Oriflame, Nature Secrets, Body Cream with Moisturising Aloe Vera & Watermelon (Krem do ciała z nawilżającym aloesem i arbuzem)

Bogaty w emolienty krem do ciała z aloesem, olejkiem z pestek arbuza i gliceryną intensywnie nawilża skórę. Dzięki przyjemnej konsystencji doskonale się rozprowadza, pozostawiając skórę elastyczną i miękką w dotyku.

Nieprzekombinowany przyjemniaczek ;]

Uwielbiam.
:-)

Kilka lat temu (6?) kupiłam balsam po opalaniu w okrągłym opakowaniu własnie z Oriflame. Byłam nim tak zachwycona, że wracałam do niego przy każdych wakacjach, aż do momentu, gdy go wycofali :(

Zobaczyłam później w katalogu ten, okrągły balsam. O orzeźwiającym zapachu i miłym dla oka opakowaniu. Takim wakacyjnym :)
To bardzo przyjemny kosmetyk. Uwielbiam jego aksamitną konsystencję. Coś na pograniczu galaretki i balsamu.
Pięknie i szybko się wchłania. Skóra po użyciu jest taka delikatna i gładka.
Zapach jest trochę chemiczny, owocowy, ale nie drażniący.

To kosmetyk: nieprzekombinowany, baaaardzo przyjemny w użyciu, nadający skórze gładkość.

Czego chcieć więcej? Może żeby częściej był w niższej cenie i żeby go nie wycofali?

Na koniec dodam: nie jest to pewnie cud kosmosu i perła najczystszych wód ;) Ale to taki fajny, prosty kosmetyk, który sprawdza się na mojej skórze :)

Używam tego produktu od: już chyba kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobry

Krem ma bardzo lekką konsystencję, taką galaretowatą, delikatnie, słodko pachnie arbuzem i co najważniejsze nawilża i koi skórę. Dlatego nadaję się po kąpieli słonecznej.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Uwielbiam!

Jest to już drugie masło do ciała z tej serii, które zostanie już ze mną na zawsze!

Zalety:
- nawilża
- nie pozostawia tłustej warstwy na skórze
- przepiękny zapach
- zapach długo utrzymuje się na skórze
- wydajny
- dobra cena w promocji
- dobry skład (bez parafiny)

Wady:
- jest dość drogi w cenie regularnej, dlatego warto czekać na promocje

Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Taki sobie

+/- balsam bardzo ładnie pachnie, choć chyba nie arbuzem, ale zapach się ulatnia i na skórze nie czuć go wcale
+ jest wydajny
+ ładne opakowanie
+ fajna konsystencja

- nawilża tak sobie
- długo się wchłania

Słabiutki

Krem słabiutki Jego nawilżenie oceniłabym na marne 2. Wieczorne nawilżanie skutkuje rannym wolaniem skóry "pić pić". kremik jest lekki, szybko sie wchłania i nie zostawia tłustej warstewki. Fajnie pachnie- lekko owocowo. ale to chyba nie jest zapach arbuza. kolor też ma śmieszny- zielony.
Ogólnie powiem tak- fajnie było, ale sie skończyło. Nie kupię go ponownie.

Zdecydowanie nie

Ten produkt nie robi dosłownie NIC!
Minusy:
- nie nawilża
- nie pachnie arbuzem, wlasciwie to pachnie jak najzwyklejszy krem.
- niezbyt szybko sie wchlania

Plusy:
- ładne, fajne opakowanie
- konsytencja jest moim zdaniem na pluss

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

można kupić, ale po co?

Jako fanka owocowych zapachów, nie mogłam się nie ucieszyć na jego widok.
Niestety, okazało się, że producent niepotrzebnie stwarza widoki nawilżonej i pachnącej skóry, bo skóra nawilżona pozostaje na chwilę, a zapach... ulatnia się gdzieś między opakowaniem a skórą.

Konsystencja jest według mnie zbyt wodnista, jakiś czas trzeba poczekać aż się wchłonie.

Bez rewelacji.
Nawet gdzieś w dolnej granicy rewelacji...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

lubię, choć nie pachnie arbuzem

Kupiłam jak większość, zachęcona arbuzowym zapachem. I mimo, że arbuz to nie jest, to wcale nie jestem rozczarowana, bo pachnie słodko, owocowo i ma właściwości poprawiające nastrój. Taki jakby arbuz z aloesem.

OPAKOWANIE:
Opakowanie kolorowe, plastikowe, ale porządne, lubię takie, bo po pierwsze można zużyć krem do końca bez najmniejszych problemów, a po drugie potem mogę sobie do czegoś pudełeczko wykorzystać.

KONSYSTENCJA I DZIAŁANIE:
Krem ma w opakowaniu dość gęsty, w kolorze zielonym, shrekowym. Jednak na skórze jest dość rzadki, ja lubię taką konsystencję. Szybko się wchłania, nawilża. Nie zostawia tłustego filmu. Nie podrażnia i nie uczula. Zapach długo się utrzymuje.

Wielkim wielbicielem tego balsamu jest mój mąż, bardzo lubi, kiedy nim pachnę. Balsam jest dość wydajny, wystarcza na ok. 3 tygodni. Cena w promocji bardzo atrakcyjna. Ja na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

genialnie wygładza !

Balsam zakupiłam skusiwszy się arbuzowym zapachem.
W tym temacie nastąpiło rozczarowanie bo nie jest to arbuzowy zapach tylko jakiś taki owocowy- ale to nie arbuz :)
Co do reszty nie mam zastrzeżeń:
- cudowna, gęsta konsystencja
- śliczny, zielonkawy kolor
- bardzo ładnie się rozprowadza, nie zostawiając żadnych smug
- skóra jest po nim delikatnie nawilżona i co najważniejsze tak gładka, że aż nie mogę się powstrzymać od dotykania siebie ;)

Genialny na lato,na jesień i zimę nie dla mnie- wolę treściwsze, gęste balsamy i masła

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca

Nic mu nie brakuje

Krem ma gęstą, trochę galaretowatą konsystencję i lekko zielone zabarwienie :) Zapach ładny, delikatny, nie powien nikogo drażnić. Łatwo się rozprowadza, ale trzeba chwilkę zaczekać aż się wchłonie, co nie jest dla mnie problemem. Po zastosowaniu skóra jest gładka i nawilżona, więc wszystkie obietnice producenta zostały spełnione :)

Polecam jak najbardziej, nie mam temu kremowi nic do zarzucenia.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bardzo fajny

krem ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania i według mnie nawilża wystarczająco. poza tym przepięknie pachnie : ) polecam!
nie wiem czy kupiłabym go ponownie, ponieważ lubię próbować nowych rzeczy, ale ten krem jest zdecydowanie godny uwagi.

Nawilżająca BOMBA!!!

Czy kupiła bys ten produkt ponownie?...tak, tak, TAK!!!
Trzy razy na Tak! zdecydowanie. Nawilża wyśmienicie skora mięciusia przez 24h! Naprawde jestem pozytywnie zaskoczona! genialny. Polecam i Nie ma, że taki sobie. To geniusz.:)

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę , Kupię 2! i kolejne..:D