu i odżywki z serii Cement-Ceramid, ale ta seria przebiła wszystko. Po użyciu szamponu i odżywki włosy są lśniące, sypkie, miękkie, ładnie się układają i na dłużej zostają świeże. Aktualnie ta seria to mój nr 1, używam tego szamponu zamiennie z szamponem Volume z Yves Rocher. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330056].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepski

Szampon niestety nie wzmacnia włosów oraz nie powoduje zahamowania ich wypadania, ponieważ mój problem jak był, tak jest, dlatego w wyborze kosmetyku przeciw wypadaniu włosów zmuszona jestem pójść inną drogą. Plusem jest na pewno wygodne opakowanie, dzięki któremu szampon można zużyć do końca, to że nie obciąża włosów oraz ich nie przetłuszcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319971].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie pomaga ale i nie szkodzi

Szampon kupiła zachęcona promocją. Nie testowałam go wcześniej a lubię testować nowości. Ot, szampon jak to szampon, nie wierzę w cudowne i lecznicze właściwości szamponów.

:) + wygodne opakowanie, które można postawić do góry nogami, aby wydobyć komsetyk do samego końca
:) + duża pojemność - aż 400 ml
:) + dobrze oczyszcza
:) + nie obciąża włosów
:) + nie wzmaga przetłuszczania
:) + dobrze się spłukuje

:( - nie wzmacnia i nie ogranicza wypadania

Szampon jak to szampon - wykonuje swoje zadanie czyliu oszczysza skórę głowy i włosy. Nie pamiętam jak po nim było z rozczesywaniem włosów, gdyż używałam go kilka miesięcy temu oraz zawsze po myciu stosuję odżywkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290776].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Szampon kupiłam w promocji licząc na rewolucję, ale niestety rozczarowałam się. Szampon nie kosztował dużo - w promocji około 10 zł za 400 ml. Ma gęstą konsystencję, ładny zapach i dobrze się pieni. Jeśli chodzi o działanie to dość dobrze oczyszcza, nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Szampon nie obciąża włosów i nie podrażnia skóry głowy. Niestety szampon nie wzmacnia włosów w żaden sposób nawet przy stosowaniu odżywki z tej samej serii.
Ze względu na brak spełnienia podstawowego zadania nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287876].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam!Nie polecam !!!!

Nie polecam !!!! z całego serca mówie miałam problem z wypadaniem włosów i miałam nadzieje że pomoże niestety zrobiło sie na odwrót włosy wypadają mi garściammi po umyciu za 2-3 godziny mam tłustą grzywkę a nie mam problemu z przetłuszczającymi się włosami jestem bardzo niezadowolona i nie wiem co mam robić zrobić bo obiecują a efekt jest tragiczny :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258658].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Zużyłam całe 400 ml tego szamponu, wydaje mi się że wzmocnienia włosów jako takiego nie zauważyłam. Na pewno nie od niego. Mył dobrze, bardzo mocno się pienił, spłukiwał też ok. Zostawiał na włosach typowy "drogeryjny" zapach. Niestety w trakcie dłuższego używania zauważyłam, że z moich włosów robi sztywne, matowe strąki... jakby nie za bardzo dobrze znosiły mycie tym kosmetykiem. widzę, że inne opinie na KWC chwalą go za brak obciążania włosów, z tym się zgadzam ale miałam tez wrażenie że u mnie wysuszał końcówki. Na plus - wlosy po nim całkiem dobrze się rozczesywały. Cena ok, ale raczej go nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239178].usefull || 0 }}% pomocna.