Elseve Arginine Resist x3 (Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania)

Cena już od 9,36 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Fajny szampon

Fajny szampon o bardzo fajnym zapachu, o konsystencji perłowej takiej jaką uwielbiam, bardzo wydajny, dobrze się pieni, fatwo dostępny, ma bardzo ładny typowy na elseve zapach, nie wysuszył mi włosów, nie pogorszył ich stanu, włosy mi się po nim dobrze rozczesywały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462052].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo zły - powoduje łupież

Pierwsze 3 użycia były okej - włosy podniosły się,potem tragedia - łupież, oklapnięcie,przetłuszczanie, nie polecam do włosów nisko i średnio porowatych z tendencja do przetłuszczania!
Kupiony w rossmanie na promocji na chybił trafił, bo opakowanie 'takie spoko' nigdy więcej, nie polecam. Wydajny, pachnie okej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449347].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Moje włosy po zastosowaniu tego produktu wcale nie poczuły się wzmocnione. Wciąż wypadały, były sklejone.
Myślicie, że zapach uratował sprawę? A skąd, większego śmierdziucha nie miałam.
Stanowcze nie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406346].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

niezły

Całkiem niezły szampon jak na drogeryjny i dobrze dostępny.
ładny zapach, wygodna butelka, nie plącze włosów. Nieco pomaga na wypadanie ale be bez spektakularnych efektów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401756].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon dla zdrowych włosów

Miałam go raz bowiem kupiłam z ciekawości. Nigdy więcej nie kupię owszem wydajny, gęsty, ładnie pachnie, po umyciu włosy lekko się rozczesują. Jednakże, ten szampon ma wzmacniać włosy a gdy go używałam nie zauważyłam by nawet utrzymywał stan włosów po szamponach Vichy. Zdecydowanie włosy odczuły zmianę szamponu na gorszy i im bardziej zbliżałam się do końca butelki tym włosy były jakby słabsze. Polecam go tylko dla zdrowych włosów, dla kobiet które mają ładne pasma i potrzebuję tylko i wyłącznie coś do mycia. Reasumując, szampon nie pomoże nam w problemach naszych włosów a jedynie pomaga w myciu włosów bowiem po nim łatwo się rozczesują, ładnie pachną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378626].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

To chyba najlepszy szampon L'oreal. Dobrze myje włosy, są po nim gęste, czyściutkie i pachnące. Jest wydajny, starcza na długo, cena też nie jest strasznie wysoka, chociaż ostatnio chyba nieco zdrożał. Kiedyś używałam go codziennie, ostatnio przerzuciłam się na bardziej naturalne szampony.

PLUSY:
+ładne opakowanie
+duża pojemność
+dobrze myje włosy
+ładny zapach
+włosy po nim nie plączą się

WADY:
-po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że nie działa już tak dobrze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369721].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Dotychczas używałem szamponu i odżywki z serii Cement-Ceramid, ale ta seria przebiła wszystko. Po użyciu szamponu i odżywki włosy są lśniące, sypkie, miękkie, ładnie się układają i na dłużej zostają świeże. Aktualnie ta seria to mój nr 1, używam tego szamponu zamiennie z szamponem Volume z Yves Rocher. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330056].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepski

Szampon niestety nie wzmacnia włosów oraz nie powoduje zahamowania ich wypadania, ponieważ mój problem jak był, tak jest, dlatego w wyborze kosmetyku przeciw wypadaniu włosów zmuszona jestem pójść inną drogą. Plusem jest na pewno wygodne opakowanie, dzięki któremu szampon można zużyć do końca, to że nie obciąża włosów oraz ich nie przetłuszcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319971].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie pomaga ale i nie szkodzi

Szampon kupiła zachęcona promocją. Nie testowałam go wcześniej a lubię testować nowości. Ot, szampon jak to szampon, nie wierzę w cudowne i lecznicze właściwości szamponów.

:) + wygodne opakowanie, które można postawić do góry nogami, aby wydobyć komsetyk do samego końca
:) + duża pojemność - aż 400 ml
:) + dobrze oczyszcza
:) + nie obciąża włosów
:) + nie wzmaga przetłuszczania
:) + dobrze się spłukuje

:( - nie wzmacnia i nie ogranicza wypadania

Szampon jak to szampon - wykonuje swoje zadanie czyliu oszczysza skórę głowy i włosy. Nie pamiętam jak po nim było z rozczesywaniem włosów, gdyż używałam go kilka miesięcy temu oraz zawsze po myciu stosuję odżywkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290776].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Szampon kupiłam w promocji licząc na rewolucję, ale niestety rozczarowałam się. Szampon nie kosztował dużo - w promocji około 10 zł za 400 ml. Ma gęstą konsystencję, ładny zapach i dobrze się pieni. Jeśli chodzi o działanie to dość dobrze oczyszcza, nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Szampon nie obciąża włosów i nie podrażnia skóry głowy. Niestety szampon nie wzmacnia włosów w żaden sposób nawet przy stosowaniu odżywki z tej samej serii.
Ze względu na brak spełnienia podstawowego zadania nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287876].usefull || 0 }}% pomocna.