Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Elseve, Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

dobrze oczyszcza ale producent obiecuje kwiatki :)

bardzo dobrze oczyszcza! mam włosy przetłuszczające się i staram się myć głowę rzadziej niż codziennie i z nim mi się to udawało :) silne oczyszczenie, zmywa suche szampony, rozcieńczam go na dłoni i nakładam na głowę, piana spłukuje włosy na długości

aaale co do obietnic to nie ma co się oszukiwać, szampon wypadania nie zatrzyma, nie zauważyłam żadnej zmiany w tej kwesii

swietny szampon dobry po ukonczonej kuracji na wypadanie wlosow takie przedluzenie kuracji polecam

Przez rok stosowałam kilka kuracji na wypadnaie wlosow z roznym skutkiem. Po ukończonej kolejnej zaczelam stosować ten szampon i uważam ze to swietne przedluzenie tych kuracji za bardzo rozsadna cene. Wlosy nie wypadają nie placza się przez co nie ma problemu z rozczesywaniem i wlasnie wypadaniem. Lekko się rozczesują. Ladny zapach szapmpnu ale jak i całej serii szamponów Loreala to duzy plus. Oraz fakt ze zawsze można dobrac cala serie typu szampon czy odzywka maska itd. Jest bardzo wydajny i ma ladne opakowanie. Bardzo polecam za rozsadna cene bardzo dobry kosmetyk.

Obciąża włosy

Szampon dobrze się pieni, ma ładny zapach, jest wydajny. Nie plącze włosów, wręcz przeciwnie ułatwia ich rozczesywanie. Faktycznie wzmacnia włosy, już po kilkukrotnym użyciu zauważyłam, że włosy mniej wypadają. Ogólnie polepsza ich kondycję. Niestety szampon obciąża włosy, choć nie powoduje ich szybszego przetłuszczania.

Amika

Nawet ....

Kupiłam go ponieważ ,przeczytałam ,że zapobiega wypadaniu włosów. No cóż, włosy jak wypadały tak wypadają. W tym temacie nic nie zdziałał . Ale... szampon jak najbardziej względny. Zapach ładny, dobrze się pieni, włosy są po nim odżywione i takie " pełne witalności" .

Najlepszy!

Stosuje szampon już długi czas z przerwami na droższe zamienniki, po których zawsze wracałam do tego. Nie mam problemu z wypadaniem włosów wiec nie oczekiwałam od niego tego co obiecywał producent, jednak moim problemem były zawsze puszące się włosy, a ten szampon świetnie sobie z tym radzi. Moje włosy są sypkie i miękkie w dotyku. Używam go razem z odżywką.

Nic nie robi oprócz mycia

Czytając obietnice producenta byłam szczerze mówiąc zachwycona. Tu mowa o wzmocnieniu, tu odbudowie, odżywieniu, włosy są mocniejsze, odporne, piękne oraz zdrowe.

Jednak efektem zdecydowanie zawiodłam się. Miałam swego czasu problemy z nadmiernym wypadaniem włosów i na szczęście udało mi się to zahamować. Teraz na bieżąco szukam produktów, które będą w stanie pomóc mi w pielęgnacji. Nie liczę na ogromne cuda. Liczę tylko na podtrzymanie efektu i wsparcie. Funkcje dotyczące wzmocnienia odgrywają tutaj w takim układzie istotną rolę. Cały produkt zamknięty jest w opakowaniu z wygodnym otwarciem. Konsystencja produktu jest leciutko gęstawa. Bardzo łatwo można szampon rozprowadzić po całej długości włosów. Jeśli chodzi o wydajność to jest na ogromny plus, ponieważ niewielka ilość produktu powoduje ogromną ilość piany, którą zresztą można bardzo łatwo spłukać. Jednak jeśli chodzi o działanie to jestem zawiedziona. Kupiłam sobie ogromne opakowanie, ale nawet ogromne opakowanie przy codziennym myciu nie sprawiło, żebym odczuła działanie tego szamponu. Ani wzmocnienia, ani odżywienia, ani zdrowszy wygląd, ani lepsze układanie się ani nic z tych rzeczy. Jedyne co jest na plus to bardzo dobre oczyszczenie włosów i to, że nie musiałam codziennie myć głowy, pomimo, że moje włosy są stricte przetłuszczające się, a w lecie jednak to przetłuszczanie się jest dość przyspieszone. Jednak poza tym nic innego nie zauważyłam. Nie wiem czy to jest kwestia tego, że mam dość zdrowe włosy (chociaż nie uważam, żeby tak było) czy ten produkt jest tak słaby pod tym kątem. Zapach jest dość przyjemny, ale nie utrzymuje się długo we włosach. Z dostępnością nie ma najmniejszego problemu, a cena jest na każdą kieszeń.

To dość krótka recenzja, ale też nie mam za wiele do powiedzenia na temat tego szamponu. Zużyłam opakowanie, które miało 500ml, a tak naprawdę równie dobrze mogłam sięgnąć po pierwszy lepszy szampon z półki, który ma za zadanie tylko oczyścić skórę głowy. Wyszłabym na to samo. Chyba, że powinnam używać tego produktu razem z pozostałymi z tej serii, ale póki co to oceniam ten produkt indywidualnie. Raczej do niego nie wrócę.

Super

Gęsty, mocno pieniący się szampon. Super domywa włosy i nie wysusza ich. Dostępny wszędzie, nawet w biedronce. W połączeniu z odżywką z tej serii daje włosy domyte u nasady,a nawilżone na końcach.

nie dla mnie

Moje włosy przechodziły trudny okres i wypadały dość intensywnie. Szukałam więc szamponu, który nie tyle mi pomoże, co przede wszystkim nie będzie szkodził. Oczekiwałam przede wszystkim od tego szamponu, by mył włosy i ewentualnie choć trochę je wzmocnił.
Nadszedł więc czas pierwszego mycia no i... efekt wow! Moje włosy dawno nie wyglądały tak dobrze. Byłam szczerze zachwycona.
No niestety, drugie mycie zdecydowanie zweryfikowało moje zdanie. Włosy były oklapnięte, bez życia. Wyglądały tragicznie, najchętniej wyrzuciłabym go do kosza, no ale postanowiłam dać mu jeszcze kilka szans. No ale nic się nie zmieniło, chyba się nie polubiliśmy. Myłam też na zmianę z innym szamponem, ale nic nie podziałało, no cóż.. Szukam dalej :) Obecnie leży na półce i czeka na inne zastosowanie.

Ulubieniec

Jest to najlepszy szampon jakiego używałam. Nie obciąża a regeneruje. Posiada fajną, gęstą konystencje, zapach delikatny, nie drażniący, tani, dostępny w większości drogerii i hipermarketów.

Wspaniały

Świetny zapach, konsystencja i działanie. Odżywia i wzmacnia włosy, lekko obciąża powodując przyglądanie suchych/zniszczonych włosów. Mój obecny szampon z którego jestem niezwykle zadowolona.

Taki sobie

-obciąża włosy
-włosy wcale nie są mocniejsze
-podrażnia skórę

+wydajny
+ładnie pachnie
+ułatwia rozczesywanie

Także szału nie ma , nie zachwycił mnie jakoś specjalnie

Do farbowanych.

Szampon ten dobrze się sprawdzał kiedy jeszcze malowałam włosy. Wygładzał je i utrzymywał w dobrej kondycji przez cały dzień, sądzę że wyglądały lepiej niż się miały. Niekoniecznie zauważyłam poprawę ich kondycji jako tako. Produkt wydajny, o ładnym opakowaniu i stosunkowo niewielkiej cenie.
Według mnie godny polecenia dla osób o bardzo zniszczonych włosach, farbowanych lub rozjaśnianych potrzebujących silikonowej ochrony. Niekoniecznie poleciłabym go włosom naturalnym, bo nie wykazuje tak naprawdę właściwości odżywczych.