Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Piękne Ciało, Balsam do ciała wygładzająco - nawilżający z proteinami jedwabiu `Silk Touch`

Cena już od 13,04 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dzięki obecności protein jedwabiu balsam nawilża i regeneruje skórę, dając efekt przyjemnej gładkości. Długotrwałe nawilżenie jest możliwe dzięki obecności kwasu hialuronowego i oleju makadamia. Balsam dodatkowo modeluje i wyszczupla sylwetkę. Polecany, aby zagwarantować skórze idealną gładkość.
Składniki aktywne:
- kwas hialuronowy + olej makadamia długotrwale nawilżają i regenerują skórę. Utrzymują maksymalne nawilżenie skóry przez wiele godzin,
- proteiny jedwabiu- pozostawiają na skórze przyjemny efekt gładkości oraz długotrwałego uczucia nawilżenia. Poprawiają kondycję skóry. Przywracają komfort suchej skórze,
- pink pepperslim (różowy pieprz) przyspiesza spalanie tłuszczu, pomagając zredukować obwód ciała. Modeluje i wyszczupla sylwetkę.

Nie.

Kupiłam go w promocji pod wpływem impulsu, tak dla odmiany, żeby mieć coś bardziej dziewczęcego na półce. Żałuję tych kilku złotych, mogłam kupić o wiele lepszy balsam za taką samą cenę. Zaintrygowana różowym pieprzem i zapachem, po kąpieli zabrałam się do smarowania. I wtedy spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Zapach przeokropny, mocno chemiczny, sztuczny. Jak widać, pachniał dobrze jedynie w drogerii, na skórze ciężko go znieść. Niezbyt dobrze nawilża, choć powinno to być jego główne działanie. Zostawia skórę gładką na jakieś pół godziny. I jak ktoś już wspomniał, pisanie o działaniu wyszczuplającym kremu to przesada.:)

Plusy:
- dziewczęce opakowanie, trochę tandetne, ale lubię czasami coś takiego postawić na półce obok niekolorowych buteleczek;P

Minusy:
- baaardzo słabe nawilżenie
- zapach
- stosunek ceny do jakości

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957903].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowanie

produkt zakupiłam za 8zł w promocji w jednym z marketów.
plusy:
-konsystencja
-w miarę szybkie wchłanianie
-wygodne, ładne opakowanie,zachęcające do zakupu

minusy:
-mała wydajność ( albo ja za duzo nakładam :))
-zapach,bardzo nienaturalany i zbyt intensynwy,po kilku użyciach zaczął mnie bardzo drażnić,chociaż po powąchaniu w sklepie wydawał mi sie super
-skóra jest miękka i gładka,ale maks do dwóch godzin po zastosowaniu
-słabo nawilża
- zero efektu ujędrnienia czy wyszczuplenia,jak obiecuje producent

skończę go,ale nie będzie to przyjemność jakiej się spodziewałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895543].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepsko nawilża.

Balsamu tego używałam codziennie wieczorem po kąpieli, wsmarowując go w całe ciało. Co zaobserwowałam ;) ?

Zalety:
- lekka konsystencja
- dobrze się rozsmarowuje
- w miarę szybko się wchłania
- wydajny (mi starczył na ok. 11 użyć, ale wiem że mam skłonności do nakładania za dużej ilości tego typu produktów :D)
- nawet wygładza
- opakowanie - łatwe do rozcięcia (aby wydobyć resztkę kosmetyku)

Wady:
- kiepsko nawilża, uczucie nawilżenia jest krótkotrwałe

Podsumowując, mimo wygody użytkowania balsamu, nie polecam go ze względu na niewystarczającą dawkę nawilżenia.
Co do ceny - kupiłam go w promocji, chyba 9 zł, i nie ukrywam, że raczej żałuję zakupu.

Używam tego produktu od: 12 dni
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888061].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling do ciała

