Extreme Volume (tusz pogrubiający)

Extreme Volume (tusz pogrubiający)

Tak jak wszystkie tusze Avonu, tylko na krótkie wyjścia. Rzeczywiście pogrubia. Wygodna szczoteczka, raczej nie skleja rzęs. Zmywa się lepiej niż Truly Sensitive. Po paru godzinach nie radzę zaglądać do lusterka, obwódki pod oczami gwarantowane (jak ktoś lubi - polecam! ;-))

Cena: 26,90 zł

kiedys to byl to moj ulubiony tusz do rzes

szkoda ze juz go nie ma w sprzedazy
byl rewelacyjny
tak ksztaltowal moje rzesy
byly piekne dlugie geste
prawdziwe firany

trudno go bylo zmyc ale byl trwaly
smierdzial przy nakladaniu

teraz nie moge znalezc nic podobnie dobrego :(

Ilość zużytych opakowań: 20 opakowan

Tusz jest świetny. Dobrze się go nakłada. Długo trzyma. Idealnie pogrubia rzęsy. Nie skleja rzęs. Nie kruszy się. Podczas zmywania nie potrzeba specjalnych preparatów do demakijażu. Jednak to nie ideał. Używam tego produktu od: pół roku

Stanowczo nie

Najlepiej to ten tusz skleja rzęsy, nawet grzebykiem ciężko jest mi później je rozczesać, posklejane rzęsy potem kują mnie w oczy, i jakoś często mi swędzą. Ponadto kruszy się i jak wejdziesz do jakiegos zaparowanego miejsca to czarne obwódki pod oczami gwarantowane. Jest strasznie gęsty, za gęsty stanowczo.

Używam tego produktu od:kupilam go dawno ponad rok temu, uzywałam okazjonalnie, teraz od ponad miesiąca uzywam, ponieważ nie mam na razie kasy na lepszy tusz
Ilość zużytych opakowań:na razie ani jedno

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Świetny!!

Tuszu pogrubiającego Avonu używam od ok. 6 lat i mimo że kupuję tez inne tusze, zawsze do tego wracam. Dlaczego? To proste-bardzo szybko i sprawnie wyczarowuję przy jego pomocy piękne rzęsy. Kolega zapytał mnie nawet kiedyś czy są to moje naturalne rzęsy czy sztuczne. Szczoteczka jest gęsta, pięknie wyczesuje, nałożenie drugiej warstwy nie sprawia mi żadnego problemu. Rzęsy mam grubaśne i wydłużone. Efekt w pełni zadowalający. Poza tym nie rozmazuje się (a mam tłustą cerę), nie osypuje, nie robią mi się żadne cienie pod koniec dnia.
Moim zdaniem satysfakcja gwarantowana.

Używam tego produktu od:6 lat
Ilość zużytych opakowań:trudno policzyć

Moje odkrycie roku!

Bardzo dobry tusz do rzęs! Polecam, naprawdę:) Jest trwały, nie skleja rzęs, nie kruszy się, łatwo i bardzo dobrze rozprowadza się na rzęsach, nie uczula. Pięknie pogrubia-bez efektu ciężkości całej powieki. Super o niebo lepszy od Max Factora 2000 , którego byłam zwolenniczką. Tusz Avonu jest trwały nie wysusza się i przy codziennym malowaniu starcza na 4 miesiące:)

Używam tego produktu od:roku

zwykły

To bardzo zwykły tusz. Póki jest świeży, jest ok. Z upływem czasu, coraz trudniej się nim malować. Daje dość naturalny efekt, nie pogrubia mocno. Jedna warstwa jak dla mnie nie wystarcza, zazwyczaj nakładam dwie lub trzy, a z każdą kolejną coraz trudniej jest równomiernie rozprowadzić tusz. Czasem zostawia grudki, często się kruszy. Jest intensywnie czarny.
Dobrze się zmywa zwykłym mleczkiem, nie zdarzyło mi się żeby się rozmazał czy odbił na górnej powiece.
Szczoteczka niezła, duża, ja takie lubię.

Ogólnie zwykły tusz, raczej więcej go nie kupię, chociaż kto wie :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dobry póki świeży.

Najchętniej dałabym 2,5 ale takiej oceny nie ma. :)
Tusz na świeżo jest mokry, fajnie się nakłada, nie skleja rzęs i całkiem jest przyjemny. Potem jest coraz gorzej.
Po miesiącu jego używania rzęsy się łączą, tusz wysycha i przestaje być tak miło.

Największy plus - zmywa się wodą.
Nie wiem co się niektórym robią za cienie, maluję się 15 lat i nigdy żaden cień od tuszu mi się nie zrobił. :)

Największy minus - idiotyczna szczoteczka. Nadaje się do rzęs długich, do krótkich - porażka. Jak nie uciapramy powiek to cud. :)

I jeszcze jedno - trudno to nazwać minusem, raczej durnowatym chwytem reklamowym - jak toto pogrubia o 300% to ja jestem Święta Klara. :D

Daję trzy gwiazdki, bo cena (naście zł w niby promocji) nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: między 5 a 10

Zaskakujący!

Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, ponieważ za taką cenę i to z Avonu nie oczekiwałam tak super rezultatu - pogrubione, wydłużone, podkręcone, gęste rzęsy, bez sklejenia, a ja gustuję w tuszach, które bardzo je podkreślają. Na plus: opisany wyżej efekt, super szczoteczka, niska cena, zwłaszcza w różnorakich promocjach, w jakich go nabywałam. Dla mnie jest tanim odpowiednikiem YSL Efekt Sztucznych Rzęs. Opakowanie ma trochę niestabilne, stosunkowo szybko wysycha w opakowaniu i lekko się kruszy i osypuje, ale za taką cenę - taki tusz: rewelacja! Niestety, bardzo mnie zmartwiło, że Avon, jak zwykle, wycofuje bardzo dobre produkty - w katalogu 13/06 przy Extreme Volume widnieje słynny "dzwoneczek". Wiąże się to chyba z wprowadzeniem nowego tuszu. Ciekawa jestem czy godnie zastąpi ten świetny tusz i szczerze mówiąc nie zdziwię się jeśli nie. Mam nadzieję, że będzie jeszcze do nabycia w jakiś ofertach. Godny polecenia!!!
Ilość zużytych opakowań: 5 albo 6 (tego w granatowym, pękatym opakowaniu)

bardzo dobry tusz

tusz ten bardzo dobrze zageszcza rzesy, pogrubia i ladnie podkresla. mozna wycudowac nim super efekt gestych, czarnych rzes. jedyna wada to to ze troche kruszy sie po calym dniu. zdziwilam sie ze jest tak trwaly, nie rozmazuje sie tak szybko jak zwykle tusze. godny polecenia :)

Używam tego produktu od:roku

POLECAM

Mam krótkie i niezbyt gęste rzęsy...tusz ten naprwdę jest dobry!!!Pogrubia wydłuza i lekko podkręca rzęsy...Na poczatku żle się rozprowadza ale pózniej w pełni popisuje się tym co potrafi.Tusz ma intesywny czarny kolor,nie kruszy się i nie osypuje ,zmywa się bardzo dobrze.Pojemność w sam raz za tak śmieszną cenę (w promocji)Jak najbardziej polecam...

Używam tego produktu od:rok

Bradzo dobry ! !

To kosmetyk który naprawde pogrubia. Zaproponowalam go mojej kolezance i tez jest bardzo zadowolona. bardzo dobrze rozczesuje rzęski, podkręca, i wydłuża.

Jeżeli chodzi o czas przydatności do użytku to trwa to ok miesiąca. Ale mi to i tak wystarcza gdyż traktuje moje rzesy jak o zaleta więc tuszuje je codziennie i bardzo starannie.

Używam tego produktu od:1 roku

ŚWIETNY!!!

Kupiłam ten tusz przez pomyłkę,ale ku mojejmu zaskoczeniu okazał się naprawdę świetny!!:):) Mam cienkie i żadkie rzęsy,a po użyciu tego tuszu wydają sie one gęste i długie.Szczoteczka bardzo dobrze rozdziela rzęsy:) Wystarczy chwila a moje rzeski zmieniają się nie do poznania :):):) Przy moich marniutkich rzesach cięzko zrobic efekt długich i gęstych rzes-co uwielbiam:) ...ale ten tusz radzi sobie w 100%-ach!!!:) Polecam!!! :)