Dove, Deo Original (Dezodorant antyperspirant w aerozolu)

Dove, Deo Original (Dezodorant antyperspirant w aerozolu)

Dezodoranty Dove gwarantują zarówno ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, jak i, dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego, delikatnie pielęgnują skórę.
Ponadto, dodatkowe składniki odżywcze (New Essential Nutrients) zawarte w tych dezodorantach pomagają złagodzić podrażnienia skóry powstające na skutek golenia, dzięki czemu, że szybciej niż inne antyperspiranty wzmacniają barierę lipidową skóry.
Występuje w dwóch wersjach zapachowych: Original i Fresh.

Mój jedyny,moj na zawsze:-)

Dezodorant w sprayu rewelacyjny.Mam ogromny problem z poceniem,niewazne,latem czy zimą.Dove rozwiązał tą sytuację.Nie uzywam zadnego innego.Moje typy to orginal,trawa cytrynowa i ogórek.
Dodatkową zaletą jest to,ze niejednokrotnie mozna upolowac wersję xxL,która jest nieznacznie tylko drozsza od mniejszego opakowania,a starcza na duuuuużo dłużej.

Używam tego produktu od: stu lat:-)
Ilość zużytych opakowań: milion pięćset sto dzewięćset

bardzo dobry :)

używam od jakiegoś czasu aby odświeżyć się w ciągu dnia ( po kąpieli zawsze używam kulki też dove) i jak najbardziej jestem zadowolona. Kupuje ten ze złotawą zakrywką i ładnie pachnie, raz kupiłam invisible i masakra, pachniałam babciowo... ale był skuteczny tylko zapach mnie drażnił i sprezentowałam teściowej :)
Bardzo dobry dezodorant, polecam :)

Średni

Musiałam przez jakiś czas odstawić antyperspiranty w kulce, a że Dove miałam w zanadrzu to postanowiłam używać..na szczęście już go kończę :)

- zapach w te upały troszę za mdły, ale ogólnie OK
- nie chroni przez poceniem
- nie chroni przed przykrym zapachem
- po popsikaniu skóry zaraz po kąpieli robią się białe grudki i niestety zostają białe ślady pod pachą po nim
- mam wrażenie że barwi pachę na biało
- jest ciężki

Jedyny plus, że nie podrażnia ;)

Nie kupię go ponownie, a kulki Dove stanowczo odradzam zwłaszcza te zapachowe!!!!

Używam tego produktu od: kończę :)
Ilość zużytych opakowań: ;)

Konturowanie Smashbox

Rozczarowanie!!!

Kupiłam Dove z minerałami morskimi, skuszona niezwykłym zapachem i dobrymi opiniami zasłyszanymi od klientów, a także dużą sprzedażą tego produktu. Pracuję w drogerii :) Niestety bardzo się rozczarowałam. Cóż faktycznie nawilża skórę, niby nie ma w składzie alkoholu, ale po depilacji czułam lekkie pieczenie. Nie ma wiele wspólnego z antyperspirantem, nie chroni przed potem, ani przed nieprzyjemnym zapachem. Po godzinie od nałożenia jest już nie wyczuwalny na skórze. Cała moja ocena jest tylko i wyłącznie za zapach. Spodziewałam się czegoś lepszego po tak dobrej marce.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego opakowania

bardzo lubię

dość długo szukałam dezodorantu dzięki któremu będę długo czuła się świeżo

nie lubię za bardzo dezodorantów w kulce, dlatego przezuciłam się na areozol i bardziej mi slużą, przebyłam dość długą drogę zanim trafiłam na ten który się sprawdza

przy większości dezodorantów miałam wrażenie że jeszcze szybciej sie pocę i ciągle miałam uczucie wilgotności pod pachami- ten musze pochwalić- zachowuję świeżośc przez większość dnia :) no i ładnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie zaczynam