Gadżet dla nastolatek

Balsam zakupiłam w ross, w cenie na do widzenia za całe 5 zł.
Nie był to produkt który "chodził za mną", raczej na całą serię patrzyłam z lekkim politowaniem.
Ale ja, jak to ja, widząc taką cenę za balsam, udałam że opakowania nie widzę i produkt włożyłam do koszyka.
Może gdybym nie miała takiego świra na punkcie wszelakich smarowideł do ciała zostawiła bym tę sztukę dla kogoś któremu balsam by podpasował.
Ale świra mam bo i muszę mieć.
Skóra moja z natury jest wymagająca, ciężka do ogarnięcia, wysycha strasznie, szczypie, swędzi, spina się, lubi być w centrum mojego zainteresowania.
Źle z nią, ale przez lata "nauczyłam się" jej i staramy się żyć w zgodzie. Z naciskiem na "staramy się" :)
I skłamię jak powiem że łudziłam się że recenzowany balsam będzie lekiem na całe zło mojej skóry. Przeciwnie. Chciałam zobaczyć jak tragiczny będzie. Dziwne? Tak, dziwne. Ale nie porywałabym się z motyką na słońce gdybym nie miała w domu czegoś co poratuje moje ciało w trybie natychmiastowym. Takiego pewniaka teraz już zawsze mam w szafce i wiem że czasem mogę poeksperymentować z kosmetykami do ciała :) Tym bardziej że pracując w drogerii lubię mieć pojęcie o czym mówię do klientów i jak coś polecam czy odradzam do tylko po testach na sobie.
Ale wracając do balsamu...
Opakowanie... kompletnie nie moja estetyka. Wg mnie produkt poprzez design kierowany jest dla nastolatek, które dopiero rozpoczynają swoją pielęgnacyjną drogę. Tak by wyrobić nawyk dbania o siebie, by poczuć odrobinę luksusu za mamine pieniądze.
I jeszcze ten opis z tyłu... "Dla kobiet o wyrafinowanym guście" oraz "dekoruje ciało, otula je, rozpieszcza". Jak to mówią... papier wszystko przyjmie :)
Zapach balsamu mnie osobiście nie przypadł do gustu. Nie jest brzydki i odrzucający! Po prostu... nijaki. Ani wyraźnie świeży, ani kwiatowy czy owocowy. Taki miszmasz nie wyróżniający się dokładnie niczym. Lepiej pachnie na skórze niż w opakowaniu choć dalej nie urzeka. Ale zapach jest kwestią gustu.
Balsam jest koloru białego, o konsystencji lekkiej, dla mnie bardziej mleczkowej, która szybko się wchłania.
Nie zostawia ochronnej warstwy, wchłania się całkowicie.
Nie powiem, mojej bardzo suchej skórze krzywdy nie zrobił. Na pewno coś tam ją nawilżył, bo nie czułam ściągnięcia czy swędzenia. Wieczorem z kolei dało się już odczuć że skóra woła pić. Po kilku dniach zauważyłam znaczące wysuszenie na łokciach i kolanach, zaczęły się robić zadziorki, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu że niestety ale osoby z suchą skórą, a nawet z normalną w kierunku suchej mogą czuć się zawiedzione, szczególnie w takich niskich temperaturach (choć mimo wszystko temperatury powyżej zera)
Jeśli chodzi o działanie wygładzające to faktycznie zauważyłam - najbardziej na rękach (nie wliczając w to łokci). Dziwne uczucie, bo niby coś tam nawilża ale wygładzenie na rękach było zdecydowanie zauważalne. Gdyby produkt był opisany jako wygładzający inaczej bym na niego zerknęła, na pewno bardziej łaskawie. Ale niestety nawilżenie jest na tyle słabe, że daję balsamowi połowę maksymalnej ilości gwiazdek.
Oczywiście o działaniu wyszczuplającym wspominać nie będę, bo już wyrosłam z bajek :)
Ogólnie balsamu nie polecam. Uważam że na rynku jest wiele innych produktów, na które warto choćby skusić się jeden jedyny raz. Osoby z suchą skórą mogą bez żalu przejść obok, bo nic nie stracą.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855435].usefull || 0 }}% pomocna.

Eeee..nie

Zawsze jak jestem w Rossmannie to wynajdę coś na przecenie, wobec czego nie jestem w stanie przejść obojętnie i muszę włożyć do koszyka, bo za tak niską cenę szkoda mi to zostawić. A później przychodzę do domu, używam i żałuję, że wydałam nawet tą niewielką sumę na produkt, który nie spełnia moich oczekiwać.
Uwielbiam kosmetyki do pielęgnacji ciała, kiedyś nie stosowałam ich wcale i też żyłam, ale jak spróbowałam i zobaczyłam jak to działa, że nawilżona skóra to piękna skóra, że problem moich podrażnień i suchości wynikał właśnie z braku odpowiedniej pielęgnacji, to przepadłam na dobre i teraz nie wyobrażam sobie dnia bez smarowania ciała różniastymi specyfikami. Ciągle testuję nowe i poszerzam listę moich pielęgnacyjnych hitów, jednak balsam Soraya się na niej nie znalazł.
To co mnie urzekło i wyróżniło ten produkt na tle innych (oprócz ceny w promocji - niecałe 6zł!) to piękne opakowanie. Ja wiem, że się po tym nie ocenia, ale co ja zrobię, że wzrokowcem jestem :) Kiedy coś ładnie wygląda od razu myślę, że będzie też dobrze działało. Opakowanie jest naprawdę śliczne, różowe i bardzo dziewczęce. Natomiast zamknięcie to koszmar, ciągle mi się otwierało, dlatego od razu je rozcięłam i przełożyłam wszystko do zakręcanego pudełka.
Jestem fanką maseł do ciała, lubię ich gęstą konsystencję, ale latem sięgam też po coś lżejszego. Ten balsam jest wręcz wodnisty, bardzo lekki, ale źle się rozprowadza, nie można go dobrze wmasować w skórę, wchłania się jakiś czas.
Zapach był neutralny, nie zachwycił mnie, ale też nie był drażniący ani nachalny.
Przejdźmy teraz do działania, bo tu zaczynają się schody. Producent zapewnia, że balsam ma nawilżać i regenerować skórę, dając efekt przyjemnej gładkości. Niestety, mnie dostatecznie nie nawilżał, skóra nie była aż tak miękka w dotyku jak zwykle. Miałam przesuszoną skórę na łokciach i kolanach. Balsam ma też rzekomo modelować i wyszczuplać sylwetkę. Nie kupiłam go pod kątem tego działania, bo w takie rzeczy nie wierzę, wyszczuplenie mogą nam dać ćwiczenia, a nie balsamy. Myślę, że takie wypisywanie bzdur na opakowaniach kosmetyków powinno być zakazane, bo ludzie naprawdę w to wierzą i oczekują efektów.
Nie polecam go ani jako nawilżającego balsamu, ani jako produktu do modelowania sylwetki. Chyba, że szukamy czegoś co będzie ładnie wyglądało na półce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837801].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Jak dla mnie balsam super. Polecam osobom o skórze normalnej jak i suchej. Ma bardzo przyjemny, delikatny i słodki zapach. Nawilża skórę idealnie i nadaje jej blask.
Działanie to jest widoczne po codziennym stosowaniu już od tygodnia.
Nadaje się też do pielęgnacji rąk.

Ilość zużytych opakowań: połowa zuzyta

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[822159].usefull || 0 }}% pomocna.

księżniczkowy bajer

Zdecydowanie od tego produktu odrzuca mnie chemiczny zapach, kojarzący mi się z tanimi, owocowymi perfumami, jakich masa na rynku. Spodziewałam się czegoś bardziej pudrowego... Opakowanie jest słodkie, urocze, a przede wszystkim bardzo wygodne bo miękkie (idealne do podróży) i pozwalające wydłubać się do ostatniej joty. Ale aplikacja tego kremu nie należy do najłatwiejszych. Działanie? Efekt nawilżania minimalny. Ogólnie, nie przekonał mnie.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy co poniedziałek po basenie
Ilość zużytych opakowań: 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[819134].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto spróbować :)

Fajny, lekki balsam. Nic treściwego, ale miło się go stosuje. Bardzo podoba mi się zapach, jest taki słodki i cukierkowy. Może to nie mój KWC, ale na pewno też nie bubel :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[777808].usefull || 0 }}% pomocna.

jak dla mnie bardzo dobry

Na początku powiem, że moja skóra nie jest przesuszona, a raczej normalna i ten balsam spełnia w pełni moje oczekiwania, nawilża i przede wszystkim nie klei się na skórze (czego nienawidzę).

Zalety:
-ma świetną konsystencję i bardzo dobrze się rozprowadza
-dobrze nawilża moją skórę
-ładnie pachnie
-bardzo szybko sie wchłania
-ma piękne opakowanie
-ma niską cenę

Wady:
-nie ma wad według mnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[777736].usefull || 0 }}% pomocna.

niezbyt udany

Do zakupu skusiło mnie śliczne opakowanie i ładny zapach :) Niestety więcej plusów owy balsam nie posiada. Jak dla mnie ciężko go rozsmarować,a po pół godzinie skóra jest znowu spięta i sucha. Może dla normalniej skóry, nie potrzebującej tek wiele nawilżenia byłby dobry. Suchej natomiast nie poratuje. Mały plusik za dość szybkie wchłanianie się. Osobiście nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[768343].usefull || 0 }}% pomocna.