Elseve Arginine Resist x3 (Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania)

Cena już od 9,36 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Najlepszy!

Dotychczas używałem szamponu i odżywki z serii Cement-Ceramid, ale ta seria przebiła wszystko. Po użyciu szamponu i odżywki włosy są lśniące, sypkie, miękkie, ładnie się układają i na dłużej zostają świeże. Aktualnie ta seria to mój nr 1, używam tego szamponu zamiennie z szamponem Volume z Yves Rocher. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330056].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepski

Szampon niestety nie wzmacnia włosów oraz nie powoduje zahamowania ich wypadania, ponieważ mój problem jak był, tak jest, dlatego w wyborze kosmetyku przeciw wypadaniu włosów zmuszona jestem pójść inną drogą. Plusem jest na pewno wygodne opakowanie, dzięki któremu szampon można zużyć do końca, to że nie obciąża włosów oraz ich nie przetłuszcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319971].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie pomaga ale i nie szkodzi

Szampon kupiła zachęcona promocją. Nie testowałam go wcześniej a lubię testować nowości. Ot, szampon jak to szampon, nie wierzę w cudowne i lecznicze właściwości szamponów.

:) + wygodne opakowanie, które można postawić do góry nogami, aby wydobyć komsetyk do samego końca
:) + duża pojemność - aż 400 ml
:) + dobrze oczyszcza
:) + nie obciąża włosów
:) + nie wzmaga przetłuszczania
:) + dobrze się spłukuje

:( - nie wzmacnia i nie ogranicza wypadania

Szampon jak to szampon - wykonuje swoje zadanie czyliu oszczysza skórę głowy i włosy. Nie pamiętam jak po nim było z rozczesywaniem włosów, gdyż używałam go kilka miesięcy temu oraz zawsze po myciu stosuję odżywkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290776].usefull || 0 }}% pomocna.

Co zrobić z włosami pod czapką?

OK

Szampon kupiłam w promocji licząc na rewolucję, ale niestety rozczarowałam się. Szampon nie kosztował dużo - w promocji około 10 zł za 400 ml. Ma gęstą konsystencję, ładny zapach i dobrze się pieni. Jeśli chodzi o działanie to dość dobrze oczyszcza, nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Szampon nie obciąża włosów i nie podrażnia skóry głowy. Niestety szampon nie wzmacnia włosów w żaden sposób nawet przy stosowaniu odżywki z tej samej serii.
Ze względu na brak spełnienia podstawowego zadania nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287876].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam!Nie polecam !!!!

Nie polecam !!!! z całego serca mówie miałam problem z wypadaniem włosów i miałam nadzieje że pomoże niestety zrobiło sie na odwrót włosy wypadają mi garściammi po umyciu za 2-3 godziny mam tłustą grzywkę a nie mam problemu z przetłuszczającymi się włosami jestem bardzo niezadowolona i nie wiem co mam robić zrobić bo obiecują a efekt jest tragiczny :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258658].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Zużyłam całe 400 ml tego szamponu, wydaje mi się że wzmocnienia włosów jako takiego nie zauważyłam. Na pewno nie od niego. Mył dobrze, bardzo mocno się pienił, spłukiwał też ok. Zostawiał na włosach typowy "drogeryjny" zapach. Niestety w trakcie dłuższego używania zauważyłam, że z moich włosów robi sztywne, matowe strąki... jakby nie za bardzo dobrze znosiły mycie tym kosmetykiem. widzę, że inne opinie na KWC chwalą go za brak obciążania włosów, z tym się zgadzam ale miałam tez wrażenie że u mnie wysuszał końcówki. Na plus - wlosy po nim całkiem dobrze się rozczesywały. Cena ok, ale raczej go nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239178].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś tak, teraz nie

Używałam tego szamponu długie miesiące, był idealny, włosy były gładkie i dobrze się rozczesywaly, później odstawiłam go na jakiś czas i teraz, gdy próbowałam do niego wrócić zupełnie mi nie służy. Mam po nim bardzo naelektryzowane włosy, nie da się z nimi zrobić kompletnie nic. Nie wiem, może zmienili formułę albo moje włosy przyzwyczaiły się do innych kosmetykow. Zasługuje na 3, kiedyś dałabym mu znacznie więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192318].usefull || 0 }}% pomocna.

zadowolona

Polecam, włosy miękkie w dotyku, faktycznie mniej wypadają, są lśniące. Konsystencja dosyć fajna, ja stosowałam w zestawieniu z maską z tej samej serri

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114346].usefull || 0 }}% pomocna.

W POJEDYNKĘ - NIEWIELE ZDZIAŁA...

Wypadanie włosów to problem złożony. Składać się nań może wiele rozmaitych czynników, od złej diety po chorobę, lecz o ile dietę można urozmaicić, to z chorobą jest dużo gorzej. Konia z rzędem temu, kto postawi trafną diagnozę:(

Biorąc pod uwagę powyższe, drogeryjne szampony mogą niewiele. Ten konkretny produkt dosyć dobrze dba o włosy. Jako kosmetyk do pielęgnacji uzupełniającej nadaje się w sam raz.

ZALETY:
+ WŁOSY DOBRZE SIĘ PO NIM UKŁADAJĄ,

+ ZMNIEJSZA ŁAMLIWOŚĆ KOSMYKÓW,

+ KONSYSTENCJA:
bez większego problemu można go nałożyć na włosy i rozprowadzić,

+ NIE OBCIĄŻA KOSMYKÓW ALE I NIE ELEKTRYZUJE ICH:
można śmiało sięgać po lokówkę/prostownicę,

+ ERGONOMICZNE OPAKOWANIE:
solidna butla(400 ml) wystarczy nam na dłuższy czas,

+ DOSTĘPNOŚĆ/KONKURENCYJNOŚĆ CEN:
drogerie, markety - można wybierać do woli.

WADY:
- NIE RADZI SOBIE Z NASILONYM WYPADANIEM WŁOSÓW:
zakupiłam go po lecie i zaraz musiałam biec do apteki po Dermenę, bo poległ na całej linii; dopiero po miesiącu z Dermeną przerzuciłam się na niego na dobre,

- KOSMYKI SZYBKO SIĘ DOŃ PRZYZWYCZAJAJĄ:
z tego względu po 1,5 miesiąca użytkowania efektywność zmalała.

REASUMUJĄC: Produkt godny uwagi, dla uzupełnienia pielęgnacji. Jednakże przy jakichkolwiek większych problemach, lepiej zasięgnąć porady lekarza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114306].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zadowolona

Kupiłam duże opakowanie w Kauflandzie i zaraz tego samego dnia zaczęłam używać. Mam zdrowe, długaśne włosy o sporej gęstości. Ich ciężar sprawia, że czasem, przed miesiączką, wypadają gęściej niż zazwyczaj. Ten szampon sprawił, że włosy są faktycznie mocniejsze. Nie wypadają tak gęsto a warkocz wygląda znacznie lepiej. jest błyszczący i gładki. Włosy ładnie się rozczesują. Ogólnie na plus.
Minusem jest cena poza promocją i ulotny zapach.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 duże 400ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043377].usefull || 0 }}% pomocna.