Opalizujący cień do powiek w żelu

Opalizujący cień do powiek w żelu

Cień do oczu w żelu, dobrze się rozprowadza, jest trwały, wydajny i podkreśla piękno oczu. Dostępny w 5 kolorach:
- fiolet
- niebieski
- czerwony
- złoty
- srebrny

przypadek ze go mialam

Jak bylam nastolatka to byl dodawany do jakies gazety dla pan. Mialam odcien srebrny. Aplikacja byla ok, tylko , ze zawsze z tubki wyplywalo za duzo, a jak sie dalo za duzo, to cien wygladal fatalnie. Poprostu tak jakbym nie miala lustra i jakiegokolwiek pojecia o malowaniu. Jesli sie go nalozylo malo to kolo nie byl widoczny. Zbieral sie w zalamaniach juz po niecalej godzinie. Ogolnie badziewie.

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:polowa 1 chyba

Badziew.

Tak jak i inne wizażanki, dostałam ten cień dawno temu razem z jakąś gazetą. Mam kolor fioletowy. I generalnie mówiąc, to nie sprawdza się. Nałożony na całą powiekę strasznie długo schnie i błyskawicznie zbiera się w załamaniach. Nałożony na bazę zachowuje się prawie tak samo, wytrzymuje tylko trochę dłużej. Zresztą efekt jaki daje jest tak marny, że nawet nie wart utrwalania bazą. Ja jednak opracowałam swój sposób używania tego "cuda", żeby wyglądało jako tako - nakładam go wokół oka, jak kredkę albo eyeliner. W tej roli sprawdza się całkiem nieźle i fajnie rozświetla spojrzenie. Ale jako że z założenia jest to CIEŃ, a nie liner, to jestem na nie.

Używam tego produktu od: dawna

Pamiętam,że po raz pierwszy dostałam go z magazynem Miss.Miałam kolor niebieski.

Kolorki tych cieni są śliczne,ładnie się błyszczą,ale najgorsza jest konsystencja.....Ciężko się nakłada,zdarza się rolowanie......
Ja jednak wolę inne cienie...Używam tego produktu od: miałam daaawno temu
Ilość zużytych opakowań:2...

O botoksie mity

Nie, nie...

Podobnie jak kilka Wizażanek przede mną, otrzymałam ten kosmetyk w prezencie z jakimś magazynem dla nastolatek ;)
Produkt zakwalifikowałabym dziś raczej do tych mocno poniżej średniej.
Używałam go jednak w czasach nastoletnich... No właśnie - używałam (jednak).
Dzisiaj nawet nie podjęłabym się próby jakiegokolwiek zastosowania tego kosmetyku...
Produkt ma dziwną, wodnisto - żelową konsystencję. Na "gołych" powiekach szybko rolował się, ścierał, długo schnął zbierał się w załamaniu powiek... Nałożony na podkład, rozcierał się razem z nim i mętniał. Tak więc produkt do niczego i efekty nie warte tego całego trudu związanego z nakładaniem go na powieki. Jako nastolatka wymęczyłam go prawie do końca, bo... bycie nastolatką to taki dziwny okres eksperymentów ;)

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: prawie do końca jedno

NIE :(

Sam cień jest śliczny, naprawdę- tym bardziej ze mam kolor błękitny, który wydobywał z tęczówek bajeczną wręcz barwę i się pięknie mienił, ale używanie go... Brrr! Najpierw nakładanie- a tu się coś rozmaże, a tu za dużo, potem poczekać aż wyschnie. Jak wyschnie to skleja powieki przy otwieraniu i zamykaniu... Straszne uczucie!

Używam tego produktu od: nie pamiętam

okropny

cien jesli tak mozna nazwac jest naprawde okropny, skupia sie w zalamaniach i to zaraz po czym wyglada naprawde nieladnie, mam kolor blekitny ale nie jest to przyjemny cien, jesli nalozy sie go na oczy tworzy cos w rodzaju "maski", szczerze nie polecam (dostalam w gazecie)

Używam tego produktu od:ponad rok?
Ilość zużytych opakowań:1 leży niezuzyte

Nie wiem co to za mazidło:(

Też dostałam z gazetą :p: Niebieski,a dokładniej błękitny.Plusów nie stwierdziłam,no chyba że ktoś lubi aż tak delikatny makijaż.No i może z kolorkiem nie trafiłam,ale podejżewam,że wszystkie są takie wyblakłe :( No właśnie-nie widać go!Jest jakiś tam perłowy cień i tyle.Żeby to jeszcze dobrze się rozprowadzał,ale jest za rzadki,jak dla mnie,beznadziejnie się rozprowadza,gromadzi się w zagłębieniach powieki (od razu po nałożeniu!).Nie lubie zabawy z takimi paskudnymi mazidłami :mad: Do tego chyba jeszcze dziwnie pachnie :( Napewno nie polecam,za żadne pieniądze:(

Używam tego produktu od:nie używam

skromny z natury:)

Mam ten odcien, co jest po środku na zdjęciu. Mi tam sie nawet podoba ten cien:
+ jest bardzo delikatny,
+ trwały,
+ kolorek mi podpasował, taki złoto-beżowy, przy czym na powiece widac praktycznie tylko opalizowanie w tym kolorku,
+ nie zbiera sie w załamaniach powiek,

- niewygodna aplikacja,
- szczypie w oczy:baba: (za to wałśnie * w dół)

Używam tego produktu od:łhohohho nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego

bubelek :)

Dziwnie sie go naklada, bo sie klei, a moj jasnobezowy odcien jest prawie niewidoczny. Na dodatek straaaaasznie nietrwaly i walkuje sie na powiece. Czego nie chciec wiecej? :)

Co to jest!?

Dostałam go z gazetą,jakieś dwa lata temu,myśląc: "Ha! Cień do powiek! Może w końcu mama pozwoli mi się malować :)" no,ale wtedy miałam 13 lat...:P
Hm.
I cień leżał i leżał mi w kosmetyczce,w końcu go wypróbowałam...
i co...
Blee...
Ohydny efekt,wałkował się na powiece chyba po 10 (!) minutach,kolor żaden,połysk żaden,co to za cień,cholera jasna?! ;)
Nie mogłam na niego już patrzeć,skończył jako dodatek do robienia świątecznych ozdób.I w tej roli się nie sprawdził ;) Poszedł precz do kosza :)

Nie polecam!

Jest to cień okropny!!! Szybko zasycha i tworzy smugi...w dodatku jest taki jasny, że nie daje pożądanego efektu. I kolory tez sa beznadziejne

subtelny

Tubeczkę tego cienia wyszperałam wśród przeróżnych (głównie gratisowych) kosmetyków, których moja siostra nie zamierza używać, a i wyrzucić też nie ma serca ;) I bardzo dobrze, bo cień ten od pierwszego użycia przypadł mi do gustu :) Tak bardzo, że teraz godnie zamieszkuje moją kosmetyczkę :D Ale do rzeczy: mam kolor brudnego fioletu / fioletu z lekką domieszką brązu - jak zwał tak zwał, bynajmniej kolorek ten bardzo mi pasuje. Co prawda na powiece nie jest tak intensywny jak w tubce, a nawet powiem więcej: on wcale nie jest intensywny :) ale efekt, jaki daje bardzo mi się podoba. Powieka bardzo delikatnie się zabarwia i subtelnie się mieni, dzięki czemu spojrzenie wygląda naturalnie i świeżo. Tę pseudo-intensywność ;) można też stopniować nakładając na powiekę 2-3 warstwy żelu - nie ma z tym żadnych problemów, jeśli tylko poczeka się aż poprzednia warstwa wyschnie. A wysycha bardzo szybko :) Co do trwałości to najlepsza to ona nie jest - po paru godzinach cień po prostu znika, ale przynajmniej w ogóle nie ma z nim problemów "zwijania się". Nakładanie go też trudne nie jest - łatwo wydobywa się z tubki i równie łatwo rozsmarowuje na powiece, np. palcem :) Może nie jest on jakimś ósmym cudem świata, ale przyznać muszę, że i forma i efekt i cena, za jaką można go kupić bardzo mi odpowiada i jak tylko zdołam go gdzieś upolować zaopatrzę się w jeszcze jedną tubeczkę.