przyjemny

od kiedy pamiętam rodzicielka kupowała mi go w niemczech, Opakowanie troche się różni ale zawartość ta sama, mam wersje original,
jak dla mnie ma sporo plusów:
+ cena kontra wydajność - w moim przypadku koszt tego deo to 2,5-3 PLN miesięcznie czyli bardzo sie opłaca
+ jest bez alkoholu, mogę go używac bez problemu po goleniu
+ ma delikatny, przyjemny zapach
+ duża dostępność
minusy:
- cierpię na dużą potliwość więc muszę używać wcześniej antyperspirant a po wyschnięciu dove jako taki odświeżacz

nie wiem czy w jaki kolwiek sposób działa przeciw poceniu, traktuje go jako odświeżacz i tyle

Używam tego produktu od: kilku lat

Jeden z lepszych

Kupiłam w pośpiechu i nie żałuję. Zapach jak najbardziej mi odpowiada - czuję go delikatnie przez cały dzień, a mimo to nie maskuje perfum, jakich używam. Poręczne opakowanie i cena również robią za "plusy" :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

ulubiony

Dove ma piekny, delikany, kremowy zapach. Dobrze chroni, nie podrażnia. Minusem jest jego mała wydajność. W drogeriach kosztuje więcej niż 9 zł. Ale będę go używać, bo pięknie pachnę przez cały dzień. Taką świeżością. Nie zauważyłam też aby brudził. Używałam rexony, ale jej zapachy są nie do zniesienia i kłócą się z perfumami.

Używam tego produktu od: kilku lat

Antyperspirant?

Nie przepadam za psikadłami Dove. W mojej ocenie różnią się tylko zapachami, działają natomiast podobnie - są umiarkowanie skuteczne nawet dla osób pocących się słabo.
Wariant "Original" jest dla skóry zupełnie neutralny. Nie podrażnia nawet po depilacji, ale też nie pielęgnuje. W zasadzie zachowuje się jak zwykły dezodorant. Stosowany na co dzień przy niewysokich temperaturach był dla mnie wystarczający. Użyty z rana utrzymywał skórę suchą i świeżą przez kilka godzin. W chwili obecnej stosuję go wyłącznie "po domu", bo w innych sytuacjach zwodzi (upał, stres, wysiłek fizyczny).
Zapach mydlany, a więc typowy dla klasycznej linii Dove, za którą nie przepadam. Rozpylony w małym pomieszczeniu potrafi przydusić... Dość długo czuć go na skórze, jeszcze dłużej na ubraniach. Nie zauważyłam by zostawiał plamy. Wydajność niezła.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

lubie go

Kupiłam ten dezodorant dla zapachu. Uwielbiam ten klasyczny zapach pod prysznicem,a dezodorant po toalecie to u mnie podstawa. Jak dla mnie jest wystraczajacy,chroni przed potem ladnie pachnie i nadaje sie do skory po depilacji. Zdecydowanie mniej wydajny od roll onów i sztywtów.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego małego opakowania

fatalny

jedynymi plusami są zapach i cena a reszta to totalna masakra: nie chroni przed potem, podrażnia, bardzo krótko się utrzymuje na skórze

plusy:
-cena
-zapach

minusy:
-podrażnia ( miałam starszną wysypke )
- nie chroni przed potem
- krótko utrzymuje sie na skórze

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 ( dałam mu 2 szanse i zmarnował ją )

godny polecenia

Nigdy bym nie przypuszczała, że go kupię bo strasznie nie podoba mi się jego zapach(=mydło) ale nie żałuję mojej decyzji ponieważ sprawdził się w miarę dobrze. Nie zostawiał białych plam, co jest dla mnie prawie najważniejsze oraz bardzo dobrze nawilżał(dzięki 1/4kremu). Niestety jego wadą jest to, że aplikację trzeba powtarzać kilka razy dziennie ponieważ po 2 godzinach już nie czuć, że się ma go na sobie.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa